Skoči na vsebino

2T ali 4T


Cola400

Priporočene objave

ni treba glih čiist navito.. delno odprta je fajna :D

Ok sej maš prou ampak že s tem je nevem kok stroška..od porabe pa do generalke..sej ne praum da ne leti :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač odprte 2t mašine sploh ne porabijo tok kot bi mislil. Recimo, Cagiva je meni pri normalni vožnji (skupaj z ostalimi 125kami - 4t ali pa zablokirane 2t) kurla okoli 5l. Upam si rečt da kdaj še celo manj. Seveda, če jo pa odpiraš, da gre tako kot more, je pa poraba hitro okol 8,9l.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kakšn enduro...sportaka si kup :OK: jst sm že naredu napako k si že za 125 nism kupu sportaka :BUA:

me too :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni treba glih čiist navito.. delno odprta je fajna :D

Sej ja, mors met pa sreco na kako naletis :trance_33_sleep: . Moji svaka cast, me se ni razocarala :worship: . Je pa treba delat redne servise.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vas ne vem samo men so osebno ljubše endure. Živim na deželi kjer je ogromno gozdnih poti(makedam, vlake...) in zato si nameravam kupiti enduro. Drugač pa Drejo se lahko kej zmenva:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vas ne vem samo men so osebno ljubše endure. Živim na deželi kjer je ogromno gozdnih poti(makedam, vlake.. .) in zato si nameravam kupiti enduro. Drugač pa Drejo se lahko kej zmenva:P

No sej zdej ga boš še mau poštimu čez zimo...naredu bom nou nosilc za tablco odtadej..pa pomoje da bom auspuh odprl na krivini pol pa lonc od kroske gor montiru da bo bulši zvok..pa še kakšna lepotni popravk se bo najdu...pa bo motor ni da ni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej zdej ga boš še mau poštimu čez zimo...naredu bom nou nosilc za tablco odtadej..pa pomoje da bom auspuh odprl na krivini pol pa lonc od kroske gor montiru da bo bulši zvok..pa še kakšna lepotni popravk se bo najdu...pa bo motor ni da ni

Če boš motor v kratkem prodajal, ga pust čimbolj v originalnem stanju - moje mnenje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja sej maš po svoje prou..sm veš kok je jst sm ful alergičen na tu da motor cel zimo stoji pa take pizdarje..če pa mal ustvarjam po svoje pa itk nimam nevem kakih stroškov pa še dolgčas mi ni...drgač pa itk lahk usaj mau ceno dvignm k ga prodajam, k se itk vidi da je ful učuvan in podobno...drgač harmonikar pa dt čist dobr potegne..sicer je še ceu zaprt sam prehiti kergakoli 125 4t

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja sej maš po svoje prou..sm veš kok je jst sm ful alergičen na tu da motor cel zimo stoji pa take pizdarje..če pa mal ustvarjam po svoje pa itk nimam nevem kakih stroškov pa še dolgčas mi ni...drgač pa itk lahk usaj mau ceno dvignm k ga prodajam, k se itk vidi da je ful učuvan in podobno...drgač harmonikar pa dt čist dobr potegne..sicer je še ceu zaprt sam prehiti kergakoli 125 4t

buče....

@harmonikar, če hočeš pravi motor za teren kupi kakšnega ktma, po možnosti kakšnega z večjo kubikažo, če pa vstrajaš pri 125-kah, pa kakšnega lc2, hard enduro, ki je neprimerno jači od DT-jke, tako po voznih lastnostih, kot tudi pospeških....

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja sej maš po svoje prou...

...

Ja, sej te razumem, težko je motor pr mir pustit pa nič delat... samo, če maš use predelan, al pa zamenjan kupec hitro lahko posumi da je blo kej paden al pa kej. Sej veš kako je to. Pa še vseke oči majo svojga malarja. Recimo, nekej boš predelov, bo tebi všeč, kupcu pa mogoče lih to ne bo, pa ga bo morda lih to odvrnilo od nakupa. Zato je najbolje da imaš originalne dele vedno zraven. Ne pa jih neki žagat al pa kej...

Aja, še to, se mi zdi da si ti govoril o tem da boš peno iz auspuha vn dajal? Motor ne bo šel niti 5km/h bolje... zvok pa ne bo toliko boljši kot bi pa pričakoval. Bo drgačen, ampak ne na boljši način :trance_33_sleep:

@harmonikar, če hočeš pravi motor za teren kupi kakšnega ktma, po možnosti kakšnega z večjo kubikažo, če pa vstrajaš pri 125-kah, pa kakšnega lc2, hard enduro, ki je neprimerno jači od DT-jke, tako po voznih lastnostih, kot tudi pospeških....

Je že res da je lc2 velik boljši od DT, samo... je to bolj hard enduro... temu primerno je tudi ''udoben'' in navit. Navit je pa tolk da še1x hitreje lahko zariba kot pa DT.

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism jst nč o peni govoru..pa itk da ktm je sam strošek...če že kupš ktm je najbl pametno kupt močnejšga ktm...125 ktm so pa nenormalno drage...sej jih sploh ni dost sm kar je je ful drgao pa itk da prej ribne...mism da je en lc2 na avtonetu pa je 98 letnik pa mislm da je 2200€???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism jst nč o peni govoru..pa itk da ktm je sam strošek...če že kupš ktm je najbl pametno kupt močnejšga ktm...125 ktm so pa nenormalno drage...sej jih sploh ni dost sm kar je je ful drgao pa itk da prej ribne...mism da je en lc2 na avtonetu pa je 98 letnik pa mislm da je 2200€???

kvaliteta pač stane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sej jest neb kupu motor za čist teren če b, b s rajš kupu krosa. Glih kšnga hard endurota s ne mislm nabavt. Eno tako endurco kor je yamaha dt in podobno. Sploh pa kaj je še kej podobneda dtjki??? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kawa kmx

ma kolega in je fajna ene 140 leti odprta pa ne žere mu 9l na 100km vlk manj je pa tud za cesto vredu mislim on se bol po cesti fura ampak za ofroad je tud superca tud skoke in hosto preživi brez problemov

Popravljeno . Popravil rs fan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itak usak dan je pr men 2 ure pa sam hvali :P

nevem no ko sm se jst pelu se mi je zdel fajni

ti pa koker hočeš zarad mene se lohk z frajtonarco po hosti furaš

lol :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je res da vsak svojo kravo hvali ja:D..drgač pa frend ma kmx-a pa je tut zlo zadovolen no, pa tut gre zlu dobr..tut nima kej problemov z njimi..sm kaj k je zadnji letnik 1999...sej zdej se mislm da en na avtonetu prodaja letnik 99 z narjeno generalko mislm da

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ja, mors met pa sreco na kako naletis :trance_33_sleep: . Moji svaka cast, me se ni razocarala :worship: . Je pa treba delat redne servise.

js sm meu do zdj tut še srečo :) jo skos tišim kokr se pač da.. :) je delno odprta.. kur mi pa ukol 7l :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja naredu si 18T in kaj naj to pomen??? :naughty:

da se mu je tipka zataknla? :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm meu do zdj tut še srečo :) jo skos tišim kokr se pač da.. :) je delno odprta.. kur mi pa ukol 7l :)

Aha! Ja js mam pa čist ofjeno pa tud kur tam nek. :worship: Tišim jo pa tud skoz kulker se le da!

Popravljeno . Popravil biker125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!