Skoči na vsebino

Dainese


devilish

Priporočene objave

Usnjene kombinezone kolekcije za leto 2010 sem bil nalepil že mesece nazaj na strani 33, tukaj imate par od tistih kombinezonov na modelih (opomba, večina nima tako dolgih nog, zato pride hlačnica nižje na škorenj, in zadeva izgleda znatno boljše kot na teh fotkah).

Vsi modeli nova Laguna Seca.

Popravljeno . Popravil antares
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kombinezonov sem dal skoz že veliko, to bo moj 3 dainesov, sem ga tudi poizkusil na lastni koži, predvsem mi ustreza vse.

sem imel prej kombinezone iz malo nižjega cenovnega/kakovostnega razreda a mi ta do zdej najbolj "paše".

dizajn tudi usreza nalepkam motorja ... ubistvo sem rajši prej vprašo za mnenje, sicer pri taki ceni in kvaliteti nimam kaj zgubit.

(je pa res da sem prej probal 10 kombinezonov in mi ta res paše kot ulit)

pozdrav

Evo ti Tatoo na fotomodelu (zdaj kako ti izgledaš raje ne vem).

Opomba, imena datotek so napačna; ni stripes ampak Tatoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz enodelca v bistvu nikoli ne slečem pri mali potebi.Pač do konca odpreš zadrgo in si kombinezon malo po hrbtu dvigneš,da je "šlic" nižje.Pol pa bokserke potegneš čez zadrgo pa gasa ph34r.gif

Ko pa bom kupoval naslednji kombinezon pa odpiranje na slinček,ker se mi zdi res uporabno trance_19_hmm.gif

Evo ti slinček; temen je standarden, čeprav boš moral svojo policijsko rito dati na dieto, da boš podobno izgledal.

Drugi, bel, je perforiran.

Popravljeno . Popravil antares
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@antares, ali imaš mogoče kaj slikc rokavic iz kolekcije za naslednje leto

če bi me bil vprašal pred par meseci, ko sem tu gor lepil novo kolekcijo, ne bi bilo težav. V mapi imam vse možno, od jaken, celo nekaj čelad sem pozabil pobrisati, do celega kupa novih kombinezonov na raznih fotomodeloh, samo rokavice sem že zdavnaj "počistil". Po slučaju so mi ostale samo te, ki predstavljajo vrh ponudbe; pod usnjem so titanium in carbon ščitniki, šivano s kevlar nitjo.

Vidiš, celo navadne jakne in škornje imam noter, od rokavic žal samo to; še to si komaj ujel, ker jutri formatiram HDD.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozabil sem povedati, da ima ta model Dainese v ponudbi že leta, to je samo nova izboljšana Pro verzija.

Cena z vsemi popusti v Italiji cca. 230 euro.

Zelo lepa je verzija v črnem, kjer so samo šivi v zamoklo rumeni barvi kontrast usnju.

Sicer pa mislim, da bi morala Nena kaj kmalu imeti kakšen kamion z novo robo pred vrati.

Nena??

Kje si Belissima?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

230€???? za tak denar si pa raje kaj od Helda kupim.

Held titan rokavice imajo priporočeno ceno 230 euro. (tisti model ki se hvali z dobrimi ocenami nemških motorevij).

primerjati Held in Dainese? kot Mura in Chanel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@antares, ali imaš mogoče kaj slikc rokavic iz kolekcije za naslednje leto

jaz imam vse slike rokavic za 2010 ampak povej kaj te zanima (usnje, gore-tex,...) pa touring ali race itd. pa ti nalepim. tole sem probal in mi pašejo kot vlite pa takooooooo mehke so. to bom kupil drugo leto - full metall pro! cena cca sitnih 260-280 €. no ampak ker se moje dainese po 8 (!!!) letih poslavljajo mi ni škoda dat denar za kakovost. tudi takrat sem kupil top model in jih več kot uporabil.

aja za ceno se ne spomnim če je to cena za ta model ali isti v rossi barvah ampak ni važno, ceno bomo že videli.

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bo Dainese v kratkem objavil na svoji internetni strani kolekcijo za leto 2010.

Trenutno jim niti ne dela, ker brišejo stare artikle.

Glede na to, kako pregovorno hitri so, je nemogoče točno napovedati, saj ponavadi niti sami ne vedo.

To so rokavice katerih slike sem bil nalepil; za leto 2010 imajo ime Full Metal Pro. (cena je astronomska).

Popravljeno . Popravil antares
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, no... očitno sem edina, ki ne razume tega novega dainesovega koncepta s hlačnicami čez škornje?! :blink:

Kakšne so uporabne prednosti tega?

Očitno morajo biti res velike... ker vse skupaj vizualno izgleda prav hecno!

npr. bel tattoojev kombinezon, pa spodaj črni škornji... :wacko:

...vsekakor je pa res, da de gustibus non est disputandum.

Kaj vi mislite o tem?

Osebno nimam nič proti dainesu, ravno nasprotno - zelo se mi dopade.

Vendar pa je pri njih velik problem (no vsaj pri ženski kolekciji), da delajo hlačnice zelo kratke in se lahko v primeru, da si višji samo obrišeš pod nosom.

Če ima kombinezon mišljeno, da hlačnico zatakneš v škorenj lahko vsaj delno kompenziraš tistih par manjkajočih centimetrov. Nočem pa si predstavljet kako bi to izgledalo, če bi tako hlačnico nosil čez škornje.

Resnično upam, da bodo tudi na novejših modelih pustili sistem dvojnih zadrg, da se boš lahko sam odločil kako boš kombinezon nosil.

post-22737-125615276357_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Domina,

koncept hlačnic čez škornje ni nov; ker ga celo profesionalci uporabljajo več kot 12 let.

Slike fotomodelov v kombinezonih pa so povečini res grozne; še posebej v tej varianti, ko je hlačnica očitno prekratka, kot so to slikali.

Kot sem enkrat že bil obrazložil se celo navadno obleko proba na postavo, pa lahko stane samo 20 euro. Kombinezon s škornji za 1.000 se torej gotovo poskusi pred ogledalom.

Če je moški manjši ali bolj medvedaste postave, praviloma škornji pod hlačnicami izgledajo bajno lepo.

Če je moški preklast ali visok nad 185cm, pa so škornji nad hlačnicami praviloma prava izbira.

Glede tega sem celo nalepil slike (na katere se je nato zalepilo cel kup kljunov, ki se vozijo naokrog 150 euro kombinezonih, z nesramni pripombami, zaradi česar sem dal slike pobrisati).

Glede kombinezonov po meri ima Nena (Bela v tej temi) opravljen izpit v tovarni Dainese (bila je med prvimi v Evropi) in ti lahko pove kar želiš vedeti. Cene je v tej temi že objavila (pribitke v procentih).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Held titan rokavice imajo priporočeno ceno 230 euro. (tisti model ki se hvali z dobrimi ocenami nemških motorevij).

primerjati Held in Dainese? kot Mura in Chanel?

To pomeni, da HELD propada oziroma odpušča?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da. Kaj te pa zanima?

:OK:

Najbolj me zanima kako si z njim zadovoljen?

Upam na čimbolj objektivno mnenje, ne tisto varianto vsak svoje kljuse hvali.

Pri komu si ga dal delati?

Kako dolgo si čakal nanj?

Kakšen je fitting? Verjamem, da je bil nov bil kot ulit (saj to te tudi pričakuje), kako pa izgleda po sezoni uporabe?

Pride do manj raztezanja usnja na kritičnih točkah?

Je še vedno vreden svojega denarja ali ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede kombinezonov po meri ima Nena (Bela v tej temi) opravljen izpit v tovarni Dainese (bila je med prvimi v Evropi) in ti lahko pove kar želiš vedeti. Cene je v tej temi že objavila (pribitke v procentih).

Hvala antres za tvoj odgovor.

Pri Beli sem že bila... kar nekajkrat. Deklina resnično odvlada! :worship:

Človek bi si res želel več takih prodajelcev kot je ona.

Zgleda da jo bo spet treba it malo pogledat! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala antres za tvoj odgovor.

Pri Beli sem že bila... kar nekajkrat. Deklina resnično odvlada! worship.gif

Človek bi si res želel več takih prodajelcev kot je ona.

Zgleda da jo bo spet treba it malo pogledat! trance_44_wink5.gif

Pribitek na ceno je nekje 40%; če niso kaj spremenili.

Kombinezon je isti, kar se karakteristik tiče, samo tvojim proporcam, telesnim meram, je prilagojen (dolžine rokavov, hlačnic, obseg pasu, ramen, itd,...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pribitek na ceno je nekje 40%; če niso kaj spremenili.

Kombinezon je isti, kar se karakteristik tiče, samo tvojim proporcam, telesnim meram, je prilagojen (dolžine rokavov, hlačnic, obseg pasu, ramen, itd,...)

Imaš mogoče še kakšno drugo fotko ženskih kombinezonov iz nove kolekcije?

Predvsem me zanimajo črni, s čimmanj kiča (razne roza proge mi lih ne potegejo)...

Once you go black you never go back! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!