Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

a kdo kej ve kaj za ena pizdarija je bla na unmu ovinku od razdrtega proti senožečam un ovink kjer je zravn kamnolom

blo je en kup policije,rešilc,gasilci,pa motoristi????upam da se bo končalo čim bolje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo kej ve kaj za ena pizdarija je bla na unmu ovinku od razdrtega proti senožečam un ovink kjer je zravn kamnolom

blo je en kup policije,rešilc,gasilci,pa motoristi????upam da se bo končalo čim bolje.

kot jst vem sta bla dva motorista in en avto...baje sta se motorista med seboj treščla. Baje da ni nič hujšega..več bo pa NR povedu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom jst,če me prideš zamenjat na šiht. :naughty:

smo se srečal na avtocesti a ne??? :D sm mela probleme al bi te prehitela al ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo kej ve kaj za ena pizdarija je bla na unmu ovinku od razdrtega proti senožečam un ovink kjer je zravn kamnolom

blo je en kup policije,rešilc,gasilci,pa motoristi????upam da se bo končalo čim bolje.

to smo vdli da so nek čaral, kaj je blo ne vem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo se srečal na avtocesti a ne??? :D sm mela probleme al bi te prehitela al ne...

ka ti mercedes štrajka, al simed vožnjo kej druzga počela . . . :naughty:

Malce z zamudo:

Vse najboljše Osa a.k.a ATA :worship: :naughty: :krneki:

hvala!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes bil v kopru in videl p182 (perota) k se naganja z mini motom!!! :worship: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo čez 1900 na ridah samo jst, dex pa cestak, kje ste se skrival :naughty: :naughty: :naughty:

Drgač je blo pa na racelandu zakon, spet smo mal profila pa drsniku znucal :whistle:

Kar pa Tanja dobi v roke pa zgleda vse crkne, sam Yamaha ne :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes bila na rakeku vidla jurkota in oso :whistle:

drgač pa jz tud bla na morju :naughty:

kaj spet vohuniš za mulci . . . . . :whistle: kje si nas vidla??? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo čez 1900 na ridah samo jst, dex pa cestak, kje ste se skrival :naughty: :naughty: :naughty:

Drgač je blo pa na racelandu zakon, spet smo mal profila pa drsniku znucal :whistle:

Kar pa Tanja dobi v roke pa zgleda vse crkne, sam Yamaha ne :evilgrin: :evilgrin:

sem zdi d sn cestaka sreču....sam nisn zih.... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo kdo dns kj gor????

prošel,videl, zmagal :D

Bom jst,če me prideš zamenjat na šiht. :naughty:

bogi...se mi smiliš...pa tak lep da :P

bil gor...oz. šu mim okol3:30...nobenga nikjer razn turistov k so glih malcal na pa parkingu...

vidu pa rumenega cestaka u logatcu...okol 8 rečmo...rečmo :D :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes bil v kopru in videl p182 (perota) k se naganja z mini motom!!! :worship: :slap:

ma vas je bilo lepo videt :) , se opravičujem ker sem kar pobegnil, samo se mi je pizza že 15min hladila in

sem bil zelo lačen :D

vsi vabljeni naslednji vikend v KP, ko bo dirka :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma vas je bilo lepo videt :) , se opravičujem ker sem kar pobegnil, samo se mi je pizza že 15min hladila in

sem bil zelo lačen :D

vsi vabljeni naslednji vikend v KP, ko bo dirka :010

ja ja usak izgovor je dobr . . . . :whistle: raj reč da te tvoja bl na kratk drži . . . . :whistle: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dex-a srečal na poti v cerknico in nazaj! :whistle: naslednjič pa . . . . pijača!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo se srečal na avtocesti a ne??? :D sm mela probleme al bi te prehitela al ne...

Ja lih smo se vračal iz une intervencije,ki je bila pr kamnolomu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater kakšn mir je dns tuki not,pa kaj ste vsi na motorju???

ne jst sn na šihti :unsure: ...popoldne morem pa v kranj...na žalost spet ne morem z motorjem :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater kakšn mir je dns tuki not,pa kaj ste vsi na motorju???

tako je...u NG je prov lepo toplo...kar pa ni fajn je to da bolj ko grem proti domu,hladneje je... :unsure:

PS:dolge gate so zakon... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se pa kr trže tuki na šihtu zuni pa tako čudovit dan

pa še ninjariders me je zdejle mal spravociral :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!