Skoči na vsebino

KAČJE RIDE - PASTI IN (NE)VARNOST


PikiJapok

Priporočene objave

Ne vem kam meris, zal.. :winkiss: :winkiss: A ti si bajker, pa si sedaj mogoce uzaljen al kaj? :)

Ne, :naughty: jaz sem jaz.....................tudi tretja kategorija predalčkov obstaja.............. :winkiss:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raje pozer kot glavni tezac na forumu, ki se pokaka v vsako temo, se najraje v tiste, ki se ga ne ticejo

Mene se vse tiče. Sem "zainteresirana javnost".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In, ker sva se o tej dotični zadevi že večkrat sama pogovarjala, si drznem celo postaviti hipotezo, da me namenoma poskušaš diskreditirati, sploh če upoštevam dokazljivo zlorabo (napačno navajanje) vsaj treh (mojih) izjav. ;)

Nic ne probavam pokazati v negativni luci ali te diskreditirati. Mi gre pa na kurac da sem bil uporabljen in tudi moje ime, za neke tvoje ideje o katerih nisem nic vedel in se z njimi ne morem strinjat.

In se strokrat sem ti povedal da nocem vec nic s tem, da se me ne tice, pa me se kar vlacis po zobeh. Kaj ti ni jasno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. Pijancevanje na motozborih, dolge brade, lobanje na jaknah, itd, pa prepuscam drugim smile.gif...

.. zdrsane kolenske drsnike....

:SS

To je vse isti šit. Pozerstvo pač.

mah, ne proti zborovanjem ne proti drsanju po tleh nimam nič, In nobeno od tega ni poziranje samo po sebi. Kadar pa se najdejo veliki zagovorniki in utemeljevalci pomembnosti le tega...ee...pol pa dobimo kar mamo. kar naenkat je "jaz sm motorist" pomembno al kaj? :unsure:

@xr800: a ti si pa navadn človek, k ma motor, in se z njim vozi al kaj?! nisi motorist?

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi jaz odločal, bi vas vse popisali in obračunali kazen zaradi motenja javnega reda in vtikovanja v zadeve, ki se vas ne tičejo (oz. za katere imamo pristojne službe).

K sreci ne odlocas ti :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah, ne proti zborovanjem ne proti drsanju po tleh nimam nič, In nobeno od tega ni poziranje samo po sebi. Kadar pa se najdejo veliki zagovorniki in utemeljevalci pomembnosti le tega...ee...pol pa dobimo kar mamo. kar naenkat je "jaz sm motorist" pomembno al kaj? :unsure:

Se strinjam s tabo.. Jaz naceloma tega ne locujem, prav tako nimam nicesar proti nobenemu. Vsakomur svoje. Sem tudi dopisal da je to misljeno glede na interpretacijo ene izmed tem an motosvetu, kjer so se skoraj pobili kdo je bajker pa kdo motorist. Jaz sploh nisem postal tam, mi je vseeno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K sreci ne odlocas ti :evilgrin:

Emmm... :hmm: Če se ne motim, ti je brumči samo nastavil zrcalo... cinizem na tvoj račun je bil... uporabil je tvoj način razmišljanja... in ti si ga negiral. S tem si negiral sebe.

Am I right, brumči? Do I get main price?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emmm... :hmm: Če se ne motim, ti je brumči samo nastavil zrcalo... cinizem na tvoj račun je bil... uporabil je tvoj način razmišljanja... in ti si ga negiral. S tem si negiral sebe.

Am I right, brumči? Do I get main price?

Grem se zgolj smartassa in repliciram na vsako objavo, kot si verjetno opazil :winkiss: :evilgrin:

In tudi ti bi lahko kaj pripomnil, konec koncev si bil ti idejni vodja tega projekta, ki je bil btw po mojem mnenju zelo ok :)

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nic ne probavam pokazati v negativni luci ali te diskreditirati. Mi gre pa na kurac da sem bil uporabljen in tudi moje ime, za neke tvoje ideje o katerih nisem nic vedel in se z njimi ne morem strinjat.

In se strokrat sem ti povedal da nocem vec nic s tem, da se me ne tice, pa me se kar vlacis po zobeh. Kaj ti ni jasno?

Samo razičistiti hočem:

- Če nisi nič vedel, potem ne moreš soditi o metodologiji dela.

- Če si premalo resno zadevo vzel, ravno tako ne.

- Če pa si drzneš domnevati, kaj sem jaz v določenem trenutku mislil, potem si pač moral zadevo poznati zelo podrobno.

Na tebi je, da se odločiš, kaj boš zagovarjal. Trenutno pač enkrat eno, drugič drugo... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredite mitnice v Planini in Postojni, uredite par razglednih ploščadi, par cart jodlarskih koč, pa imate problem rešen (Nockalmhochalpenstrassepress)....... Pa urejena zbirališča tudi..... :winkiss: :whistle: :naughty:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam pa stike in vpliv.

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: O veliki brum brum a sem lahko v tvoji milostni senci?? :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: Blagor ga nam motoristom, da imamo takega vplivneža v naših vrstah. Hvala hvala veliki brum brum!!! :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj razumem, zakaj se po ridah gor pa dol drkaš - enostavno nimaš časa za kake bolj normalne furce...

Jaz bom raje konsistenten in komentiral to izjavo. Čeprav se opredeljujem kot "tourer" in na "dirkače" gledam zviška, se mi vseeno zdi pravično, da se vsakemu dovoli uživati v tem kar mu paše, dokler je to v okvirih sprejemljivega. Če je to se zapeljati z motociklom do bližnje gostilne, ali pač na ride - tudi prav. Če rad vozi hitreje - tudi prav. Dokler ne posega v pravice drugega, se mi zdi, da nimamo komu kaj očitati. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo razičistiti hočem:

- Če nisi nič vedel, potem ne moreš soditi o metodologiji dela.

- Če si premalo resno zadevo vzel, ravno tako ne.

- Če pa si drzneš domnevati, kaj sem jaz v določenem trenutku mislil, potem si pač moral zadevo poznati zelo podrobno.

Na tebi je, da se odločiš, kaj boš zagovarjal. Trenutno pač enkrat eno, drugič drugo... :hmm:

Piki :headbang: :headbang: :headbang:

Brezveze, da sploh kaj pisem, ker vidim da pri tebi ne zaleze nic.. Clovek ti nekaj razlaga, misli da je dopovedal.. In ti se cez minuto naredis neumnega in vprasas isto stvar.

Vse kar rabim vedet je to, da je bilo moje ime zlorabljeno za ideje s katerimi se ne strinjam in o njih nisem bil obvescen. In na podlagi tega se mi ne zdi popolnolnoma nic neverjetno, da lahko taka oseba spreminja svoje nacrte tekom razvoja dogodkov. Se enkrat, zgolj moje mnenje. Me lahko pustis pri miru sedaj? Pejt se pogovarjat s policaji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JUUU-HU! Še kaka utemeljena pripomba morda?

Piki :headbang: :headbang: :headbang:

Brezveze, da sploh kaj pisem, ker vidim da pri tebi ne zaleze nic.. Clovek ti nekaj razlaga, misli da je dopovedal.. In ti se cez minuto naredis neumnega in vprasas isto stvar.

Vse kar rabim vedet je to, da je bilo moje ime zlorabljeno za ideje s katerimi se ne strinjam in o njih nisem bil obvescen. In na podlagi tega se mi ne zdi popolnolnoma nic neverjetno, da lahko taka oseba spreminja svoje nacrte tekom razvoja dogodkov. Se enkrat, zgolj moje mnenje. Me lahko pustis pri miru sedaj? Pejt se pogovarjat s policaji.

7.) Jaz nadaljujem kontakte s PRAVO policijo... Da vzpostavimo dialog in dobre odnose. Obenem skupaj z DeX-om poskrbim za "papirno vojno", torej pisanje pravih dopisov in komunikacijo z "uradnimi inštitucijami".

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kje je tu omenjeno prosimo za povecanje nadzora.. da nas boste pojahali ker ni motor tehnicno brezhiben.. da boste pisali poloznice zaradi izpuhov???

:headbang: :headbang: :headbang:

Kako ti lahko sploh pade na pamet kaj takega!

Da smo si na jasnem, tega nam ti nisi povedal! Ce bi to tam rekel, garantniram da bi nas vecina ustala in odsla! Si upam odgovorit v imenu ostalih prisotnih. Ne vsi, ampak vecina!

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kar rabim vedet je to, da je bilo moje ime zlorabljeno za ideje s katerimi se ne strinjam in o njih nisem bil obvescen.

Aha, zdaj je pomembno nekaj drugega... Se mi je zdelo...

In kje je tu omenjeno prosimo za povecanje nadzora.. da nas boste pojahali ker ni motor tehnicno brezhiben.. da boste pisali poloznice zaradi izpuhov???

:headbang: :headbang: :headbang:

Kako ti lahko sploh pade na pamet kaj takega!

Kako mi pade na pamet kaj takega? Enostavno. Ker za razliko od nekaterih uporabljam tisto sivo celico, ki sameva med ušesi... na podlagi premisleka postavim hipotezo. In, kot si videl iz odgovora, se je hipoteza izkazala za pravilno.

Kaj tebi ni jasno? Še kaka bistra mogoče?

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker za razliko od nekaterih uporabljam tisto sivo celico, ki sameva med ušesi... na podlagi premisleka postavim hipotezo. In, kot si videl iz odgovora, se je hipoteza izkazala za pravilno. Kaj tebi ni jasno?

v kačjih ridah 2 ti je šlo pa sam za sex..

se prav da je nekje v tem času prišlo do enga nesporazuma..

ta je bil predlaganje poostrenega nadzora..oziroma še bl poostrenega..

to je bla tvoja napaka :naughty:

priznaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dex, ti si oboje pozer in glavni težač, shizofrenik. kartman, misli de je pameten.....huda shizofrenija

Pj nezna odnehat, in se gre križarsko vojno. ne, on se gre sam proti vsem, za dober namen obsesivna psihoza

bajker 77 je ene sorte punker, on se protivi čez več al manj use. kdo ve kaj mu je?

BrumBrum ma veze in upliv, nam bo uredil vsakmu svojo sobo, de se nebomo pobili med sabo.

TANTOS!!! PIŠI NAPOTNICE!!!! :D

IDARJA, HJIR UI KAM!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dex, ti si oboje pozer in glavni težač, shizofrenik. kartman, misli de je pameten.....huda shizofrenija

Pj nezna odnehat, in se gre križarsko vojno. ne, on se gre sam proti vsem, za dober namen obsesivna psihoza

bajker 77 je ene sorte punker, on se protivi čez več al manj use. kdo ve kaj mu je?

BrumBrum ma veze in upliv, nam bo uredil vsakmu svojo sobo, de se nebomo pobili med sabo.

TANTOS!!! PIŠI NAPOTNICE!!!! :D

IDARJA, HJIR UI KAM!!!

biker77 natalijo verboten tut posluša..predvsem pa gleda.. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, zdaj je pomembno nekaj drugega... Se mi je zdelo...

Kako mi pade na pamet kaj takega? Enostavno. Ker za razliko od nekaterih uporabljam tisto sivo celico, ki sameva med ušesi... na podlagi premisleka postavim hipotezo. In, kot si videl iz odgovora, se je hipoteza izkazala za pravilno.

Kaj tebi ni jasno? Še kaka bistra mogoče?

Ves kaj jaz pravim?? Full of crap!

Kolikor sem spoznal tebe in tvoje poglede sploh ne dvomim, da bi naredil vse, da na ridah ne bo vec mogoce "divjat". Tudi ce to pomeni oskodovanje ostalih. Ker si veliko spemenil svoje trditve pa zgodbice.. Na zacetku si jokal samo to, kako je ce otrok v avtu vidi padec, kako je treba to preprecit za vsako ceno, kako ste vsi ogrozeni tam..

Ne ti meni, da je bil to vse en masterplan, da se bo ride dolgorocno lahko uporabilo tudi kot za pligon z zaprtim prometom ob dolocenim urah, da se bomor avno ti, ki jih sovrazis lahko furali.

Yeah right! Bullshit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v kačjih ridah 2 ti je šlo pa sam za sex..

Varen sex, da ne bo pomote. Že 11 imam dokaz, kako usoden je lahko lahkomiseln seks. ;)

ta je bil predlaganje poostrenega nadzora..oziroma še bl poostrenega..

to je bla tvoja napaka :naughty:

priznaš?

Emmm... nope. Recimo temu taktična poteza - podkrepljena z debato ob kavi. ;) Ki je prinesla željen rezultat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dex, ti si oboje pozer in glavni težač, shizofrenik. kartman, misli de je pameten.....huda shizofrenija

Pj nezna odnehat, in se gre križarsko vojno. ne, on se gre sam proti vsem, za dober namen obsesivna psihoza

bajker 77 je ene sorte punker, on se protivi čez več al manj use. kdo ve kaj mu je?

BrumBrum ma veze in upliv, nam bo uredil vsakmu svojo sobo, de se nebomo pobili med sabo.

TANTOS!!! PIŠI NAPOTNICE!!!! :D

IDARJA, HJIR UI KAM!!!

Word :D

Koncno en pameten post :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emmm... nope. Recimo temu taktična poteza - podkrepljena z debato ob kavi. ;) Ki je prinesla željen rezultat...

seveda da ne..masterplan in to..

in kje je bla una kava? aja furioso jo je napopal v temo..

no sam da maš vse pod kontrolo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!