Skoči na vsebino

Coupe Honda accord


antares

Priporočene objave

no no..vozne lastnosti so pa od honde top :P

haha nič niso top, ne govori mi da se lahko kaka honda primerja z imprezo al pa kakim evo 9....dobro je blo videno v oni angleški oddaji top gear, kaj je nardil evo 9 z lamborđinijem na pisti, ter kaj dela impreza v reliju že leta, tak da pššt z nekimi hondami....sej ne rečem da so slabe, ampak se najde kar dosti japoncev precej boljših in predvsem lepših od totih hond, ki so predvsem za mladce kot si ti, wannabe raceri z totimi starimi, dol spuščenimi hondami.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ninja zx6R gre po luftuuuuuu :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha nič niso top, ne govori mi da se lahko kaka honda primerja z imprezo al pa kakim evo 9....dobro je blo videno v oni angleški oddaji top gear, kaj je nardil evo 9 z lamborđinijem na pisti, ter kaj dela impreza v reliju že leta, tak da pššt z nekimi hondami....sej ne rečem da so slabe, ampak se najde kar dosti japoncev precej boljših in predvsem lepših od totih hond, ki so predvsem za mladce kot si ti, wannabe raceri z totimi starimi, dol spuščenimi hondami.... :D

ma kaj točno dela impreca u rallyu? fila statistiko z nulami in odstopi. od 1995 do 2007 so nabrali 3 naslove. Pokojni McRea 1995, prav tako že pokojni Richard Burns 2001, in Solberg 2003. vmes so jih tepli Mitsubishi, Peugeot, Citroen...u bistvu, vsak ki se je kdaj pojavil, razn Škode. Primerjat Honde z 4x4 turbo stroji ni lepo. Druga klasa, drug namen. gledano iz tehničnega vidika so Honde kr fajn stroji. Kar se tiče izgleda, vsaj pr tanovi civic, in prejšnjem accord coupe :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... lamborđinijem....

cuj froc...... kdor lamborghini (se vedno) pise ali izgovarja z "dz"........ pssst in v kot na koruzo klecat.

da si imel priloznost sprobati vse o cem govoris _seveda_ verjamem na besedo. :grrr

in sploh........... a ni vrtec nekje pod "motocikli 125-250" ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

fantje ne ga srat čez honde ,de ne bom komu kaj zameru!!! :ninja:

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cuj froc...... kdor lamborghini (se vedno) pise ali izgovarja z "dz"........ pssst in v kot na koruzo klecat.

da si imel priloznost sprobati vse o cem govoris _seveda_ verjamem na besedo. :grrr

in sploh........... a ni vrtec nekje pod "motocikli 125-250" ?

glede na to da forum ni ravno neka ugledna ustanova, v kateri naj bi se pisalo slovnično pravilno, se jaz držim načela- piši kao što govoriš :D , drugač pa verjemi da mi ni problem se slovnično pravilno izražat....no, verjemi pa, da sn se pelal in včasih tudi sprobal (sicer bolj redko, ker še niam ravno izpita 20 let) dovolj dosti avtov, pa se pogovarjal z številnimi poznavalci avtomobilov, tak da približno malo vem kje je kvaliteta doma.... drugač pa nisn reko da je honda slaba, saj je navsezadnje japonec, in japonci niso slabi, rekel sem pač da ma malo nikakvi dizajn, pa da se še zaenkrat ne more primerjat s svojimi sestričnami iz drugih japonskih fabrik....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....... se jaz držim načela- piši kao što govoriš :D

mhm.

in pravilno se izgovori kako ? (ce ze pises "kao sto govoris")

hint: italijanscina je drugacna od srbo-hrvascine, hrvascine ali srbscine. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm.

in pravilno se izgovori kako ? (ce ze pises "kao sto govoris")

hint: italijanscina je drugacna od srbo-hrvascine, hrvascine ali srbscine. .)

ja jaz pač rečem po domače lamborđini, napiše pa se prav lamborghini, izgovori prav italijansko pa se tut nekak tak, brez đ-ja v glavnem hehe... itak pa je men vseeno kak se zaj to prav v makaronščini izgovori, nevem kaj te to tolk moti, sej italijani verjetno tut ne znajo pravilno izgovorit npr. besede smučišče, pa se nea zato sekirajo, zakaj bi se jaz ubadal z lamborđinijem....itak še ga verjetno precej časa neom mel, tak da mi niti prav napisat ni treba njegovega imena.... :D

p.s--- srbo-hrvaščina jezik ne obstaja, je samo eno ali drugo, med obema pa se najde kar precej razlik .)

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....itak še ga verjetno precej časa neom mel, tak da mi niti prav napisat ni treba njegovega imena.... :D

yep, to je razlog.

:rolleyes:

p.s--- srbo-hrvaščina jezik ne obstaja,

vec.

je samo eno ali drugo, med obema pa se najde kar precej razlik .)

kdo bi si mislil. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...no, verjemi pa, da sn se pelal in včasih tudi sprobal (sicer bolj redko, ker še niam ravno izpita 20 let) dovolj dosti avtov, pa se pogovarjal z številnimi poznavalci avtomobilov, tak da približno malo vem kje je kvaliteta doma....

mali mujica je tudi gledal bundes ligo in brcal žogo na domačem dvorišču, pa ga to ne naredi za fuzbal čempiona :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

ka ma to v zvezi z ta novim accordom?!?!

:krneki:

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugač pa nisn reko da je honda slaba, saj je navsezadnje japonec, in japonci niso slabi, rekel sem pač da ma malo nikakvi dizajn, pa da se še zaenkrat ne more primerjat s svojimi sestričnami iz drugih japonskih fabrik....

hmmm...stilo se tud ne more primerjat z bratrancem ferarijem(ja točn tko bom napisu k si jst želim :P :P :P :P ) pa kaj pol?

uglavnm crx ma pomoje zeloo dobro lego na cesti vsaj pravijo tako..nisem še sprobal..bom pa upam da kmalu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo je podoben Loganu.......

to govori človek ki ma tuono kaj je to ko nardiš iz mille totalko pa kar ostane prodajajo taljani kot tuono!!

Taprvo pometi pred svojim pragom pol pa kurci honde!!!

Iz svoje iskušnje po četrti štiri kolesni hondi in tretji dvokolesni hondi bi bil na tvojem mestu tih pa probal mogoče našparat za accorda coupeja!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha nič niso top, ne govori mi da se lahko kaka honda primerja z imprezo al pa kakim evo 9....dobro je blo videno v oni angleški oddaji top gear, kaj je nardil evo 9 z lamborđinijem na pisti, ter kaj dela impreza v reliju že leta, tak da pššt z nekimi hondami....sej ne rečem da so slabe, ampak se najde kar dosti japoncev precej boljših in predvsem lepših od totih hond, ki so predvsem za mladce kot si ti, wannabe raceri z totimi starimi, dol spuščenimi hondami.... :D

neboš verjel tvoja ninja je tud fulllll jajc v primerjavi z gp-jom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neboš verjel tvoja ninja je tud fulllll jajc v primerjavi z gp-jom

ne ne, nisn jaz dajal take primerjave.... ampak sn dal pač po firmah primerjave....no te pa mi ti povej eno top hondo ki se lahko primerja z evo9 al pa imprezo.... pravim pač da honda ni sposobna ali nima želje nardit nekega res top avtomobila, ampak dela pač tak neka wannabe športna vozila, da bi pa res mela nek izstopajoč model, pa ne...to samo pravim... pa ne rečem da so honde slabe drugač, ampak pač nimajo dobenga takega vozila ko bi nascal vse ostale, tak ko jih majo ostale japonske fabrike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz svoje iskušnje po četrti štiri kolesni hondi in tretji dvokolesni hondi bi bil na tvojem mestu tih pa probal mogoče našparat za accorda coupeja!!!

Tebe so pa res nafukali pri tej Hondi, da si jim že toliko denarja znosil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne, nisn jaz dajal take primerjave.... ampak sn dal pač po firmah primerjave....no te pa mi ti povej eno top hondo ki se lahko primerja z evo9 al pa imprezo.... pravim pač da honda ni sposobna ali nima želje nardit nekega res top avtomobila, ampak dela pač tak neka wannabe športna vozila, da bi pa res mela nek izstopajoč model, pa ne...to samo pravim... pa ne rečem da so honde slabe drugač, ampak pač nimajo dobenga takega vozila ko bi nascal vse ostale, tak ko jih majo ostale japonske fabrike...

NSX.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da se ne bote samo kregali vam prilagam še nekaj slik. :whistle:

gal_lg2.jpg

gal_lg1.jpg

gal_lg6.jpg

gal_lg11.jpg

Popravljeno . Popravil T1cK0
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmmmmmm............ (na brzino) malo hyundaja in malo jaguarja. pa se kaj bi se naslo, ce bi dovolj dolgo bulil slike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmmmmmm............ (na brzino) malo hyundaja in malo jaguarja. pa se kaj bi se naslo, ce bi dovolj dolgo bulil slike.

Točn tko... zadaj čisto na "kupejca" vleče... pa tut Chrysler-ju M300 je mal podobna

Popravljeno . Popravil Brdaus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sej pač vsaj ma svoj okus ane...jst sm zase govoru...verjamem pa da je drugim ušeč ;) in prav je tako...

ammm fant..dobr bi blo da pogledaš kok stanejo crx-i...letnik 95 8k€ je mal pretirano...se ti ne zdi? nevem od kje teb da je sorazmerno nizka cena? da ga je čas povoziu...hm ne bom reku da je lih najnovejša oblika...sam povej mi en avto ki je dostopen povprečnim ljudem pa da je take oblike ;) ga ni ne? če mi poveš keterega sem spregledal mi prosim povej...bi bil zelo veseu :yes:

Prijatelj je preprodajal CRX-e iz Nemčije, tako, da ne govorim nekaj na pamet. Takšen letnik je tam kupil za 4000€in ga tu prodal še za 1000€ dražje. To pa še zmeraj ni 8000€. Mogoče, da ga kdo prodaja za takšen denar, ampak kupi ga pomoje nihče (ali pa nekdo, ki nima pojma o iskanju cenejših variant). Celokupno gledano, za dober milijon starega denarja torej dobiš dokaj dobro tehniko, čas ga je pa povozil glede oblike. Sploh pa nisem trdil, da kupi raje MR2 ali kakšnega drugega roadsterja, namesto tega. Avto je čisto OK, hotel sem samo povedat, da je precej lepših Hond, ki so prišli za tem modelom (kar pa si zanikal ti!), vsaj za moje pojme. Drugače je pa takšnih avtomobilov, ki so dostopni navadnim smrtnikom malo morje. Obzorje ti lahko razširim s MR2, GTV, 3000ZX, Fiat Coupe, Barchetta, Coguar, MX-5, MX-6, MGF, 3000GT, 406 coupe... kaj naj še nadaljujem? Sicer niso vsi ta klasa, ampak izgledajo pa pravtako dobro za majhen denar. Sej si to želel vedet, ne? Je pa res, da sem cene iskal v Nemčiji, ker pri nas športnega avtomobila ne bi kupil (ga lastniki precenijo). Sicer sva pa že :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha nič niso top, ne govori mi da se lahko kaka honda primerja z imprezo al pa kakim evo 9....dobro je blo videno v oni angleški oddaji top gear, kaj je nardil evo 9 z lamborđinijem na pisti, ter kaj dela impreza v reliju že leta, tak da pššt z nekimi hondami....sej ne rečem da so slabe, ampak se najde kar dosti japoncev precej boljših in predvsem lepših od totih hond, ki so predvsem za mladce kot si ti, wannabe raceri z totimi starimi, dol spuščenimi hondami.... :D

No, no, zdaj pa že malo brcaš v temo. EVO je že celo življenje isti (evolucija se ga po vizualni plati ni najbolj dotaknila), Impreza je pa kot Lada 2150 z likalno desko na kuferamu. Lahko še enkrat pogledaš Top Gear (recimo z Vauxhallom Monaro) pa boš videl kaj tip reče glede oblike. Trditi, da sva ta dva bolida neki pojem oblike, lahko reče samo nekdo, ki je "stucked in a time hole". Ne oporekam pa njunim voznim lastnostim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!