Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Če bi dobro prebral bi videl, da je v igri kolesar, torej tisti udeleženec katere ostali zastrašujemo z "divjanjem". Za te ti sodeč po burni dabati iz sosednje teme ne "maha dol" :)

Valjda da mi. V bistvu se ne veselim ravno, da bom prebral kakšno jecljanje koga, ko bo nekoga povozil. Aja, saj res - kolikor se spomnim, taki tipi potem za nekaj časa zginejo z motosveta in niso ravno navdušeni opravičevati svojega početja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dol mi maha, če se še kdo tam razstreli.

Ah, ti boš že vedel, kako je ko se kkšn tm razstreli...mar ne?headbang.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi a si bil ti slučajno tisti s kolesom, ki je slikal na ovinku (ker kolkr gledam je bil tist kolesar ravno tam, se mi zdi d je blo neki pred tretjo) ?

Časovno bi se kar ujemalo. Če je bilo na desni strani ceste (ovinka - v smeri proti Postojni - tam kjer se prikluči "obvoznica") prislonjeno na ograjo kolo, sem bil to res jaz. :notworthy:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja točno tam trance_40_thumbup.gif , ene dvakrat sm se pelal mim, če bi vedu se bi ustavu

Še dobro da se nisi :?. S tem bi me verjetno spravil v precej neugoden položaj, saj se po prejšnjem padcu res nisem najbolj počutil. Tudi spodaj na počivališču se nisem ustavil, tudi če mi je nekdo mahal z roko. Očitno bo moralo preteči še nekaj km-jev na bajsiklu, da se bom toliko umiral, da bom zopet za med ljudi ... :?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okorg 19h ride samevale :surrender:

ne pa ne!!! je biu tam en z oranžnim motorjem in jez k sm šu mimo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk!

Spodaj pri semaforju si bil ti Rumenicestak, kajne?

Na parkirišču so pa eni trije šiptrčki vsi zapečeni od sonca jedli malco, se nism upal ustavit, bi me še ukradli :D

Hm, lahko da sem bil res, k sm velikrat spodaj na semaforju ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, lahko da sem bil res, k sm velikrat spodaj na semaforju ;)

A čakaš RUMENO :? ... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jst pa ti sva bla gor, druzga pa nism nobenga vidu

Točno tako kako je pa potekala vožnja potem domov men se ni več dalo čez Rakitno so me že roke bolele ko pes pa še hladno mi je postalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

turistični fočk!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj si me pa izdau :blush:

Sori :P

turistični fočk!

jaz tudi en futuristični fočk :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pe še en dns mimo fočk...ni blo neke gužve...sam pa pravih dirkačev.worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enkrat fočk, drugič pa piči mimo :) mausi je pa martinčkov

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve, kaj se je dogajal učeri na ridah? Mislim, da je bla ura tam okol 17.00, mi smo lih v Postojni na petrolu kupli nekaj vode in smo rekli, da se bomo ustavli na klopcah, ampak glej ga zlomka, lih v tistem momentu so nam postavli tablo, da je obvoz! Kaj se je dogajalo? Se je kir razlimu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve, kaj se je dogajal učeri na ridah? Mislim, da je bla ura tam okol 17.00, mi smo lih v Postojni na petrolu kupli nekaj vode in smo rekli, da se bomo ustavli na klopcah, ampak glej ga zlomka, lih v tistem momentu so nam postavli tablo, da je obvoz! Kaj se je dogajalo? Se je kir razlimu?

Lotus elise je kazal podvozje na ovinku kjer je pred leti umrl en Motorist :cry:

lev nepregleden, z dvojno ograjo, čez kucel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve, kaj se je dogajal učeri na ridah? Mislim, da je bla ura tam okol 17.00, mi smo lih v Postojni na petrolu kupli nekaj vode in smo rekli, da se bomo ustavli na klopcah, ampak glej ga zlomka, lih v tistem momentu so nam postavli tablo, da je obvoz! Kaj se je dogajalo? Se je kir razlimu?

Neki so biciklisti telovadili...

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve, kaj se je dogajal učeri na ridah? Mislim, da je bla ura tam okol 17.00, mi smo lih v Postojni na petrolu kupli nekaj vode in smo rekli, da se bomo ustavli na klopcah, ampak glej ga zlomka, lih v tistem momentu so nam postavli tablo, da je obvoz! Kaj se je dogajalo? Se je kir razlimu?

http://www.pgd-postojna.si/index.php?option=com_content&task=view&id=625&Itemid=1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u bedica, to j mogl bit lih nek kmal po nšem fočku... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, se mi je zdel! Škoda, smo se mislal mal ustavit, pa je šlo po gobe vse! Upam da je z voznikov vse ok!

Lih tisto sekundo ko smo se prpelal, je postavu znak OBVOZ in smo mogl desno!

Popravljeno . Popravil snoopek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj turistični fočk in v ozadju na sliki 2 motorista ki sta trenirala zavoje..uspešno za to kobikažo motorjev..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes fočk in 5krat gor in dol pol pa naprej na morje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mi danes zjutraj samo drive by, smo šli do Krka, potem pa nazaj grede 3x gor in dol ;) Okoli 17.30 ure :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!