Skoči na vsebino

Formula 1 2008


Cartman

Priporočene objave

Masa zaostaja kar precej, morda mu še uspe dobit prvenstvo če bo zmagal in tisti globoko zadaj.

Lahko pomaga Kimi s kaksnim torpediranjem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ga hiti ven, ma bo dubu kazen potem, ker bo očitno

Tudi Schumi je ustavil Demona in gladko osvojil naslov.

Se pa strinjam, da bi se Kimi tezko spustil na tak nivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

jebem vm formulo........ringaraja pa zamuja :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutr bo kimi hamiltona scat pelal :naughty:

Glej,da se neboš poscal zjutraj,čimprej scat.

Kimi bo vsake stopničke vesel,samo nebo na zgornji!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo zanimiv razplet, čeprav dirka sama ni bila zanimiva.

Upam, da bo s spremembo pravil kaj bolj pestro ratal.

Še Ališič skor nič več ne vpije :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ferdo THE Man part deux! ludo. od kje? vsa čast flavjotu, ker očitno nekaj ve in nekaj zna. Lewis pa se mi zdi, da vidi rdeče, čim negre vse po njegovo. kretenizm na štartu, še večja neumnost u prvem ovinku . . . . dečko ponavlja lansko napake. upam de bo Massa lahko kej ukrenil na zadnjig dveh dirkah. lepo ga je blo videt u borbi. nekako ga nismo vajeni takih potez kot je blo prehitevanje webbra, pa tud z lewisom se je udaru bolj kot mu je v navadi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ferdo THE Man part deux! ludo. od kje? vsa čast flavjotu, ker očitno nekaj ve in nekaj zna. Lewis pa se mi zdi, da vidi rdeče, čim negre vse po njegovo. kretenizm na štartu, še večja neumnost u prvem ovinku . . . . dečko ponavlja lansko napake. upam de bo Massa lahko kej ukrenil na zadnjig dveh dirkah. lepo ga je blo videt u borbi. nekako ga nismo vajeni takih potez kot je blo prehitevanje webbra, pa tud z lewisom se je udaru bolj kot mu je v navadi.

Maš prou. Massa dirka ko šumi................. proti hilu in vilnevu. Pravilo: če te tekmec prehiti ga moraš takoj nasadit od zadaj. FIA (ferrari incorporated assholes) bo vedno odločila tebi v prid!!!!

Bravo ferrari, bravo massa, bravo fia.

Še tako naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej,da se neboš poscal zjutraj,čimprej scat.

Kimi bo vsake stopničke vesel,samo nebo na zgornji!!! :whistle:

ker je bil nigr :hmm: kdo je bil prvi pred prvim ovinkom :hmm: kdo se je silil v prvem ovinku :hmm: mclaren :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš prou. Massa dirka ko šumi................. proti hilu in vilnevu. Pravilo: če te tekmec prehiti ga moraš takoj nasadit od zadaj. FIA (ferrari incorporated assholes) bo vedno odločila tebi v prid!!!!

Bravo ferrari, bravo massa, bravo fia.

Še tako naprej.

MCLAREN je tisti ki je neumnosti dellal today :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš prou. Massa dirka ko šumi................. proti hilu in vilnevu. Pravilo: če te tekmec prehiti ga moraš takoj nasadit od zadaj. FIA (ferrari incorporated assholes) bo vedno odločila tebi v prid!!!!

Bravo ferrari, bravo massa, bravo fia.

Še tako naprej.

De si ne boš kaj naredu. Massa je super dirkal danes, če hočeš bit svetovni prvak moraš tudi pokazat nekaj, torej it na nož. Pa to je dirkanje zaboga! A kdo joka pri GPju, ko se prerivajo pa trkajo med sabo s komolci? Kdo joka pri WSBK, kjer je še huje? NOBEN! Ker to je dirkanje. Ta F1 mi gre pa že pošteno na jetra s temi pravili za jokice, ko je treba za vsako malenkost dat kazen postanka ali vožnje skozi bokse.. :glare:

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

De si ne boš kaj naredu. Massa je super dirkal danes, če hočeš bit svetovni prvak moraš tudi pokazat nekaj, torej it na nož. Pa to je dirkanje zaboga! A kdo joka pri GPju, ko se prerivajo pa trkajo med sabo s komolci? Kdo joka pri WSBK, kjer je še huje? NOBEN! Ker to je dirkanje. Ta F1 mi gre pa že pošteno na jetra s temi pravili za jokice, ko je treba za vsako malenkost dat kazen postanka ali vožnje skozi bokse.. :glare:

Prvo: nehi z grožnjami MF!! Jasno?!

Drugo: Hamilton ni nobenga nasadu pa je dubu kazen! Massa ga je prou očitno nasadu k je bil za njim, v Moto GP pa so eden ob drugem!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo: nehi z grožnjami MF!! Jasno?!

Drugo: Hamilton ni nobenga nasadu pa je dubu kazen! Massa ga je prou očitno nasadu k je bil za njim, v Moto GP pa so eden ob drugem!!

Hehe, a si ti na kakšnih tabletah? :D Kje sem pa komu grozil? Nič jasno ubistvu :)

Hamilton je prehitel Masso in mu pač zaprl pot, tega je odneslo na robnik in iz robnika vanj. Massa se prav gotovo ni hotel zaletet, ker z malo smole bi oba končala dirko v tistem ovinku, kar pa ziher ni bil namen, glede na to, da je 7 pik zadaj bil.. Kot sem že rekel, jaz zaradi takih zadev sploh nebi kazni dajal, ker to je dirkanje ne ujčkanje. Se še kdo spomni kako se je vozilo v časih Senne, Prosta,... ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ferdo THE Man part deux! ludo. od kje? vsa čast flavjotu, ker očitno nekaj ve in nekaj zna. Lewis pa se mi zdi, da vidi rdeče, čim negre vse po njegovo. kretenizm na štartu, še večja neumnost u prvem ovinku . . . . dečko ponavlja lansko napake. upam de bo Massa lahko kej ukrenil na zadnjig dveh dirkah. lepo ga je blo videt u borbi. nekako ga nismo vajeni takih potez kot je blo prehitevanje webbra, pa tud z lewisom se je udaru bolj kot mu je v navadi.

Maš prou. Massa dirka ko šumi................. proti hilu in vilnevu. Pravilo: če te tekmec prehiti ga moraš takoj nasadit od zadaj. FIA (ferrari incorporated assholes) bo vedno odločila tebi v prid!!!!

Bravo ferrari, bravo massa, bravo fia.

Še tako naprej.

prosim navadi se odgovarjat, ker pol izpade k de jez pišem tvoje debilane.

kako je treba nasajat ljudi, čim pridejo mim tebe je krasno demonstriral Hamilton v prvem ovinku, pa Kovalainen tudi. tega tud fia ni spregledala, a ne? ko je massa zavrtel hamiltona je dobil enako kazen kot Lewis. men se je zdelo fer. okej. dost bl fer fight sta mela massa in hamilton kot lewis proti vsem ostalim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hamilton je en velik bedak, ker se je sploh šel prerivat takoj po startu, čeprav je še v četrtek napovedoval mirno vožnjo.

Prav tako je bedak, da se je prerival z Masso.

To, da bo kazen dobil Hamilton, pa je itaq bilo jasno že pred dvema mesecema, ko je pred dirko v Valenciji Bernie izjavil, da bi mu bilo ljubše, če bil prvak Massa.

DEX, saj razumem, da navijaš za Ferrari. Pa tudi naš komentator na poptv navija za Ferrari in je tudi jasno, da se mu zdi odločitev, da kaznujejo Hamiltona pravilna.

A na ORF se je Prüler spraševal zakaj je dobil kazen Hamilton, na RTL pa na TTX pišejo, da je odločitev o kazni za Hamiltona katastrofa.

Zanimivost, ki sem jo prebral na RTL: letos še noben dirkač, ki je povzročil kolizijo na štartu ni dobil kazni. Razen danes, seveda.....

Čudno???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem, ki opravičujete kaznovanje Hamiltona. Še enkrat si poglejte štart in "odmislite" Hamiltona. Raikonnen, Kovalainen in še ene par drugih se je isto zabremzal in so šli na travo in Hamilton ni bil za to nič kriv.

Sam, da bi spaka zmagal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem, ki opravičujete kaznovanje Hamiltona. Še enkrat si poglejte štart in "odmislite" Hamiltona. Raikonnen, Kovalainen in še ene par drugih se je isto zabremzal in so šli na travo in Hamilton ni bil za to nič kriv.

Sam, da bi spaka zmagal.

sej hamilton ni nikol nič kriv :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DEX, saj razumem, da navijaš za Ferrari. Pa tudi naš komentator na poptv navija za Ferrari in je tudi jasno, da se mu zdi odločitev, da kaznujejo Hamiltona pravilna.

A na ORF se je Prüler spraševal zakaj je dobil kazen Hamilton, na RTL pa na TTX pišejo, da je odločitev o kazni za Hamiltona katastrofa.

Zanimivost, ki sem jo prebral na RTL: letos še noben dirkač, ki je povzročil kolizijo na štartu ni dobil kazni. Razen danes, seveda.....

Čudno???

Če boš šel še enkrat brat moj post, boš videl, da sem napisal, da sem proti kaznovanju za take bedarije. Ne vem od kje ti, da podpiram kazen, ki jo je dobil Hamilton. Prav tako ne podpiram tiste, ki jo je dobil Massa. Da ne govorim o katastrofi, ki se ji reče varnostni avto.. Saj se tudi v drugih tekmovanjih zadevajo pa rinejo, pa ne delajo nobenega cirkusa iz tega, ker je to pač dirkanje in gre na nož. Ajde, se kaznuje, če nekdo res namerno v nekoga zapelje. Samo če je pa jasno videt, da je prišlo do stika zato ker je nekdo pač branil svojo pozicijo pa ga je odneslo, se mi zdi pa nesmiselno kaznovat. Enkrat en potegne takratko, drugič drug, na koncu se itak vse izravna. S tem, da bi bila formula precej bolj zanimiva, če se ne bi kaznovalo vsakega prdca!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!