Skoči na vsebino

KAČJE RIDE - PASTI IN (NE)VARNOST


PikiJapok

Priporočene objave

Prijetno bi se bilo ustaviti na primernem opremljenem počivališču vrh rid, kjer bi bil lep razgled na čudovito Planinsko polje in tam spiti kavico, počakati prijatelje z morja in jo skupaj štartati proti Cerknici in Gerovskim ridam.

...

Se pač kar dostikrat tudi na Krk peljem.

Jaz pa v Novi Vinodolski... ;) Le da se ustavim "spodaj" v lokalčku s rijetnim razgledom na Planinsko polje in spijem kavico... Nato pa pomirjen na pot. Kot zanimivost naj povem, da mi je obmejni policist letos že dvakrat na meji v Prezidu poleg potnega lista pregledal tudi vozniško dovoljenje.

Ovinkci so pa tam res luštkani... Prvič sem se peljal tam, mislim da enkrat 2001... In se zaljubil v tisto cesto. ;) Letos pa so v Ložu poleg ceste odprli še "bikers welcome" pizzerijo... Pozabil ime, ampak se ne da falit.

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijetno bi se bilo ustaviti na primernem opremljenem počivališču vrh rid, kjer bi bil lep razgled na čudovito Planinsko polje in tam spiti kavico, počakati prijatelje z morja in jo skupaj štartati proti Cerknici in Gerovskim ridam.

Ja, ja, Cartman, jih poznamo in tudi tam se že povezujemo s Hrvaško policijo, pošiljamo fotografije in reg. št. največjih tišačev in navijamo za bifejček tam pri klopcah. :evilgrin: Se pač kar dostikrat tudi na Krk peljem.

hehe klopce rulz. kolko Km pa je od klopc do EU?

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Tanjuška: bi bil konstruktiven komentar na spodnji citat možen? Ali se pač SAMA prepoznaš v tistem majhnem deležu problematičnih in nezaželenih kamikaz na ridah?

Vabim tudi bikerja77, DeX-a, Fabo-ta in ostale, ki tako radi pametujejo o vsem drugem kot o problematiki sami. :naughty:

mene ni treba nikamor in na nič vabit..jasno? kar se mene tiče nimam s tabo kej debatirat niti kej druzga..lahk te sam jebem v glavo kot ti to počneš..z argumenti ali brez..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene ni treba nikamor in na nič vabit..jasno? kar se mene tiče nimam s tabo kej debatirat niti kej druzga..lahk te sam jebem v glavo kot ti to počneš..z argumenti ali brez..

Pa ti dokaj slabo uspeva. Do sedaj si uspel "jebat v glavo" samo sebe... ;) Ampak vztrajaj. Vaja dela mojstra. Če ti že tako paše. :rolleyes:

Jaz bom pa raje z vsemi debatiral na nivoju in v skupno korist. Se tako najbolje počutim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ti dokaj slabo uspeva. Do sedaj si uspel "jebat v glavo" samo sebe... ;) Ampak vztrajaj. Vaja dela mojstra. Če ti že tako paše. :rolleyes:

Jaz bom pa raje z vsemi debatiral na nivoju in v skupno korist. Se tako najbolje počutim.

točno tako..

in ko se boš naveličal bomo pregledal rezultate..al damo kr en datum za pregled rezultatov?

2. april 2008?? prvega raje ne da ne bo nateg..

jebi zdej ti sebe naprej..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ti dokaj slabo uspeva. Do sedaj si uspel "jebat v glavo" samo sebe... ;) Ampak vztrajaj. Vaja dela mojstra. Če ti že tako paše. :rolleyes:

Jaz bom pa raje z vsemi debatiral na nivoju in v skupno korist. Se tako najbolje počutim.

GOVORICE. ride bodo dobile neprekacacac zvočno al profilirano al kakršno koli že sredinsko črto. v dolžini 1800in nekaj drobiža metrov. a je to res?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Tanjuška: bi bil konstruktiven komentar na spodnji citat možen? Ali se pač SAMA prepoznaš v tistem majhnem deležu problematičnih in nezaželenih kamikaz na ridah?

Vabim tudi bikerja77, DeX-a, Fabo-ta in ostale, ki tako radi pametujejo o vsem drugem kot o problematiki sami. :naughty:

DeX je svoje ze veckrat povedal in tudi argumentiral.. Se mi je pa nekje 200 strani pred koncem prejsnje teme nehalo dat.. Tako, da od takrat naprej dajam samo se kaksne "smartass" pripombe ;)

Kar se pa tice problematike varnosti smo pa z oblacenjem kolickov (vsi skupaj) naredili vec (pa tudi, ce vblazijo samo 2% udarca pri morebitnem padcu) naredili vec kot ves ta bullshit na internetu :)

Postali so samosvoji Renegade :whistle: :whistle:

True B)

Ampak glede na to, da v nedeljo spet vozimo na Racelandu, bo treba prit se kej na ride potrenirat, da ne padem iz forme ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tako..

in ko se boš naveličal bomo pregledal rezultate..al damo kr en datum za pregled rezultatov?

...

Jap. Jutrišnji dan... 26.09.2007 AD. Bo objavljeno v tej temi, kot vedno do sedaj. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DeX je svoje ze veckrat povedal in tudi argumentiral..

Popravi me, če se motim... Ne spomnim se enega konstruktivnega predloga (uporabe trdilnih stavkov). Spomnim se le kupa mlatenja prazne slame (uporabe nikalnih stavkov) in jamranja v smislu "me bodo kaznovali zaradi žmigavcev brez E oznake". Missed the point completly. But... just my opinion. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap. Jutrišnji dan... 26.09.2007 AD. Bo objavljeno v tej temi, kot vedno do sedaj. ;)

ne kaj se naj bi dogajal..ampak pregledamo samo rezultate..in to imaš do 2.4.2008 popolnoma dost časa..

k si si že zadal tak svetniški cilj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejmo hribe poravnat da se ne bojo tkole vozil norci... (malo za salo...sam je zanimiv za pogledat ):D http://blog.kornemuz.com/?2007/03/30/384-m...ke-vtt-freeride

Aja mene nc mesat v to...k me letos najbrz ne bo vec na ride k tak golaz delate tm..tko da cist kar hocte pa naredte...zarad mene (sem ze povedal) da je tud makadam lahko cez al pa granitne kocke...ob cesti pa elektricni pastir... :)

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne kaj se naj bi dogajal..ampak pregledamo samo rezultate..in to imaš do 2.4.2008 popolnoma dost časa..

k si si že zadal tak svetniški cilj..

Nope. Piki je že davno (ob prvem plazu kritik) napovedal, da se bo z dosego sporazuma umaknil iz zadeve. Opravil bo, kar je "odprtega" zgolj zaradi lastnega imena, nato pa bo zadevo prepustil vam... Lahko jo vnovčite, lahko pa "zabušite". Enostavno se mi ne da ukvarjat z nerazgledanimi tepci, ki jim zaščita lastnih interesev ni med prioritetnimi nalogami. Škoda časa in živcev. Kakor veš, so ride zame itak postranskega pomena. I have life to live. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravi me, če se motim... Ne spomnim se enega konstruktivnega predloga (uporabe trdilnih stavkov). Spomnim se le kupa mlatenja prazne slame (uporabe nikalnih stavkov) in jamranja v smislu "me bodo kaznovali zaradi žmigavcev brez E oznake". Missed the point completly. But... just my opinion. :whistle:

To je bil ze cas smartass pripomb :)

Se ne spomnis vec strani in nevem koliko postov dolgih kreganj, obtozevanja z omejenci, ipd.. Ne da se mi vec :)

Kar boste naredili boste, ce mi bo vsec bom na ridah se naprej, v nasprotnem primeru bom nasel pa kaksno drugo cesto, ki mi je fajn za peljat. Se mi ze dolgo ne da vec obremenjevat zaradi tega.

Od rid sem odnesel veliko, tako kar se tice znanja voznje, kakor veliko stevilo novih poznanstev, ki so se prevesila v prijateljstvo in se sedaj druzimo tudi izven rid in ne samo kadar smo v usnjenih kombinezonih. To je to z moje strani :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope. Piki je že davno (ob prvem plazu kritik) napovedal, da se bo z dosego sporazuma umaknil iz zadeve. Opravil bo, kar je "odprtega" zgolj zaradi lastnega imena, nato pa bo zadevo prepustil vam... Lahko jo vnovčite, lahko pa "zabušite". Enostavno se mi ne da ukvarjat z nerazgledanimi tepci, ki jim zaščita lastnih interesev ni med prioritetnimi nalogami. Škoda časa in živcev. Kakor veš, so ride zame itak postranskega pomena. I have life to live. ;)

piki se umika!!!jupiiiiii

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ne spomnis vec strani in nevem koliko postov dolgih kreganj, obtozevanja z omejenci, ipd.. Ne da se mi vec :)

Jap se spomnim... In žal sem na koncu ugotovil, da sem imel celo prav. Takratno hipotezo ste v praksi potrdili. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DeX je svoje ze veckrat povedal in tudi argumentiral.. Se mi je pa nekje 200 strani pred koncem prejsnje teme nehalo dat.. Tako, da od takrat naprej dajam samo se kaksne "smartass" pripombe ;)

Kar se pa tice problematike varnosti smo pa z oblacenjem kolickov (vsi skupaj) naredili vec (pa tudi, ce vblazijo samo 2% udarca pri morebitnem padcu) naredili vec kot ves ta bullshit na internetu :)

True B)

Ampak glede na to, da v nedeljo spet vozimo na Racelandu, bo treba prit se kej na ride potrenirat, da ne padem iz forme ;)

Saj steže tam tudi vse pobruhali....tako da :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj steže tam tudi vse pobruhali....tako da :evilgrin:

Nevem ce te bo kdo razumel kaj hoces povedat...kar se mene tice kr neki provociras v tri krasne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap se spomnim... In žal sem na koncu ugotovil, da sem imel celo prav. Takratno hipotezo ste v praksi potrdili. :cry:

Tudi ce, ampak takrat tega nisi vedel in si zalil folk zgolj na podlagi tega, ker nisi hotel razumet, da so razlicnim ljudem vsec razlicne stvari in da ce ne delijo vsi tvojega prepricanja se niso zato omejeni, ter jim nato vsiljeval svoje nacine za preiskus sposobnosti na cestah in ko smo jih odklonili, zgolj zaradi tega ker nam take stvari ne sedejo (8000k km ture niso interes, zato namrec vozimo sportne motorje in ne tourerje) smo bili pussyi. Spet samo zato, ker ne delimo tvojega pogleda in prepricanja. Pa reci da ni bilo tako..

Sicer pa to sploh nima veze, vse pise, khmm, kaksnih 400 strani nazaj v prejsni temi :) Ce koga zanima in ima prevec casa, kar na delo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem ce te bo kdo razumel kaj hoces povedat...kar se mene tice kr neki provociras v tri krasne

A bi ti moral še kaj narisat? :rolleyes: :naughty: A boš tud mene na lape? :whistle: :evilgrin: Malo si dotične teme preberi, verjetno je še ostalo toliko soli v glav, al je tudi ta čip crkno?? :evilgrin:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi ti moral še kaj narisat? :rolleyes: :naughty: A boš tud mene na lape? :whistle: :evilgrin: Malo si dotične teme preberi, verjetno je še ostalo toliko soli v glav, al je tudi ta čip crkno?? :evilgrin:

ja če smo preganjani..so nas spodl z rid..zdej pa drgam bežimo..

pa nas noben ne sprejme..žalostno :cry:

čuj nea me fukaj zdaj..

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa to sploh nima veze, vse pise, khmm, kaksnih 400 strani nazaj v prejsni temi :) Ce koga zanima in ima prevec casa, kar na delo :D

od tega 380 strani tanjuškinih vajverc .... škoda, kajne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak glede na to, da v nedeljo spet vozimo na Racelandu, bo treba prit se kej na ride potrenirat, da ne padem iz forme trance_44_wink5.gif

Saj steže tam tudi vse pobruhali....tako da :evilgrin:

Grdi grdi mi, trije smo si celo upali pohvalili progo in prilepit par fotk --> Raceland Vse pobruhali :krneki:

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!