Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

ne ne..sam z750 je problem :P

to sploh ni problem...tko ku je je...važn da je moj...sam moj...pa da je moder...k že jst nism :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se bom potrudla, da pridem....lizat :whistle:

le katera je kolesarla?da nis to vidu k je dns prekolesarla svojga prvega tisočaka :worship: :worship: bravo jst

zdej veste za kaj me letos ni dost na motorju :rolleyes:in na ridah :whistle:

a 18 km/h je pa največja dosežena hitrost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ohoho, ti pa nis kr tko...cestitam...

hvala,hvala

waw, svaka čast :worship: si resno vzela tole rekreacijo, bravo! Jst si pa še ne upam na ride prit s kolesom...čeprav me mika :P Naslednje leto pa greš že lahko na maraton franjo, boš med boljšo/hitrejšo polovico :naughty:

no ja mogoče bom šla pa res,čeprav gužva pa to mi glih ne odgovarja,glede uvrstitve pa ne bi...

tle ste pa sami brihtneži ratal....vsi kao neki delate a cel dan se okol fjakate pa afne guncate..pa še to bl slabo .) hehehe

drgač pa dns sm se oglasu mal pr Klajbi...dec še kr fajn zgleda,čeprov ga je strah da nebo več dec ;) ampak bo pa še fajn zgledu...mam pa tut predlog da tisti k ga poznamo da ga mal skupno obiščemo...prav da bo zapeku mal in vljudno ponudil ostale dobrote...tko da se splača ane :P;)

PS: ostali k ga ne poznate prov nč pa...vstopnina na pojedino je 10€ :)

jebi ga...ponudba je ponudba...

aja pa še to...dns zutri...ob 11 če sm skor natančn...ride prazne,nbene duše nikjer ----kje ste ridaši??muca gume papala???-----

jz sm kuj za če bo le cajt ustrezal

a 18 km/h je pa največja dosežena hitrost?

ne v bistvu je blo slikano glih u klanc..

drgač pa je bla ta dan povprečna 23,1,če te glih zanima,največja dosežena pa nit ne vem po ravnini tam okol 33 po klancu pa čez 50se mi zdi.....

še mau pa bo četrtek :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja starina . . . . . . tko k ti . . . . k si men pomagu . . . . :whistle:

aja . . . . .pa hvala za ledeno kavo . . . .

ah jebi ga ..vem za drugič ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to zarad unga pasa ane?? vsi mislejo da sm policaj... :alien1:

A ti si ta, ki straši tam okoli. Sva se videla v nedeljo na ridah ja, sem prišel s svojim Z-jem, pa ti si bil gor, pa en z fazerko, pa neki italijani so brusli gor pa dol po ridah, pol se je pa kr naenkrat spraznilo, sem pa še jaz odpeketal. No, pa policaji so se začeli nekaj intenzivno vozit gor in dol.

LP

Johnny

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne v bistvu je blo slikano glih u klanc..

drgač pa je bla ta dan povprečna 23,1,če te glih zanima,največja dosežena pa nit ne vem po ravnini tam okol 33 po klancu pa čez 50se mi zdi.....

še mau pa bo četrtek :whistle:

Pejt se mal prot Rakitni pelat.. :D Za nazaj gre po unih ovinkih po klancu dol prot Selščku (zadnja ravnina) 73,6km/h :D In to z gorcem... Sam morš prletet in začet gont že v zadnjem ovinku pred ravninco, pa met jajca it na polno skoz rahlega desnga na tisti "ravninci" tik pred križiščem za Dobec/Rakitna v Selščku :D Se mi zdi, da je to bolj kot ne max za gorca, vsaj zame, ker mi noge ne dovoljujejo večjih "obratov", bi blo treba prestavno razmerje spremenit za hitreje :rolleyes:

Drugače pa jst se tut približujem tisočaku letos, pridem en dan tut mal na ride pogledat. Sm se mislu u nedelo ustavt k sm šu do Predjamskega gradu, sam se mi je mudilo nazaj pa sm šu čez Strmco..

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

ja, lahko v četrtek proti večeru... tekmovalne žlice prinesite s seboj :lol:

js mam lopato za sneg (šaflo) ... uhka ? :unsure:

drgač pa dns sm se oglasu mal pr Klajbi...dec še kr fajn zgleda,čeprov ga je strah da nebo več dec ;) ampak bo pa še fajn zgledu...mam pa tut predlog da tisti k ga poznamo da ga mal skupno obiščemo...prav da bo zapeku mal in vljudno ponudil ostale dobrote...tko da se splača ane :P;)

PS: ostali k ga ne poznate prov nč pa...vstopnina na pojedino je 10€ :)

jebi ga...ponudba je ponudba...

sj smo se zadnjič o tem tud neki menil, kajne... js sm za :worship: ... ko se biste zmenl, me kauntite zraun :rolleyes:

KLAJBA :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej Jure a zato tud tebe ni letos nikjer vidt,..porkamadona lan sva se skoz srečvala s suzikami,šla tud na par furc,..

kaj letos se bova pa s kolesi kam odpravla hehe :rolleyes:

drgač pa na rakitno mi še ni zaneslo se furam bl cajnarje pa tam okol

bo treba en dan še tiste klance sprobat

okej......to je menda moto forum :rolleyes: sm prov en pussy ratala letos

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

ja, lahko v četrtek proti večeru... tekmovalne žlice prinesite s seboj :lol:

ja suzuki si vceri prevac sladoled ponujou pa so okol 4 taplavi gor cakal drugic moras povedat da je samo za clane vem pa ne a so tut žlice prnesl sabo :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja suzuki si vceri prevac sladoled ponujou pa so okol 4 taplavi gor cakal drugic moras povedat da je samo za clane vem pa ne a so tut žlice prnesl sabo :lol: :lol:

:lol1:

drgača pa MAMA PRIDE :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater ej sladoljed je bil vrhunski,sploh lešnik mi je full sedu sm ga zajemala sz polno unikat žličko,..

mam še kr okus po njem,res si bil dobr suzuki :winkiss: da s ga prpelov,...

prov luštn je blo,..no drug tedn ne k delam popoldne nasledn pa bo en dan še koruza party predn grem čez lužo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Začelo se je z zamudo, vsi smo že nestrpno čakali obljubljeno poslastico in tudi sam sem imel že pripravljeno svojo tekmovalno žličko :D

post-17572-1250190809_thumb.jpg

Seveda ostali sploh niso imeli možnosti da me premagajo O:-)

post-17572-1250190865_thumb.jpg

Sladoled je tukaj in kaj naj rečem, na juriš :kva2:

post-17572-1250190922_thumb.jpg

Sanda si je pomagala kar s svojo res unikatno žličko s priokusom masla :whistle:

post-17572-1250191001_thumb.jpg

In po nekaj minutah je ostalo samo še tole :unsure:

post-17572-1250191031_thumb.jpg

post-17572-1250191051_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sm čist na ta sladoled pozabu pa bi se še jest prtihotapu pa ene dve tiste šafle pojedu, sam neki mi ni jasn a je rumeni cestak mislu da bo suzuki prpelu kr tist kombi od ledota :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!