Skoči na vsebino

KAČJE RIDE - PASTI IN (NE)VARNOST


PikiJapok

Priporočene objave

ti pa maš pestro življenje..

nikakor ne..si ti??

Ne, jaz sem dežurni podjebovalec puhloglavcev iz rid. Tega mesta ne prepustim in mi daje tooooliko obveznosti, da dajem prdnost tebi, ki si aktivno zainteresirana oseba na tem področju. Beri dežurni polagač in nakladaš na ridah. Če pa je kdo pri tem aktivnejši, bi bil seveda še primernejši.

Torej spoštovane veleumen moto osebe, ki radi kolenčkate na ridah, žoga je vaša!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :worship:

veš, men se zdi, da nisi naredu nč narobe, kej dost prow, pa tud ne. al pa obratno. na nisi naredu nč prow, kej dost narobe pa tud ne. tvoja volja in cajt k ga posvečaš forumu in ostalim ridaškim akcijam, se mi zdi nevm, na nivoju verskega fanatizma. in podobno kot prletavanje v stolpnice je tudi ta zadeva ...uzalut. staln radarski nadzor Planine se mi zdi edina res koristna pridobitev vse te burke.

to be continued....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne boš..jebal vaju bomo še naprej..sej druzga ne znamo..

Kakšna resnica! Tako bo, jebli se bomo naprej. A kretena, ki bi vam nastavljal rit, da ga boste jebali, ko se trudi za vas, ne boste več našli!

Zadevo pelješ uspešno tja, kamor je bila že namenjena. Policija pa je tudi jasno povedala, da vas kaj hitro lahko umiri. Pravilno gobezdala, vam prav privoščim, da vas jebejo za vsak napačen vijak!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, jaz sem dežurni podjebovalec puhloglavcev iz rid. Tega mesta ne prepustim in mi daje tooooliko obveznosti, da dajem prdnost tebi, ki si aktivno zainteresirana oseba na tem področju. Beri dežurni polagač in nakladaš na ridah. Če pa je kdo pri tem aktivnejši, bi bil seveda še primernejši.

Torej spoštovane veleumen moto osebe, ki radi kolenčkate na ridah, žoga je vaša!

nisem prevelik ljubitelj iger z žogo..niti navijač..

mam pa rad motorje..

in jest pravim da bo šlo vse skupaj v pozabo..sploh ker je tukaj zima..

in še sploh ker si je velečasni Piki to svojo kao nalogo zadal kot nek cilj in se potem iz same trme ni umaknil..

ne vem če je bil še kdo tko "zainteresiran" za vso to stvar..

in ride kot so ble so ble fajn..

kot so jih naredl ker tebe nakladača ne poznam pa niso v redu..

in k se bojo ti bukslni umaknil bo tko kot je blo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna resnica! Tako bo, jebli se bomo naprej. A kretena, ki bi vam nastavljal rit, da ga boste jebali, ko se trudi za vas, ne boste več našli!

Zadevo pelješ uspešno tja, kamor je bila že namenjena. Policija pa je tudi jasno povedala, da vas kaj hitro lahko umiri. Pravilno gobezdala, vam prav privoščim, da vas jebejo za vsak napačen vijak!

jest mam vse vijake prave..in se lahko samo pod nosom ubrišejo..komu se bo dalo dlje je pa tudi druga stvar..

problem je drugje..

v tem govorjenju, akcijah, reševanju ne vem česa..

trojnih in ne vem kakih ograjah še..

fanatiki..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ride kot so ble so ble fajn..

kot so jih naredl ker tebe nakladača ne poznam pa niso v redu..

in k se bojo ti bukslni umaknil bo tko kot je blo..

Naj ti pojasnim nekaj, da boš informiran... Zaradi problematičnih lokacij (ride, marija reka, kočevje-dvor, prleška cesta smrti, itd.) je bila dosežena novela zakona, ki omogoča "poenostavljenje" trajnega zasega vozila in odvzema vozniškega dovoljenja. Elaborat za "fizično preureditev rid" je že pripravljen... Skratka... Ride sem poskusil "rešiti" v zadnjem trenutku. ;)

Ali bodo še kdaj take kot so bile, pa je odvisno izključno od vas... Trenutno je situacija taka, da ostali dve strani pričakujeta vaše odzive, če ne bo po njihovo... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj ti pojasnim nekaj, da boš informiran... Zaradi problematičnih lokacij (ride, marija reka, kočevje-dvor, prleška cesta smrti, itd.) je bila dosežena novela zakona, ki omogoča "poenostavljenje" trajnega zasega vozila in odvzema vozniškega dovoljenja. Elaborat za "fizično preureditev rid" je že pripravljen... Skratka... Ride sem poskusil "rešiti" v zadnjem trenutku. ;)

Ali bodo še kdaj take kot so bile, pa je odvisno izključno od vas... Trenutno je situacija taka, da ostali dve strani pričakujeta vaše odzive, če ne bo po njihovo... :whistle:

dobr da mamo tebe..

in ne nateguj z odvzemi motorjev in vozniških..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr da mamo tebe..

in ne nateguj z odvzemi motorjev in vozniških..

Pokliči g. Primca in ti bo pojasnil... kot je nam. Z menoj je bilo prisotnih kar nekaj ljudi. Misliš, da nam je vsem lagal? :naughty:

Lahko ti dam e-mail, telefonsko ali GSM, kar želiš. ;)

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dexa pogrešam......

Pokliči g. Primca in ti bo pojasnil... kot je nam. Z menoj je bilo prisotnih kar nekaj ljudi. Misliš, da nam je vsem lagal? :naughty:

Lahko ti dam e-mail, telefonsko ali GSM, kar želiš. ;)

Ne ni vam lagal...... :naughty: A bo v redu? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:(

Jezusmarija, kaj te je to......Policija??? Ne me basat....Mam en nujni opravek......

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokliči g. Primca in ti bo pojasnil... kot je nam. Z menoj je bilo prisotnih kar nekaj ljudi. Misliš, da nam je vsem lagal? :naughty:

Lahko ti dam e-mail, telefonsko ali GSM, kar želiš. ;)

evo kar želim je da se tale tema zaklene..

samo kot kaže moderatorji nimajo ne jajc ne jajčnikov..

glede na to da si ti svoj cilj dosegu..če ma pa še kdo kak cilj pa naj si novo temo odpre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi se naj tema zaklenila?

Saj še ni konec nevarnosti na "kačjih ridah".....

torej.....imam jajčnike in jajca v hladilniku, ampak tema se vseeno še ne bo zaklenila.

Še kakšen brihten nasvet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo kar želim je da se tale tema zaklene..

samo kot kaže moderatorji nimajo ne jajc ne jajčnikov..

glede na to da si ti svoj cilj dosegu..če ma pa še kdo kak cilj pa naj si novo temo odpre

Kakšne veze ima doseganje MOJIH ciljev s tematiko varnosti na ridah. Ta tema ni moja, je le trkanje na slabo vest nekaterih. In kot taka je dobrodošla. Vsaj po moje, no... Se pa strinjam, da bi bilo dobro pomesti nekatere "bistroumne" izjave... No, morda pa tudi ne. V končni fazi je dobro tudi to, da se vidi nivo (ne)kulture nekaterih. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi moral tastare miličnike(leder boyse) aktivirat, pa bi bil hiter red na ridah, včasih ni bilo nobenega pregovarjanja, pa smo se mel čist fajn na ridah, :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi se naj tema zaklenila?

Saj še ni konec nevarnosti na "kačjih ridah".....

torej.....imam jajčnike in jajca v hladilniku, ampak tema se vseeno še ne bo zaklenila.

Še kakšen brihten nasvet?

in je nikoli ne bo..razen ko boš šla spat in boš sanjala da si v deveti deželi :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za božjo voljo nikar ne končajte z nabijanjem.Kaka nova tema, ta je zadnje dni OK.Če bo šlo tako naprej se preselim v Postojno, ali okolico. W Ride

Sicer pa stara italijanska pravi

Corri corri, domani fumo te

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oi!

V torek sem se peljal do morja in nazaj...pohvala vsem zasluznim za table, pa tudi za oblecene kolicke - tut kak avtomobilist se bo spomnil, da mogoce res bolje, da ne seka crte...

Drugac pa teli vasi medsebojni spopadi :headbang:

In ja, jst sem tudi za pojacano kontrolo, vedno in povsod, ko se gre za zdravje in zivljenje. Vem, da je vcasih lahko kazen pretirana glede na tezo prekrska, a se mi zdi bolje tako, ce to pomeni, da se s to vecjo kontrolo uspe prepreciti vsaj eno smrt ali invalidnost...

Kar se tice neholomogiranih delov in neizpravnih motorjev - ja peesdaaa, jst sem se ze v mladih letih naucil prevzeti odgovornost za vsako pizdarijo, ki sem jo naredil (vcasih tut za tujo, ce sem vedel, da bom jst kazen lazje prenesel). In ja, vse prepovedano je slajse, pac z nasmeskom sprejmes, ce te dobijo - zavedati se je treba, da si si sam kriv!

Ce me pa nekdo zbije na javni cesti zaradi testiranja svojih zmoznosti (pa se mu test ni izsel)...sorry, no mercy...

Podpiram zbiranje na Ridah, al pa kjerkoli, samo je pac tko, da vecje stevilo ljudi, ki se zacne nekje zbirat pac spremeni tisti prostor, se bolj je to opazno, ce na tistem prostoru nekdo ze zivi...

Lahko primerjate "ridasko" tematiko z romsko... :naughty: samo mal drazje kombinezone imamo...

Dokler jih je samo par in se vklopijo v okolico, ni problema...ce pa jih je vedno vec, povzrocajo hrup, celo doloceno nevarnost za domacine ( pa sploh ni nujno, da vsi, samo par njih, ki obcasno pridejo na obisk), se bo kmalu metalo kamenje v vse in zahtevalo njihovo preselitev.

Ce tistih nekaj dobrih zeli dokazati, da so ok, je pac treba na nek nacin ponuditi roko domacinom in jim pokazati, da imajo dobre namene in so pripravljeni z njimi ziveti v sozitju...

Se mi zdi, da je bil to nekako Pikijev namen...Ne vozi se po zadnjem in ne vozi se 299 na uro in zato ni "dzek", se mi pa zdi, da ima hrbtenico, na kateri lahko z lahkoto nosi 10 takih "dzekov". In jih tudi bi, pa ceprov so mu prej na glavo srali."Dzekom" pa je povecini (vsa cast izjemam) ze moto ruzak s prvo pomocjo prevec.

Takih, ki bi naredili tudi nekaj za skupno dobro, pa ceprov se morajo zato necemu odrect je malo.

Pa ne bit kdo uzaljen, vi ste sli predalec v svojih osebnih sporih in to kar sem tukaj napisal, je moj splosen pogled, ne glede na komentarje, s katerimi se vi tukaj obmetavate. :winkiss:

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no piki pa povej še nam kako nam bodo odvzeli motor ki ma use homologirano oz vvse original, plačano zavarovanje in cestnino, skratka use kot naj bi bilo po predpisih... ne provociram, sam zanima me pa zelo... hvala

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

flight..letalec..

nikoli ni bil problem v tistih parih izjemah ki se tudi v sredo zvečer ko vsi ostali gledajo ligo prvakov zberemo na ridah..

problem je v tistih kamikazah, "gledalcih", pa o vseh ki res pretiravajo..

tko jest gledam na ta problem..

pa mi je tut jasno da ta plac ni naš..deleč od tega..vsak se lahko ustavi, vozi..

ampak trdim da mi "ridaši" prebivalcev planine ne ogrožamo..

po drugi strani pa od nas kej dost ne bi mel koristi..

in k se bojo ride "končale" bomo mi še zmer skup na enem drugem placu kjerkoli že..

jebat ga..

pa se lahko piki na 10 delov prelomi..tako pač bo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no piki pa povej še nam kako nam bodo odvzeli motor ki ma use homologirano oz vvse original, plačano zavarovanje in cestnino, skratka use kot naj bi bilo po predpisih... ne provociram, sam zanima me pa zelo... hvala

LP

Kolikor sem jaz razumel (in pazi, ne trdim, da je to zveličavno) - je ena izmed možnih "kazni" za kršitev CPP (hujšo seveda) tudi odvzem vozila (podobno, kot je pač denarna kazen). Podobno prakso v tujini (Nemčija, Švedska, ...) poznajo že dolgo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je v naslovu teme "kaj lahko storimo sami za ureditev razmer..", me še vedno zanima kandidat za Pikijevega naslednika! :naughty:

To namreč ni tema o tem kaj ima kdo homolomo ipd. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

flight..

:beer2:

V vsem se strinjam s tabo...Piki bi ocitno rad zadrzal zbiranje na ridah brez izzivljanja posameznikov in dobro ime vseh "normalnih", ki se tam zbirajo in gre v tej smeri se naprej...

Skoda samo, da par izjav podpiha ogenj tako, da se debata razsiri v napacno smer...in pol ni povratka nazaj, ker vsak "mora" dokazat svoje... :unsure:

Ni lepsega, ce se skupina ljudi druzi, sploh dandanes, ko vsi visijo doma pred tv-jem in na internetu :whistle: - za vsakogar se najde nekaj dobrega v tem... Prinese pa to vcasih kako tezavo in je treba sklenit tut kak kompromis.

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni lepsega, ce se skupina ljudi druzi, sploh dandanes, ko vsi visijo doma pred tv-jem in na internetu :whistle: - za vsakogar se najde nekaj dobrega v tem... Prinese pa to vcasih kako tezavo in je treba sklenit tut kak kompromis.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!