Skoči na vsebino

Berik in Arlen Ness kolekcije


SiR

Priporočene objave

Jst ga ga imam 2 sezoni in sem z njim zadovoljen. Je dost perforiran (zračnost) kar je fajn za tople dni je pa mogoče malo moteče v hladneših. To težavo sem rešil z WINDPROOF podobleko. Za to ceno se mi zdi dober nakup.

Ful thx! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest menam nove axo drsnike za kakrsnekoli zdrsane... Rad bi zgledal racer... :closedeyes:

Jst jih menjam,so čist "racing" pobrušene pa še od axo kombinezona so!! Če hočš jih prnesem pa tvoje pridm iskat!!! Lohk ti tud kako slikco prtisnem tle gor da jih vidiš al pa več na PM?! Brez heca :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest menam nove axo drsnike za kakrsnekoli zdrsane... Rad bi zgledal racer... :closedeyes:

Kar na kolena pa gas... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest menam nove axo drsnike za kakrsnekoli zdrsane... Rad bi zgledal racer... :closedeyes:

... jest ti kar tvoje zdrsam, mam doma 35m3 ploščic za položit ... :P hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jest ti kar tvoje zdrsam, mam doma 35m3 ploščic za položit ... :P hehe

Hvala za idejo, ker morm tud jest polozit 40 m2 ploscic drug tedn..

Ne vem, kdo je bl smesn.. Jest, k se delam norca iz vas, al vi, k se se bl norca delate.. :whistle: :whistle:

Kar na kolena pa gas... :rolleyes:

Kolenckam pa ne...se..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda...Rad bi za sankom razlagal kolk sm hud racer... :krneki: :naughty:

Sej boš lohk,ti me sam kontaktiraj :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Toliko o BERIKovi kvaliteti, po treh mesecih uporabe. In ne, nimam predebelih stegen...

Razparal se je na obeh straneh.

Se je moj stari REKORD bistveno bolje izkazal...

post-11987-1239727515_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam modrga in mi je kul. :krneki:

post-15759-1239738205_thumb.jpg

post-15759-1239738307_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se je tud pri hlačah starih cca. 14 dni razparalo ene 3 centi šiva med nogami, pa tud pr drugih šivih je visel ˝cviren˝ iz šivov. Drugače kvaliteta usnja zelo dobra, le šivi me niso prepričali.

No, prejšnji teden sem ga prodal in že čakam novega alpinestarsa, zato ga lahko malce popljuvam. :whistle:

Kako pa je z beriki najvišjega ranga? Upam, da si tam ne privoščijo takih spodrsljajev. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, očitno naletel na "slabo" serijo. Se je podobno dogajalo tudi pri Dainese, Alpinu itd......

Nosim Berika že tretjo sezono, pa ni šiv še nikjer popustil. Vse je b.p. Prav tako so mi rokavice GP2 od Berika zdržale cca 45.000, pa bi še bile dobre, samo se mi je na desni začela pojavljati mala luknjica (nič hudega), pa še naveličal sem se "used look-a" :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nosim Berika že tretjo sezono, pa ni šiv še nikjer popustil. Vse je b.p. Prav tako so mi rokavice GP2 od Berika zdržale cca 45.000, pa bi še bile dobre, samo se mi je na desni začela pojavljati mala luknjica (nič hudega), pa še naveličal sem se "used look-a" :P

Zanimivo ... jst mam tudi GP2 pa so po dobrih 5000km že dokaj oguljene. (Zaenkrat še 100% cele) Sam čakam kdaj se bo luknja naredila :glare: (p.s. So lepo negovane)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem jih nič negoval...Mislim, da jih nisem niti enkrat namazal :hmm:

Ok tista bela barva se oguli na prstih...ostalo pa je ok. Scefrala se mi je tista guma na levem palcu (žmigavec šalter). Luknjica premera cca 3mm se je pa zgodila na desni rokavici.

Preveč šaltaš in bremzaš :P

Jih jutri poslikam in obesim sem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav tako so mi rokavice GP2 od Berika zdržale cca 45.000, pa bi še bile dobre, samo se mi je na desni začela pojavljati mala luknjica (nič hudega), pa še naveličal sem se "used look-a" :P

post-498-1239899422_thumb.jpgpost-498-1239899411_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam isto take rokavice (okej,sam da so modre :) ). Pa majo za sabo nekje 10 000km,pa morm rect da so se vedno zelo dobro ohranjene B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem si letos omislu gt 2 pa sem maximalno zadovoljen z njim, mi pase kot ulit, vreden svojega denarja. :worship:

post-18725-1239992061_thumb.jpg

post-18725-1239992175_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je še nov zgleda dobr pa tud nosi se OK!

Je še nov zgleda dobr pa tud nosi se OK!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam tut berika GT-2,pa morm rect da zaenkrat je kombinezon prov fajn. Pa z berikovimi rokavicami sm tut zadovoln. Upam,da tko ostane :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!