Skoči na vsebino

Kdo bo novi predsednik?


enduraš

Kdo bo novi predsednik?  

176 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Peterle
      21
    • Jelin?i?
      81
    • Kranjc
      1
    • Gaspari
      22
    • Turk
      49
    • ostali kandidati
      2
  2. 2.

    • Da
      46
    • Ne
      111
    • Ne vem
      19


Priporočene objave

po trenutnih rezultatih motomarsa drži sledeča teza: motoristi so nacisti ! :BUA:

:nono: motoristi so plemenitemu osebni mušketirji :lol1:

"o plemeniti zmago za tebe in domovino bomo še rob gume dali!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj ni nobenga pametnega za volit, peterle je klovn, gaspari najbrž isto mrko gleda tud ko ga žena obdeluje, turk govori in govori, pa nič ne pove, jelinčič je pa lump, ki ga kao vsi sabotirajo.... brezveze

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj ni nobenga pametnega za volit, peterle je klovn, gaspari najbrž isto mrko gleda tud ko ga žena obdeluje, turk govori in govori, pa nič ne pove, jelinčič je pa lump, ki ga kao vsi sabotirajo.... brezveze

saj vem ampak letos sem bil tako zaseden, da sem pozabil pravočasno kandidaturo vložit. obljubim da boš naslednič lahko volil mene :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep, ker je čisto isti klovn kot Drnovšek, čez katerega največ udrihajo, samo malce drugačne trike ima, ampak klovn je pa še vedno. :whistle:

Klovni so itak vsi. A misliš, da bi Jelinčič kot predsednik lahko še naprej takšne sekal kot sedaj? Lahko je bit opozicija in šimfat vse povprek in se dret kako nič ne naredijo. Ko si pa sam v prvi bojni črti in moraš sam pokazat rezultate dela, pa je druga pesem.

po trenutnih rezultatih motomarsa drži sledeča teza: motoristi so nacisti ! :BUA:

I ti sine Brute si motorist.

Pa a niso nacisti že izumrli oziroma evolirali v neonaciste?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj ni nobenga pametnega za volit, peterle je klovn, gaspari najbrž isto mrko gleda tud ko ga žena obdeluje, turk govori in govori, pa nič ne pove, jelinčič je pa lump, ki ga kao vsi sabotirajo.... brezveze

Kaj pa Monika Piberl?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je res možnost da sploh zmaga jelinčič :blink:

Sinko, seveda obstaja. Obstaja tudi možnost, da bo zmagal Timmy.

Obstaja tudi možnost, da bo v tvojo betico udarila strela. Je pa res, da je to bolj majhna možnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa Monika Piberl?

Ona zame sploh ni kandidatka. To je tko kot če bi šel jz za predsednika. Razne izjave v smislu: ''Jaz pa mislm, da to ni prov.'' me pustijo popoldnoma hladne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja tudi možnost, da bo v tvojo betico udarila strela. Je pa res, da je to bolj majhna možnost.

Niti ni tako mala možnost. Sploh če po nevihti nosiš kovinsko kapo.

Ne me vprašat, zakaj bi to kdorkoli storil, ampak saj veš.......ima svakojakih budala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na vrhuncu volilne kampanje je Lojzeta Peterleta te dni v posteljo položila viroza ! :evilgrin:

Življenjski sopotniki kandidatov naj bi sicer nastopili že v nedeljski razvedrilni oddaji NLP, vendar je morala urednica Natalija Gorščak predstavitev odpovedati tik pred zdajci. Od vodstva naj bi celo prejela grožnjo s suspenzom, če bi ravnala drugače. Kaj naj bi bil razlog za to, včeraj nismo uspeli preveriti, po nekaterih ocenah pa naj bi bila vzrok za tovrstno zahtevo bojazen, da bi utegnila ena od soprog predsedniških kandidatov v oddaji preveč blesteti. :P

tako pravi Vesna R.Bernard

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zato ste večkrat pri xxx-ih :naughty:

Jelinčič pa Peče tud rada tja zahajata :whistle:

Zato se zadnje čase izogibam XXXov... :whistle:

Tiste z Italjančki pa itak nagnal čez mejo. Vapota na čelu kolone.

:grim

:nono: motoristi so plemenitemu osebni mušketirji :lol1:

"o plemeniti zmago za tebe in domovino bomo še rob gume dali!"

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW predsednik države ne more nič spremenit, razen tistih "ukazov" za Ur.L. podpisat, ki jih dobi na mizo in na pijačo vodit podobne piarovce drugih držav. In NE, revežem ne more dati kaj več, kakor tudi bogatim ne vzeti, razen če malo privat polobira in reče ej, stari, tist ko smo pobral pa si se omastil, dej v neko blagajno 0,0002 % pa naj se zadavjo. Al pa moji najljubši charity.

Tako, da sem lahko tudi Pervyjev tajnik ali pa je kera moja prva dama, pa bomo vsaj par let pil na svoje prispevke. Pa tisti ključ od omarce s koko v DZ mislim, da tudi predsednik ne dobi in si mora po svojo v ElCondorPasaLand.

Baje so volitve že ta vikend (?) ? Naj bodo raje med delavniki, kot kakšne krvodajalske akcije, pa klobasa in pir. Pa en dan frej, da premagaš pomisleke.

Še v Avstriji sem dobil golaž pri Waldheimu, pa ga nisem volil, tudi če bi lahko. Zdaj naj pa še eno šolo iščem, namesto da bi se kje vozil. No ja, če bi me že na finto peljali na volišče, bi pač za Šterna volil. Ravno so me razsvetlili, da ne kandidira več. Bi pa onega trenerkarja mogoče. Pa kaj ma to veze, naj dajo tisto Rebeko al kaj za predsednico, mislim da jo bodo še vsaj dve leti radi gledali po vseh svetovnih dvorih in ji v Monacu še kakšno podstreho adaptirali.

Škoda, da je tudi Broj Jedan odstopil od zbiranja podpisov, ker se je per podražu.

In ponovno, predsednik države v naši ureditvi je zgolj figura, ki predstavlja prisotnost FYRO Slovenije na turističnih sejmih, banketih, filmskih festivalih in pogovorih o Mjanmaru, lahko se pusti tudi ugrabit, da je napetost večja, pa da ne pozabimo, lahko mu napeljejo rdeči (VoIP) telefon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ni važno kakega predsednika mamo, od tega ne more bit bolj zabit in če je on dovolj dober za ZDA, potem je lahko vsak za nas:

http://de.rofl.to/george-w-bush-der-dummschwaetzer

lasagna, počaščen bi bil če bi ti bil moj tajnik. zadeva nebi bila težka, samo preverjaš da kamor prideva je dobro meso na mizi in hladen pir pa da so plesalke etnično uravnotežene da naju ne obtožijo diskriminacije :naughty:

predsednikovo spremstvo pa nujno na 1000-kubične sportake da ne bodo zaostajali za predsednikom :evilgrin:

ja, dobili bi dirkališče in to takoj :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ona zame sploh ni kandidatka.

Kaj mi pa ovi dela!!!! :eek: Ok, pol pa ti za mene nisi bajker!!!

Moniko za cesarico! Če bi Sisi dočakala njena leta, bi ji bila podobna kot nerojena sestra dvojčica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mi pa ovi dela!!!! :eek: Ok, pol pa ti za mene nisi bajker!!!

Moniko za cesarico! Če bi Sisi dočakala njena leta, bi ji bila podobna kot nerojena sestra dvojčica.

DVA dobra razloga mi dej zakaj boš njo volil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj za ena Monika pa je to...? A ni od žensk edino Pečarićka? Priznam, da bolj malo spremljam politiko, se vsaj sekiram ne toliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DVA dobra razloga mi dej zakaj boš njo volil.

1. Ker se po mestu naganja s skuterjem, torej je bajkerca,

2. ker je njen sin bajker,

3. ker je njena hči bajker,

4. ker je njen zet bajker,

(pizda ej, tolko jih je, da bi lahko meli svoj klub)

5. ker živi samo nekaj bajt stran od mene in me bo mogoče kdaj povabla na pir al pa dva.

Mislim, da je to več kot preveč odličnih razlogov, zakaj bom njo volil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Ker se po mestu naganja s skuterjem, torej je bajkerca,

2. ker je njen sin bajker,

3. ker je njena hči bajker,

4. ker je njen zet bajker,

(pizda ej, tolko jih je, da bi lahko meli svoj klub)

5. ker živi samo nekaj bajt stran od mene in me bo mogoče kdaj povabla na pir al pa dva.

Mislim, da je to več kot preveč odličnih razlogov, zakaj bom njo volil.

bwahaha.....jaz jo bom tudi,če je bajkerka! Pol je ziher brihtna punca :D

6. ker je ženska

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist navadna skutarca :trance_33_sleep:

Se znaš ti po zadnji pa po sprednji koli pelat? Ajdonttinksou! Ona zna.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6. ker je ženska

;)

Potem lahko kamot voliš tudi Peterleta ali pa Mateja Sedmak, ker sta večji babi kot Monika :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!