Skoči na vsebino

Formula 1 2008


Cartman

Priporočene objave

Bravo LEWIS ... matr bravo vettel me je živčnga naredu čist na koncu :krneki:

danes je pokazal hamilton kašna pussyka je :evilgrin:

Pusika je svetovni prvak

:worship: :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne spremljam čisto vsake dirke, ampak danes so se mi zdeli dirkalniki neverjetno izenačeni...

Je bilo res prav dobr gledat :whistle:

vseeno je danes Massa dobro dirkal. sj zna če hoče :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je biu motošport kot si ga lahko samo želimo. Zato gledamo, zato skačemo u luft, zato smo za kako uro na tedn navijači. vsaj jaz. celo dirko sem mislil na Miheličevo trditev, ki jovedno ponavla: "to je motošport, dokler nisi čez ciljno črto, ni nič gotovega" Lewis je zmagal, sam pa sem včeraj spremenil mnenje o Massi, in prvič pomislil, da tudi če zmaga on, si je naslov zaslužil. Najbrž mu ga je speljal semaforček v boxih, in okvara na Hungaroringu, in najbrž se nebo nikol več tako boril za naslov. Drugo leto so druga pravila, druge gume IMHO so karte zmešane popolnoma na novo. Forza Ferrari!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dej jz sem skoraj znoru!Že kričim se veselim pol pa...adijo pamet!Ma men se zdi ko da je un namerno spusto gas,če je bil čisto izven idealne linije!Men je čudno pa rečte kaj čte!

Forza ferrari

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obup! :headbang: ...bi si Massa bol zasluzu zmago!...no ja,so pa vsaj konstruktorski naslov pobral :worship: tle pa mclaren itak nima za burek :blink:

dej sam nehej s temi konstruktorskimi tolažbami k bom popizdu. . . kdo te ma za norca? Ferrari je letos spušil. pika. klicaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

navijal sem za ferrari.. škoda za Masso.

priznam da sem se že veselil, da je Massa osvojil naslov :D ampak zaman :P hehe

še hočmo takih dirk :P sicer pa čestitke Hamiltonu. Vettel šmeks :D

Jap, sva že dva

danes je pokazal hamilton kašna pussyka je :evilgrin:

No ja, lani je zgubu za eno točko, letos je kazalo da bo ob enakem št. točk spet zgubu a je potem za 1 le dobil. Sej konc koncev si je dečko zaslužu. Zadnjo dirko je bolj kot ne taktiziru, kar ga je skoraj spodneslo.

Tu je bil pa čar Šumaherjevega dirkanja, ker ni nikol taktiziru ampak je šu zmer na polno - tut za ceno odstopa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obup! :headbang: ...bi si Massa bol zasluzu zmago!!!!!!!...no ja,so pa vsaj konstruktorski naslov pobral :worship:

jst tud tko mislm :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zasluž si tist k ma nakoncu več točk a ni tko? Sicer si je pa massa tud sam kriv ker je na prvih dveh dirkah odstopu po svoji krivdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dirka taka, da sem zadnje kroge stal pred tvjem, grizel pojšter in navijal za Vettla da prehiti Hamiltona.... še celo oblubo sem, da grem k maši v nedeljo (da sploh vidim kak zgleda naša cerkev od znotraj :)).... no pol pa Glock pošle vse v ... No vsaj v cerkev mi ni treba it :)

Čestitke Lewisu za naslov čeprav ga je "taktična" vožnja skoraj stala naslova...

Vettel je tak razred zase in komaj čakam, da dobi v roke "pravi" avto...bit če jim jasno :)

Alonso mi je šel pošteno na živce takrat, ko je dobil krila in bil poln sam sebe...čeprav sem mu vedno priznaval kvalitete (zato mi ni jasno, kje so njegovi navijači,ki jih je bilo takrat polno) saj je ded konec koncev letos raztural.....na začetku ni prišel niti blizu točk, zdaj pa trga.....Kimi ni imel za burek proti njemu...no dokler se proti koncu dirke ne zbudi in začne vozit tak ko treba.... tak da drugo leto zna bit Ferdo zelo nevaren...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odnekdaj nekako navijam za Ferrarija vendar jim zmage(v svetovnem prvenstvu) tokrat nisem privoščil in mislim,da je kar vredu,da je dobil Hamilton vsaj to 5-to mesto in zmago v svetovnem prvenstvu.Kajti moje mnenje je,da se svetovno prvenstvo nedobiva tako,da se nekomu,ki se je trudil celo leto in zbral NAJVEČ točk privošči neko nehvaležno mesto ali,da bi celo izpadel.Privoščil pa bi Vettlu prvo mesto,namreč,če bi Massa sedel v Vetlovem avtu sigurno nebi bil na 4-tem mestu ampak kje daleč odzadaj.

Ps: ne pozabit Ferrari je res eden najboljših avtov im timov. :yea1: s polno ritjo je lahko srat!!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odnekdaj nekako navijam za Ferrarija vendar jim zmage(v svetovnem prvenstvu) tokrat nisem privoščil in mislim,da je kar vredu,da je dobil Hamilton vsaj to 5-to mesto in zmago v svetovnem prvenstvu.Kajti moje mnenje je,da se svetovno prvenstvo nedobiva tako,da se nekomu,ki se je trudil celo leto in zbral NAJVEČ točk privošči neko nehvaležno mesto ali,da bi celo izpadel.Privoščil pa bi Vettlu prvo mesto,namreč,če bi Massa sedel v Vetlovem avtu sigurno nebi bil na 4-tem mestu ampak kje daleč odzadaj.

Ps: ne pozabit Ferrari je res eden najboljših avtov im timov. :yea1: s polno ritjo je lahko srat!!!! :whistle:

no ja jest bl mislem da je bil kot da je ;) odkar ni več tiste ekipe (brawn,šumi,todt) ni tapravega tima :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes je pokazal hamilton kašna pussyka je :evilgrin:

zakaj pussy, ker je taktiziral in mu je bilo 5 mesto dovolj???

no ni potreboval zmage ampak le da je najslabse 5.

glede določenega dogajanja na dirki pa tako nebi debatiral. ja da je timo spustil itn...

pol lahko tudi omenimo voznjo trulija iz boksev :closedeyes:

no najbolši je sv prvak tako pač je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pussy, ker je taktiziral in mu je bilo 5 mesto dovolj???

no ni potreboval zmage ampak le da je najslabse 5.

glede določenega dogajanja na dirki pa tako nebi debatiral. ja da je timo spustil itn...

pol lahko tudi omenimo voznjo trulija iz boksev :closedeyes:

no najbolši je sv prvak tako pač je.

je prvak čist zasluženo nimam kaj rečt :worship: me je navdušil z vožnjo na parih dirkah,ampak njegovo taktiziranje na zadnji dirki me je pa zelo razočaralo nisem mislil da bo krožil okoli petega mesta :doze: zame je ta pravi prvak kova ala šumi(nikol navijal zanga) in pa rossi(moto gp) nikoli nista taktizirala vedno na nož :worship:

Popravljeno . Popravil alezzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje dirke nima smisla kaj posebej komentirat, bila je pač napeta.

Ferrari je v letošnji sezoni premagal samega sebe. Si ne morem pomagati, da ne bi napisal, da se kaj takega v času "saj vemo koga" pri Ferrariju ne bi moglo zgoditi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je prvak čist zasluženo nimam kaj rečt :worship: me je navdušil z vožnjo na parih dirkah,ampak njegovo taktiziranje na zadnji dirki me je pa zelo razočaralo nisem mislil da bo krožil okoli petega mesta :doze: zame je ta pravi prvak kova ala šumi(nikol navijal zanga) in pa rossi(moto gp) nikoli nista taktizirala vedno na nož :worship:

glej vsi bi taktizirali, tudi masa če bi bil polozaj drugačen. :closedeyes:

no veselimo se pa lahko naslednje sezone ki bo definitivno pestrejša :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje dirke nima smisla kaj posebej komentirat, bila je pač napeta.

Ferrari je v letošnji sezoni premagal samega sebe. Si ne morem pomagati, da ne bi napisal, da se kaj takega v času "saj vemo koga" pri Ferrariju ne bi moglo zgoditi.

Tudi jaz si ne morem pomagati in te spomniti, da se je Ferrariju tudi v casu "saj vemo koga" dvakrat zapored zgodil poraz by Renault B) in to na celi crti. Letos so jo s konstruktorskim naslovom se dobro odnesli. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da ni bila poanta v tem, da Ferrari v casu Schumija ni mogel zgubit naslova, ampak bolj v tem, da je se je natancnost, doslednost in organiziranost ekipe s prihodom Schumacherja opazno dvignila napram letom pred njegovim prihodom, ter se posledično po njegovem odhodu spet malo zmanjšala, kar se je odražalo v več manjših napakah in šlamparijah, ki so bile popolnoma nepotrebne. Pa ne da se v času Schumija niso dogajale, ampak so se pa manj kot pred in po njem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!