Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

madonca si pa pridn...skor bl kt če bi na šiht hodu ;)

pa to maš vse doma treninga?je kšna fajn trenerka?? :D

Saj moram biti priden, sem namreč priden "zase", za svoj bodoč "kapital". Kolikor mi bo sedaj uspelo, mi v bodoče ne bo potrebno. Kar se stimulacije tiče in biofeedback treninga, delam vse doma, sej to ne narediš veliko, več je v poizkušanju narediti celotni ali delni gib, pri katerem določen predel mišičja deluje. ;)

Popravljeno . Popravil Klajba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre kdo na furo...čez tolmin na gorico pa domu :P ?

Smotko!

A nis mogu tole mal prej napisat???

Jest pa fočk delu na ridah :headbang::headbang::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smotko!

A nis mogu tole mal prej napisat???

Jest pa fočk delu na ridah :headbang::headbang::headbang:

tak sm po srcu sm pa pizda dober

aja od ravbarkomande čez ride do unca racija policajev :whistle: kdo kej ve kaj je planinčan ušpiču ? :unsure: so sam videz kontroliral :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak sm po srcu sm pa pizda dober

aja od ravbarkomande čez ride do unca racija policajev :whistle: kdo kej ve kaj je planinčan ušpiču ? :unsure: so sam videz kontroliral :rolleyes:

baje so pošto oropal v planini. . . . .kolkr sm razumu so bli cigani . . . na delu . . . . pa so se po host razbežal . . . . . zato tok policaju . . . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje so pošto oropal v planini. . . . .kolkr sm razumu so bli cigani . . . na delu . . . . pa so se po host razbežal . . . . . zato tok policaju . . . :whistle:

bi znal bit res ja k je biu kriminalist na cesti pred pošto

heheh gor na križišču za kalič so mel pa kr ježe na cesti :kva2::kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm še vidu k so eno lovil, kar ni hotela jit z njimi, pol se se pa odpelal z njo v awtu je pa zadna vrata odpirala je hotla vn zbežat, hehe. Še dobr d je bla polcajka zadej d jo je držala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dns je pa blo pestro na tem odseku...sm že mislu da majo šmajserje zarad mene,k sm spet na motorju :lol1:

so pa ustavl ja...pa popisal...očitno sm sumljivo podoben ciganom :wacko:

drgač pa gor sta bla skof pa mico se mi zdi okrog4 ne??pomoje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dns je pa blo pestro na tem odseku...sm že mislu da majo šmajserje zarad mene,k sm spet na motorju :lol1:

so pa ustavl ja...pa popisal...očitno sm sumljivo podoben ciganom :wacko:

drgač pa gor sta bla skof pa mico se mi zdi okrog4 ne??pomoje...

jaja...bla sva ja :naughty: ...sej do naju na počivališče so tud pršli polcaji pogledat...so si kar iz avta motorje pogledal pa šli naprej prot planini..niso nč popisoval :P

ustavl so te zarad tga ker si preveč noru ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja...bla sva ja :naughty: ...sej do naju na počivališče so tud pršli polcaji pogledat...so si kar iz avta motorje pogledal pa šli naprej prot planini..niso nč popisoval :P

ustavl so te zarad tga ker si preveč noru ;)

ja ma dns jih je blo pa res powsod powhn, še dobr d mam zdej dušiwc u awspuhu drgač bi še mislni d cigani strelajo na njih, hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ma dns jih je blo pa res powsod powhn, še dobr d mam zdej dušiwc u awspuhu drgač bi še mislni d cigani strelajo na njih, hehe :D

d se nebo dušivc za vikend spet kej zgubu, al pa d ga bojo cigani ukradl? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

d se nebo dušivc za vikend spet kej zgubu, al pa d ga bojo cigani ukradl? :naughty:

am.. nene nč se bat zgubu se ne bo cigani so se pa razbežal dns :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am.. nene nč se bat zgubu se ne bo cigani so se pa razbežal dns :D

cigan ne ve zakaj je dušilc..ve pa iz česa je ;)

pa dobro jutro...a dns je kao ride day :P ? :whistle: torej kam se bomo odpeljali :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cigan ne ve zakaj je dušilc..ve pa iz česa je ;)

pa dobro jutro...a dns je kao ride day :P ? :whistle: torej kam se bomo odpeljali :rolleyes:

ja sej zato mormo pa ene par dni pazt k smo na parkirišču pa treba skoz met motorje na očeh d ne zmanka kšn awspuh :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob sestih mal "pozerjev :krneki: " na parkingu, ene 2 sta se pa mal ganjala.. Sel 2x gor pa dol...Pod parkingom pa se je en neki slikat spravlu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

biu tm, blo vroče k pr norcih, vidu enga parkiranga belga Suzukija GSX, ene 4 sreču..the end :doze:

tut tebe je blo opazit..brez rokavic :grrr :grrr

kdo je pa učerej s črno vf/tr podil gor pa dol :P ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut tebe je blo opazit..brez rokavic :grrr :grrr

ja rokavice bom jeseni kupu k me bo začel u roke zebst :lol:

Jst pa tebe nism vidu ne včeraj, ne nikol prej.. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!