Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja 250 R


antares

Priporočene objave

Dober video. 2013 izgleda definitivno bolje, vendar se mi zdi da je neki cheap narjen vse skp po materijalu sodeč. Preseneča me tudi, da motor ne ugasne več ko je stojalo dol in daš v prvo. :BUA: Kaki novinec zna pozabit na to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede tačke se tudi js strinjam z afroman10, ker se mi je že zgodilo da bi s tačko speljal če bi lahko xD

dober video za tiste ko nameravajo zamenjat staro ninjo za novo..

zanima me še primerjava v končni hitrosti, pa pospeški, če bi našu kdo tak video prosim naj ga objavi..

drugače pa zvok nove ninje mi je vrhunski;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neke revolucije glede performans ne pricakuj. ze obstojeci model zna pokazati zobe, in glede na to kaksne obrate dosega se kaj dosti na performansah ne da vec narediti. sploh ob danasnjih ekoloskih normah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

meni je moja ninja padla na bok in plastika je počla tam pri žmigavcu. ker s tovrstnimi zadevami nimam izkušenj me zanima ali naj plastiko peljem do enga avtoličarja pa mi jo on popravi ali pa naj grem na kawasaki servis, da mi naročijo nov del?

seveda mi bodo na kawasaki servisu pobrali kar precej dinarčkov, zato me zanima če ima kdo iskušnje s temi avtoličarji ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na srečo mi še česa takšnega ni bilo treba, vprašaj ličarje koliko bi računali za popravilo. Hitro vidiš kaj se bolj splača, popravljati ali nov del. Poglej še na ebayu.

Jaz bi kar frankenštajna naredila iz mojega v takem primeru, zvrtaš luknjice in daš z vezicami skupaj in bi bil special edition, no, to je za ljudi, ki jim je vseeno kako izgleda motor :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne poslušaj nxyz, se rad heca in pere svoj motocikel :P

Oklep se lahko "pošvasa" in potem špricne čez preliv. Okol 100€ max, tkole na pamet, sicer pa je cena odvisna od poškodbe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suntrance se ne hecam s tem, če bi mi počila plastika se zaradi tega ne bi sekirala, to res ni nič takšnega. Če bi že dala popravljati bi to naredila na zimo, škoda vsakega dneva zdaj, ko je idealno vreme za vožnjo :) Važno, da motor dela kot je treba, če je malo umazan se zato ne bo nič slabše peljal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že že, sam to se pa splača poštimat, ker gre za kolikor toliko nov motor, ki bo kmalu verjetno prodan (250ccm so prehodni motocikli) in bi z vezicami močno zgubil na ceni, če bi ga sploh kdo hotel kupiti takega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor pogledaš, če je taka malenkost se večina ne bi sekirala, no edino pozerčki se. Če daš plastiko variti in barvati in kupec ugotovi, da se je to delalo bo pa lahko rekel vprašanje koliko je bilo zbito, če se je vse barvalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej lahko sklepaš v temi o pucanju motorjev, da je Slovenija deleža pozerjev.

Tak motor, ki ima z vezico skupaj dan oklep bo zelo težko prodan. Vsak si bo mislil, da je to motor reveža, ki je potem šparal še kje drugje in ga imel samo za zgont se. Če pa se lepo pošvasa in naredi lep preliv (to pomeni, da se štriha samo en del plastike in ne cele) potem bo mnogo lažje za predajo drugemu lastniku, ki bo pač opravičil nakup z malce nižjo ceno, saj gre za beginner bike, kjer se nekako vzame v zakup da ti tudi pade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak si misli svoje in je tako zanj prav :) Jaz pri svojem ne gledam na to kako bo izgledal, menjam pa pred začetkom sezone vse tekočine,olje, filtre, zavorno olje, hladilno tekočino. Menjala sem ploščice čeprav bi kakšnih 1000km še zdržale, akumulator. Se raje osredotočim, da je mehansko brezhiben kot da bo šminka, zaradi počene plastike me ne bo vrgel in pustil kje, zaradi drugih stvari me pa lahko :)

Raje vidim točno kaj je bilo z motorjem kot da mi bo človek gledal v oči in rekel, na mestu mi je padel potem pa izveš, da je bilo to mesto vožnja po dirkališču :)

Popravljeno . Popravil nxyz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se da pošvasat pa pobarvat. Če nimaš dnarja se lahko zadeve lotiš kar z spajkalnikom-topiš+dodajaš plastiko (najprej iz zadnje strani).... Tale fora z vezicami je pa ena ekstremna redneck varjanta. Bi rajš ruknu plastike dol pa naredu streetfighterja :kva2:

Ma Suntrance čisto prav-motor z takim popravilom se bo veliko težje prodal oz. za dost manj denarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja streetfighter, še boljše naked, v ameriki lepe predelave delajo :) Sigurno vredno razmisleka, če plastike zbijem :)

Ninja 250 se cela ali zbita ne bo za veliko prodala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nemški stil ga zmaga :) - sem ga naredu par let nazaj, je pa žal šou u dele letos.

post-20343-0-10646800-1346768244_thumb.jpg

post-20343-0-44536000-1346768278_thumb.jpg

Se opravičujem za offtopic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potrto plastiko je najboljše čim prej popravit, če ne se še samo dalje razširi zaradi vibracij in vsega ostalega dokler cela ne pukne :) jaz sem kupo novo bočno plastiko pride pa nekaj nad 200€ če me spomin ne vara... drugače pa pa ko ste že pri kozmetiki, moja mala ninja ma tank sklumpana malo pa me še ne vleče da bi menjaval tank zato, pa tudi plastika naprej je malo podrajsana :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za mnenja,

Sicer se strinjam s suntrace14. In ne nisem pozerček. Šel sem do avtoličarja in on mi je reku da ne ve če bi lahko ujel točno barvo motorja. Je reku da bi verjetno barva odstopala. Na servisu pa hočejo 250 eurov za desno stran. Sicer je tle še tačka, ogledalo, utež na krmilu, ročica sklopke, auspuh, žmigavec nema da nema.. Če me ne bo preveč bolelo bom slikau, pa poslau slike..

Nič, iskoristi še zadnje poletne dni in šparat na smučarski sezoni..

Fajn se mejte in uživajte ob pogledu na svojo mrcino, ker nekoč bo tudi vaša u kurcu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

kolko vas je koštal servis pri 12000km. Sej je sam menjava olja pa oljnega filtra ane? Zračni se pa kao sam spuca al kako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po uporabniškem priročniku je potreben še pregled ventilov, ki pa ga na pooblaščenem servisu preskočijo, ker pravijo da ni potreben.

na koncu sem servis naredil sam, ventile pa le preveril, in so bili vredu.

tko da olje, oljni filter, zračni filter, preveri zavorne tekočine in ploščice ter hladilno tekočino... dal sem okoli 70€, s tem da filtra za zrak nisem menjal, ampak očistil (KN vložek)

LP

Popravljeno . Popravil tintin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej bi tud jst sam naredu, sam zrd garancije. Me je pa koštal 80€

Popravljeno . Popravil Brzi Erko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ugodno prodam Ninjo. Kupil sem jo letos junija, ima 3100km, brez napake in jo prodam zelo ugodno. Je zelena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!