Skoči na vsebino

Kdo bo novi predsednik?


enduraš

Kdo bo novi predsednik?  

176 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Peterle
      21
    • Jelin?i?
      81
    • Kranjc
      1
    • Gaspari
      22
    • Turk
      49
    • ostali kandidati
      2
  2. 2.

    • Da
      46
    • Ne
      111
    • Ne vem
      19


Priporočene objave

In kdo ima prvo žogo? :hmm:

Možakar z večjimi (obseg šteje, pa jajca morjo bit nujno obrita in namazana z shine pasto)

če je ena od teh kandidatov ženska, zgubi playoff saj nima naravnih danosti,v tolažbo pa dobi pa brezplačen tečaj kuhe in tečaj z naslovom "Sodite v kuhinjo in ne mislite na neumnosti kot je emancipacija žensk"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa se je zgodilo z nekaterimi včerajšnjimi posti :hmm:

Mogoče jih je pojedla zobna miška, ali pa niso bili všeč administratorju :headbang:

Jebeš tako demokracijo in svobodo govora, očitno tudi na Motomarsu vladajo klerofašisti :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa se je zgodilo z nekaterimi včerajšnjimi posti :hmm:

Mogoče jih je pojedla zobna miška, ali pa niso bili všeč administratorju :headbang:

Jebeš tako demokracijo in svobodo govora, očitno tudi na Motomarsu vladajo klerofašisti :BUA:

Volilni molk...mlajša sestra od Miše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj sem vedel da imajo molčeče pičke prste vmes ! :winkiss:

v drugi motomarsovski krog torej Đelo Hadžiselimovič Jelinčić in Danilko Kurd Turk !? al ne ?! :P ja saj vem, bomo počakali še glasovnice iz vesolja !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: uuu ! sem šel malo pogledat rezultate po volilnih enotah pa mi ni jasno al smo/so štajerci in prekmurci tako na hece al je zmagec res tako priljubljen ! premagal je namreč vse kandidate ! v volilni enoti Ptuj pred Petrletom ( slov.gorice s prekmurjem) in volilna enota MB (do SlBistrice in Šmarij) pred Turkom :krneki:

le zakaj mu na primorskem nič ne uspeva ( šele na zasluženem četrtem mestu) ?!

greva punca v tople kraje.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: uuu ! sem šel malo pogledat rezultate po volilnih enotah pa mi ni jasno al smo/so štajerci in prekmurci tako na hece al je zmagec res tako priljubljen ! premagal je namreč vse kandidate ! v volilni enoti Ptuj pred Petrletom ( slov.gorice s prekmurjem) in volilna enota MB (do SlBistrice in Šmarij) pred Turkom :krneki:

le zakaj mu na primorskem nič ne uspeva ( šele na zasluženem četrtem mestu) ?!

greva punca v tople kraje.... :whistle:

Potem je po tej anketi sodeč ogromno Ptujčanov na tem forumu...

No, jaz ga nisem volil in sem na to blazno ponosen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

le zakaj mu na primorskem nič ne uspeva ( šele na zasluženem četrtem mestu) ?!

greva punca v tople kraje.... :whistle:

Ker Primorci po večini ne maram/jo belih in črnih :fredy:

Ali pa je morebiti perutnina kriva :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: uuu ! sem šel malo pogledat rezultate po volilnih enotah pa mi ni jasno al smo/so štajerci in prekmurci tako na hece al je zmagec res tako priljubljen ! premagal je namreč vse kandidate ! v volilni enoti Ptuj pred Petrletom ( slov.gorice s prekmurjem) in volilna enota MB (do SlBistrice in Šmarij) pred Turkom :krneki:

le zakaj mu na primorskem nič ne uspeva ( šele na zasluženem četrtem mestu) ?!

greva punca v tople kraje.... :whistle:

v alkoholno-gostilniških krajih uspeva alkoholno gostilniška retorika :whistle:

pri nas je na mestnih voliščih zmagal turk pred peterletom, na obrobjih in vaseh pa zmago pred petrletom. črni že paničarijo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štajerci, Prekmurci in tudi tisti vmes ste res presenetili :D

Imamo pač raje politike, na katere se lahko zaneseš, da ne bodo spreminjali svojega prepričanja in programa glede na "vremenske" razmere.

Kakšno presenečenje neki. Samo poglej zgodovino:

Na primer Rudolf Maister, ki je svojo enoto konec 1. svetovne vojne pomaknil slovensko mejo v našem koncu precej bolj proti severu, kot je bila prvotno začrtana.

V 2. svetovni vojni so mladi mariborčani že konec aprila 1941 nemcem prvič pokazali, da popolno ponemčenje Maribora nebo šlo tako z lahkoto, kot so si oni mogoče mislili

Maja leta 1991 so se prvič resno uprli JLA mladi naborniki (in njihovi poveljniki) v Pekrah pri Mariboru, kar je bil uvod v osamosvojitveno vojno. Ljudje so se v nadaljevnju začeli postavljati pred tanke (prva žrtev!) in bili že kar takrat pripravljeni na vse ...

Med osamosvojitveno vojno pa JLA samo zaradi požrvovalnosti lokalnih teritorialcev in civilistov ni uspela zaseti mednarodnega mejnega prehoda v Šentilju. Je pa JLA pustila precejšnje razdejanje v krajih, skozi katere je (z veliko težavo) prodirala! In če me spomin ne vara, jim ni uspelo zasesti niti enega mednarodnega majnega prehoda v našem koncu!

Pa kaj misliš, zakaj je Jelinčič prav v našem koncu takrat (v času slovenskega osamosvajanja) poiskal in tudi našel najzvestejše in najbolj radikalne privržence ... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry:

Ampak ji je pa res ful malo falilo do 0,5% glasov. :OK:

Za katerega zdaj voliti, ko ni nobene pičke več v špilu... :hmm:

:blink: uuu ! sem šel malo pogledat rezultate po volilnih enotah pa mi ni jasno al smo/so štajerci in prekmurci tako na hece al je zmagec res tako priljubljen ! premagal je namreč vse kandidate ! v volilni enoti Ptuj pred Petrletom ( slov.gorice s prekmurjem) in volilna enota MB (do SlBistrice in Šmarij) pred Turkom :krneki:

le zakaj mu na primorskem nič ne uspeva ( šele na zasluženem četrtem mestu) ?!

greva punca v tople kraje.... :whistle:

Rodil se novi Kramberger... :yea1: samo opice ne rabi zraven vozit.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za katerega zdaj voliti, ko ni nobene pičke več v špilu... :hmm:

Kako ne???? Sej je dosegla prvo mesto v prvem krogu :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ne???? Sej je dosegla prvo mesto v prvem krogu :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ne???? Sej je dosegla prvo mesto v prvem krogu :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Pička ali kurba je pa velika razlika... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ne???? Sej je dosegla prvo mesto v prvem krogu :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

:eek:

Od tega trenutka dalje sem peder...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

Od tega trenutka dalje sem peder...

Ni problema , boš v drugem krogu zopet menjal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema , boš v drugem krogu zopet menjal...

Uf, pa ti veš kje je še drugi krog. :( A si medtem mogoče za "akcijo"? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, pa ti veš kje je še drugi krog. :( A si medtem mogoče za "akcijo"? :P

Bi, pa sem v prvem krogu pička ratal... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebemo zdej "smo" pa gorenjci dokazal, da smo največje ovce in kmetje , največji odstotek glasov za Lojzeta je bil glih pr nas :wacko: :slap: :slap:

...in prov ironičn je zgledalo ko sva se z mojo sprehajala v nedeljo po stari Ljubljani in opazila ljudi, ki prihajajo iz cerkve-med njimi tud Lojz :xx:

prekleta banda cerkvena, vse bojo zjebal... kombinacija Janša-Peterle tud mal ni dobra :fredy:

no ja še zmer bo pa bl važn koga bomo volili drugo leto na parlamentarnih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebemo zdej "smo" pa gorenjci dokazal, da smo največje ovce in kmetje , največji odstotek glasov za Lojzeta je bil glih pr nas :wacko: :slap: :slap:

...in prov ironičn je zgledalo ko sva se z mojo sprehajala v nedeljo po stari Ljubljani in opazila ljudi, ki prihajajo iz cerkve-med njimi tud Lojz :xx:

prekleta banda cerkvena, vse bojo zjebal... kombinacija Janša-Peterle tud mal ni dobra :fredy:

no ja še zmer bo pa bl važn koga bomo volili drugo leto na parlamentarnih

zna pa lepo na orglce špilat, pa še dolenc je :lol1: če to ni dost velik argument za predsednika, ejej res je težko vladat v tej državi. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!