Skoči na vsebino

Coupe Honda accord


antares

Priporočene objave

iz tega vidika me sprednji del bolj kot ne spominja na toyoto :whistle:

upam da so pr hondi že kj popravl njihov pleh. vem da so mel tankega kot papir učasih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz tega vidika me sprednji del bolj kot ne spominja na toyoto :whistle:

upam da so pr hondi že kj popravl njihov pleh. vem da so mel tankega kot papir učasih :)

Nisem nikoli niti vozil Honda avtomobila, niti se peljal v njem, kaj pa šele, da bi ga imeli pri hiši, tako, da ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko bi bil lepši glede na to da je honda.....

poglej civica kok je grd ta nov...res bruhanje ;)

pa je še usen honda...dobr performans sam je res zgrešena oblika :D

crx je zame še zmer zakon :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej civica kok je grd ta nov...res bruhanje ;)

pa je še usen honda...dobr performans sam je res zgrešena oblika :D

crx je zame še zmer zakon :P

Če pogledaš prodajne številke se nebi upal trdit da je grd!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pogledaš prodajne številke se nebi upal trdit da je grd!!!!!!!

dobr to je res...sam pravm da men osebno je nagnusen...sploh pa cena je :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej civica kok je grd ta nov...res bruhanje ;)

pa je še usen honda...dobr performans sam je res zgrešena oblika :D

crx je zame še zmer zakon :P

Kaj pa je tako grdega na novem Civicu? Meni se zdi, da so se designerji zelo potrudili glede na zlajnane oblike, ki si jih sposojajo med seboj predvsem nemški proizvajalci. Stari Civici so bili pa dolgčas na kvadrat (z izjemo predzadnjega, ki je še bil nekako OK). CRX-a je oblikovno povozil čas, je pa priljubljen, saj nudi dobre zmogljivosti za sorazmerno nizko ceno. Osebno sem mnenja, da s tem Coupejem oblike niso zgrešili. Je neka mešanica med Volvom S80 in BMW 3 (coupejem seveda).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti že veš....

ne sej pač vsaj ma svoj okus ane...jst sm zase govoru...verjamem pa da je drugim ušeč ;) in prav je tako...

Kaj pa je tako grdega na novem Civicu? Meni se zdi, da so se designerji zelo potrudili glede na zlajnane oblike, ki si jih sposojajo med seboj predvsem nemški proizvajalci. Stari Civici so bili pa dolgčas na kvadrat (z izjemo predzadnjega, ki je še bil nekako OK). CRX-a je oblikovno povozil čas, je pa priljubljen, saj nudi dobre zmogljivosti za sorazmerno nizko ceno. Osebno sem mnenja, da s tem Coupejem oblike niso zgrešili. Je neka mešanica med Volvom S80 in BMW 3 (coupejem seveda).

ammm fant..dobr bi blo da pogledaš kok stanejo crx-i...letnik 95 8k€ je mal pretirano...se ti ne zdi? nevem od kje teb da je sorazmerno nizka cena? da ga je čas povoziu...hm ne bom reku da je lih najnovejša oblika...sam povej mi en avto ki je dostopen povprečnim ljudem pa da je take oblike ;) ga ni ne? če mi poveš keterega sem spregledal mi prosim povej...bi bil zelo veseu :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej civica kok je grd ta nov...res bruhanje ;)

pa je še usen honda...dobr performans sam je res zgrešena oblika :D

crx je zame še zmer zakon :P

novi civic je prav lepi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

novi civic je prav lepi :D

sej pravm...odvisno za koga...

type R je še nekak..ostalo pa mi ni ....usak ma svoj okus :P

še dobr...drgač bi meu prevelko konkurenco pri nakupu crx-a :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej pravm...odvisno za koga...

type R je še nekak..ostalo pa mi ni ....usak ma svoj okus :P

še dobr...drgač bi meu prevelko konkurenco pri nakupu crx-a :P

type R pa je meni najbolj nagnusna honda nasploh.... :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sploh pa cena je :headbang:

Vem, da ima novi Civic svojo temo, ampak vseeno ...

Če začnem pri ceni: model 1.8 (bencin) Sport stane okoli 21000 EUR; spisek opreme pa je tu kar zajeten: avt.klima, radio CD z MP3, menjalnik s 6.prestavami, tempomat, vsa elektrika, meglenke, 17 palčna alu kolesa, ogromen prtljažnik (OK, to ni oprema), 5 vrat, ....

Če konkurenco (Astra, Leon ... ) opremiš po posameznih paketih in prideš do naštete opreme, si pa tu nekje (vsaj tako je bilo pred letom in pol).

O lepoti oziroma nelepoti pa ne bi ... jaz osebno že kar nekaj let ne gledam na avto iz te smeri, pač pa mi je najpomembnejša kvaliteta in zanesljivost. Tu pa mislim, da so Toyata, Lexus, Mazda in Honda kar precej pri vrhu ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa to? potem ti je navadna bolj všeč?

honde mi nasploh niso nikol ble všeč, ta type R pa je sploh grda....proti kakemu nissanu al pa subaru imprezi res nimajo za burek te honde, že kar se oblike tiče, kaj šele voznih lastnosti :D

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

honde mi nasploh niso nikol ble všeč, ta type R pa je sploh grda....proti kakemu nissanu al pa subaru imprezi res nimajo za burek te honde, že kar se oblike tiče, kaj šele voznih lastnosti :D

no no..vozne lastnosti so pa od honde top :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!