Skoči na vsebino

Dainese


devilish

Priporočene objave

lahko probaš pri Autocommerce v Ljubljani in Mariboru, tam jih prodajajo,če imajo tudi servis pa ne vem.distributer pa je podjetje Avto Triglav.

verjamem pa ,da ti bi popravili na vranskem ,kjer izdelujejo spyke..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dainese Kirishima ubi bože kvaliteta :ninja:. Po eni sezoni(17.000 km) levi rokav odprlo. Razparalo usnje v dolžini 10 cm(si ne upam pomislit kaj bi naredilo pri padcu). Poslano v tovarno, kjer so nanovo zašili cel rokav.

Tud šivi niso bog ve kaj(usnje, kot že omenjeno tudi ne). Da ne omenim da do zdaj že izgubil 2 drsnika(so ježki bolj kot ne jajc)

Dainese po mojih izkušnjah ne izstopa po neki kvaliteti(pa čeprav bi hotu sam sebe prepričat, da se motim/in sem dolgo bil Dainese fan).

Sem za hec potegnil iz omare Vanucci kombinezon iz Louisa(stal nekih 400-500 €, če se dobro spomim) in je usnje v dosti boljšem stanju, da šivov in ježkov sploh ne omenjam. JBG tud Mercedes ni kar je nekdaj bil...in na žalost za Dainese isto velja :)

ITALIJANI pač. Lep ovitek, cd pa preskakuje. Se ne sekirajo. :music4:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko probaš pri Autocommerce v Ljubljani in Mariboru, tam jih prodajajo,če imajo tudi servis pa ne vem.distributer pa je podjetje Avto Triglav.

verjamem pa ,da ti bi popravili na vranskem ,kjer izdelujejo spyke..

Vsepovsod pravijo, da je potrebno kombinezon poslati v tovarno, da ga oni popravijo. V bistvu gre samo za net, katerega sam zamenjam za 5 minut oni pa potrebujejo 2 do 3 tedne in jaz naj čakam na kombinezon cel julij evilgrin.gif .

A morda kdo pozna koga ki bi lahko zrihtal samo net?

Če ne bo šlo drugače jim pišem mail na njihovi uradni strani....

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi rad sam net z neoriginalnim zamenu ti ga vsak čevljar gor nabije, pa usnjarji, pa tapetniki,....

Problem je v tem ker je odletu tist, ki se natakne gor. Tist ta drug je ok in bi zato rabil original gornji del, da bi ga gor prinetal in bi bilo ok. Nebom sedaj zaradi tega paral še drugega dela kombinezona ter dal drug par gor, v tem je fora. Sj če nebo drugače ga bom komplet zamenjal...

Bom vprašal še malo naokol pa bomo vidli. Poročam kaj se bo razpletlo :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je v tem ker je odletu tist, ki se natakne gor. Tist ta drug je ok in bi zato rabil original gornji del, da bi ga gor prinetal in bi bilo ok. Nebom sedaj zaradi tega paral še drugega dela kombinezona ter dal drug par gor, v tem je fora. Sj če nebo drugače ga bom komplet zamenjal...

Bom vprašal še malo naokol pa bomo vidli. Poročam kaj se bo razpletlo :)

Lp

Tak primer je popolno vračilo v garanciji.Čaka se 3 tedne in zadeva je originalna.Ne vem,če je poškodba nastala včeraj,oz. v polni sezoni,ampak po navadi se reklamacije rešujejo v hladnih dneh.

Če je zadeva nujna,pa si pri čevljarju prišiješ na obstoječo,tako,da ni razloga za paranje.

Po izkušnjah sem to storila na hlačah,ker sem imela 2 jakni različnih znamk,pa so kasneje bile lahko obe pritrjene na iste hlače.

Samo ideja,drugače pa imaš pravico do uveljavljanja garancije pri vseh dilerjih.

Srečno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj me zanima.

Kakšna je kaj cena teh motorističnih oblačil iz usnja, ki ti naredijo po meri (link na prejšnji strani)?

Kdaj se najbolj splača kupit kombinezon v Dainesu (kdaj imajo razprodajo)?

Hvala .)

Popravljeno . Popravil Maja333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kozina Dainese Outlet. Dobil kombinezon za 480€ (enodelni z manjšo grbo), enak v Ljubljani 830€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Gledam malo rokavice od Dainese. Ignition so dražje od Joust ampak kljub temu nimajo kompozitnega ščitnika na dlani? :hmm:

Katera rokavica od Dainese ponuja največ za ugodno ceno? Joust je itak prenovljeni Duel, s to razliko da je dražji, kot je bil pred tremi leti, model je pa isti. Full Metal je pa cena že preko 250€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam malo rokavice od Dainese. Ignition so dražje od Joust ampak kljub temu nimajo kompozitnega ščitnika na dlani? :hmm:

Katera rokavica od Dainese ponuja največ za ugodno ceno? Joust je itak prenovljeni Duel, s to razliko da je dražji, kot je bil pred tremi leti, model je pa isti. Full Metal je pa cena že preko 250€.

Mal po Ebayu poglej. Se dobijo Full Metal za pol cene kar si ti napisal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem v fazi iskanja novega kombinizona, in sicer mi je uko padlo na Dainese Laguna Seca New model, sedaj me pa zanima kakšne izkušnje imate s tem kombinizonom, tisti ki ga imate seveda? Malo sem že bral po tujih forumih in nekateri se pritožujejo, češ da je usnje premehko in da se sčasoma preveč raztegne. Drugače pa vsi kombinezon hvalijo kar se tiče izgleda, udobja in varnosti ... Se splača bolj vzeti poletni "Estiva" model kot navadnega? Kje imajo kakšne vredu ponudbe omenjenih kombinizonov? Hvala za nasvete!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem v fazi iskanja novega kombinizona, in sicer mi je uko padlo na Dainese Laguna Seca New model, sedaj me pa zanima kakšne izkušnje imate s tem kombinizonom, tisti ki ga imate seveda? Malo sem že bral po tujih forumih in nekateri se pritožujejo, češ da je usnje premehko in da se sčasoma preveč raztegne. Drugače pa vsi kombinezon hvalijo kar se tiče izgleda, udobja in varnosti ... Se splača bolj vzeti poletni "Estiva" model kot navadnega? Kje imajo kakšne vredu ponudbe omenjenih kombinizonov? Hvala za nasvete!

Vem,da se ti ne da brskat in prebirat po tej temi,ampak tudi nam se ne da vedno eno in isto pisat...kot sam vidis je strani vec kot prevec in ce jih preceses,bos opazil da je skozi en repete in moderatorji bodo ponoreli z takimi ponovitvami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Evo danes sem si ogledala in pregledala vse modele Master 2011.

Kot vsako leto nekaj inovacij...žal ne smem izdat slikic,s tem,da res ni nič kaj izredno posebnega.Čez slab mesec bo objavljeno na njihovi strani čisto vse,samo toliko lahko povem,da so tudi oni sneli malo krono z glave in SPUSTILI cene:yes:.

Pri ženski kolekciji je končno prišel nov kombič,ki je še vedno samo črn in bel,s tem da se ga da dobiti za isti denar v profi in dvodelni varjanti:)Ime Tatoo in cena 799eu.

Bolj poceni rang,sicer nič kaj kričeče lep,pa je Avro model v barvnih kombinacijah(malo floriscentne),za oba spola za 699eu

Usnjene jakne bodo štartale od 350eu pa gor in prav tako 4 novi modelčki,kr luštkani,ki nadomestijo stari New San in SF itd...Ful lepa ženska Nikita,polnih 405eu,sam jih zasluži..

Novosti pri Goretexu,dolge in kratke,zelo konfortne,diskretne,vse na temno seveda...od 350-450eu

D-dry tudi luškane,v barvnih kombinacijah..pač pri vseh je novost,da imajo žepek za TORAX protector...

Pol je tuki še nekaj Air modelov,ki so tudi lepi in textilnih-standard jakne, ki so jim spustili cene tudi do 50eu za razliko od lani.

Pol je še neki City kolekcije,pravim jim-za na špancir jaknca za 89-99-129eu skapuco ali ne,snemlivo podlogo ali ne,mehki protektorji....Rokavice tudi vnešena ekonomična linija...od usnja do Goretexa...od 50-do kolko hočeš...evričev;)

Skratka,to je vse kar se spomnem na pamet,a vem,da je malo kolekcija prilagojena na krizo,ki jo čutijo predvsem oni,ki izdelujejo luxuz ,ki ni nujen za preživetje.

Drugače pa,napoved za naslednjo sezono....Dainese je z to kolekcijo dosegliv za vsak žep.Upamo!

Več pa... v bližnji prihodnjosti:) ker če ne me bodo linčali...po celem show roomu nalepke z prečrtanim fotoaparatom,mater, kot da sem prišla v nuklearko,pfjao,svaša:slap:

Smejte se k vreme še kr drži!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti nimaš že fotiča v gumpku jakne/hlač/očal .... itd. :surrender: mislm :hmm:

Itak thx za info, mal joke :D

Ne,še vedno v torbi,samo ga ne rabim,k sem pod mizo dala usb,pa mi je en prijazen dečko nalimal v celoti masterja...ampak ne smem ga limat,k pol ne bodo pol stvari izdelali kot vsako leto in folk bo pa po trgovinah nas matral,da naj naročimo kar dejansko sploh ne obstaja.

Ker če nam določene stvari na showroomu niso všeč,jih sploh ne izdelajo,valda.

Tako,dajmo jim čas,da jih cela svet obišče,pa pol po naročilih bodo izdali katalog:)

Skratka,operejo si guzico,tako,da si mi naseremo skladišče...in to eno leto prej...veš ti kakšna bo sezona drugo leto??? No,njih to ne briga,moraš naredit naročilo in molit Boga,da bo delo,tako nekako=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si jim povedala, da so zajebali z Dainese Full Metal PRO pri mezincu? Da so bile Full Metal Racer boljše narejene? :)

hehe, zdj jih bos pa tezko prodal...zajebane, pa to..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...veš ti kakšna bo sezona drugo leto??? No,njih to ne briga,moraš naredit naročilo in molit Boga,da bo delo,tako nekako=)

....... Nostradamus-a ni več, je pa "vidoviti Milan" bi lahko kej več vedel :grim .....

Drugače pa razumljivo, v teh časih težka prede vsem, ne samo trgovcem, vse panoge so v piz....d, odstopanje je samo v našem velikem ne potrebnem javno upravnem aparatu, kjer se je vedno vedelo za prihodnja leta.

Popravljeno . Popravil Port Folio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si jim povedala, da so zajebali z Dainese Full Metal PRO pri mezincu? Da so bile Full Metal Racer boljše narejene? :)

Kaj pa vem če so zajebali. Meni moje sedejo krasno na roke in nimam nobenih težav.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem če so zajebali. Meni moje sedejo krasno na roke in nimam nobenih težav.. :whistle:

Ce izberes ta pravo stevilko niso nic zjebanewhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si jim povedala, da so zajebali z Dainese Full Metal PRO pri mezincu? Da so bile Full Metal Racer boljše narejene? :)

A te žuli notranji šiv pr členku tko k je mene ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!