Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

...

starina . . . . . vidm da fešta je bla . . . . .sam nekam mal vas je blo . . . . . :naughty: al se mi sam zdi . . . .

ti kaj tale prda je od . . . . . . :naughty: tiste k bi, pa ne'da . . . . :naughty: :naughty: :naughty: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn je blo...družba ravno prava...osa tebe je blo povsod pouno učerej in na čevapih in na klofutkah :lol1: :lol1:

ninja ob prilki pa eno ta pravo spijemo :beer2:

post-12030-1250402183_thumb.jpg

post-12030-1250402217_thumb.jpg

post-12030-1250402251_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn je blo...družba ravno prava...osa tebe je blo povsod pouno učerej in na čevapih in na klofutkah :lol1: :lol1:

ninja ob prilki pa eno ta pravo spijemo :beer2:

ninja je spil eno tapravo...pa pol še eno...tko da je solidno zalil...tko kt se zagre :D:drunk:

snoopy pa na vsaki sliki k je je s čikom :D

ne ne...to nism jst...vse zanikam

:chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa mogoče pridem kej pogledat :) Me ni blo že lep cajt...

P.S. Gre mogoče kdo na furo po kosilu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...osa tebe je blo povsod pouno učerej in na čevapih in na klofutkah :lol1::lol1:

ma mene je pouhn okol . . . . . .tud če me nema . . . . . . ja sam tu . . . . . :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda bom tud jz se dns čez ride mogla predrsat....via morje pa to.....aja jz bom tista k bo ruzak več kt motor :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

andreja tnx za :beer2: učerej :004

Ja np, jst sm teb itak še celo večerjo doužna O:-)

Ej Ninja thx za vse, je blo totaln luštn, pa ostalim tud hvala za družbo :worship:

Unim k so pa mau asfalt probaval želim pa čimhitrejš okrevanje :unsure:

Tamala ti pa le paz na tisto perutničko d ti jo nav kdo ukradu k tok zaskrblen gledaš na slik :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja.. res so se ˝zbolšale˝... :eek: mislm d majo zdle tam na zboru pošten tuš že neki časa in prou nč ne kaže na bolš... :xx: jutr in nedelja baje d bo sončno... O:-)

Primorcem se morate zahvalit, smo vam s sabo še sonček pripeljali! Jst sem se ves cajt po suhih cestah vozu, vse do V. Malencev...sonček je sicer vmes zmanjkal, pa ne zaradi oblakov, bla ze 22.ura :evilgrin:

Yetika, mislim da sem te v gneči med postankom v brežicah pred barom, ko sem po pir šou, celo opazil :rolleyes: Črna tuta, pa dolgi rdeči lasje? :evilgrin:

SharpNinja...via morje pa to... mislim, da si bla videna v strunjanu točno ob 20.00, sva se srečala ko sem šou s plaže, ti pa tja :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwaj zej pussyji! :P

dons ob 19h na ridah nubenga "tapravga" ridaša????? kje se skrivate :?

drgač pa hvala motoristom ki so mi mahali pred planino za podgane, čprov so me ustavl :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwaj zej pussyji! :P

dons ob 19h na ridah nubenga "tapravga" ridaša????? kje se skrivate :?

drgač pa hvala motoristom ki so mi mahali pred planino za podgane, čprov so me ustavl :glare:

bom jst tam, sam počak še kšn mesc al pa dva :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

starina . . . . . vidm da fešta je bla . . . . .sam nekam mal vas je blo . . . . . :naughty: al se mi sam zdi . . . .

ti kaj tale prda je od . . . . . . :naughty: tiste k bi, pa ne'da . . . . :naughty: :naughty: :naughty: :lol1:

ATA... boš vido ti, k bom kej... :P sj š gor ne upaš prit ne d še bi kej... :whistle:

aja... za perutničko sm se pa ris ustrašla... ninja, kaj čm, mal bliz si pršo... :blush:

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tazadna slikca mi j pa prou učešna... se saj vid kdo j pridn hehe... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa še par iz moje strani:

post-11135-1250490587_thumb.jpg končno pršu do tk dougu željenih rokavičk...

post-11135-1250490693_thumb.jpg ATA tk more bit povsod... :P

post-11135-1250490854_thumb.jpg tuki komentarček ni potreben :)

post-11135-1250490950_thumb.jpg face ene...

post-11135-1250491015_thumb.jpg štaufanja so potrebne pa tudi yamahce :P

post-11135-1250491092_thumb.jpg pa še nš slavljenček... lih u princeso se ni spremenila... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah yamahco se sam tok pošravfa d je še lepš :evilgrin: čeprou je že težk vrjet da je to sploh možn :whistle: A ne Maus? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah yamahco se sam tok pošravfa d je še lepš :evilgrin: čeprou je že težk vrjet da je to sploh možn :whistle: A ne Maus? :naughty:

to so sam priprave na kolenčkanje :P

andreja zakaj jst ne vem o nobeni večerji ?

kaj napadate mausa...pač motor mu je razpadu pa ga je sešraufou nazaj ;) ;) :P

nč ni razpadu :grrr ... nastavitev vzmetenja pred dirko... zato pa je Valentino zmagu ;) .. mi je sporoču nastavitve po dirki :whistle:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

andreja zakaj jst ne vem o nobeni večerji ?

Ja zadnč k smo čli na turco..k si nam čivape častu, pa še za toast na biljardu :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč ni razpadu :grrr ... nastavitev vzmetenja pred dirko... zato pa je Valentino zmagu ;) .. mi je sporoču nastavitve po dirki :whistle:

ni še razpadu k si prej zašnofku de bo... tk d si du cajta pošraufu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!