Skoči na vsebino

Coupe Honda accord


antares

Priporočene objave

ne ne, nisn jaz dajal take primerjave.... ampak sn dal pač po firmah primerjave....no te pa mi ti povej eno top hondo ki se lahko primerja z evo9 al pa imprezo.... pravim pač da honda ni sposobna ali nima želje nardit nekega res top avtomobila, ampak dela pač tak neka wannabe športna vozila, da bi pa res mela nek izstopajoč model, pa ne...to samo pravim... pa ne rečem da so honde slabe drugač, ampak pač nimajo dobenga takega vozila ko bi nascal vse ostale, tak ko jih majo ostale japonske fabrike...

Pacient.

Honde so vedno bile športne. Vedno so imele dobro lego na cesti(samo so bile vedno tudi truge in zadnja leta popularne med uličarji ti. street racerji :P). Oblika, dizajn je pa itak stvar okusa.

Poba.

Integra Type R - dirkalnik. preizkušeno

Nsx.

S2000.

Konec koncev so bili tudi 1.6vti avti, ki so za svoj denar in v svojem ranku ponujali ogromno.

Poglej malo civica, type r recimo.

Vozne lastnosti DALEČ pred konkurenco v svojem razredu. Za agregat velja enako. Kater agregat se v tem razredu vrti na 8000+ rpm, in ima 100 konjev na liter(brez turbine)?? Da menjalnika sploh ne omenjam.

Poglej recimo eno cupro, ki ima 240KM. Pa ga civic opere. Pa jst mislm, da se hecajo pri VAG koncernu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peljal sem se tudi v prijatlovem Accordu 2.0 :) Avto je s serijskimi gumami in amortizerji zaliman na cesto (vpetje zadnjih koles ima po vzoru F1, kolikor vem). Ne zdrsne niti pri hudih pravokotnih ovinkih pri veliki hitrosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne, nisn jaz dajal take primerjave.... ampak sn dal pač po firmah primerjave....no te pa mi ti povej eno top hondo ki se lahko primerja z evo9 al pa imprezo.... pravim pač da honda ni sposobna ali nima želje nardit nekega res top avtomobila, ampak dela pač tak neka wannabe športna vozila, da bi pa res mela nek izstopajoč model, pa ne...to samo pravim... pa ne rečem da so honde slabe drugač, ampak pač nimajo dobenga takega vozila ko bi nascal vse ostale, tak ko jih majo ostale japonske fabrike...

NSX ki ga je honda ustvarila že slabih dvajset let nazaj pa še zdaj slovi kot super športen avto da aluminija pri nsx sploh ne omenjam!!

S2000 2litra motor 240KM brez turbine !!!!

Če pa pogledaš zgodovino že 88 naprej imajo praktično vse honde po 4 ventile na valj oz 16V z izjemo jazza

-1.6vti piše se leto 1992 dve odmični 160KM večina ostalih avtomobilski znamk še dan danes natika gor turbino da dobi 100KM/liter prostornine

Aja pa še prvi hondin dizel 2.2i-ctdi 04 in 05 motor leta!!!!!!!!!

Ti delaš pa tako primerjavo"ej a ste slišali da je renault v F1 jaz sem to šele danes zvedel in grem jutri kupit cliota" :headbang:

Popravljeno . Popravil žeks
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kukr koli nej bo že......honda je bla,je in bo zakon :D

zdej me pa raztrgajte, če se motim :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh lahko vi zaj milijon nekih modelov naštevate, doben pa v glavnem ni in še en cajt ne bo dosego slave kot ga je impreza (verjetno ne brezveze)....to pa je res sanjski avto, lahko mi vse superduper ekstra turbo honde na kup zmečejo pa jih ne bi mel raje ko impreze :D

...sej hyundai tudi zaj dela kao neke kupeje športne, ki so tut oblikovno zelo privlačni, in čez čas bodo postali morda še kar primerljivo zmogljivi, ampak vseeno so le hindaj, in na take se jaz pofčijem pa da naredijo nevemkaki ultra avto, ga ne bi mel....ja zaj pa me pojejte, pa povejte kak sem otročji :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh lahko vi zaj milijon nekih modelov naštevate, doben pa v glavnem ni in še en cajt ne bo dosego slave kot ga je impreza (verjetno ne brezveze)....to pa je res sanjski avto, lahko mi vse superduper ekstra turbo honde na kup zmečejo pa jih ne bi mel raje ko impreze :D

pa koji si ti faktor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko so evropske avtomoilisticne revije delale primerjavo modelov srednjega razreda, se je Honda Accord pri testih vozne dinamike, odzivnosti podvozja in delovanja ESP sistema odrezala zelo slabo; ce se prav spomnem je koncala nekje s Toyoto Avensis na zadnjih mestih.

Prejsnji model Ford Mondeo jo je dalec prekasal v vseh sestih testih, ki sem jih opisal v temi Stabilnostna dinamika.

Honda se je v Evropi odlocila trziti svojo znamko pod premium, za razliko od ZDA, kjer iste modele (z rahlimi poenostavitvami) prodajajo kot masovno prevozno sredstvo (kar v ZDA pomeni zelo nizke cene v primerjavi z evropskimi).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRIMERJALNI TEST AVTO MAGAZIN 5 JANUAR 2006

1mesto Passat 2.0tdi vozne lastnosti točke 83

2 accord 2.2 i-ctdi 85

3 C-5 2.0 hdi 67

4 laguna 2.0dci 70

5 avensis2.2d4d 70

TAKO DA NEBI O VOZNI DINAMIKI @antares

Popravljeno . Popravil žeks
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRIMERJALNI TEST AVTO MAGAZIN 5 JANUAR 2006

1mesto Passat 2.0tdi vozne lastnosti točke 83

2 accord 2.2 i-ctdi 85

3 C-5 2.0 hdi 67

4 laguna 2.0dci 70

5 avensis2.2d4d 70

TAKO DA NEBI O VOZNI DINAMIKI @antares

Neverjetno; provincialni Avto Magazin proti petnajstim najbolj branim moto revijam Evrope in tehnikom nemske Dekre ter vsej tehnologiji, ki je tukaj novinarji niti videli niso.

Se kaksna referenca? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko so evropske avtomoilisticne revije delale primerjavo modelov srednjega razreda, se je Honda Accord pri testih vozne dinamike, odzivnosti podvozja in delovanja ESP sistema odrezala zelo slabo...

Mislil sem na prejšnji model :) Novi pa vem, da ni bil baš neka vodljiva zadeva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neverjetno; provincialni Avto Magazin proti petnajstim najbolj branim moto revijam Evrope in tehnikom nemske Dekre ter vsej tehnologiji, ki je tukaj novinarji niti videli niso.

Se kaksna referenca? :eek:

In kaj bi se upal trdit da francoski jajc ala c5 in laguna pele bolš!!! Kar dej zrihti enga c5 jst mam letošnega accorda pa gremo probat!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj bi se upal trdit da francoski jajc ala c5 in laguna pele bolš!!! Kar dej zrihti enga c5 jst mam letošnega accorda pa gremo probat!!!!!!!!!!!

Accord je sorazmerno sekretast avto, se peleta francozarja boljš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Accord je sorazmerno sekretast avto, se peleta francozarja boljš.

za francozarja ne bom reku nč ,ker jih ne vozim.Kr se tiče accorda od l. 03- pa vem ,de je zelo dober avto pa tud lastniki ga zelo hvalijo po voznih lasnostih in udobju.Je pa res de je avto "trši" kot kak francoz al pa nemc. (pač honda prisega na bolj športne avomobile)

kr se tiče kvalitete renault,citroen al pa honda tuki pa mislm, de ni debate....čeprav je kvaliteta zadnja leta padla tudi hondi....večino hond zdaj sestavljajo v UK

in ne več na Japonskem(civice 7 gen. so sestavljali celo v Turčiji). Se ZELO pozna kdo sestavi avto..... ;)

@žeks! honda je bila,je in bo zakon :D !!konc debate :devil:

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pozabit na to da je Renault f1 prvak..... Zaradi cesar imajo sedaj vsi klioti nekaj KM vec, nekoliko manj pokurijo, servisni interval pa se je podaljsal za 2000 km. Njihovim voznikom pa se je podaljsal tic, povecal gobec in zmanjsal iq.

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj bi se upal trdit da francoski jajc ala c5 in laguna pele bolš!!! Kar dej zrihti enga c5 jst mam letošnega accorda pa gremo probat!!!!!!!!!!!

Ti ljubiš francoska jajca, ker jih daješ za merilo.

Govora je bilo o tem, da se Honda v Evropi predstavlja s premium cenami; primerjalno pa z evropskim premium ne zdrži nikjer.

BMW3, Mercedes C, Audi A4, Alfa Romeo 159, Honda Accord za primerjavo so dali še par ljudskih znamk Peugeot 407, Toyoto Avensis, Ford Mondeo.

Ford Mondeo, tako prejšnji kot sedanji, spada v sam vrh kar se tiče kvalitete podvozja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pozabit na to da je Renault f1 prvak..... Zaradi cesar imajo sedaj vsi klioti nekaj KM vec, nekoliko manj pokurijo, servisni interval pa se je podaljsal za 2000 km. Njihovim voznikom pa se je podaljsal tic, povecal gobec in zmanjsal iq.

:whistle:

hahahahah :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ford Mondeo, tako prejšnji kot sedanji, spada v sam vrh kar se tiče kvalitete podvozja.

No, tega pa itak imam :D Je pa res, da je pred pred zadnji model (MK2) :? Ampak agilnosti mu kljub njegovi dolžini ne manjka niti na originalnih amortizerjih in serijski dimenziji pnevmatik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRIMERJALNI TEST AVTO MAGAZIN 5 JANUAR 2006

1mesto Passat 2.0tdi vozne lastnosti točke 83

2 accord 2.2 i-ctdi 85

3 C-5 2.0 hdi 67

4 laguna 2.0dci 70

5 avensis2.2d4d 70

TAKO DA NEBI O VOZNI DINAMIKI @antares

PA DEJ DER SE NO! sej lahko u miru napišeš kaj je avto magazin ugotovil, samo nekako me bolj prepriča spodnji test:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nebi se js zanašal glih na avtomagazinove teste :whistle:

raje si poglejte kakšne bolj "profesionalne" teste

:yes: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!