Skoči na vsebino

KAČJE RIDE - PASTI IN (NE)VARNOST


PikiJapok

Priporočene objave

Ej hitra anketa!!!

Kdo se strinja s Pikijem, kdo je pa za RIDE!!!

začenja se z 1:0 za ride... nadaljujte...

Emmm... Napača... Kdor se NE strinja s Pikijem, je PROTI ridam... Zgolj v vednost, da boste prav šteli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sm pa mislla, da obstajata sam R1 pa R6 :unsure:

Kaj ni lepo, da se lahko še kaj novega naučiš, da ne boš samo neumnosti kvasila. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ni lepo, da se lahko še kaj novega naučiš, da ne boš samo neumnosti kvasila. :naughty:

kvasnem ti ga u rito :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kvasnem ti ga u rito :evilgrin:

Uf... Samo ne na suho... mi boš ranila hemeroide. :P

Kaj pametnega se tebi itak ne splača pisat... ;)

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf... Samo ne na suho... mi boš ranila hemeroide. :P

Kaj pametnega se tebi itak ne splača pisat... ;)

maš res k itak ne berm tvojih postou, vidm samo tist kar hočm vidt, tko da go on and be high in the sky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kvasnem ti ga u rito :evilgrin:

sori, ampak si :topic:

Daj si raj glavo vn potegni... ker imaš same usrane misli.post-4542-1190718399_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest pa mislim da ride postajajo nevarne tudi zato, ker neki nori avtomobilisti hočejo dirkati z nami motoristi, to je pa še bolj nevarno, kot pa da ga mi sami žgemo gor in dol, jest mislim da vsak normalen motorist ve kolk ga lohk žge po ridah, kajti nenormalni motoristi niso nevarni samo na ridah, ampak povsod po naši ljubi sloveniji, :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emmm... Napača... Kdor se NE strinja s Pikijem, je PROTI ridam... Zgolj v vednost, da boste prav šteli.

:nono: :nono: :nono:

glede na rezultate so kar prav razumeli... sicer pa samo predvidevam :slap:

še enkrat... pejd doma pometat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mislim da vsak normalen motorist ve kolk ga lohk žge po ridah, kajti nenormalni motoristi niso nevarni samo na ridah, ampak povsod po naši ljubi sloveniji, :whistle:

Se strinjam. :worship: Žal pa je na ridah prveč malo manj normalnih motoristov, ki so pač zelo nevarni. Kot praviš, jih je polno tudi drugje... Po drugi strani je pa za nekatere visoka frekventnost (saj so ride ena glavnih poti proti obali) izrazito moteča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na rezultate so kar prav razumeli... sicer pa samo predvidevam :slap:

še enkrat... pejd doma pometat...

Ful maš pa rezultat... štirje vzneburjenčki so ti takoj pritegnili ... aja, pa polona N bo še prišla ...

No, dans ob 18h spet pridem na obisk na ride. Če ma kdo kaj za povedat, takrat bo pravi čas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono: :nono: :nono:

glede na rezultate so kar prav razumeli... sicer pa samo predvidevam :slap:

Narobe si ti zastavil anketo... Saj pravim. Piki se je postavil na stran "za ride". Ostali pa iz meni zaenkrat še neznanega razloga "proti ridam"... Recimo... Tipičen primer tega je DeX. Iz nekih virov je izvedel neke informacije, kaj vse hudega se pripravlja na ridah. Namesto, da bi se aktivno zavzel za zaščito interesov motoristov, pa je raje stisnil rep med noge.

Skratka, kot sem nekoč že rekel... Veliko kokodakanja in malo jajc... V nekaj letih vam ni uspelo spravit enega piknika... Še za to ste potrebovali mene...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ful maš pa rezultat... štirje vzneburjenčki so ti takoj pritegnili ... aja, pa polona N bo še prišla ...

No, dans ob 18h spet pridem na obisk na ride. Če ma kdo kaj za povedat, takrat bo pravi čas...

A jim boš šel telešček nastavljat??? :naughty: :whistle: Mater zakaj niso danes Ride pri Rečniku v Hočah......bi se fino dolta vsedu, pir naročo, pa čakal da se začne... :evilgrin:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piki, kot ti je že kdo omenil, zakaj ne pometeš pred svojim pragom najprej???

Glede na to, da si iz Logatca(predvidevam ker tako piše v profilu, da ne bo spet 15strani argumentov), se

posveti Logatcu in bližnji okolici(recimo 10km stran-da slučajno ne bodo ride bližnja okolica), ride in vse ostalo pa pusti na miru... sej je čisto enostavno, predlagaj policajem, da kot vzor za ostale"ridaše", "kamikaze" in ostale žaljivke; ne boš več prišel na ride oz se peljal čez ride... tako bodo tisti ki ti "sledijo" lahko šli za tabo, ostali pa naj bodo kjer pač to želijo... volk sit in koza cela...

LP

A ti mal nam Logatčanom groziš? Ne rabimo nobenga, da se bi kakšen posebaj nam posvečal...

Drugače se pa s tabo strinjam.....

no pa še 4:1 :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ful maš pa rezultat... štirje vzneburjenčki so ti takoj pritegnili ... aja, pa polona N bo še prišla ...

No, dans ob 18h spet pridem na obisk na ride. Če ma kdo kaj za povedat, takrat bo pravi čas...

glede na to sa jih je blo 5 na forumu je kr ok... sicer pa ti ku si taku pameten bi itaq lahko ugotovu čemu je služila

anketa B)

O.K. pridem še jst gor... s traktorjem, da odpelem gnoj ki ga boste danes nakidali gor... ajejesejresAkategorijaneveljazatraktor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narobe si ti zastavil anketo... Saj pravim. Piki se je postavil na stran "za ride". Ostali pa iz meni zaenkrat še neznanega razloga "proti ridam"... Recimo... Tipičen primer tega je DeX. Iz nekih virov je izvedel neke informacije, kaj vse hudega se pripravlja na ridah. Namesto, da bi se aktivno zavzel za zaščito interesov motoristov, pa je raje stisnil rep med noge.

Skratka, kot sem nekoč že rekel... Veliko kokodakanja in malo jajc... V nekaj letih vam ni uspelo spravit enega piknika... Še za to ste potrebovali mene...

Sem se raje zavzel za zascito lastnih interesov in interesov motoristov, ki bi jih policaji brezveze jagali na ridah :)

Ni nam uspelo spravit skup enga piknika, so pa bili razni ananas in podobni partyi na ridah ze davno pred tabo, ti lahko tudi Sanda pove :)

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ful maš pa rezultat... štirje vzneburjenčki so ti takoj pritegnili ... aja, pa polona N bo še prišla ...

No, dans ob 18h spet pridem na obisk na ride. Če ma kdo kaj za povedat, takrat bo pravi čas...

Eni imamo celo službo in ne morem skoz na motorju bit.... Te bom pa v logatcu pričakala, nič bat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se raje zavzel za zascito lastnih interesov in interesov motoristov, ki bi jih policaji brezveze jagali na ridah :)

Na kak način že?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni imamo celo službo in ne morem skoz na motorju bit.... Te bom pa v logatcu pričakala, nič bat....

A ga boš čez hrbet zarejzala?? :rolleyes: :unsure: Kak ste luštni :worship: .......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kak način že?

Da nasprotujem poostritvam kontrol, ki bi pomenile slabo za vse motoriste, ne samo za divjake.

Sicer ravno aktivno ne, samo na forumu sem povedal svoje mnenje. Do aktivnega resevanja problematike rid nimam potrebe, sem ze veckrat napisal. Dojemte ze :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narobe si ti zastavil anketo... Saj pravim. Piki se je postavil na stran "za ride". Ostali pa iz meni zaenkrat še neznanega razloga "proti ridam"... Recimo... Tipičen primer tega je DeX. Iz nekih virov je izvedel neke informacije, kaj vse hudega se pripravlja na ridah. Namesto, da bi se aktivno zavzel za zaščito interesov motoristov, pa je raje stisnil rep med noge.

Skratka, kot sem nekoč že rekel... Veliko kokodakanja in malo jajc... V nekaj letih vam ni uspelo spravit enega piknika... Še za to ste potrebovali mene...

Čist za prow nič te nismo potreboval.. sam si za nekaj oklical.. noben te ni prosu...

DEX-a pa pusti pri miru in ni nič stisnu rep med noge sam videl je da le ni vse tak kot ti praviš....

Čez par dni bom mela dokaze, tak da do takrat pa se še lahko delaš svetnika....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ga boš čez hrbet zarejzala?? :rolleyes: :unsure: Kak ste luštni :worship: .......

zakaj bi pa ga???

zakaj smo pa zdej že luštni???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nasprotujem poostritvam kontrol, ki bi pomenile slabo za vse motoriste, ne samo za divjake.

Sicer ravno aktivno ne, samo na forumu sem povedal svoje mnenje. Do aktivnega resevanja problematike rid nimam potrebe, sem ze veckrat napisal. Dojemte ze :D

No vidiš... torej si stisnil rep med noge... Vse kar je bilo potrebno narediti je bilo zgolj sledeče:

1.) Se pogovoriti med seboj in pogledati, kaj nas teži -> določiti predstavnike

2.) Se pogovoriti z lokalno skupnostjo in skleniti kompromis

3.) Se pogovoriti s policijo in predstaviti kompromis -> adijo (tri leta trajajoči) poostren nadzor

Tako presneto malo je bilo treba... Ampak res tako preneto malo, da mi je več časa vzelo branje vaših klobas, kakor pisanje "uradnih dopisov" in usklajevanje z oblastmi.

Toliko o tem, kdo je "za ride" in kdo "proti". Sram vas je lahko... Pussies!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!