Skoči na vsebino

Dainese


devilish

Priporočene objave

@ Antares - ti kar limaj čim več ;)

-Da bom videl za katerega enodelca naj našparam :)

Nova Laguna prof.je malo bolj podobna konkretnemu profesionalnem kombinezoncku,sicer se se vedno razlikuje od Steela glede elasticnih insertov in lepse gibljivosti,vendar so ji dodali titan na ramenih kot dvodelcu,kar mu upam ne bo dosti zvisalo cene.Ne bi smeli,ker je itak vse ze fuuul napihnjeno!!!V zivo jih boste lahko videli ze konec Nov.,ali Dec.2009-v vseh Kornerjih Dainese.

Lp,B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe, kako mora izgledat tisti beli kombinezon po par mesecih uporabe :whistle:

To je odvisno od lastnika,kolko pujsast je!!!!

     >...baby vlazilni robcki po vsaki vporabi in je vedno lep,diskreten!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Kakšno je kaj mnenje o Dainese M5?

Sam sem si namreč nabavil novega (št. 52) za 420€ -> Dainese Kozina Outlet.

Za punco pa sva nabavila Dainese Yu Lady 600€.

Kje bi dobil kaj več podatkov o M5 modelu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem zasledila v It.časopisu komentar od Lorenza po končani dirki v Brnu.In sicer glede Air baga,ki ga preizkuša že nekaj zadnjih dirk.In sicer,tudi,če po zdrsu bi motor bil še vozen in bi lahko nadaljeval dirko,tega v vsakem primeru ne bi mogel izvesti,ker se je seveda sprožil varnostni sistem.Težava ni bila v aktivaciji,temveč v tem,da se ni sprostil 'balon' v planiranih 10 sekundah,ampak je živček Jorgy potreboval skoraj 10 minut,da se je AIR BAG popolnoma spihal.Ko je že krepko preklinjal po Yamahovi garaži.

Ker je res,da je malo prehiter na jeziku,ko se mu zgodi kaj takega,verjamem,da je malo preteraval z izjavo-kot s tisto,da je bolši od Rossija,vandar ne vem,če bojo za njegovo izjavo srečni tehnologi od Airbagove znamke.

Marsikaj bi si lahko prišparal,še zmeraj ima gibljiv vrat,ne?!

Kot pilotu,pa...kapo dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Berem (it) revijo in vse novosti...med temi ena zanimiva ...NEW protector za hrbet...Wave z 'Krili' ...

Res je taksen naslov clanka,ker sta res g.Silvano Celi z svojim najboljsim 'testerjem' Valentinom(46) pogruntala komoditeto in vecjo varnost s tem,da so pokrili se lopatice.

Narejen je iz podobnih materjalov(aluminij in spuzva Astrosorb),vendar je sel skozi Livel2(ker prejsnji je bil le enka!!!)

In za spremembo :angry:spet eno uko iz glave-puna cena 169EU - nakar bo na razpolago od Octobra letos.

Uzivajte se zadnje udarce sezone :yea1::yea1::yea1: ....pa pa!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<!--quoteo(post=1428330:date=5 Aug 2008 @ 18:03:name=efi990)--><div class='quotetop'>CITAT(efi990 @ 5 Aug 2008 @ 18:03) <a href="index.php?act=findpost&pid=1428330"><{POST_SNAPBACK}></a></div><div class='quotemain'><!--quotec--><!--fonto:Arial Black--><span style="font-family:Arial Black"><!--/fonto-->Urnik ter kontaktni podatki trgovine Dainese Kozina :

<a href="mailto:dainese.kozina@eurosport-trade.si"><!--fonto:Arial Black--><span style="font-family:Arial Black"><!--/fonto-->dainese.kozina@eurosport-trade.si<!--fontc--></span><!--/fontc--></a>

<!--fonto:Arial Black--><span style="font-family:Arial Black"><!--/fonto-->tel: 05 - 689 26 01<!--fontc--></span><!--/fontc-->

<!--fontc--></span><!--/fontc--><!--fonto:Arial Black--><span style="font-family:Arial Black"><!--/fonto--><!--coloro:#000000--><span style="color:#000000"><!--/coloro-->Obratovalni cas je: Pon. – Sob. 10h – 19h<!--colorc--></span><!--/colorc--><!--fontc--></span><!--/fontc-->

<!--fonto:Arial Black--><span style="font-family:Arial Black"><!--/fonto--><!--coloro:#000000--><span style="color:#000000"><!--/coloro--> Ned. 9h – 13h<!--colorc--></span><!--/colorc--><!--fontc--></span><!--/fontc--><!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

spletne trgovine nimajo ali?

ve kdo kje bi lahko dobil Steel model v velikosti 50? Na autocommercu majo samo vlke stevilke se, ker je 20% popust

Probaj v MB? Popust imajo 25%. Pa lp. Na avtonetu sem videl oglas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmalu bodo v prodaji novi racing škornji DAINESE. Se mi zdi, da so jih malo pokičili, kar pa ni v njihovi navadi. Malo so se zgledovali po konkurenci. Kič se pač dobro prodaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno je kaj mnenje o Dainese M5?

Sam sem si namreč nabavil novega (št. 52) za 420€ -> Dainese Kozina Outlet.

Za punco pa sva nabavila Dainese Yu Lady 600€.

Kje bi dobil kaj več podatkov o M5 modelu?

Nič kaj poseben kombinezon. Najnižje uvrščen po lestvici DAINESE.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Dainese Italija sem poslal en mail - preko spletnega obrazca. Sicer sem dobil avtomatski reply, da mi bojo odgovorili v najkrajšem možnem času, a po dveh tednih še vedno ni nič. Me zanima, če ima kdo kakšen e-mail naslov - glede reklamacije njihovega artikla?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Dainese Italija sem poslal en mail - preko spletnega obrazca. Sicer sem dobil avtomatski reply, da mi bojo odgovorili v najkrajšem možnem času, a po dveh tednih še vedno ni nič. Me zanima, če ima kdo kakšen e-mail naslov - glede reklamacije njihovega artikla?

najbolje bo če zadevo reklamiraš preko prodajalca pri katerem si artikel kupil

po mojih izkušnjah na maile ne odgovarjajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolje bo če zadevo reklamiraš preko prodajalca pri katerem si artikel kupil

po mojih izkušnjah na maile ne odgovarjajo

Se strinjam 100%.

Če ti ni težko,nam zaupaš problem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo - me zan8ima kako zgleda

Estetsko je isti kot prejšnji,samo,da ima zgoraj 'krila':blush:.

Sej bo kmalu videt vse na netu:yes:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam 100%.

Če ti ni težko,nam zaupaš problem?

Ježki na back protektorji so šli v maloro (sami od sebe se odpenjajo). Preko garancije bi rad uveljavil popravilo. Neumno se mi zdi na svoje stroške popravljati artikle neke 'hude' firme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ježki na back protektorji so šli v maloro (sami od sebe se odpenjajo). Preko garancije bi rad uveljavil popravilo. Neumno se mi zdi na svoje stroške popravljati artikle neke 'hude' firme.

Ne ni potrebno,samo pojdi do bližnjega prodajalca in v treh tednih ga doboš nazaj.Po navadi je to dobro narediti 11.,12. mesec,ko ga ne potrebuješ pogosto.Če je pa prav nevporaben,pa to stori čim prej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, sej zato sem obračam direktno na njih, ker je zadeva nekaj mesecev ven iz garancijskega roka. Težave so se pojavile ob samem začetku sezone - pa mi je v trgovini reku, da bom vsaj 1 mesec brez hrbteničnika, tako da nisem dal v popravilo med sezono.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ježki na back protektorji so šli v maloro (sami od sebe se odpenjajo). Preko garancije bi rad uveljavil popravilo. Neumno se mi zdi na svoje stroške popravljati artikle neke 'hude' firme.

Kje si pa kupu zadevo. Da nimaš kakšne kopije?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, sej zato sem obračam direktno na njih, ker je zadeva nekaj mesecev ven iz garancijskega roka. Težave so se pojavile ob samem začetku sezone - pa mi je v trgovini reku, da bom vsaj 1 mesec brez hrbteničnika, tako da nisem dal v popravilo med sezono.

Hola mojster,

mojo želvo sem nesel k eni šivilji, mi je prišila nov, močnejši velcro v nekaj minutkah, vseskup ni koštalo skor nč... zdej mam pa čist raztegnjene naramnice, ne držijo skor nč... sej ni krize, a če bo kaka prilika bi rad porihtal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prehitro prebral, da si nesel ženo k šivilji... :blush:

V glavnem; super, da si zrihtal. Ta material sem tud sam precej iskal naokoli, pa sem povsod dobil zgolj tiste ozke trakove. Tako da, če me napotiš k tej eni šivilji, bi ti bil hvaležen. Zrihtat bom mogu - bodisi na Dainese, bodisi pri eni šivilji. Lahko tudi na PM.

Hola mojster,

mojo želvo sem nesel k eni šivilji, mi je prišila nov, močnejši velcro v nekaj minutkah, vseskup ni koštalo skor nč... zdej mam pa čist raztegnjene naramnice, ne držijo skor nč... sej ni krize, a če bo kaka prilika bi rad porihtal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist off topic;zadnjič sem govoru z Bolgarom,ki je peljal kamion robe za Dainese ki se šiva v Bolgariji.Sicer en del se dela tudi v Italiji pravi,kjer delavke zaslužjo do 2000 eur na mesec,dočim njegova žena,ki dela v taisti firmi v Bolgariji pa 300 eurov-pa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, gotovo njegova žena šiva neke čisto preproste stvari, medtem ko one v italiji dosti bolj zahtevne. sem nekje bral, da je prav to vzrok, da ima dainese še vedno večino proizvodnje v italiji, saj so izdelki preprosto preveč tehnično zahtevni, da bi lahko proizvodnjo preselili tudi v države tretjega sveta. verjetno ti ne more nek kitajski mulo šivat kombinezona za 1000+ €.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, gotovo njegova žena šiva neke čisto preproste stvari, medtem ko one v italiji dosti bolj zahtevne. sem nekje bral, da je prav to vzrok, da ima dainese še vedno večino proizvodnje v italiji, saj so izdelki preprosto preveč tehnično zahtevni, da bi lahko proizvodnjo preselili tudi v države tretjega sveta. verjetno ti ne more nek kitajski mulo šivat kombinezona za 1000+ €.

no ja. . . Če je bolgarija tretji svet, smo tud mi. ker dainesejeva konkurenca šiva pr nas.

dobički so veliki. zato jim proizvodnje ni treba selit. Sam za primer, predlani je kombinezon v dainesejevi trgovini stal 850€ letos je isti kombi 550€. ne verjamem da ga prodajajo v zgubo. kombiji ki se prodajajo po 1300€ so mogoče 10% dražji za izdelavo od osnovnih modelov. . . vse to si prvoščijo ker so (IMHO upravičeno) merilo na svojem področju. niso pa njihovi izdelki neka raketna znanost, de je nebi mogli šivat nikjer drugje kot v Vicenzi

Dainese šiva v italiji cca 30% stvari. Pred leti je postavil najsodobnejšo fabriko za tovrstne stvari, je eden redkih ki ima R&D lab, baje je njihovo skladišče popolnoma robotsko in ima 0 zaposlenih. . . . so najbrž edina blagovna znamka ki si prvošči exkluzivne salone, butične štacunce in outlete, kar priča o odličnem manegmentu. . . morde celo razvijejo astronavtsko obleko za na mars. ne, ni šala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

omg, da so tolk hudi pa nisem vedel :blink: . btw, kak lab je R&D lab? pa še nekaj, kam je izginil uni majster za dainese, Antares al kaj je že bil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!