Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Ki si ga pa ti žingu :?

sj ga nism...sm se že umerjal takrat...šu mal šetat :P sam sm bil žejn pa sm si u blekov vas na postaji per odpru :whistle:

jst še čakam...zgleda da bom glih na deževne dni dobu motor :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tud jz nism zihr, a si biu ti tist tahitr, k je pred mano vozu med Planino in Grčarevcem :? , je bil tak motor kt tvoj, sam auspuh pa pilot niosta glih klapala B)

sj sn te mislu ustavt,d b šla na en kofe...sam se mi je mudil domu...ja,zdej se kr navad..plav kombinezon...avspuh pa menam vsake tolk...k me prime mal šundrat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav iz Barce.

Sem čist slučajno naletel na zanimiv lokalček :whistle:

post-14697-1207083204_thumb.jpg

Pa kaj za vraga delaš tam doli?a je toplo a sam najbrž da nis z motorjem :winkiss:

sj ga nism...sm se že umerjal takrat...šu mal šetat :P sam sm bil žejn pa sm si u blekov vas na postaji per odpru :whistle:

jst še čakam...zgleda da bom glih na deževne dni dobu motor :glare:

ja ki pa maš motor ???

še mau pa na motor predn bo res kakšn dež

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

novica leta:dobil dokumente motorja(končno) registriral motor(je bil že čas) :naughty: :kva2: :kva1: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

novica leta:dobil dokumente motorja(končno) registriral motor(je bil že čas) :naughty: :kva2: :kva1: :yes:

A do zdaj pa to nisi imel rešeno??? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

novica leta:dobil dokumente motorja(končno) registriral motor(je bil že čas) :naughty: :kva2: :kva1: :yes:

Čestitam stari!!!! :worship: lepo da se je vse rešl...a poveš še kako si vse zrihtu?lohk na PM... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sploh nis mel papirji in reg :rolleyes: ah sej ni nč čudnga

no glavn da si zrihtov ja ta dež tud jz sm mislila mal jit pa drugič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa za računalnikom :whistle: :whistle: :whistle:

ja bla, dokler sm bla na faxu... pol pa mal na motorček do morja in odbojko ob morju :P

fino, treba ponovit :naughty:

aja pa š neki, tuki dol ni nč dežka :whistle:

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sploh nis mel papirji in reg :rolleyes: ah sej ni nč čudnga

no glavn da si zrihtov ja ta dež tud jz sm mislila mal jit pa drugič

ne nisem imel,imel nisem niti prometne, samo "bianco" pogodbo!!!!!! :headbang:

sem šel zadnjič na ........ po preizkušnjo,pa mi je rekla, da tiste stevilke, katere sem ji dal od motorja,da motor od l.2000 sploh ne obstaja in da je lastnik motorja kar ena druga oseba!!!!

potem mi pa pošlje ta človek, od katerega sem jaz kupil motor papirje, sem šel pa še enkrat z temi papirji na .......... , nakar mi pove uslužbenka, da je vse v redu!!!!!!

NAUK TE ZGODBE JE:ne kupuj nič na "lepe" oči

ne zaupaj uradni osebi,ker se tudi ona lahko zmoti v vtipkavanju številk motorja,POSLEDICA:izgubiš živce brez veze!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ni zastojn rek

vsaka šola neki stane :rolleyes:

dns se bo pa nardilo za kak giro sam ne vem če bo men uspelo pred 14h pol pa itak šiht :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj za vraga delaš tam doli?a je toplo a sam najbrž da nis z motorjem :winkiss:

Ej tle dol je pa tko lepo...20 stopinj....lih prav za motor, da nit ne govorim kolk motoristov je tle, po moje ma vsak motor.

Prou lušno jih je vidt :worship: . V slo pa slišm da je tako bedno vreme...kr nek to vreme :headbang:

Nisem pa z motorjem (avto :unsure: ).

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

natakn kakšno novo olagumo gor mogoč bo pomagalu

če bo vse po sreč se za vikend že z novim motorjem furam :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

natakn kakšno novo olagumo gor mogoč bo pomagalu

če bo vse po sreč se za vikend že z novim motorjem furam :naughty:

a bo modro bel??? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes 2x na ridah . . . . . . :P ob cajtu pršu domou . . . . . . . se je uscal . . . . . :headbang: . . . . al bi padal, al ne. . . . . :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto bom verjetno gor... seveda, če bom mel spucano rdečo kapico :whistle: ... če bo pa fsrana pa ne pridem :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snoopya ne bo...mogoče u nedelo proti večeru...če pa bo kdo u soboto kj po obal bluzu pa lohk pokliče pa časti pijačo :P (zihr se vs bo kr trlo :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bom trpeu . . . . moram delat ceu vikend, če bom utegnu bom po 17-i uri naredu kak krog . . . . :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bom trpeu . . . . moram delat ceu vikend, če bom utegnu bom po 17-i uri naredu kak krog . . . . :headbang:

jst trpu nam...sam vozu se pa tud nam...ta vikend je sine pr men...tk de mrbit kej prletiva okol,de vam Tian kj novga pove :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snoopya ne bo...mogoče u nedelo proti večeru...če pa bo kdo u soboto kj po obal bluzu pa lohk pokliče pa časti pijačo :P (zihr se vs bo kr trlo :D )

dobr veš kje bom . . . . tko da se priporočam za drinko . . . . :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!