Skoči na vsebino

Vplinjači


dunker

Priporočene objave

vidš k si prej tok šparu, raj bi še za gred nabral, pa bi se brez skrbi vozu, zdej boš mogu pa še gred nabavt+ cilinder brust, tak da te bo to pršlo tok ko da bi kupu gred pa dueka :D

aja pa upam da si predn si dal trophya gor vsaj SKF C4 ležaje na gred dal, ker če nisi mi je jasno zakaj ti jo je razbilo

AHAHAHAHAH da si nebos kaj spahno no.. pa ki si vido da mors mejat lagere za sport kit pa se to bol bogi sport?? daj prosim te lepo no.. jas sn mel s6 sport pro cilinder yasuni c16 pa 21 dellorto pa sn se skos z punim gasom furo pa z lageri ko so bli 3x ze vun zbiti celi garjavi pa nic ni ftrgalo.. pa je orginal gred drzala tut ze corso pa evo ror pa 21 fergi pa take fore..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam moja je 9 let stara!!!! :BUA: pa ma 21 tisoc KM.... :BUA: drgac pa mojmu frendu je original zdrzala corso kok ene 10 tisoc KM pol je pa Ojnco zjebal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no mojster Jaka, pa povej zakaj mu je vtrgalo gred, če niso bili ležaji

mogoče boš zdy reku da bi mu zdržala če bi dal kakšen kit ki se bolj vrti :?

dej ne seri no, pač eni mate srečo ko vam corsa dela na original gredi, sam jaz s tem nebi špilal ruske rulete

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no mojster Jaka, pa povej zakaj mu je vtrgalo gred, če niso bili ležaji

mogoče boš zdy reku da bi mu zdržala če bi dal kakšen kit ki se bolj vrti :?

dej ne seri no, pač eni mate srečo ko vam corsa dela na original gredi, sam jaz s tem nebi špilal ruske rulete

lej, ne more ti ftrgat gredi na bogem sportu ko se suce na 9000 obratov no.. nevem kaj ti tu ni jasno.. ocitno je bla gred konkretno zjebana, je mela luft alpa kaj.. glede lagerov.. orginalni zdrzijo komot.. jas sn mel na s6u enga c4 pa enga orginal cist zjebane pa je drzalo ene 150km pol sn pa tak narazn vzel masino.. pa gred ni mela nic lufta.. nevem kaj vi delate z totimi skuteri..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

kaj te nea gre..lahko pa segrejes z vzigalnikom, dokler se nebo skorajda topit zacela guma pa das fergi not na izi pa pocakas da se ohladi pa je to to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

vprašanje:

Kolk velko dizo dat no na orginal fergi, polini sport (8hp), pa špOrtn izpuh tecnigas.

OKVIRNO Huh

najprej povej ker ferg maš, če pa ne veš pa povej ker motor maš pa letnik

Seos.

Folk kero dizo mi priporočate na ferg 28 za malossi mhr team, mhr ispuh.....

huh to pa nebi znal povedat, si previsoko zame :D

imaš mogoče v lasti petrolovo pumpo :? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav.

doma imam aprilio SR50. ima kit top 80 in nevem kaj se vse, jaz samo vozim :)

zanima me kolk stane malossi e13 sportni filter ?

hvala za odgovore.

se opravicujem ker sm kar sem dal post, sam sem vidu en post ki omenja ta filter, tko da..

Popravljeno . Popravil moto fan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In koci ma prou ...ne vozm na servise =) ...redko kdaj ...u bistvu sm pelu enkar na stelisce in enkkrat se nekam za bezigrad.... :) in to je to ...am drgac mas na steliscu servis(rudnik)tm k je bolivar klub...dobis use za polini(skor =)) pol pas autocommerce dobis use za malossi...pol mas za bezigradm ...majo bl mal...pol mas pa ZDEJ SE VRNE DONACO SERVIS NAZAJ :evilgrin: :evilgrin: :kva2: je pa za visko gimnazijo...tja pejt ce rabs..ceprou na steliscu so tut uredu fantje ce dobis unga mlajsga mehanika ,,,un pero k je celav nc ne pove ....pa racuna k norc....

kasno dizo za 50 kubov????lahk mas tut 100 not sam ne bo nikar slo =D ne dej tm okol 60 -70 ....jst mam 70 sport pa mam 68 pa zdej pride COrsa (mid-race) pa bom pustu isto dozo not=)

Popravljeno . Popravil Cilindr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: ti nisi normalen cilinder

diza za midrace na 21 pride okol 96 (pr men je tko), ti bi pa isto na midrace meu 68 :OK:

aja ker ferg sploh maš,...sam ne mi rečt d original 12, k bom u lj pršu pa te pretepu :D

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

96 je magicna diza :) :) :) jas sn mel sicer 98.. smo montirali dueka, prej sn mel na 21ki 74 dizo za s6 sport pro.. pa narejimo skup pa damo samo 98 dizo noter, nic stelali pa skuter skoro brez trokiranja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne jst mam 17,5...res men dela brez tezav lepo=)

pa un frend k ma Corso pa evolutiona gor ..ma se mn k jst 65 tm okol se mi zdi....pa ves kva mu trga konc ne ....men gre 90 realnih pa mam ta jajca od ARROWA gor...un ga 110 za dzabe stegne... :) resno ves kok trga ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!