Skoči na vsebino

KAČJE RIDE - PASTI IN (NE)VARNOST


PikiJapok

Priporočene objave

Ves kaj jaz pravim?? Full of crap!

Kolikor sem spoznal tebe in tvoje poglede sploh ne dvomim, da bi naredil vse, da na ridah ne bo vec mogoce "divjat". Tudi ce to pomeni oskodovanje ostalih. Ker si veliko spemenil svoje trditve pa zgodbice.. Na zacetku si jokal samo to, kako je ce otrok v avtu vidi padec, kako je treba to preprecit za vsako ceno, kako ste vsi ogrozeni tam..

Ne ti meni, da je bil to vse en masterplan, da se bo ride dolgorocno lahko uporabilo tudi kot za pligon z zaprtim prometom ob dolocenim urah, da se bomor avno ti, ki jih sovrazis lahko furali.

Yeah right! Bullshit!

Jaz sem se glede tebe krepko zmotil... in sem to tudi tebi priznal. Da sem razočaran nad tvojim ravnanjem in da sem pričakoval več. Izključuješ možnost, da si se tudi ti zmotil o meni?

No ja... kakorkoli že... Verodostojnost najinih izjav je preverljiva. Za moje vem, da so vsaj konsistentne. Vsak pa naj presodi sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda da ne..masterplan in to..

in kje je bla una kava? aja furioso jo je napopal v temo..

no sam da maš vse pod kontrolo :naughty:

Jap. Nekateri celo znamo predstaviti vizijo in celo izpeljati zadevo. Debata ob kavi pa je lahko izredno dober vir informacij. Sploh, če poteka v prijateljskem duhu in v okviru skupnih interesov. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enako lahko recem zate..

Ne izkljucujem moznosti, lahko sem se zmotil, ampak ne verjamem :)

Nisi ravno konsistenten.. Iz tega kako je treba na vsak nacin iztrebit racerje si prisel do tega, da se jim se omogoci divjanje na zaprtih ridah.. Ker potem bi ziher manj divjali, ko bi ob zaprtih urah se dodatno pogruntali kako gre idelna linija se malce po nasprotnem pasu :) Seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emmm... :hmm: Če se ne motim, ti je brumči samo nastavil zrcalo... cinizem na tvoj račun je bil... uporabil je tvoj način razmišljanja... in ti si ga negiral. S tem si negiral sebe.

Am I right, brumči? Do I get main price?

jap :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enako lahko recem zate..

Ne izkljucujem moznosti, lahko sem se zmotil, ampak ne verjamem :)

Nisi ravno konsistenten.. Iz tega kako je treba na vsak nacin iztrebit racerje si prisel do tega, da se jim se omogoci divjanje na zaprtih ridah.. Ker potem bi ziher manj divjali, ko bi ob zaprtih urah se dodatno pogruntali kako gre idelna linija se malce po nasprotnem pasu :) Seveda.

Exactly... Ker potem SO SAMI ODGOVORNI ZA POSLEDICE in ne ogrožajo drugih. Je tako? Če se pobijejo, bodo iztrebljeni, v nasprotnem primeru pa vsaj nadzorovani. ;)

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: O veliki brum brum a sem lahko v tvoji milostni senci?? :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: Blagor ga nam motoristom, da imamo takega vplivneža v naših vrstah. Hvala hvala veliki brum brum!!! :worship: :worship: :worship:

Okey, tolk vpliven tudi nisem. ;) Samo navrgel sem kost, ker je glih tako lepo odgovoril....

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker potem bi ziher manj divjali, ko bi ob zaprtih urah se dodatno pogruntali kako gre idelna linija se malce po nasprotnem pasu :) Seveda.

Exactly... Ker potem SO SAMI ODGOVORNI ZA POSLEDICE in ne ogrožajo drugih. Je tako? Če se pobijejo, bodo iztrebljeni, v nasprotnem primeru pa vsaj nadzorovani. ;)

In en tak potem ne bo se bolj tiscal izven tistih 2 zaprtih uric na teden :lol1: :lol1:

Pa kaj se!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč, banda, uživejte. Grem se jaz na nove motorje v Pariz mal oslinit :)

Sam da ne bos kaksnega polomil.. ;)

Drugace pa uzivaj, definitivno boljsa odlocitev kot kreg na Motosvetu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugace pa uzivaj, definitivno boljsa odlocitev kot kreg na Motosvetu :)

:worship:

Boljša od krega na motosvetu je tudi konstruktivna debata na motosvet-u. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

to je bla tvoja napaka :naughty:

priznaš?

Pikijeva glavna napaka je bila, da se je šel sploh ukvarjat z vami.

Na prvo žogo bi vas bilo treba skenslat in drugim motoristom tako omogočiti normalno vožnjo čez ride in povsod drugod, še posebej povsod, kjer se "zmatrani", beri nesposobni ustavljate in počivate za naslednji pozerski krog.

Druženje? Ne ga srat, za druženje je ravno tako pripravna katerakoli lokacija, lokal ali karkoli na koncu neke slepe ulice. A se potem seveda ne vidi udeležencev, živopisnih kombinezonov, svetleče plastike in sliši orgazmičnih zvokov prerustanih demferjev. To je bistvo. Se ne vidi in to vas boli. Da se vas izriva v marginalo, stran od odobravanja in vzdihovanja.

Vožnja? Normalna, znosna, nenevarna, več ali manj pod predpisih? Kjerkoli. Zato ni treba rid drgniti non stop gor in dol. Za tako driblanje so piste.

Torej rezultat vašega ne/delovanja in pisanja kakršnega imate na tem forumu:

Jaz sem vas odpisal kot kolateralno škodo in sedaj zagovarjam totalno izpraznjenje rid postajajočih motoristov in njih stalno kontrolo, v kolikor kakšno postajališče še ostane. (Homologacije, gume, ipd.) Sprejemam, da ko se slučajno po ne vem kakšnem butastem preblisku ustavim tudi sam, policist preveri vse kar more in sme. Bova poleg še kakšno o vas rekla.

Vem, da policija to tudi bere in naj ve še stališča drugih navadnih ljudi, ki vozijo motor (da ne blatim vašega nazivanja ulalaaaa motoristi in bajkerji) in uporabljajo javne prometne površine.

Tako upam, da ostanejo ride take kot so bile. In s tem mislim ride kot cesto in ne kampiranje pregretih glav. Potem se bom z veseljem še pognal po upam da vedno dobro vzdrževani cesti v okviru hitrostnih omejitev, varne vožnje usklajene z mojim ne/znanjem in po svojem pasu na poti na morje ali kamorkoli že. In kavico bom pil šele na Izolski obali ali na Nanosu, če že te potešitve ne bom moral na ridah izpolniti. Pa saj sem zadnje parkrat tja šel itak samo scat, tja kjer se po travci valjate. :P

No tako! Javno zastopam tisto kar očitate Pikiju kot slabost in napako. Upam, da se bo policije ta zapis kaj prijel!

Čao!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap. Nekateri celo znamo predstaviti vizijo in celo izpeljati zadevo. Debata ob kavi pa je lahko izredno dober vir informacij. Sploh, če poteka v prijateljskem duhu in v okviru skupnih interesov. ;)

to kar piše je res. ampak, če je tako kot vidiš, PJ, nehaj o tem debatirat. marsikaj je treba doreči za zaprtimi vrati. nevem kaj točno je tvoj resnični cilj. zakaj imaš toliko opravka z varnostjo na ridah mi je uganka. Če neznaš drugače kot navijat za policaje, pliz počni to brez majhnih delikventov. Očitno si se oklical za rešitelja problema ki ste ga "ridaši" sami zakuhali. tvoje vizije in metode so večini nelogične in nekaterim nesprejemljive.

dejstvo: ostal si sam!

Sklep:zadevo rešuj, pelji naprej tako kot si si zamislil. ampak brez navijaške ekipe

Vizija: čez zimo bo na ridah mir, in upam da se spomladi debilana nebo nadeljevala. morda tudi po PJjevi zaslugi. odnehati zanj pač ni opcija

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč, banda, uživejte. Grem se jaz na nove motorje v Pariz mal oslinit :)

Napotnica št.1 podeljena. Samo on temu metaforično pravi da gre v Pariz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

dejstvo: ostal si sam!

...

Tudi slučajno ne.

Čeprav sedaj zastopam opcijo, ki jo očita Dex:

... Iz tega kako je treba na vsak nacin iztrebit racerje ...

sem kot zastopnik skrajne leve pozicije (če smatramo vas za desno, Pikija pa sredinca), pripravljen na koalicijo s Pikijem, če pošteno udari proti vam.

In bolj kot ga boste srali in bili neproduktivni v smislu približevanja zahtevam krajanov Planine in že dogovorjenih stališč, bolj bo to verjetno.

V končni fazi sem pripravljen tudi nekako izraziti svoj glas v štetju ZA in PROTI, vkolikor bo odločalo to. In verjetno se bo na to stran postavil še marsikdo, ki sedaj to samo spremlja, pa bi se čez ride rad samo normalno prepeljal ali normalno postal na počivališču. Brez vašega cirkusa.

Ne Piki ni ostal sam. Le malo drugačna je sedaj zasedba njegovih zaveznikov.

Čao!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dej se hitr odpiš..

čao

K vam se niti vpisal nisem nikoli. Tako da me kar štej kot odpisanega.

Za tistega, ki vam bo še naprej težil, pa pač ne moreš nič. Pa lahko radiraš ali karkoli. Seveda pa ti še vedno ostane ljubek gumbek z napisom Ignore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K vam se niti vpisal nisem nikoli. Tako da me kar štej kot odpisanega.

Za tistega, ki vam bo še naprej težil, pa pač ne moreš nič. Pa lahko radiraš ali karkoli. Seveda pa ti še vedno ostane ljubek gumbek z napisom Ignore.

ne ne..sej si ljubek tako da te ne dam na ignor :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi slučajno ne.

Čeprav sedaj zastopam opcijo, ki jo očita Dex:

sem kot zastopnik skrajne leve pozicije (če smatramo vas za desno, Pikija pa sredinca), pripravljen na koalicijo s Pikijem, če pošteno udari proti vam.

In bolj kot ga boste srali in bili neproduktivni v smislu približevanja zahtevam krajanov Planine in že dogovorjenih stališč, bolj bo to verjetno.

V končni fazi sem pripravljen tudi nekako izraziti svoj glas v štetju ZA in PROTI, vkolikor bo odločalo to. In verjetno se bo na to stran postavil še marsikdo, ki sedaj to samo spremlja, pa bi se čez ride rad samo normalno prepeljal ali normalno postal na počivališču. Brez vašega cirkusa.

Ne Piki ni ostal sam. Le malo drugačna je sedaj zasedba njegovih zaveznikov.

Čao!

Nisi proti meni. Jaz nisem racer, zgolj nekdo, ki se rad kdaj pa kdaj zapelje gor pa dol po ridah in se tam ustavi. Vedno po svojem pasu in v mejah normale. Proti divjakom sem tudi jaz.. Ker pa predlagan nacin iztrebljanja le teh skodi tudi meni, ostajam nevtralen, oziroma sem proti tem nacinom.

LP

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi slučajno ne.

Čeprav sedaj zastopam opcijo, ki jo očita Dex:

sem kot zastopnik skrajne leve pozicije (če smatramo vas za desno, Pikija pa sredinca), pripravljen na koalicijo s Pikijem, če pošteno udari proti vam.

In bolj kot ga boste srali in bili neproduktivni v smislu približevanja zahtevam krajanov Planine in že dogovorjenih stališč, bolj bo to verjetno.

V končni fazi sem pripravljen tudi nekako izraziti svoj glas v štetju ZA in PROTI, vkolikor bo odločalo to. In verjetno se bo na to stran postavil še marsikdo, ki sedaj to samo spremlja, pa bi se čez ride rad samo normalno prepeljal ali normalno postal na počivališču. Brez vašega cirkusa.

Ne Piki ni ostal sam. Le malo drugačna je sedaj zasedba njegovih zaveznikov.

Čao!

ja nevem. iz debate se mi zdi, da bi se PJ zelo rad družil na ridah. AL SM KEJ SPREGLEDAL?!?!? jaz sm se čez ride dostkat lepo pelal, zadnje leto pa je mal nerodno človeku. in to zarad publike. PJ je organitzator za publiko. aAL SE JE UNES KEJ SPREMENILO?!?

levo desno, sreda...usi smo u istem q... talci neprilagojenčkom. Kar sm dozdaj prebral, se mi zdi, da je edini zagovornik totalnega čiščenja rid Brum Brum. jaz tega radikalizma nikoli nism na glas izustil. al pa tud sem. nevem.s tem se bolj strinjam, kot z nekim zbirališčem na drugem parkplacu pa armaflexii okrog kolov.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz debate se mi zdi, da bi se PJ zelo rad družil na ridah. AL SM KEJ SPREGLEDAL?!?!?

Piki je do druženja na ridah sorazmerno indeferenten. Me ne moti... Ne posega v "moje pravice". Nič nimam proti temu, da obstaja mesto, kjer lahko poklepetam z motoristi. Celo sem za to, da se gor postavi brunarica, kot je na Črnem Kalu.

Kar se mene tiče, pa se lahko "zbiramo" tudi na "ravbarkomandi", kakor včasih, ali pa "nad velbi". Meni je vseeno. Sama ideja o druženju mi je všeč, lokacija mi pa ni tako pomembna, le da je nekje "spotoma". ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Ker pa predlagan nacin iztrebljanja le teh skodi tudi meni, ostajam nevtralen, oziroma sem proti tem nacinom.

LP

Ah veš, to je pa po mojem tako: Povsod, kjer je več folka, mora posameznik za sožitje kje popustii in nekaj žrtvovati.

Kaj misliš, da nisem jaz imel nikoli praznih rorov brez denferjev? Pa sedlo namesto sedeža ipd. Pa kasneje, ko sem nehal drek pumpe vozit, premišljal o Akrapoviču. Pa ne legalnem. Eden je celo bil montiran na mojem ZRexu, pa je šel dol.

Sedaj pa se tega ne grem več, ker se mi zdi trapasto policajem in državi plačevati. In se pri tem dobro zavedam in vem, da mi pred leti okoli tega ni nihče težil. A ko je tega postalo preveč in moteče, ablast pač ukrepa.

Tako kot na ridah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidis, tu se pa popolnoma strinjava in ti dam cisto prav..

Le da ablast ukrepa ze sama od sebe, jo ni treba se prosit :krneki:

Sicer pa drugo leto bo nov motor in bo ostal karseda serijski, se tudi meni ne da vec trest kdaj bom za kazen dal za pol sezone bencina.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidis, tu se pa popolnoma strinjava in ti dam cisto prav..

Le da ablast ukrepa ze sama od sebe, jo ni treba se prosit :krneki:

No vidiš... in tukaj lahko mirno čakaš "hude čase", ali pa izkažeš interes in se aktivno soudeležiš in morda celo dosežeš upoštevanje tudi tvojih interesov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!