Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Hwala vsem za družbo in lep dan..spoznal dosti novih ljudi :D bom pa še jest eno fotko dodal...k mal odstopa :D :whistle:

post-15220-1190580796_thumb.jpg

packa!!! Jst bi tud!!!! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: Aja pa še tole sem pozabil..k vidm, da vas fulll gleda tole temo..pa nč bl pametnga nism nikjer najdu...danes sem izgubil tablico... LJ P0-6R (še dobro da sem fural zadnji v koloni, da je ni kdo v tintaro dobil :D)... če slučajno kdo najde v kakem grmovju md dvorom in mobikrogom....si prosim ne čevapov gor pečt ampak naj mi pošlje PM :D hehe Čene grem pa uno z imenom delat .. LOL :D

AJA A to drgač še v kero drugo temo paše?

HWALA :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AJA A to drgač še v kero drugo temo paše?

sploh ne, to je tocno pravo mesto - saj si tablico na ridah zgubil, a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ne, to je tocno pravo mesto - saj si tablico na ridah zgubil, a ne?

Če so ride med Dvorom in MobiKrogom...pol ja...drugače pa ali naj odprem temo MEDdvo(K)rog..., ker točna lokacija izgube tablice ni znana... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so ride med Dvorom in MobiKrogom...pol ja...drugače pa ali naj odprem temo MEDdvo(K)rog..., ker točna lokacija izgube tablice ni znana... :D

Obstaja tema Izgubljena reg. tablica, uporabi iskalnik :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

packa!!! Jst bi tud!!!! :grim

ejga en tip k je biu tm, je reku če hočm se grem loh pelat, jz sm bla itak koj za - 125 ccm pa dvotaktna, a veš kako je to letel, dve prestave, čist se mi je strgal gor, roke sploh čutla nism več, pa šekr sm ga na povno tiščala, sj Jan me je posneu, tko da se lohk pogleda, če bo uspeu kej poslat hehe. res je blo zakoooooooooon wiiiiiiii, za nasledn vikend sm se pa z njim že menla za super moto, da bom sprobala na racelandu, pa za gokart tud, tko da sm jz nasledn vikend dol jahu hehe. matr ej - bol star bol nor :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga en tip k je biu tm, je reku če hočm se grem loh pelat, jz sm bla itak koj za - 125 ccm pa dvotaktna, a veš kako je to letel, dve prestave, čist se mi je strgal gor, roke sploh čutla nism več, pa šekr sm ga na povno tiščala, sj Jan me je posneu, tko da se lohk pogleda, če bo uspeu kej poslat hehe. res je blo zakoooooooooon wiiiiiiii, za nasledn vikend sm se pa z njim že menla za super moto, da bom sprobala na racelandu, pa za gokart tud, tko da sm jz nasledn vikend dol jahu hehe. matr ej - bol star bol nor :evilgrin:

v nedeljo verjetno pridemo tud mi še mal :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo dns kdo gor?? jst pridem...do tja gor pa nazaj....

mal pogledat...baje da je učeri blo kr dost ljudi... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zvečer sem pa postal bike morilec...

Nažalost sem sred planine povozil mačko. Na srečo sem se obdržal na motorju:), sam mačka pa je po moje šla :cry: ...

vozil sem pa 50km/h...

pa se je mogla sred ceste obrnt nazaj :huh:

Popravljeno . Popravil Ole
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo dns kdo gor?? jst pridem...do tja gor pa nazaj....

mal pogledat...baje da je učeri blo kr dost ljudi... :whistle:

Kdaj pa približno?

Jst bom tud mal konje na sprehod pelou. :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj pa približno?

Jst bom tud mal konje na sprehod pelou. :whistle: :whistle:

jest okol pol štirih..

zmenjeno!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnjič ste neki en štrudl pa sladoled omenjal.....evo....včeraj je blo prvič letos, da se nisem samo peljal mimo ampak se tudi ustavil............nobenga štrudla :whistle: Vas pa je navdušencev gor :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v nedeljo verjetno pridemo tud mi še mal :whistle: :whistle:

jebemtiš učeri me ni blo sam drugi tedn pa morm it mal na raceland če bo vreme

aja kdaj ste pa pršli domov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnjič ste neki en štrudl pa sladoled omenjal.....evo....včeraj je blo prvič letos, da se nisem samo peljal mimo ampak se tudi ustavil............nobenga štrudla :whistle: Vas pa je navdušencev gor :unsure:

Potem pa nisi opazil Family frost...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa nisi opazil Family frost...

js občasno furam family frost :D škoda k nima iz naše poslovalnce noben okolico kačjih rid :D se bi še s kamjončkam gonu gor pa dol :P

jebemtiš učeri me ni blo sam drugi tedn pa morm it mal na raceland če bo vreme

aja kdaj ste pa pršli domov

opa, še en zwei takter več :D :OK: učer sm jih kr mal pogrešov :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnjič ste neki en štrudl pa sladoled omenjal.....evo....včeraj je blo prvič letos, da se nisem samo peljal mimo ampak se tudi ustavil............nobenga štrudla :whistle: Vas pa je navdušencev gor :unsure:

Bomo videli kaksno vreme bo v sredo ;) Ce bo fajn... potem bo domac cukr :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se je učer kdo od tuki vozu po ridah, mam par novih slik v albumu :whistle: .

Prletel je ene 30 italjanov naenkrat, matr je grmel k svina, aja, ura je bla pa okrog 17.30...

http://www.motosvet.com/album/album.php?cid=341_504

Jaz sem se tudi našla v tvojem albumu :naughty: , na prvi sliki sem na CBR 600RR. To slikco si moram pa povečat :yea1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes je blo kr luštno

sam polonca se mi je mal smilila in njen duče

pa res smo ugotovil da je zadn cajt za začnemo zasedat spodn parking,da si vsaj travca mal opomore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes je blo kr luštno

sam polonca se mi je mal smilila in njen duče

pa res smo ugotovil da je zadn cajt za začnemo zasedat spodn parking,da si vsaj travca mal opomore

ji je padu? :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je fajn, zahvala organizatorjem ker so nas tko lepo vodili worship.gif , bo treba definitivno še kdaj ponoviti.

Naša skupinca srebrn motor (men se zdi da je pero iz logatca), suzuki SV 1000 se je potem ko ste se drugič odpravili na makedam med Metliko in Semičem odločila da gremo po drugi poti do Novega mesta. Potem smo pa na poti še srečali rdečo CBR, oranženga kawasakija Z1000 in rumenga cestaka. Nato smo se vsi skupi odločili, ker je bilo že pozno popoldne da ne gremo na mobi krog ampak proti Kočevju, enkratna cesta-skor tok dobras kot ride whistle.gif (matr smo ga žgal, smo bli kr hitra skupina trance_25_naughty.gif ) vmes sem skor vejverico povozu unsure.gif potem pa proti ljubljani kjer smo se razšli.

Slovo je bilo ganljivo in prisrčno ph34r.gif

P.S. ali kdo ve kake nicke ima na motosvetu omenjena peterica? Tri od njih sem našu na fotki :P

post-1894-1190656607_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opa, še en zwei takter več :D :OK: učer sm jih kr mal pogrešov :P

ja učeri nism mogu k sm šou do žlahte popoldne pa zvečer u ljubljano bom drugi tedn provov pridt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!