Skoči na vsebino

Vplinjači


dunker

Priporočene objave

fantje men pa zanima se nekej kaj je narobe z motorjem ce pri 18 bing fargazarju tam kjer naj bi otekav bencin ce ga ja preveckaj pomen ce ti motor zakurblaž pa ti stiste luknice bencin tece u curku vn. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism reku usi, vem da nimam kaj dost znanja pri tem sam zto sm tuki prašu, sam mi noben ni kaj jasno pomagu ste sam se zasmejal lepo, tko je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism reku usi, vem da nimam kaj dost znanja pri tem sam zto sm tuki prašu, sam mi noben ni kaj jasno pomagu ste sam se zasmejal lepo, tko je

jah no kaj pa čmo, če še vedno trdiš da imaš 130 al kolko že dizo, pa da je še vedno premajhna, pa na 50cc original cilindru

to je isto ko bi reku, da si v 5 litrsko kantico nalil 10l bencina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

diza je trenutn 110 kot sem napisal in še sem povedal da ima motor preveč zraka, zej pa kaj nardit če regulirat neupaš več in morš dat več benze, večja diza, uprašu sm pa sam to, kolk večja, se praw kok velika bi bla super ker drgač bom mogu sam poskušat eno po eno kaka se ujema, ne mislm ji 10 ampak usaj 3 pa je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noben ti nemore povedat tega. Ali kupi ali pa si sposodi dize pa sprobaj, druga nemoreš narediti, edino k serviserju še lahko pelješ. Je pa res da imaš nenormalno veliko dizo, jaz imam na 19ki 96. Predlagam ti, da daš nazaj original filter, ker s tako dizo ti tud fajn pije pomoje.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Men se pa motor ful greje,m ko sm dau učeri 70kit gor.

Zdej sam pa brau v eni temi da je fergazer kriv (preveč lufta, premal bencina)

Ker pa še čakam na koleno in nov fergazer, kaj lahko naredim s starim? Večja diza, al ka nej nastavim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja naštelat ba bo treba drgac pa fukni filtr dol pa vecjo dizo notr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se pa motor ful greje,m ko sm dau učeri 70kit gor.

Zdej sam pa brau v eni temi da je fergazer kriv (preveč lufta, premal bencina)

Ker pa še čakam na koleno in nov fergazer, kaj lahko naredim s starim? Večja diza, al ka nej nastavim?

ne preveč lufta, premalo lufta!!!

ker cilinder se vedno hladi na dva načina, LC ali AC ter z zrakom ki prihaja noter pomešan z bencinom, in zrak ga bolj hladi kot voda ali prisilno hlajenje z zrakom, ker pa imaš ti premali ferg, se ti pregreva

ker cilinder imaš pa kater ferg maš povej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

metrakit, za gilero GSM, čist posebn 70ccm,

fergazer pa orginal dell'orto SHA14.12N

čakam pa na nov fergazer in koleno...

Če je premalo zraka, sam tist šraufek za zrak neštimam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo mene pa zanima ker ferg bi blo najbol dat na šterko :? :hmm: zaenkrat mam še original.

mam pa celinder brušen na 40 pa L bat notr, menjane prenose, 5 prestavo notr, avsuph drug

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo mene pa zanima ker ferg bi blo najbol dat na šterko :? :hmm: zaenkrat mam še original.

mam pa celinder brušen na 40 pa L bat notr, menjane prenose, 5 prestavo notr, avsuph drug

bing 18 al pa delorto 19 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism bral prejšnih postov :whistle: ka dellorto 19 si naroču :?

Ja, ti so tak na zalogi, sam js koleno čakam ker je posebi za morini mašino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bing 18 al pa delorto 19 :OK:

kolk se bo to kj poznal na porabi? a ma kšn za prodat bing 18 al pa dellorto 19 ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Evo, končn mam nov fergazer, zdej me pa zanima neki, ker ni čist tak ko sm ga meu prej gor...

post-11310-1181852479_thumb.jpg

Kaj pride priklopleno na ta dva dela ki sem obkrožil?

Pa priključka za mešanico ni na fergazerju. Potem olje za mešanico priklopim na kolenu, ko sta dva nastavka? Pa ni mi čist jasn zaka sta dva? Prilagam skico.

post-11310-1181853011.jpg

hvala že v naprej in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nima ferg za mešanco delat pol ne bo nič iz tega. Dva priključka na fergu sta "zračnika" prostora pri plovcu in jih pustiš.

Popravljeno . Popravil ts007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj je itq vseeno kje imaš za olje, pač en nipl na kolenu je prkluček za olje

una dva na fergu sta pa odduška za šalčko, če gre not preveč benza da ven steče, sam ponavadi se da gor dve cevke pa spelje pod motor da ne teče povsod benz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

mene pa zanima kake dize imate v scojih uplinjačih prosiu bi da napišetepredelavo pa porabo

(moj primer):dellorto 21, diza 93 ,polini corsa70 ,leovinceZX, ...(podrobnosti).... poraba cca.10litrov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!