Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja 250 R


antares

Priporočene objave

Haj! Mene pa zanima a je že kdo šel na 500+ kilometrsko turo? in kako je z križem, ritjo, komolci ter zapestji ? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šla, edino rit je začela boleti :) Vožnja raztegnjena na cel dan, preveč ur je bilo, če bi bil hitrejši ritem vožnje bi bilo najbrž bolje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz naredil turco Celje-KP-Celje brez večjih bolečin. Sicer malo po AC vmes ampak Ok..

Mimogrede, prodam Ninjo 250 '08, če koga zanima. 2300€ za forumaše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haj! Mene pa zanima a je že kdo šel na 500+ kilometrsko turo? in kako je z križem, ritjo, komolci ter zapestji ? :)

kokr si navajen. Padal je velik dolgih turc. Lj-Krk-Pula-Umag-LJ. Sam rit zna bolet drugo vse ok.

A je kej narobe z motorjem urbee da je tok pocen?

(al je za ta letnik to prava cena)

Popravljeno . Popravil Brzi Erko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nic ni narobe z motorjem. Je pripravljen na novo sezono, pred 2.5k km sem naredil redni servis, prevozenih 21k. Motor je z italije, jaz sem prvi lastnik v SLO. Cena je pa nizka zato ker imam mocnejsega doma in bi mi pasalo met €€ namesto stojecega motorja pod stopnicami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav mene pa zanima ce mogoce kdo prodaja prednje vzmetenje za ninjo 250 l2009 ali pa priblizno ve kaksna je okvirna cena novega.. Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav mene pa zanima ce mogoce kdo prodaja prednje vzmetenje za ninjo 250 l2009 ali pa priblizno ve kaksna je okvirna cena novega.. Hvala

A ti bi rabu samo vzmeti? Vzmeti so nekje okoli 100 EUR ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še eno vprašanje! Kako pa je tale motorčič udoben kaj za sopotnika? pa kako je z mašino? kako dolgo bi naj zdržala brez nekih globokih posegov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud sam sem se pred nakupom pozanimal o mašini in na vseh forumih jo imajo za neuničljivo, ob rednih servisih seveda... zgleda da mora biti vredu :)

sopotniku/ci ni preveč hudo, usaj moja se ni nikoli pritoževa :)

mene pa zanima če je gdo že poskusil celotni izpušni sistem+ powercommander na temle motorčku in kako se zadeva kaj obnese :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud sam sem se pred nakupom pozanimal o mašini in na vseh forumih jo imajo za neuničljivo, ob rednih servisih seveda... zgleda da mora biti vredu :)

sopotniku/ci ni preveč hudo, usaj moja se ni nikoli pritoževa :)

mene pa zanima če je gdo že poskusil celotni izpušni sistem+ powercommander na temle motorčku in kako se zadeva kaj obnese :)

kaj ni škoda dnarja za celotni. No tvoja izbira. Nam ti nč težil. Jst mam slip-on in vrjem da se ornk sliš (tud bobni fajn).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no uprašam bol iz radovednosti :)

splača se tudi pomoje ne, saj bi za vložen denar za celoten sistem + vrednost ninje dobil že kako malo močnejšo zadevo

kateri slip-on pa imaš ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če razmišljaš o izpuhu zaradi moči in ne zvoka definitivno nov motor. Čeprav ga še nisem vozil to mi nikakor ne zgleda udobno za 2 na motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no uprašam bol iz radovednosti :)

splača se tudi pomoje ne, saj bi za vložen denar za celoten sistem + vrednost ninje dobil že kako malo močnejšo zadevo

kateri slip-on pa imaš ?

takkoni. Avstrijska firma. Ko sem iskal izpuhe sem prvič slišal za to firmo in mi ni žal da sem ga vzel. Cena 240€. Za to ceno dobiš tud massa mislm da.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če razmišljaš o izpuhu zaradi moči in ne zvoka definitivno nov motor. Čeprav ga še nisem vozil to mi nikakor ne zgleda udobno za 2 na motorju.

verjemi da se da čisto ok vozit s sopotnikom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

home made. No sam še lučke za osvetlitev tablce mi mankajo da jih namontiram, odsevnik že imam vendar ga še nisem namontiral. Je pa dodana še ena slika pa me zanima če ve kdo čemu služi tisti priključek? Bodo drugič lepše slike

post-23467-0-93430300-1356527005_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

No pa je še moja dobila dodatek, zdaj ga bo treba nesti še do ličarja, da ga spravi v kwak barvo in potem montaža na motor. Edino stvar, ki sem jo želela dodati na motor, ker je kamnčke in podobno nesnago metalo tja kamor res ne bi bilo treba.

 

post-21512-0-29362900-1363200376_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil nxyz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm.. kaj točno je tale kos zgoraj?

če hočeš nasvete glede crashpadov za 250R pa pobrskaj po ninjette.org ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!