Skoči na vsebino

Formula 1 2008


Cartman

Priporočene objave

Ja pa massa je res mojstrsko prehitu Kimija danes,pravi car!!! :headbang: Se spomnem kako so se vsi lani ulival ko so pr Mclarnu poskušal z nečim podobnim!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa massa je res mojstrsko prehitu Kimija danes,pravi car!!! :headbang: Se spomnem kako so se vsi lani ulival ko so pr Mclarnu poskušal z nečim podobnim!!

poteza moštva :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poteza moštva :)

a bejž no :D ne more bit bolj očitno :D

BRAVO LEWIS... še ena taka fina dirka, pol se boš pa smejal Kimiju, massatu, ferrariju in seveda maFI-iji

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bejž no :D ne more bit bolj očitno :D

BRAVO LEWIS... še ena taka fina dirka, pol se boš pa smejal Kimiju, massatu, ferrariju in seveda maFI-iji

:D

sj nevem zakaj bi moralo biti "neočitno". čisto logično je da bo moštvo delalo za tistega, ki je še zmožen proti koncu osvojiti naslov. to je pač team work :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komentar Dominicalija :"Massa je bil enostavno hitrejši in je prehitel Kimija. Kimi pa ni hotel ničesar reskirati. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bejž no :D ne more bit bolj očitno :D

BRAVO LEWIS... še ena taka fina dirka, pol se boš pa smejal Kimiju, massatu, ferrariju in seveda maFI-iji

:D

smejal kimiju :hmm: mislim da se lohk sam on njemu za lansko leto :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smejal kimiju :hmm: mislim da se lohk sam on njemu za lansko leto :lol1:

to je zgodovina... piše se nova... tokrat z zmago srebrnih :naughty:

evo še ena super izjava masse

..."V zadnjem delu sem vozil najboljše in takrat sem tudi prehitel Kimija" :lol1: :lol1: :lol1: sam sebe budalo dela.... kimi je pomojem jezn k ris k sliši komentarje massata... namesto da bi rajši bil tiho in nič ne omenjal tega, še pove da je toliko bolje peljal da ga je uspel prehiteti :D

svašta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale "skor" daje vsaj malo zanimivosti zadnji dirki.

hudič je, da je Mclaren že porabil svojo porcijo smole in nezgod. Lewis pa tudi, se mi zdi, ve kaj more narest. lani tega ni vedel. Težka bo.

Ja pa massa je res mojstrsko prehitu Kimija danes,pravi car!!! :headbang: Se spomnem kako so se vsi lani ulival ko so pr Mclarnu poskušal z nečim podobnim!!

Skeptičen sm biu kadar je Baričelo moral spustit Schumacherja na prvo mesto, ala Zeltweg, sred sezone. tuki pa ni bla u igri ne zmaga, ne sreda sezone, in Kimi je zgubil dve piki. ni zgubil zmage. timsko delo. prepričan sem, de bi Kovalainen lih tako pržlajfal.

to je zgodovina... piše se nova... tokrat z zmago srebrnih :naughty:

čas bi bil. drugo največje moštvo v F1, poleg Ferrarija, edino še vedno veliko moštvo, pa niso bli prvaki od 1999

evo še ena super izjava masse

..."V zadnjem delu sem vozil najboljše in takrat sem tudi prehitel Kimija" :lol1: :lol1: :lol1: sam sebe budalo dela.... kimi je pomojem jezn k ris k sliši komentarje massata... namesto da bi rajši bil tiho in nič ne omenjal tega, še pove da je toliko bolje peljal da ga je uspel prehiteti :D

svašta

sprenevedanje. bedniki. fuzbaler pač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo kje se dajo dol potegnit kake stare dirke F1 (ne samo highlitesi) 70, 80, 90ta leta..... nekaj sem že sam iskal in naletel samo na novejše posnetke dirk al pa samo delčke starih.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je zgodovina... piše se nova... tokrat z zmago srebrnih :naughty:

evo še ena super izjava masse

..."V zadnjem delu sem vozil najboljše in takrat sem tudi prehitel Kimija" :lol1: :lol1: :lol1: sam sebe budalo dela.... kimi je pomojem jezn k ris k sliši komentarje massata... namesto da bi rajši bil tiho in nič ne omenjal tega, še pove da je toliko bolje peljal da ga je uspel prehiteti :D

svašta

zgodovino lahko piše samo ferrari :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgodovino lahko piše samo ferrari :winkiss:

ja pa ja. moštvo k 4 leta ni zmagalo ene same dirke. res so pisali zgodovino. Povej to Siru Williamsu, pa eni fabriki k twingote dela. oni ne vedo, de lahk sam ferari piše zgodovino. o Mclarnu in Dennisu pa itaq nima smisla. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je vse res, ampak strup je za slabe stvari delat. zdi se mi, de se Mr. Bernie obnaša kot kak ruski multimiljonar, brez kančka kulture in spoštovanja do tradicije. Zdi se mi da je tako obnašanje nekaj novega (zadnja 3 leta)

sliši se uredu, in rad bi videl Dennisa na tem položaju. Denis je športnik, podobno kot Williams. zdi se mi, da bi lahko taka avtoriteta ki ima spoštovanje vseh v paddocku F1 vrnil med športne dogodke. lahko da se motim.

ampak TOLE je pa preveč. morda se bliža konec F1 kot jo poznamo, in bo sam še peskovnik za bogatune brez načel. Ruse in Arabce.

Zgleda de bom prešaltal na na Amerca's Cup.

pomoje F1 z enim opremljevalcem motorjev ne more obstajat, čista blesarija pa tega malega sivega panterja Bernija nej že enkrat mal na hladn postavjo .............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje je to pravilo enega opremljevalca motorjev bolj neka "grožnja" velikim proizvajalcem....kao če hočemo vas skinemo.... Sklepam, da si FIA in Bernie želita zmanjševati stroške in s tem pridobiti še kako moštvo.... oz. čim bolj izenačit moštva med seboj (zato so že sedaj zamrznili razvoj motorjev)... da se za naslov bori več dirkačev - bolj zanimivo - več gledalcev - več denarja.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo kje se dajo dol potegnit kake stare dirke F1 (ne samo highlitesi) 70, 80, 90ta leta..... nekaj sem že sam iskal in naletel samo na novejše posnetke dirk al pa samo delčke starih.....

Kaj bi rabil? Kolega ima od leta '89 naprej vse... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi rabil? Kolega ima od leta '89 naprej vse... ;)

u mater to pa je arhiv :) v bistvu ne iščem nič konkretnega.... rad bi edino v zimskem času pogledal kake stare dirke (in to v celi dolžini) npr. kake dežne, ko jih je Senne nažigal.... al pa tudi da malo obudim spomine na l 94, ko jim Miha ni dal mira ......

Predvidevam, da jih ima večina v VHS al jih je digitaliziral ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thja, zaenkrat je malo na VHS, velika večina pa na S-VHS. Sicer ima dečko že kar nekaj časa KISSa doma, samo je malo len, pa ni še nič digitaliziral. No, sicer pa sem tudi sam tako daleč, da bom lahko pri digitalizaciji pomagal, pa javim, ko bo tako daleč. ;);)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povej potem kje lahko dobimo :unsure: ,jest sm najdu na internetu sam je treba plačat :headbang:

Bom na net f*kno, ko bo v digitalni obliki. :krneki:

Popravljeno . Popravil Geiger Sturzflug
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!