Skoči na vsebino

Honda CBR 600 RR


Vojč

Priporočene objave

Je že kdo invenstiral v poliesterske oklepe za CBR 600 rr, letnika 2007 naprej?

Predvsem tisti, ki se občasno zapeljete tudi na dirkališče.

Živjo! jst sem si letos nabavil te poliestre pri Štravsu v Škofji Loki pa sem z njimi čist zadovoljen! Eni sicer govorijo, da so ti poliestri debeli in da kasneje na njih popoka barva!! Jst sem si jih sam zmontiral in pobarval tako, da z gotovostjo trdim, da temu ni tako! Dejstvo pa je, da moraš poliestre dobro pripravit pred barvanjem. Zanje sem dal 250€ plus ves material za obdelavo in barvanje 150€ tako, da me je vse skupaj prišlo 400€ seveda pa svojega dela ne smeš računat :)) Lp Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko ste pa veliki latniki cbrke?

se mi zdi, da s svojimi 185cm nikakor ne pašem na tako mali motor!?

Živjo! Jst sem velik 190 cm pa nič ne jamram zato. Konc koncev smo se pa vsi tisti, ki imamo tak motor zavestno odločili zanj!! Motor je zelo dobro vodljiv, kar se vidi tudi na grobniku! Načeloma marsikdo reče, da je to premali motor za nas malo večje in da bi vsi mogli imet 1000, ampak mene bolj zanima koliko je tistih motoristov, ki iz tega motorja potegnejo maximum?? Mislim, da jih ni prav dosti kaj pa vi pravite?? Lp Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo! Jst sem velik 190 cm pa nič ne jamram zato.

A res al kaj? A ti kolena kaj tolčejo v plastike ali pa toliko bolj zadaj sediš??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo! Jst mam hondo cbr 600 rr l. 07 in sem zamenjal original izpuh z akrapovičem! Izbral sem nehomologirano verzijo titanium evolution, kompletnega z krivinami!! Kar se mene tiče in mojih izkušenj se kar precej pozna na sami moči motorja, res pa je, da sem zamenjal tudi zračni filter in dal notri K&N. Razlika je očitna in opazna predvsem na Grobniku! Eni "pametnjakoviči" trdijo, da ti kompleten izpuh poveča moč za 10-12 KM ampak to ne drži. Drži pa, da se moč ob menjavi kompletnega izpuha in filtra, poveča za 5-6 KM!!

Kar se izgleda tiče pa mislim, da je jasno prvi akrapovič potem pa vsi ostali. Lp Mare

nimaš pojma... 10 konjev + doda... na gredi seveda

preglej Akrapovičeve teste pa boš videl ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Marecbr600rr

lahko poveš koliko se na Grobniku pozna v sekundah ta tvoj vložek..ki najbrž ni majhen?

Serijsko 600 se da pod 1.40 peljat..do koliko si ti pribrcal?

600ccm pri 190 cm? si prepričan da je to najbolje zate? :whistle:

nimaš pojma... 10 konjev + doda... na gredi seveda

preglej Akrapovičeve teste pa boš videl ;)

akrapovič seveda meri moč na zadnjem kolesu..vedno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo! Jst sem velik 190 cm pa nič ne jamram zato. Konc koncev smo se pa vsi tisti, ki imamo tak motor zavestno odločili zanj!! Motor je zelo dobro vodljiv, kar se vidi tudi na grobniku! Načeloma marsikdo reče, da je to premali motor za nas malo večje in da bi vsi mogli imet 1000, ampak mene bolj zanima koliko je tistih motoristov, ki iz tega motorja potegnejo maximum?? Mislim, da jih ni prav dosti kaj pa vi pravite?? Lp Mare

jst pa mislim da jih je kar dosti :)

600 ni tako strašno neobvladljiv stroj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

akrapovič seveda meri moč na zadnjem kolesu..vedno..

potem pa tako ...moja napaka...

dejstvo je da doda 10 - 12 konjev na gredi, 5-6KM nakolesu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem pa tako ...moja napaka...

dejstvo je da doda 10 - 12 konjev na gredi, 5-6KM nakolesu

kaj točno pa pravi akrapovič? merjeno na gredi ali na kolesu? ker kot kaže govoriš nekaj na pamet..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj točno pa pravi akrapovič? merjeno na gredi ali na kolesu? ker kot kaže govoriš nekaj na pamet..

.. diagrame maš na internetu, preveri...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. diagrame maš na internetu, preveri...

jest že vem kaj in kako meri..sam ti nekaj na približno govoriš..in je za vsak model natančen diagram..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okej no ... 3,5 Konja na zadnjem kolesu več kot štok... cbrka 07

ninja ma pa neki čez 6km (zato moji podatki)... sm vedu da je honda kurc :P

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Vsi motorji prihajajo bolj ali manj v belo plavi kombinaciji. S tem se poviša prodaja in povpraševanje za 200%

SUZUKI; WAY OF LIFE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gdo ve, ali se bi tole dal kje kaj probat?

To poletje sem na AS-u spraševal za 600 in Fireblade test pa so jim obe novinarji razgonil še preden sem se uspel dogovorit za kako vožnjo.

Ostali, trgovci, ki sem jih klical pa samo cash na roko pa odpelji drugače pa nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
drgač pa mi je ogabna nova cbrka :rolleyes:

men tud ne sede preveč nova cbr (v bistvu je že stara...v glavnem model 07-08 mislim), pa ne zaradi barv, ki so ok, ampak zarad dizajna...mi je model 05-06 veliko veliko lepši.

P.S.: tud nova fireblade za moje pojme ni najbolj posrečena, vsaj po dizajnu ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zakaj v motosvetovem katalogu piše, da ima ta motocikel kar 186 kg??? ( http://www.motosvet.com/katalog/izpis.php?cid=710 ) Ker drugače povsod drugje zasledim 155kg, tudi v uradnem katalogu. :wacko:

Drugače pa eno vprašanje. Oče kupuje motor, pa bi najraje izbral cbr600, predvsem pa mu je všeč zaradi majhne mase. So mu pač všeč lažji motorji, nižje težišče ipd. Sam pa ne vem, če je ta motor ravno primeren zanj, saj ne bi ravno dirkal po cesti. No, pa da me ne bo kdo napadu zdej, nisem reku da se s tem motorjem ne da vozit normalno :D :D :D Pač rad bi vprašal, kako se ta motor pelje tudi na kakšne daljše izlete. Ker mnogi pravijo, da je drža preveč prisiljena za kakšne daljše izlete in da te kmalu boli hrbtenica, kolena, pač da te mine da bi se peljal malo dlje. Sam sem mu ravno zaradi tega priporočal VFR800, ker se mi ravno tako zdi precej lahek (no ja, čeprav je razlika v masi ogromna), vendar vseeno dovolj zmogljiv in okreten (nizko težišče) in tudi bolj primeren za daljše ture. Nisem pa še nobenega vozil :D, tako da mu ne znam ravno dobro svetovat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!