Skoči na vsebino

KAČJE RIDE - PASTI IN (NE)VARNOST


PikiJapok

Priporočene objave

toliko z moje strani... ja in na ridah pri 60km/h se počutim na kolenu dosti bolj varno kot kjer je treba it 130 da se da it po kolenu...

kak se šele počutiš ogroženo pri 220 kmh po ravnini na avtocesti, ko hočeš na koleno!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U ti mater, tega izraza pa že kakih 20 let nisn ču!

Je pa hecno, kak podobno zveni štajersko "bačn" in italjansko "bači" (poljubček) :) :)

Saj ravno v besedni igri je fora.......naj si vzame vsak kolikor nuca :closedeyes:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej brum brum...dej ti men povedat kje spis ponoc da te ne ukradejo... :? Malo je tako pametnih v Sloveniji..morda bi lahko nadomestil drnovska, s tabo bi bila nasa drzava lepa in prijazna do vseh... Sicer pa lahko obisces tega gospoda, nebi ti skodovalo saj bi bil uspeh viden takoj, ker ima izkusnje s takimi kot si ti.... http://www.preobrazba-rugelj.si/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej brum brum...dej ti men povedat kje spis ponoc da te ne ukradejo... :? Malo je tako pametnih v Sloveniji..morda bi lahko nadomestil drnovska, s tabo bi bila nasa drzava lepa in prijazna do vseh... Sicer pa lahko obisces tega gospoda, nebi ti skodovalo saj bi bil uspeh viden takoj, ker ima izkusnje s takimi kot si ti.... http://www.preobrazba-rugelj.si/

Hvala za prijazne želje, ampak že imam svojo terapevtko :)

Ponoči pa spim običajno v svoji bližini. Tako sem na varnem.

Pa ti? Spiš pri mamici?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako je fajn k mam bruma na ignor in njegovih postou sploh ne vidm, je pa zanimivo, šele zj opazm, da prou velik ljudi ne odgovarja na njegove objave :P :lol1:

nice :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak se šele počutiš ogroženo pri 220 kmh po ravnini na avtocesti, ko hočeš na koleno!?

počakam na ovinek... prime koleno, na srečo brez posledic, se zavem neumnosti in od tedaj naprej se tam peljem

med 130 in 150... zadovoljen?!. al nism čist odgovoru kar si hotu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa lahko obisces tega gospoda, nebi ti skodovalo saj bi bil uspeh viden takoj, ...

Omenjeni gospod ni nikakršenčudodelnik ampak priznan strokovnjak na svojem področju. Rezultati njegovega dela so vidni šele po določenem času, odlikuje ga pa visoka stopnja motiviranosti in jasnost misli in duha. Seveda si premlad, da bi doumel takšne zadeve. Vsekakor pa ti to ne daje pravice, da se norčuješ iz tistega, česar ne razumeš. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam res an...

...ful je žalostn brat tole useskp... pa taki sončki, pa tko nastrojen eden proti drugmu...

...pa folk...a ni škoda.... :cry: a ni lepš kšno prjazno rečt kšnmu, pa mogoč mal dan polepšat, kukr da se nekej driblate...

pa že tko j ful pizdarij po cestah, pa nasploh u lajfu (itak, kar ne pride, še sami zazihramo, da ja silmo u to... pol pa še kolegi med sabo na netu... pa dejte no...

... sej po en stran ni moja stvar... sam po drugi ...smo pa usi v istem zosu...

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest pa mislim da ride postajajo nevarne tudi zato, ker neki nori avtomobilisti hočejo dirkati z nami motoristi, to je pa še bolj nevarno, kot pa da ga mi sami žgemo gor in dol, jest mislim da vsak normalen motorist ve kolk ga lohk žge po ridah, kajti nenormalni motoristi niso nevarni samo na ridah, ampak povsod po naši ljubi sloveniji, :whistle:

Jap, ride so postale zbirališče in derkališče vseh vrst goven, da se izrazim po Tanjuškino.

Vaše nadalje bedastočenje me bo pripeljalo do tega, da bom zagovarjal neprekinjene polne dvojne ograje od Planine do Postojne, vmes pa same nadzorne kamere. :P Vedno bolj si želim, da prebivalci Planine uspejo v vseh svojih zahtevah. Na spominsko ploščo ridam pa bomo zapisali imena najbolj vnetih dirkačev s Tanjuško na čelu. Seveda s sliko vred (tisto iz Brumovega posta).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Ni nam uspelo spravit skup enga piknika, so pa bili razni ananas in podobni partyi na ridah ze davno pred tabo, ti lahko tudi Sanda pove :)

Jap! In to lepo plat rid vam je uspelo uspešno zjebat! Bravo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačka, sori, ampak ne da se vse z osladnostjo in "sončnostjo" reševat - čeprav bi si tut jst to želel, ker pol ne bi bilo na svetu grdih besed, neprijetnih sogovornikov, neprijetnih občutij itd...

Nekatere stvari v življenju pač vzbujajo konflikte in jih je potrebno reševat na ustrezne načine.

Ja, vsi smo podobne molekularne kepice, eni večje, drugi manjše... imamo pa različne misli - ker smo si različni. In različne interese.

sam a je zate reševanje konfliktev na nizkotn način pol res rešitev?

...bolj mal vejamem v to...

za reševanje konfliktov sm zmer, sam žaljenje, ipd... pa po moji definiciji DEFINITIVNO ni to- kvečjemu kontra

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam res an...

...ful je žalostn brat tole useskp... pa taki sončki, pa tko nastrojen eden proti drugmu...

...pa folk...a ni škoda.... :cry: a ni lepš kšno prjazno rečt kšnmu, pa mogoč mal dan polepšat, kukr da se nekej driblate...

pa že tko j ful pizdarij po cestah, pa nasploh u lajfu (itak, kar ne pride, še sami zazihramo, da ja silmo u to... pol pa še kolegi med sabo na netu... pa dejte no...

... sej po en stran ni moja stvar... sam po drugi ...smo pa usi v istem zosu...

Peace sister...... :smoke: :afro2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...itak je piki tko pametn, da bo rešu ne sam ride ampak ceu svet,...

Piki je predstavil samo svoje predloge glede reševanja določene problematike. Nikjer ne piše, da so edino pravilni.

Korektna, odrasla oseba se na predlog, s katerim se ne strinja, odzove s protipredlogom.

Infantilna oseba pa s pljuvanjem in blejanjem puhlic tipa "svobooooda..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap! In to lepo plat rid vam je uspelo uspešno zjebat! Bravo!

Jaz nisem cisto nic zjebal.. Razen drsnikov na kolenih.. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

toliko z moje strani... ja in na ridah pri 60km/h se počutim na kolenu dosti bolj varno kot kjer je treba it 130 da se da it po kolenu...

:lol1: :lol1: :lol1:

Na ridah moraš biti pri 60km/h na kolenu? :eek: :lol1: :lol1:

Hvala za potrditev, da ste totalni amaterji. Večina starih fotrov z mano vred se čez ride peljejo pri tej brzini s čikom v gobcu in praskanjem levega jajca.

Sploh pri The ovivnku in vse spodnjih. Ajde zgoraj sta dva za bolj počas, ker sta tako rekoč v štuke pa ponavadi mastna ali polna peska.

Jaoooo, otroc, nehajte ga že srat, da vas ne bojo mame po rit!

Že pri kritiki tiste slike lomljene tehnike se mi je svitalo, da z redkimi izjemami ste sami drekači!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fak sam maš res, jz tele teme tud pogledam ne več, itak je piki tko pametn, da bo rešu ne sam ride ampak ceu svet, tko da sploh ne vem ka se sekiram, jupi lahko se veslim svobodnega življenja

piki hvala za rešen svet ;) nism vedla da je to tko izi

have a nice fuckanal

To si že tolkrat rekla, pa še vedno zmerjaš tule noter.

Rabiš pomoč, da boš lažje držala besedo? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no se bom še kej peljal čez ride, pa tudi kako polno črto prevozil ob tem, če bo prosto in pregledno, da se ne bom tolko matrou žlajfat pa brzine nižat pred ovinkom, ker tako in tako ne vozim preveč hitro... :whistle:

lahko me označite za divjaka, kamikazo...karkoli, še vedno sem varno in neogrožajoč kogarkoli odpeljal tiste ovinke. če sem že bil ogrožen sem bil od avtomobilov, kamionov, avtobusov, ki so vozili napol al pa po celem mojem pasu, ampak sem seveda divjak in ogrožam cestno varnost, če kakega cincajočega packona z avtom prehitim skozi ovinek, čez polno črto na preglednem delu... :winkiss:

pa še...lepo je videt vse tiste motoriste in motoritke, ee motoristke zbrane tam na ovinkih...tako spontano zbrane. škoda, da tako "grupisanje" privablja razne moralizatorje in varuhe zakona, ki takoj ko začnejo lajat proti drugim sami zakuhajo kako oslarijo na cesti :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1:

Na ridah moraš biti pri 60km/h na kolenu? :eek: :lol1: :lol1:

Hvala za potrditev, da ste totalni amaterji. Večina starih fotrov z mano vred se čez ride peljejo pri tej brzini s čikom v gobcu in praskanjem levega jajca.

Sploh pri The ovivnku in vse spodnjih. Ajde zgoraj sta dva za bolj počas, ker sta tako rekoč v štuke pa ponavadi mastna ali polna peska.

Emmm... Jaz sem totalen amater... Vozim "drek pumpo - 86 cm od tal" in tehniko "štil od metle" in se v dvoje kadarkoli brez presedanja zapeljem cca. 60 km/h skozi dotični ovinek, ne da bi me žena zadaj prtepla, ko se ustavim na kavi na ravbarkomandi, al' pa nad velbi. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To si že tolkrat rekla, pa še vedno zmerjaš tule noter.

Rabiš pomoč, da boš lažje držala besedo? :evilgrin:

o lejo, še tebe morm dat na ignor, bye bye

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejjjj, mene ne pozabi! Jest bi tud ignor. Pleeeeease!

@Tanjuška: Pa še mene... Da bova "vzajemna". :whistle:

no se bom še kej peljal čez ride, pa tudi kako polno črto prevozil ob tem, če bo prosto in pregledno, da se ne bom tolko matrou žlajfat pa brzine nižat pred ovinkom, ker tako in tako ne vozim preveč hitro... :whistle:

:worship: Končno en razumen post "z druge strani". :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!