Skoči na vsebino

KAČJE RIDE - PASTI IN (NE)VARNOST


PikiJapok

Priporočene objave

By the way... javilo se je kar nekaj ljudi, ki so bili zainteresirani... Za prvomajske l. 2008 pa verjetno celo odrinem(-o). Zgolj v vednost. Da ne boš širil nepreverjenih informacij, bog ne daj celo lagal. :P

kolk časa ti to vzame? da vemo kdaj se lahko na ride narišemo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgoraj je citat moje izjave... Če dvomiš, jo lahko piščeš še v temi "kačje ride II". Tudi tista o "pussyjih" je bila na podoben način prilagojena. Poleg tega si vsebinsko spremenil tudi izjavo človeka (policista off duty), ki je (kot civilist) interveniral ob nesreči Klajbe. Da o tem, da si kljub temu, da si imel od mene poslane dokumente iz PU Postojna, še vedno pisal zavajajoče izjave, ki so bile v nasprotju z le-temi...

Skratka... Tvoja verodostojnost je (vsaj pri meni - ker sva imela neposredno izkušnjo) bolj na psu, kot ne. :cry:

Nic ne dvomim, sem zgoraj se enkrat prebral, glede vsiljevanja tiste ture mi je pa tudi se vse jasno! :D

Poleg tistih dokumentov pa sem iz drugega vira dobil se preostalo plat zgodbe, kar sem tudi napisal. Sej je forum zato a ne?? Sploh pa kot sem ti ze takrat povedal.. Formalnost je eno, dejansko stanje pa lahko popolnoma nekaj drugega. En papir iz PU ne pomeni nic :)

Piki Japok ima v določenih zadevah prav; je pa res argumente malo preveč polariziral, ker je verjetno računal na večji odziv in zagnanost za skupne interese; žal se mu je zadeva slabo izšla, ker ni imel posluha za razlike.

Antares

2. tvoj post s katerim se strinjam :) Saj napredujeva :)

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

Eno čisto mičkeno prošnjo/željo imam. Dajmo se v španščini pogovarjat, bo nekako bolj "domače" zvenelo. Pa še moja mat', pa tašča bosta lahko spremljali zadevo... :P ;) :D

muj bjen, ijo sančez muj muj mučos gracijas mi iho kotravaros disos kretenismos :blink: :lol1: :lol1: :lol1:

ijo mučost radas vajvarcas na ridos splohos pa ninja vajvarcas :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej jest mam sam en procesor..ti si bolj napreden..nimaš niti dvojedrnega ampak že večjedrni procesor...

eni bojo že vedl zakaj se gre..sicer pa ti gre citat lincolna..

A res, na koliko procesorjev pa si me ocenil?

(Pravzaprav imam vgrajeno kvantno tehnologijo-ki sploh nima procesorjev kot takih)

Lincoln? a res; you can't fool a bunch of fools all the time; they are "klug".

Popravljeno . Popravil antares
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri vseh teh prerekanjih kdo je kaj rekel in spreminjal izjave, se prilagodil ali ne, pozabljate nekaj.

Pogojev vam ne postavlja Piki, Dex ali Veveričja mati.

Pogoje vam postavlja lokalna slupnost na Planini, Policija in ostali udeleženci v prometu.

Lokalna skupnost in Policija vam celo ponuja roko in Piko je to kar dobro skoordiniral.

Če vam pogoji ne ustrezajo in jih ne boste sprejeli, ste po domače odjebali, pa če se na glavo postavljate tu ali pa nad The ovivnkom nad dvakrat prepognjenim truplom vajvarce!

Torej, kulturna vožnja v okvirih predpisov pod pogostim nadzorom in v bonus prijeten bikers point ali pa čao pussyji, da vas malo podkurim!

Če ne bo nič od tega, bom ride pač samo prevozil ali mimovozil ko bom šel na zahod na 300, 2000 ali celo Pikijevo 8000km furco in kofečkal kje drugje pred ali po ridah.

Kapiš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri vseh teh prerekanjih kdo je kaj rekel in spreminjal izjave, se prilagodil ali ne, pozabljate nekaj.

Pogojev vam ne postavlja Piki, Dex ali Veveričja mati.

Pogoje vam postavlja lokalna slupnost na Planini, Policija in ostali udeleženci v prometu.

Lokalna skupnost in Policija vam celo ponuja roko in Piko je to kar dobro skoordiniral.

Če vam pogoji ne ustrezajo in jih ne boste sprejeli, ste po domače odjebali, pa če se na glavo postavljate tu ali pa nad The ovivnkom nad dvakrat prepognjenim truplom vajvarce!

Torej, kulturna vožnja v okvirih predpisov pod pogostim nadzorom in v bonus prijeten bikers point ali pa čao pussyji, da vas malo podkurim!

Če ne bo nič od tega, bom ride pač samo prevozil ali mimovozil ko bom šel na zahod na 300, 2000 ali celo Pikijevo 8000km furco in kofečkal kje drugje pred ali po ridah.

Kapiš?

kapiramo....pejt zdej na furco..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

muj bjen, ijo sančez muj muj mučos gracijas mi iho kotravaros disos kretenismos :blink: :lol1: :lol1: :lol1:

ijo mučost radas vajvarcas na ridos splohos pa ninja vajvarcas :lol1: :lol1:

Podría decir que usted realmente no tiene una pista, pero no . Soy demasiado cortés decir tal cosa sobre el Internet. Cogería algo a alguien.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Piki Japok ima v določenih zadevah prav; je pa res argumente malo preveč polariziral, ker je verjetno računal na večji odziv in zagnanost za skupne interese; žal se mu je zadeva slabo izšla, ker ni imel posluha za razlike.

Antares

Emmm... Problem je bil v tem, da "razlik" sploh ni bilo mogoče usklajevati, ker ni NIHČE podal enega samega konkretnega predloga... Posluh je možen šele v primeru sogovornikov... Le-ti so pa naenkrat izginili kot kafra in ostalo je zgolj in samo še... pričujoče. :krneki:

2. tvoj post s katerim se strinjam :) Saj napredujeva :)

:unsure:

Nisem ravno prepričan, da imaš kakršnokoli osnovo za strinjanje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emmm... Problem je bil v tem, da "razlik" sploh ni bilo mogoče usklajevati, ker ni NIHČE podal enega samega konkretnega predloga... Posluh je možen šele v primeru sogovornikov... Le-ti so pa naenkrat izginili kot kafra in ostalo je zgolj in samo še... pričujoče. :krneki:

kolkr jest vem ni noben vprašal za mnenje ko so ble usmeritve že zunaj..

en sestank je bil kamor nisem bil vabljen..zato tut zdej pizdim..drgač bi najbrž že prej..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

muj bjen, ijo sančez muj muj mučos gracijas mi iho kotravaros disos kretenismos :blink: :lol1: :lol1: :lol1:

ijo mučost radas vajvarcas na ridos splohos pa ninja vajvarcas :lol1: :lol1:

Saj sem vedel! Je zadnjič tašča v avtu vpila, da je videla tam svojo priljubljeno junakinjo, ki je ravno vajvarco drla!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolkr jest vem ni noben vprašal za mnenje ko so ble usmeritve že zunaj..

en sestank je bil kamor nisem bil vabljen..zato tut zdej pizdim..drgač bi najbrž že prej..

Si bil eksplicitno vabljen. DeX-u sem naročil, naj te povabi... Še v "zapisniku" si omenjen kot "sokoordinator" z DeX-ovim strinjnjem. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogoje vam postavlja lokalna slupnost na Planini, Policija in ostali udeleženci v prometu.

Lokalna skupnost in Policija vam celo ponuja roko in Piko je to kar dobro skoordiniral.

Če vam pogoji ne ustrezajo in jih ne boste sprejeli, ste po domače odjebali, pa če se na glavo postavljate tu ali pa nad The ovivnkom nad dvakrat prepognjenim truplom vajvarce!

Končno glas razuma.

Težava je v tem, da so nekateri (kot biker77 in še ena skupinica) prepričani, da postavljajo pogoje ONI sami s pomočjo svojega drenja, nesramnosti, izživljanj....

(domnevam, da je moral biti biker77 zelo neprijeten sošolec).

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podría decir que usted realmente no tiene una pista, pero no . Soy demasiado cortés decir tal cosa sobre el Internet. Cogería algo a alguien.

To pa sem razumel.

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podría decir que usted realmente no tiene una pista, pero no . Soy demasiado cortés decir tal cosa sobre el Internet. Cogería algo a alguien.

Poglej ga poliglota......ti mater, s kom se jaz družim.... :book:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si bil eksplicitno vabljen. DeX-u sem naročil, naj te povabi... Še v "zapisniku" si omenjen kot "sokoordinator" z DeX-ovim strinjnjem. ;)

zakaj me nisi povabil ti? mogoče je dex pozabu..al sm pa jest pozabu..v glavnem jest sm sam dobu nek kao sklep kaj nej bi MI naredl..in mi ni bil všeč..lahko se nestrinjam a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podría decir que usted realmente no tiene una pista, pero no . Soy demasiado cortés decir tal cosa sobre el Internet. Cogería algo a alguien.

Ti kar povej... da bodo še drugi razumeli... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emmm... Problem je bil v tem, da "razlik" sploh ni bilo mogoče usklajevati, ker ni NIHČE podal enega samega konkretnega predloga... Posluh je možen šele v primeru sogovornikov... Le-ti so pa naenkrat izginili kot kafra in ostalo je zgolj in samo še... pričujoče. :krneki:

Saj to ti pravim že celo večnost;

a razumeš sedaj končno, da si naredil napako v tem, da nisi namenil več pozornosti

razlikam v osebah (sogovornikih).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno glas razuma.

Težava je v tem, da so nekateri (kot biker77 in še ena skupinica) prepričani, da postavljajo pogoje ONI sami s pomočjo svojega drenja, nesramnosti, izživljanj....

(domnevam, da je moral biti biker77 zelo neprijeten sošolec).

Antares

tega ne veš..sicer sm bil več ali manj na severno italijanskih smučiščih..ampak jebat ga..

mogoče sem bil neprijeten..

ampak tko kt ti še vseen ne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega ne veš..sicer sm bil več ali manj na severno italijanskih smučiščih..ampak jebat ga..

mogoče sem bil neprijeten..

ampak tko kt ti še vseen ne :whistle:

Jaz ne maram smučati; plavam izredno dobro in z veseljem.

Strokoven nasvet: pojej kuhinjsko čokolado, kar celo tablico, ker zelo učinkovito zapira driskavo rit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj me nisi povabil ti? mogoče je dex pozabu..al sm pa jest pozabu..v glavnem jest sm sam dobu nek kao sklep kaj nej bi MI naredl..in mi ni bil všeč..lahko se nestrinjam a ne?

Jaz te nisem povabil zato, ker sem si želel tvoje prisotnosti - saj si eden najbolj izkušenih "dirkačev" na ridah, obenem pa sem se zavedal, da sva takrat že bila na bojni nogi. DeX je ta argument takrat sprejel kot utemeljen.

Kdo je potem kaj pozabil, res ne more biti moja stvar. Dejstvo pa je, da si prejel "zapisnik" po PM-u, v katerem je bilo eksplicitno navedeno, da naj vsak poda kako pripombo ali predlog, če misli drugače... In ti niti tega nisi storil.

Osnovno izhodišče sem vsaj ene trikrat napisal v TEJ temi danes in se mi ga res ne da še enkrat "copy - pasteat"... Išči nazaj. Efektivnost poslanih dopisov je tudi izmerljiva. V manj kot mesecu so prišli prvi rezultati na plano. Kaj bi še rad? Čudež?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ne maram smučati; plavam izredno dobro in z veseljem.

Strokoven nasvet: pojej kuhinjsko čokolado, kar celo tablico, ker zelo učinkovito zapira driskavo rit.

to veš iz lastnih izkušenj? ker si jo preveč nastavljal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz te nisem povabil zato, ker sem si želel tvoje prisotnosti - saj si eden najbolj izkušenih "dirkačev" na ridah, obenem pa sem se zavedal, da sva takrat že bila na bojni nogi. DeX je ta argument takrat sprejel kot utemeljen.

Kdo je potem kaj pozabil, res ne more biti moja stvar. Dejstvo pa je, da si prejel "zapisnik" po PM-u, v katerem je bilo eksplicitno navedeno, da naj vsak poda kako pripombo ali predlog, če misli drugače... In ti niti tega nisi storil.

Osnovno izhodišče sem vsaj ene trikrat napisal v TEJ temi danes in se mi ga res ne da še enkrat "copy - pasteat"... Išči nazaj. Efektivnost poslanih dopisov je tudi izmerljiva. V manj kot mesecu so prišli prvi rezultati na plano. Kaj bi še rad? Čudež?

to ti bi pa furioso eno fajno sliko za čudež najbrž napopal..men se je ne da iskat..letim..

dobr argumentirajte še naprej..

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

a razumeš sedaj končno, da si naredil napako v tem, da nisi namenil več pozornosti

razlikam v osebah (sogovornikih).

Zanimivo. :hmm: Grdi Piki se ni dovolj posvečal užaljenim posameznikom in sedaj bo vse padlo v vodo.

Res? Policaji zato ne bodo izvajali nadzora? Dvomim.

Ne bo bikers pointa? Po moje bo to bolj odvisno od podjetnosti kakšnega gostinca in privoljenja lokalcev. Bo torej užaljeni cestni dirkač vplival na to? Dvomim.

Ne bo dvojne ograje in grobega asfalta? Po moji intuiciji, ki se lahko izkaže za piškavo, bo to verjetno v paketu kot palica in korenček. Samo korenčka ne bo, je pa lahko samo palica. Pa ne zaradi Pikija. Tudi zaradi HHV-ja, Brum-Bruma, Poldke, Janeza pa še koga iz mimoidočih vozil in hiš ob poti.

Tako da ... spet odirate klobase! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!