Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Fantje, za danes se vam res zahvaljujem. V tistem trenutku sem bil v šoku, saj veste najbrž sami kako je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fočk :whistle:

pa nekej je spet po tleh letel..en suzuki..

the ovinek na poti gor-po mojem kurilno olje

drgač pa pasal spet mal pelat ride po dolgem času..

osa---prodajam :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, za danes se vam res zahvaljujem. V tistem trenutku sem bil v šoku, saj veste najbrž sami kako je to

sam da si ceu, ostalo boš že popravu . . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fočk :whistle:

pa nekej je spet po tleh letel..en suzuki..

the ovinek na poti gor-po mojem kurilno olje

drgač pa pasal spet mal pelat ride po dolgem času..

osa---prodajam :naughty:

ti kr izivaj . . . . . . :naughty: zakaj že prodajaš . . . . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti kr izivaj . . . . . . :naughty: zakaj že prodajaš . . . . :whistle:

zato da tebe izzivam :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe . . . . don's sm imel obiske na šihtu!!! :worship: lepo vas je bilo vidit . . . :yea1: tanjuška . . . . . . čist not pala . . . :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato da tebe izzivam :naughty:

ne mi 2x rečt, da jo nebom nabavu . . . . me ne poznaš . . . . vsega sm zmožn . . . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne mi 2x rečt, da jo nebom nabavu . . . . me ne poznaš . . . . vsega sm zmožn . . . :whistle:

1.prodajam jo izzivam te

2. prodajam jo izzivam te

:P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.prodajam jo izzivam te

2. prodajam jo izzivam te

:P :P

stari . . . . . . . :P :P :P :P :P :P :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari . . . . . . . :P :P :P :P :P :P :whistle:

dej stari povej če dobr zgleda k se pelje..k jest sebe ne vidim..unadva apriljaša pa itak sam za aprilio navijata :rolleyes:

njiju pol ne sprašujem rajš..

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ne vprašaš, sej dobr zgleda. Ma kaj dobr, ful lepo in hudo. Osa ti kr zagrab :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ne vprašaš, sej dobr zgleda. Ma kaj dobr, ful lepo in hudo. Osa ti kr zagrab :naughty:

sej jest sm bl hotu zvedt kako jest na njej zgledam..povdarek je na meni..jest, moi, me..vedno :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej jest sm bl hotu zvedt kako jest na njej zgledam..povdarek je na meni..jest, moi, me..vedno :naughty:

Ti pa itak tolk dobr vozš motor, da na čemr kol dobr zgledaš, še na Apriliji bi dobr zgledu. Stil pa to :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa itak tolk dobr vozš motor, da na čemr kol dobr zgledaš, še na Apriliji bi dobr zgledu. Stil pa to :worship:

ma to sam tko praviš da pol kavo dobiš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej stari povej če dobr zgleda k se pelje..k jest sebe ne vidim..unadva apriljaša pa itak sam za aprilio navijata :rolleyes:

njiju pol ne sprašujem rajš..

Dej men za pelat, pa boš vidu kako zgleda, potem pa si predstauli, da to vse skup za ene pol slabš zgleda, pa boš sebe dobu B)

Ne sej se hecam :D Ubistvu prou hudo zgleda, ti kar paše ta motor. Res, da je velika krava, ampak ima tudi malo športnega pridiha, pozicija sedenja, nog.. Ne bi se je branu, če sm iskren :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej men za pelat, pa boš vidu kako zgleda, potem pa si predstauli, da to vse skup za ene pol slabš zgleda, pa boš sebe dobu B)

Ne sej se hecam :D Ubistvu prou hudo zgleda, ti kar paše ta motor. Res, da je velika krava, ampak ima tudi malo športnega pridiha, pozicija sedenja, nog.. Ne bi se je branu, če sm iskren :D

dex..k boš prišel na uni cajt..sej veš kateri..pol se bomo pa drgač pogovarjal.. :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmajnenu

@GSX600 ti se pa ne sekiri preveč. Super se je končalo. Če boš pa rabil pomoč pri tistem zadku ali roru pa pokliči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej stari povej če dobr zgleda k se pelje..k jest sebe ne vidim..unadva apriljaša pa itak sam za aprilio navijata :rolleyes:

njiju pol ne sprašujem rajš..

no komentarje si dobu in ti pove da so ti iskreno povedal, ta mašna ti prou paše . . . :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer sem pa oso vprašal..

in to sam zato da ga mal zajebavam :evilgrin:

neboš me ne, sm ti reku da sm ga hotu kupit . . . . pol pa . . . . jebiga . . . . . . se mi je chat-ka dopala in jo kupu . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko zvem :blush: o kater motorju govorite

Če se ne motim Honda CB1300

Popravljeno . Popravil condor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!