Skoči na vsebino

KAČJE RIDE - PASTI IN (NE)VARNOST


PikiJapok

Priporočene objave

Drekat pomeni, tako TI živiš.

A-ha. Saj potem sem pravilno razumel. Moje življenje je sinonim za drekanje... Ampak, še vedno mi ni jasno... Saj Klimbra ni jaz on se ne hvali, itd. - on torej ne dreka. Ampak ti si rekla, da dreka... Nekaj manjka v tej zgodbi... Nek povezujoč element... Lae kaj bi to bilo? :hmm:

Ali je tisti povdarjen TI morda namenjen v smislu "ne jaz" in to pomeni, da vsi razen tebe drekamo? Ne razumi me napak, rad bi samo razumel nekatere stvari. Sem pač otročje radoveden...

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emmmm... :hmm: A-ha... Pa poglejmo z otrokom primernega zornega kota. Ali ti obdaruješ vsakega prebivalca Slovenije za rojstni dan, ali pač samo tiste, ki so ti nabolj pri srcu? :unsure:

Pa zelo rad bi slišal, kaj pravzaprav je to drekanje... Početje kar tebi ni všeč? Početje, ki ni najbolj popularno? Početje v smeri zavarovanja lastne in tuje varnosti? Ali kaj točno, da bomo razumeli mi, ki smo bolj trde sorte drekači... :hmm:

Kakšna agonija proti ridašem - včasih se sprašujem, zakaj morajo nekateri toliko komentirati oziroma pljuvati po ljudeh. Vsak ima pač svoje mnenje, ki se da tudi izrazit na lep način.

v primerjavo z ridaši še odlomek racije ( kolikor je pač bila ), da se ne bo govorilo, da so samo ridaši norci ... so pač čisto običajni ljudje, ki na svoj način izražajo svoja početja.

http://24ur.com/naslovnica/novice/crnakron...53_60046085.php

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so pač čisto običajni ljudje, ki na svoj način izražajo svoja početja.

No, saj je tudi (pokojni) g. Trobec samo izražal... Pokojnice so pač kolateralna škoda. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A-ha. Saj potem sem pravilno razumel. Moje življenje je sinonim za drekanje... Ampak, še vedno mi ni jasno... Saj Klimbra ni jaz on se ne hvali, itd. - on torej ne dreka. Ampak ti si rekla, da dreka... Nekaj manjka v tej zgodbi... Nek povezujoč element... Lae kaj bi to bilo? :hmm:

Ali je tisti povdarjen TI morda namenjen v smislu "ne jaz" in to pomeni, da vsi razen tebe drekamo? Ne razumi me napak, rad bi samo razumel nekatere stvari. Sem pač otročje radoveden...

ah dj, jz pravm - svoji k svojim. deli kar hočeš, govor kar hočeš, drekej kokr hočeš, dol mi maha zate in za tvoj mnenje. zarad mene če se kuj ti tm gor parkiraš pa se utaboriš in miriš promet

Kakšna agonija proti ridašem - včasih se sprašujem, zakaj morajo nekateri toliko komentirati oziroma pljuvati po ljudeh. Vsak ima pač svoje mnenje, ki se da tudi izrazit na lep način.

v primerjavo z ridaši še odlomek racije ( kolikor je pač bila ), da se ne bo govorilo, da so samo ridaši norci ... so pač čisto običajni ljudje, ki na svoj način izražajo svoja početja.

http://24ur.com/naslovnica/novice/crnakron...53_60046085.php

:worship:

Popravljeno . Popravil Tanjuška
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah dj, jz pravm - svoji k svojim. deli kar hočeš, govor kar hočeš, drekej kokr hočeš, dol mi maha zate in za tvoj mnenje.

Očitno sva res na popolnoma drugem mentalnem nivoju. Z mojimi kognitivnimi sposobnostmi mi nikakor ne uspe najti povezave med tvojim odgovorom in vprašanjem, ki sem ga zastavil...

Tisto je bilo namreč vprašanje in ne mnenje... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno sva res na popolnoma drugem mentalnem nivoju. Z mojimi kognitivnimi sposobnostmi mi nikakor ne uspe najti povezave med tvojim odgovorom in vprašanjem, ki sem ga zastavil...

Tisto je bilo namreč vprašanje in ne mnenje... :whistle:

dj k se mi sploh en da več, sicer sploh ne vem zaka se ga sploh grem - itak pametnješi odneha

over and out

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dj k se mi sploh en da več, sicer sploh ne vem zaka se ga sploh grem - itak pametnješi odneha

over and out

nč over and out..

sej k bo še komu drugmu jasn..mogoče bližjim stanovalcem kačjih rid k se vsak dan vozjo tuki, polet in pozim, da razfukavanje ceste in asfalta ni glih ena zlo pametna ideja bosta pa tut piki pa un pametnjakovič k sta si to idejo zadala kot življenski cilj naletela na kak odpor..

jest sm takoj za to da se nevarne osebke odstrani ne samo z rid ampak z vseh podobnih odsekov, in s tem tudi s cest..

v italiji naprimer je vožnja po zadnjem kolesu na javni cesti kaznivo..in to z odvzemom motorja..

pr nas se kej tazga ne spomnijo..

in ja piki še enkrat..zakaj bi se menili kaj s policaji..si videl un prispevek prej?

zato da bojo mene pojebal ker sm se peljal po kolenu? in kaj bojo naredl na rudniku?

dej ne ga srat no..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smeje se pa samo ene par ridašev.

Jaz se rad nasmejem... sploh dobremu črnemu humorju... gor je pa za to dokaj ploden teren... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuu jezn jezn, dj pa zrihtej še na parih odsekih ne sam na temu pol, če se že greste eno varnost. mislm, drekejte pol po celi SLO ne sam ride, so nekateri

pa kva ti težiš, pejt raj nazaj u keuder... ko boš mela pa kej bolj pametnga, pa kar z besedo na plano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oprosti, slaba primerjava je tolo, na nivoju, da ne rečm kaj :closedeyes:

6-letnega otroka, ali, še huje, 28-letne tanjuške?

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

pa tut piki pa un pametnjakovič k sta si to idejo zadala kot življenski cilj naletela na kak odpor..

...

Morda zgolj pojasnilo... O metodah in ciljih bi se dalo na veliko razpravljati. Težko pa je sklepati o nekogaršnjih ciljih, ne da bi se o teh s človekom pogovoril, kajne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

voziš se z motorjem, drekaš po motoristih

pa koji kurac kaj pol, če vsi vozimo motorje? A zato mormo pa en drugmu v rit lest, al kaj? get a life ...

Kakšna agonija proti ridašem - včasih se sprašujem, zakaj morajo nekateri toliko komentirati oziroma pljuvati po ljudeh. Vsak ima pač svoje mnenje, ki se da tudi izrazit na lep način.

eno so mnenja, drugo so pa dejanja (in divjanja, ogrožanja, itd itd itd )

ah dj, jz pravm - svoji k svojim. deli kar hočeš, govor kar hočeš, drekej kokr hočeš, dol mi maha zate in za tvoj mnenje. zarad mene če se kuj ti tm gor parkiraš pa se utaboriš in miriš promet

a znaš ti kdaj bit tudi ne-žaljiva?

Če hočeš, se lahko zmeniva za psoeben 32-urni tečaj olike in lepega vedenja. Te bom dal v skupino s Cufo in z eno 6-letno deklico...

dj k se mi sploh en da več, sicer sploh ne vem zaka se ga sploh grem - itak pametnješi odneha

Dej že enkrat odnehaj za zmeraj (al pa vsaj za par let ali mesecev). Množice ti bodo hvaležne, jaz pa tudi (ker te ne bom rabil skos v red spravljat).

Jaz se rad nasmejem... sploh dobremu črnemu humorju... gor je pa za to dokaj ploden teren... :whistle:

bolš črn humor, kot črne kronike. ..ampak to jim še kr ni jasn.

in nikomur ni jasn, da zbiranje tam pač vodi do črne kronike. Prej ali slej.

sam res :worship: da se vam da

Tut partizanom in zavezniškim silam se je "dalo", čeprav to ni bilo njihovo najljubše opravilo ...

Enim stvarem je pač treba kontrirat, kajti če tega ne narediš, se preveč razpasejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da da :naughty:

nej ostanejo ride take kot so pa je..

Vsi "ridaši" si oglejte zajetno foto galerijo od Ghandija. In vsak, ki se vozi navzdol v "the ovinku" po levem pasu (da sega s katerimkoli delom telesa čez sredinsko črto) naj se malo zamisli. Sem videl na fotografijah tudi mojstre, ki se lepo vozijo po svojem pasu.

Dokler pa se vsi povprek vozijo kakor jim paše, Ride nikakor ne smejo ostati take kot so. Me prav zanima kaj bote govorili, ko se bosta čelno srečala "dva u iber huda mojstra"; en bo sekal "The ovinek" navzgor en pa navzdol? In da ne bo pomote; to nikomur ne želim, ampak se bo to s takim načinom vožnje čez "The ovinek" slej ko prej zgodilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut partizanom in zavezniškim silam se je "dalo", čeprav to ni bilo njihovo najljubše opravilo ...

Enim stvarem je pač treba kontrirat, kajti če tega ne narediš, se preveč razpasejo.

ja iz čistega dolgčasa a ne :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi "ridaši" si oglejte zajetno foto galerijo od Ghandija. In vsak, ki se vozi navzdol v "the ovinku" po levem pasu (da sega s katerimkoli delom telesa čez sredinsko črto) naj se malo zamisli. Sem videl na fotografijah tudi mojstre, ki se lepo vozijo po svojem pasu.

Dokler pa se vsi povprek vozijo kakor jim paše, Ride nikakor ne smejo ostati take kot so. Me prav zanima kaj bote govorili, ko se bosta čelno srečala "dva u iber huda mojstra"; en bo sekal "The ovinek" navzgor en pa navzdol? In da ne bo pomote; to nikomur ne želim, ampak se bo to s takim načinom vožnje čez "The ovinek" slej ko prej zgodilo.

Naj pripne še tiste fotke, ki sem jih jaz komentiral in so potem misteriozno izginile... ;) Jih ni tako malo.

ja iz čistega dolgčasa a ne :naughty: :naughty:

Nekateri iz dolgčasa, drugi zaradi altruizma, tretji iz koristoljubja, večina pa zaradi ideje in vrednot... :whistle:

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je DARS nekorekten, na obali nimamo Rid pa THE ovinka, smo prikrajšani.Zato od DARSA zahtevamo enakopravnost, hočemo svoje Ride, tako bomo nabijali drug drugega v mozak in si izkazovali bratsko ljubezen in bili enakopravno zafrustrirani.

Ja vem, že grem... :worship:

Imata tud na obali zelo lepe ride in še dvo pasovnica je!!! Čez šmarje! sam na obali morjo nekateri pogruntat da motor ni sam za pred kafič :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi "ridaši" si oglejte zajetno foto galerijo od Ghandija. In vsak, ki se vozi navzdol v "the ovinku" po levem pasu (da sega s katerimkoli delom telesa čez sredinsko črto) naj se malo zamisli. Sem videl na fotografijah tudi mojstre, ki se lepo vozijo po svojem pasu.

Dokler pa se vsi povprek vozijo kakor jim paše, Ride nikakor ne smejo ostati take kot so. Me prav zanima kaj bote govorili, ko se bosta čelno srečala "dva u iber huda mojstra"; en bo sekal "The ovinek" navzgor en pa navzdol? In da ne bo pomote; to nikomur ne želim, ampak se bo to s takim načinom vožnje čez "The ovinek" slej ko prej zgodilo.

sej sta oba v isto smer nagnjena..

se prav da rabta oba skup največ meter in pol placa???

pizda komplicirate vsi..

ej dons sm se počas prpelal gor..in pridem na the ovink pa en z rdečim vitotom po sred mojga pasa..

mislim vsi motoristi ki se peljejo več kot 65 km/h so za pobit..al kako si predstavljate to???????

danes naštel vsaj 20 avtov, kombijev, avtobusov, tovrnjakov ki so peljali ne mal čez črto ampak čez več kot pol nasprotnega pasu..

in potem boste nekej pametni..

pa dejte nehat no..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi "ridaši" si oglejte zajetno foto galerijo od Ghandija. In vsak, ki se vozi navzdol v "the ovinku" po levem pasu (da sega s katerimkoli delom telesa čez sredinsko črto) naj se malo zamisli. Sem videl na fotografijah tudi mojstre, ki se lepo vozijo po svojem pasu.

Dokler pa se vsi povprek vozijo kakor jim paše, Ride nikakor ne smejo ostati take kot so. Me prav zanima kaj bote govorili, ko se bosta čelno srečala "dva u iber huda mojstra"; en bo sekal "The ovinek" navzgor en pa navzdol? In da ne bo pomote; to nikomur ne želim, ampak se bo to s takim načinom vožnje čez "The ovinek" slej ko prej zgodilo.

jap jz pa sploh ne želim, ko gre s kamijonom al pa avtobusom na moj pas in se morm čist ograje stisn, da sploh zvozm ovink, pa prosm, taktk sm šla 40km/h, in ne vi men zj klelel o svojem pasu, vedno sm na svojem pasu, edin če prehtevam. tko da šat d fakanal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

piki, se ti je včerajšnje prehitevanje čez polno črto (kar nekajkrat) zdelo varno za tebe in ostale udeležence v prometu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

piki, se ti je včerajšnje prehitevanje čez polno črto (kar nekajkrat) zdelo varno za tebe in ostale udeležence v prometu?

POPOLNOMA! Vedno sem imel popoln pregled in vedno sem se po prehitevanju postavil pred "čelno vozilo" prehitevane kolone in tako onemogočil pospeševanje med vašim prehitevanjem. In vedno sem vam dal znak za prehitevanje šele, ko je bilo dovolj prostora za vsaj pol kolone. Temu sem se kot vodja kolone zavezal... varnosti cele kolone. Najšibkejši člen kolone pa je bil(-a) pozicionirana takoj za Irenčko in sem imel nad njo ves čas preglled. ;)

Zadovoljen? Mislim, da so se vsi počutili v koloni z usklajenostjo med menoj in Irencko dokaj varno... ;)

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POPOLNOMA! Vedno sem imel popoln pregled in vedno sem se po prehitevanju postavil pred "čelno vozilo" prehitevane kolone in tako onemogočil pospeševanje med vašim prehitevanjem. In vedno sem vam dal znak za prehitevanje šele, ko je bilo dovolj prostora za vsaj pol kolone. Temu sem se kot vodja kolone zavezal... varnosti cele kolone. Najšibkejši člen kolone pa je bil(-a) pozicionirana takoj za Irenčko in sem imel nad njo ves čas preglled. ;)

Zadovoljen?

dobiš po pošti položnice..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!