Skoči na vsebino

ODSTOP VLADE


klimbra

Priporočene objave

Kajkšna odgovornost je predsedovanje Evropi?? Daj ne bluzi.

Kot sem že enkrat napisal, bodo premlevali 1000x premlete teme, ki ne bodo nikoli do konca premlete. Razlika bo pač ta, da sedaj ne bodo mleli na Bodensee-ju, Neuschwannsteinu, ali drugih uglednih krajih po Evropi, ampak na Bledu in v Portorožu. Zakaj bi sedeli vsak dan v isti stavbi, če lahko za isto plačo potujejo okrog.....

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiv zapis Boleka iz nekega drugega foruma:

Veliki manipulator- kalimero igra še naprej svojo umazano igro v kateri želi postati še močnejši. Želel je »nasadit« Pahorja , ki pa mu ni nasedel, zato mi je Pahor všeč.

Že zelo dolgo je delovala neka tajna naveza Jelinčič in Janša. Vse je bilo že v naprej pripravljeno in trenutek zmage na predsedniških volitvah g.Türka je po presoji Janše bil pravi, da realizira svojo perfidno idejo, da spet splava iz krize, ki jo je sam ustvaril ….in kot zmagovalec se spet pokaže kot izredno delaven predsednik ki se »žrtvuje za Slovenijo«. Njegov plan - z vlade zbrca DESUS s katerim ima same probleme razen z »pomembnim« Erjavcem ( katerega je mimogrede izzigral pri nakupih orožja) in v vlado dobi SNS , resor vojske prevzame Jelinčič, pa še kaj se bo našlo….. za ostale poslance SNS, ki so bili premočni in preglasni kritiki vlade v parlamentu. Jelinčič reši številne svoje probleme in se »proda« , dobi tudi zajetno plačilo (ukradeni orginali slovenskega tolarja, ki jih je kupila za bajno vsoto BS in teče postopek pred sodiščem) in še kaj ….samo denar je v igri…briga jih Slovenija in EU

Jelinčič je med soočenji ostro napadal g. Türka, g Pahorja, g Drnovška in ostale na levici….O Sovi, o Gaspariju, Drnovšku in je neprestano napadal, pri Romih- Strojanovih zelo žaljive govoril prilival »olje na ogenj«, bil vseskozi zaveznik JJ ,. On je bil »trobilo« JJ. Jelinčiču se ni bilo treba bati nobenih sankcij , on je nekaj takšnega kot dvorni norček v srednjem veku na kraljevskem dvoru, ki skozi norčije pove kakšno stvar , ki je za kralja bila neprijetna in se skozi smeh ugotovi da je to »pametna« pripomba…. In Jelinčič je o vseh stvareh ki so bile tajne bil zelo dobro obveščen in v parlamentu jih je na svoj agresiven nesramen način pravem trenutku plasiral, da je naredil »pizdarijo«, potem pa se je Janša čudil, sprenevedal…od kod vse to je prihaja…. od njega pa že ne, ker on tega ni vedel….haloooo…. Prozorna igra, laži g. Janše boli vse poštene ljudi…koliko slabih stvari bo še naredil je samo vprašanje…Res je tudi, kot je dejal da se kovčke zaletava ker neprestano dela – spleta…kombinira…vse bolj postaja vse bolj vidno – prozorno. Na srečo imamo poštene in dobre novinarje, ki niso vpleteni v te mreže spletk in ne prodajajo svojih uslug podlim stvarem….politika je kurba večkrat kdo reče… mislim, da ni treba da je tako…prepričan sem, da bodo ljudje kot so Pahor, Golobič, Kresalova in Türk pošteno speljali vse skupaj v lepšo prihodnost Slovenije in da bo obdobje vlade Janše in njegovih ostalo kot neke »grde sanje« preteklosti…..

Školč je v nekem intervjuju rekel, da sta v začetku dobro sodelovala z Janšo in da sta šla skupaj tudi na kakšno planinsko turo….pripomnil pa je, da danes mu ne bi zaupal "v navezi v steni"…vse to govori o človeku, ki ne izbira sredstev samo , da je na oblasti….smili se mi .....ubogi človek..koliko slabih tvari zmore za dosego oblasti....to ni demokracija....to je diktatura enega....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povej kdaj, pod katero vlado

september 2005... Pod trenutno vlado se je zgodila zadnja sprememba načina štetja zasposlenih. V maso zaposlenih se od tedaj štejejo tudi tisti, ki delajo pri najmanjših s.p. oz. d.o.o., ki zaradi majhnosti prej niso šli v analizo. Takrat se število brezposelnih ni zmanjšalo. Zmanjšalo se je samo % brezposenih (ker se je povečalo št. aktivnega prebivalstva)

november 2006... (približno) Zavod za zaposlovanje začne pridneje polnit posebno evidenco brezposelnih (obstaja je že od prej in se ne šteje za ''brezposelne'') in brisanje brezposelnih iz evidenc. V prvi so predvsem tisti, ki so delovni invalidi (ZPIZ) in brezposelni, ki so vključeni v program aktivne politike zaposlovanja. Iz evidenc so po uveljavitvi sprememb zakonodaje od poletja brisali tudi vse izredne študente in dijake, pa še kaj se bi našlo.

Številke in obrazložitve najdete na straneh Statističnega urada in Zavoda za zaposlovanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj odstopijo če imajo JAJCA !!!!!! :worship:

Ampak ne bodo, ker so riti in so komi čakal, da pridejo gor (na vlado) ne

na Urško !

Iz tega pompa NIČ NE BO !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To

samo potrjuje kar sem že nekajkrat napisal in bil v preteklosti

proglašen za sovražnika SLO z napotkom: "Če ti nimkaj všeč, pa spizdi iz SLO".

Zato

bom tule in sedaj spet ponovil slogan:

"Slovenija je država-prasica vseh prasic."

Za

tiste, katerih možgane so po zadnjem pristanku NLPja na Kureščku,

obsedla in zasedla bitja s platneta Extremnih Bebcev,

naj povem ,

da v mislih nimam Triglava in Soče ampak

politično strukturo države,

ki

krade

laže

mori (na cestah in v zdravstvu)

v imenu osebnih zaslužkov politikov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kajkšna odgovornost je predsedovanje Evropi?? Daj ne bluzi.

Kot sem že enkrat napisal, bodo premlevali 1000x premlete teme, ki ne bodo nikoli do konca premlete. Razlika bo pač ta, da sedaj ne bodo mleli na Bodensee-ju, Neuschwannsteinu, ali drugih uglednih krajih po Evropi, ampak na Bledu in v Portorožu. Zakaj bi sedeli vsak dan v isti stavbi, če lahko za isto plačo potujejo okrog.....

Izjava nekoga, ki pojma nima kaj predsedovanje potegne za sabo, tako da ne bluzi takih neumnosti. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predsedovanje EU ne potegne za nas čisto nič razen stroškov. samo gledali bomo te od znoja drugih mastne prasce kako se bodo zadovoljno muzali v kamere.

ker...kdo sedaj predseduje EU? a ve kdo? no?

to kako se sedaj joka naokoli, pa neki o odstopih vlade itd se je samo pokazalo kaj v resnici so tiljudje, ki nam vladajo: IZDAJALCI. :whistle:

da pa ne bo volk preveč jezen: VIrant je edini, ki je res svetla točka te vlade. vsaj zame. On bi lahko ostal še naprej tudi če zmaga levica z veliko premočjo.

O Jelinčiču pa ne gre zgubljat besed. Klovn vseh klovnov, ampak kot je blo zapisano...igra na muziko v španoviji z JJ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predsedovanje EU ne potegne za nas čisto nič razen stroškov. samo gledali bomo te od znoja drugih mastne prasce kako se bodo zadovoljno muzali v kamere.

ker...kdo sedaj predseduje EU? a ve kdo? no?

Portugalska :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predsedovanje EU ne potegne za nas čisto nič razen stroškov.....

Veš za predsedovanje ni potreben samo kapital, ampak še kaj drugega.

Tega pač nikol ne boš razumel oz bolje rečeno, ne boš hotel razumeti.

Zato še enkrat ponavljam, da se raje vzdržite takih nepotrebnih komentarjev, če zadeve ne poznate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš za predsedovanje ni potreben samo kapital, ampak še kaj drugega.

Tega pač nikol ne boš razumel oz bolje rečeno, ne boš hotel razumeti.

Zato še enkrat ponavljam, da se raje vzdržite takih nepotrebnih komentarjev, če zadeve ne poznate.

Kaj pa? Pač to, da si član EU ... al je še kak psihotest države kje vmes, pa sem ga spregledal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa? Pač to, da si član EU ... al je še kak psihotest države kje vmes, pa sem ga spregledal?

No sej, samo tvoj komentar je še falil. :rolleyes:

Govora je bilo namreč o tem, da predsedovanje ni noben zahteven projekt in ne o čem drugem.

Zakaj pa ga potem opozicija ne upa prevzet? :winkiss:

Glede na to, da sama delam na projektu predsedovanja že zelo lep čas in vem kaj je vse vključeno v to in pa da je tu poleg mene še izjemno veliko drugih ljudi ki se ukvarjajo s tem še kako leto več kot jaz, nebi trosila podobnih neumnosti okoli kot ti, GorazdH ali Provokator.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da sama delam na projektu predsedovanja že zelo lep čas in vem kaj je vse vključeno v to in pa da je tu poleg mene še izjemno veliko drugih ljudi ki se ukvarjajo s tem še kako leto več kot jaz, nebi trosila podobnih neumnosti okoli kot ti, GorazdH ali Provokator.

Če tako pogledaš - X ljudi, ki delajo Y časa ... to je ZZZ stroška ... Torej - potreben je kapital. :-)

Če bibilo pa rečeno ,da lahko recimo predseduje EU samo neka država, k ije vzorna v teh in teh ozirih, to bi bilo pa "nekaj drugega". Kajne?

Mimogrede- imam kar nekaj vpogleda v določene segmente teh "aktivnosti, povezanih s predsedovanjem" in marsikje je bilo kar fajn grebenje okoli "projektov", ki so seveda povezani z denarjem. In tudi ogromno škode se je povzročilo ...

A na koncu bo edina korist od vsega le cashflow v nekatere žepe. Po koncu predsedovanja bo Sloveniji ostalo - kaj že?

In to z opozicijo - to je, kot bi nekdo gradil bajto, ki bi morala bit končana čez 2 tedna nepreklicno, gradbeno podjetje - izvajalec bi pa reklo "ne gremo se več, kar vi dokončajte".

No, lahko pa, da živim v blažji zablodi in imam rahlo popačen um in skvarjen vid.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da sama delam na projektu predsedovanja že zelo lep čas in vem kaj je vse vključeno v to

sym ne seri ! :P pusti znalki naj nam pove ! razvestli nas ! ne nas pustit v temi neznanja težav pri predsedovanju evropski uniji ! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če tako pogledaš - X ljudi, ki delajo Y časa ... to je ZZZ stroška ... Torej - potreben je kapital. :-)

Če bibilo pa rečeno ,da lahko recimo predseduje EU samo neka država, k ije vzorna v teh in teh ozirih, to bi bilo pa "nekaj drugega". Kajne?

Mimogrede- imam kar nekaj vpogleda v določene segmente teh "aktivnosti, povezanih s predsedovanjem" in marsikje je bilo kar fajn grebenje okoli "projektov", ki so seveda povezani z denarjem. In tudi ogromno škode se je povzročilo ...

A na koncu bo edina korist od vsega le cashflow v nekatere žepe. Po koncu predsedovanja bo Sloveniji ostalo - kaj že?

Ja logično da bo nekdo plačan za svoje delo. A ti zastonj delaš al kako? Če ja, se nam lahko pridružiš, da bomo vsaj malo znižali stroške. :rolleyes:

In v katere segmente imaš vpogled?

In to z opozicijo - to je, kot bi nekdo gradil bajto, ki bi morala bit končana čez 2 tedna nepreklicno, gradbeno podjetje - izvajalec bi pa, po samih kritikah dela in blatenju izvajalca v širši javnosti in tujini, reklo "ne gremo se več, kar vi dokončajte".

(Z manjšim popravkom :) )

No, lahko pa, da živim v blažji zablodi in imam rahlo popačen um in skvarjen vid.

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej, samo tvoj komentar je še falil. :rolleyes:

Govora je bilo namreč o tem, da predsedovanje ni noben zahteven projekt in ne o čem drugem.

Zakaj pa ga potem opozicija ne upa prevzet? :winkiss:

Glede na to, da sama delam na projektu predsedovanja že zelo lep čas in vem kaj je vse vključeno v to in pa da je tu poleg mene še izjemno veliko drugih ljudi ki se ukvarjajo s tem še kako leto več kot jaz, nebi trosila podobnih neumnosti okoli kot ti, GorazdH ali Provokator.

Potegnite skupaj stroške vsi vi, ki delate na tem "projektu" že leto ali več. In izračunajte, koliko nas bo to kvazi-predsedovanje stalo, koliko pa nam bo prineslo koristi. Jaz sem suvereno prepričan, da je stroškovna stran enačbe vsaj za faktor 10 višja kot profitna stran... In ali si lahko to država z 2 milijona prebivalcev privošči na enaki ravni kot npr. ena Nemčija, Francija... Najdražja mini reklama vseh časov. Sicer pa je Evropa kot institucija skupek birokratov, ki skrbijo predvsem za svoje riti, pišejo pravila in napotke, ki upravičujejo njihov obstoj in molzenje državnih proračunov. Beograd in tista administracija so bili hudi amateri v primerjavi s temi...

Glede opozicije in vladanja: nisem še videl vlade, ki bi tako kalimerovsko jokala ob izrečenih kritikah. Menda ja niso pričakovali, da jim bo opozicija ploskala in pripravljala zmagoslavne parade v čast uspešno končanega projekta uravnoteženje medijev, privatizacije Triglava, zmanjšanja čakalnih vrst v zdravstvu,... Pizda, opozicija kritizira?!?!?! Pa kje še je to svet videl.. Mammmaaaaaa...!! :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"In to z opozicijo - to je, kot bi nekdo gradil bajto, ki bi morala bit končana čez 2 tedna nepreklicno, gradbeno podjetje - izvajalec bi pa, po samih kritikah dela in blatenju izvajalca v širši javnosti in tujini, reklo "ne gremo se več, kar vi dokončajte"."

(Z manjšim popravkom :) )

:grim

Aja, nisem vedel, da Vlade odstopajo iz užaljenosti ... Saj, res, Janša ni nikoli blatil, ko je bil v opoziciji, ne, ne... :-)

No, vse drugo pa - ljudje ne delajo zastonj, ampak nekateri skoraj zastonj na določenih segmentih.

Ker ni normalnih plačil, se s tem dobesedno uničuje določene segmente dejavnosti.

Kar se mojga dela pri predsedovanju Slo. v EU tiče - imam druge opravke, ki me bolj veselijo :-). Lahko pa kak protest na hitro organiziram, to pa z lahkoto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potegnite skupaj stroške vsi vi, ki delate na tem "projektu" že leto ali več. In izračunajte, koliko nas bo to kvazi-predsedovanje stalo, koliko pa nam bo prineslo koristi. Jaz sem suvereno prepričan, da je stroškovna stran enačbe vsaj za faktor 10 višja kot profitna stran... In ali si lahko to država z 2 milijona prebivalcev privošči na enaki ravni kot npr. ena Nemčija, Francija... Najdražja mini reklama vseh časov. Sicer pa je Evropa kot institucija skupek birokratov, ki skrbijo predvsem za svoje riti, pišejo pravila in napotke, ki upravičujejo njihov obstoj in molzenje državnih proračunov. Beograd in tista administracija so bili hudi amateri v primerjavi s temi...

Glede opozicije in vladanja: nisem še videl vlade, ki bi tako kalimerovsko jokala ob izrečenih kritikah. Menda ja niso pričakovali, da jim bo opozicija ploskala in pripravljala zmagoslavne parade v čast uspešno končanega projekta uravnoteženje medijev, privatizacije Triglava, zmanjšanja čakalnih vrst v zdravstvu,... Pizda, opozicija kritizira?!?!?! Pa kje še je to svet videl.. Mammmaaaaaa...!! :cry: :cry:

Oba odstavka sta za čisto desetko. :worship:

No, glavno, da majo birokrati delo - tudi tako se zmanjšuje stopnja brezposelnosti!!! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat, tokrat zadnjič, povem da je blo govora o tem, kako kao po mnenju Provokatorja, predsedovanje ni nič zahtevnega.

Vse priprave so še kako zahtevne in me noben ne bo prepričal v nasprotno. Stroški normalno da so, so bili pri drugih stvareh in tudi v nadaljne bodo.

Janša je podal možnost odstopa celotne vlade, če so razmere res tako slabe, kot so vsi govorili.

Saj ni bilo ene dobre stvari, po mnenju opozicije, ki bi jo ta vlada naredila.

A glej, kar naenkrat so vsi tisti, ki so tako kritizirali cel mandat te vlade, začeli govorit, da Slovenija ni v nikakršni krizi, da ne dela slabo in da odstop ni potreben. Sramežljivo so jo začeli hvalit.

Torej?

Glej ubistvu mi je prav vseeno za to debato, ki se odvija tuki gor, ker tople vode ne bomo odkril.

Grem nazaj delat in zaključujem s svojimi prispevki tu.

P.S. Brezposeln pa je danes samo še tisti, ki noče delat.

Ajdede :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. Brezposeln pa je danes samo še tisti, ki noče delat.

Pridi to povedat delavakam Svile in ostalih tekstilnih podjetij...

Ali pa tistim, ki npr. v Boxmarku v Kidričevem delajo v halah brez klime za 300 evrov...

Mislim, koje licemerje.. :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat, tokrat zadnjič, povem da je blo govora o tem, kako kao po mnenju Provokatorja, predsedovanje ni nič zahtevnega.

Ne. Narobe si prebrala. Govoril je o odgovornosti.

CITIRAM:

Kajkšna odgovornost je predsedovanje Evropi?? Daj ne bluzi.

Kot sem že enkrat napisal, bodo premlevali 1000x premlete teme, ki ne bodo nikoli do konca premlete. Razlika bo pač ta, da sedaj ne bodo mleli na Bodensee-ju, Neuschwannsteinu, ali drugih uglednih krajih po Evropi, ampak na Bledu in v Portorožu. Zakaj bi sedeli vsak dan v isti stavbi, če lahko za isto plačo potujejo okrog.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po samih kritikah dela in blatenju izvajalca v širši javnosti in tujini, reklo "ne gremo se več, kar vi dokončajte".

Pa s kerega planeta si te ti padla.

Trenutna pozicija je dobila mandat, ker je na prejšnjo pozicijio strelala s 100x večjimi topovi.

Po tem ko je mandat pridobila pa smo samo slišali izgovore v stilu "Saj so oni tudi tako delali".

Sedaj pa hočejo neke manevre v stilu 2000 leta, ko so sami navalili in mislili, da bojo v par mesecih kaj naredili, podtakniti sedanji opoziciji.

Se mi vse bolj dozdeva, da so dejansko nesposobni, kljub trudu in želji, ne vem kako bi lahko drugače ta dogajanja razumel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wind sej veš kaj ti bo First rekla... naj gredo drugam delat če jim tam ne paše...ali kaj podobnega...da so nesposobne al neizobražene ...skratka nevredni ljudje... :whistle:

mal sem napihnil...

ampak...kaj pa je ta projekt predsedovanja??? priprava prtičkov in miz pa tabolšega vina za sodelujoče???

spet neka demagogija...z predsedovanjem bomo avtomatsko živeli bolje...ccc :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bla bla bla.....

A glej, kar naenkrat so vsi tisti, ki so tako kritizirali cel mandat te vlade, začeli govorit, da Slovenija ni v nikakršni krizi, da ne dela slabo in da odstop ni potreben. Sramežljivo so jo začeli hvalit.

.....bla bla bla....

Nobem od teh menda ni rekel, da SLO ni v nikakršni krizi, ampak, da naj ta ultra oh in sploh krasna in uspešna vlada še požre ves ta drek, ki ga je skuhala, ne pa da se zdaj užaljeno umika, da bo lahko svoje neuspehe naprtila vsem "sovražnikom", ki niso dopustili, da bi do konca opravili svoje božje poslanstvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Boxmarku v Kidričevem delajo v halah brez klime za 300 evrov...

In to z nasmehom na obrazu, saj so vsi po vrsti veseli in neverjetno ponosni, da lahko delajo v enem najuspešnejših in najhitreje rastočih podjetij na našem koncu. Če me spomin ne vara, so bili celo "zlata gazela" leta (2000 al 2001, ne vem točno). Jaz bi v tako nobel podjetju delal tudi zastonj!!! Pa me žal nočejo.... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!