Skoči na vsebino

Berik in Arlen Ness kolekcije


SiR

Priporočene objave

A mogoče kdo ve, kje v Sloveniji bi imeli takšen kombinizon na zalogi...namreč...rad bi ga sprobal, da lahko naročam v miru prek neta, ker sem zasledil na eni od znanih nemških online trgovin....da je kar precej znižan...

Model BERIK Laguna Seca LS1 3214

post-3980-1200310835.jpg

Če ima kdo istega....naj malo pove, če se njegova številka kombinizona ujema z drugimi konfekcijskimi št. v praksi...

hehe v moji sobi:D letos sem ga kupil sem dal 699€ v TC(s škorni tcx vred, sam kombinezon je bil 750€)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe.. kr smej se, sam naj ti povem da je točno ta model in ta barva kombinezona na razpolago pri velikem nemškem trgovcu za neverjetnih 399,95 €!!!!! Ej, si pa res ugodno kupil!!! Lp :) :headbang:

hehe v moji sobi:D letos sem ga kupil sem dal 699€ v TC(s škorni tcx vred, sam kombinezon je bil 750€)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem tudi jaz zasledil to ponudbo 399EUR....in zato grem še ta teden po štacunah...probat številke.... da pol naročam pravega....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni

jaz imam isto berika pa me zanima s čim kej čistite te kombinezone in mažete.hvala za odgovore že vnaprej in lep pozdrav. alen

post-18278-1234622768_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo slučajno ve kaj naj bi bil ta MGP od berika?

Je malo cenejši Berikov kombinizon, po nekajdnevnem preizkuševanju raznih proizvajalcev sem se odločil prav za tega. Meni se zdi OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos sem si kupu berik-ovga 1delca...da vidm kaj je to kombinezon :worship:

zanima pa me kakšne so kaj njihove rokavice...kengoru usnje, zunanji šivi itd....

kakšna info bi prav prišla, če jih je kdo sprobu oz. jih ima doma

hvala, LENCDO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos sem si kupu berik-ovga 1delca...da vidm kaj je to kombinezon :worship:

zanima pa me kakšne so kaj njihove rokavice...kengoru usnje, zunanji šivi itd....

kakšna info bi prav prišla, če jih je kdo sprobu oz. jih ima doma

hvala, LENCDO

Jaz sem lani dodobra sprobal kolegove rokavice Berik Sepang. Kvaliteta je ok, pa se orng so mi pasale na roke... Letos sm si jih kupu tud sam, samo se jih tezko dobi, ker so star model..Probaj kaj druzga od njihovih rokavic..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos sem si kupu berik-ovga 1delca...da vidm kaj je to kombinezon :worship:

zanima pa me kakšne so kaj njihove rokavice...kengoru usnje, zunanji šivi itd....

kakšna info bi prav prišla, če jih je kdo sprobu oz. jih ima doma

hvala, LENCDO

Hej! Jaz imam tele Berik GP Pro, bele barve. Sem zelo zadovoljen z njimi, edino kar me malo moti je to, da so ko jih daš gor dokaj trde, ampak se po par minutah res lepo omehča usnje. Stare so cca 2 leti in so še zelo lepo ohranjene. Mislim, da ko bom kupoval nove, bom spet kupil Berik.

post-5704-1234880761.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malo večja fotka... :rolleyes:

hehe točno te sm gledu samo modre :worship: no letos vem kaj bojo moje roke nosile :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem probal v TC-ju svojo št. in zdaj sledi še naročilo (spodaj-slika) tega modela... in nekako na googlu...nisem našel nobene naravne slike kombinizona....vse so v design-varijanti...

ali ima kdo takšen kombi....., da bi malo poslikal.... in dal gor...me zanima namreč v modri barvi..., ker se mi zdi, da je veliko bolj temen kot na tej sliki....

berik-3214-blau_m.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem probal v TC-ju svojo št. in zdaj sledi še naročilo (spodaj-slika) tega modela... in nekako na googlu...nisem našel nobene naravne slike kombinizona....vse so v design-varijanti...

ali ima kdo takšen kombi....., da bi malo poslikal.... in dal gor...me zanima namreč v modri barvi..., ker se mi zdi, da je veliko bolj temen kot na tej sliki....

berik-3214-blau_m.jpg

no tega sm kupu v tc-ju številka 54 (moje mere 182cm pa 80 kg) če ti kej pomagajo :whistle:

kok pa so kej cene v tujini? jst sm dal zanga 600€ znižan iz 750€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tega sm kupu v tc-ju številka 54 (moje mere 182cm pa 80 kg) če ti kej pomagajo :whistle:

kok pa so kej cene v tujini? jst sm dal zanga 600€ znižan iz 750€

V nemčiji je sedaj na akciji za 399,95 EUR...in bi ga vzel... sem probal v TC-ju št. mi paše 50.... sam glede barve se mi zdi da je realno bolj temna modra kot na sliki....

A imaš modrega?..., če imaš bi te prosil za kakšno fotko....da vidim reality....

Kako si zadovoljen z njim...? napiši kaj, da me bo še bolj firbec...stisno.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nemčiji je sedaj na akciji za 399,95 EUR...in bi ga vzel... sem probal v TC-ju št. mi paše 50.... sam glede barve se mi zdi da je realno bolj temna modra kot na sliki....

A imaš modrega?..., če imaš bi te prosil za kakšno fotko....da vidim reality....

Kako si zadovoljen z njim...? napiši kaj, da me bo še bolj firbec...stisno.....

400€€€ pi*** magar bi počaku... ne sej sm še škorne kupu tcx pa sm dubu dost % popusta

glede na to da se še nism odpelu še nubenga kroga letos (poškodba) ti nemorm povedat kako se obnese med vožnjo...imam pa modre barve...enak kot na sliki...je pa mejčkn bol svetle barve PRNBLIŽNKOLA

edino kar mi ni ušeč na kombenezonu je podobleka (ježek k drži podobleko se rad odlepi in se prime tam kjer ni treba, sploh na rokavih...sam če ga dobr namestiš je ok

defintivno se ti ga splača kupt za 400€ odličn kmbinezon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

400€€€ pi*** magar bi počaku... ne sej sm še škorne kupu tcx pa sm dubu dost % popusta

glede na to da se še nism odpelu še nubenga kroga letos (poškodba) ti nemorm povedat kako se obnese med vožnjo...imam pa modre barve...enak kot na sliki...je pa mejčkn bol svetle barve PRNBLIŽNKOLA

edino kar mi ni ušeč na kombenezonu je podobleka (ježek k drži podobleko se rad odlepi in se prime tam kjer ni treba, sploh na rokavih...sam če ga dobr namestiš je ok

defintivno se ti ga splača kupt za 400€ odličn kmbinezon

Lencdo...hvala :worship: ...te držim za besedo.... da se splača....v pon. ga bom naročil..... :naughty:

p.s. dej še kakšno slikco od svojga gor da vidim barvo.... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi kdo mel zdrsane kolenske ščitnike?men pa da nezdrsane s svojega kombinezona :whistle: :whistle: :whistle: (berik itaq) :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s čim kej čistite te kombinezone in mažete.

na podlagi osbenih dobrih izkušenj ti priporočam IXS leather lotion ter IXS leather care oil.

slednji ima sicer dokaj močan in značilen vonj, ki se meni osebno ne dopade, nekaterim motorističnim kolegom pa blazno diši!

zadovoljivo se obnese tudi Batina Creme Alpina (čebelji vosek v raztopini)

probal sem tudi IXSov leather wax, ki pa me ni navdušil, že zaradi zaradi aplikatorja ne...

vse od IXS sem kupil v KMC Ljubljana, tisto od Bate pa sem priženil... ;)

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi kdo mel zdrsane kolenske ščitnike?men pa da nezdrsane s svojega kombinezona :whistle: :whistle: :whistle: (berik itaq) :whistle: :whistle:

haha huda ponudba :worship: bom jih kr sam zdrsu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi kdo mel zdrsane kolenske ščitnike?men pa da nezdrsane s svojega kombinezona :whistle: :whistle: :whistle: (berik itaq) :whistle: :whistle:

Kašnga najt, k ma naked al pa kako podobno varjatno, bo še vesel, k bo car zgledal z zdrgenimi :D, jz sm si že rezerviral menjavo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kašnga najt, k ma naked al pa kako podobno varjatno, bo še vesel, k bo car zgledal z zdrgenimi :D, jz sm si že rezerviral menjavo :whistle:

lahko še meni kakega takega pacienta zrihtaš? mam lepo podrsane za menjat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav! Mene pa zanima kako so obnese Berik LS2 2468, kakšna je udobnost, itd. No uglavnem če ga kdo nosi pa da bi mi malo povedal kaksne ima kaj izksnje z tem kombinezonom!

Jst ga ga imam 2 sezoni in sem z njim zadovoljen. Je dost perforiran (zračnost) kar je fajn za tople dni je pa mogoče malo moteče v hladneših. To težavo sem rešil z WINDPROOF podobleko. Za to ceno se mi zdi dober nakup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!