Skoči na vsebino

Formula 1 2008


Cartman

Priporočene objave

Za mene izjava dneva na dirki od Kubice, ki je odkritosrčno povedal kako srečo je imel v prvem ovinku :naughty:

" I braked really too late and if someone had managed to take the apex I would have for sure hit him but suddenly everybody was straight. I locked the front wheel quite a lot but managed to stay on the track...."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V letošnjem prvenstvu si po mojem mnenju po prikazanem skozi celo sezono niti Hamilton niti Massa ne zaslužita naslova prvaka F1.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V letošnjem prvenstvu si po mojem mnenju po prikazanem skozi celo sezono niti Hamilton niti Massa ne zaslužita naslova prvaka F1.

A Kubica pa si ga, al kaj??

V letošnjem prvenstvu si po mojem mnenju po prikazanem skozi celo sezono niti Hamilton niti Massa ne zaslužita naslova prvaka F1.

Al pa Kimi??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BERLINSKI ZID NA ČRNI KAL..MA KAJ JE TREBA KEJ DODAT ? JA ZAZIDAT ŠE UNO LUKNJO UMES AN BOH SE KREGAT VEČ :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sem slučajno omenjal Kubico ali Kimija :?

Hamilton vs. Massa. Noben od teh dveh ni zrel za naslov prvaka Formule 1. Oba sta pokazala letos nekaj dobrih, celo odličnih predstav, nekaj pa tudi prav katastrofalnih, nevrednih naslova. Massa ob tem v večini primerov vsaj drugim ni delal škode, kar se za Hamiltona niti slučajno ne more reči. Hamilton ni imel nobene okvare, vendar je s svojo neverjetno agresivno, morda celo objestno vožnjo zbral le 5 točk več od Masse. Ta je imel poleg okvar, za katere sam ni bil kriv, nekaj neverjetno slabih voženj (Sepang, Silverstone, Singapur).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sem slučajno omenjal Kubico ali Kimija :?

Nisi, nisi, jaz sem jih.

Ti si ugotovil, da unadva kljukca ne zaslužita naslova. Jaz sem dodal, da tale dva ga zaslužita še manj. In v kolikor gremo še bolj nazaj po lestvici, pridemo nazadnje do Fisika, ki si ga zasluži najmanj.

In sedaj sledi logično vprašanje: Komu ga pa potem podelit? A ga naj kr Šumiju potalajo al kaj??

Ne vem no....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jasno, da ga bo nekdo osvojil. Kot sem napisal, po mojem mnjenju, ga letos ne zasluži oz. ga ni vreden niti Massa niti Hamilton, ostali pa itaq ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vettel si ga :worship:

fant se res dobr pele,kapo dol

sam da bo mu srečo s prestopi se ni za bat da bi brez naslova ostal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V letošnjem prvenstvu si po mojem mnenju po prikazanem skozi celo sezono niti Hamilton niti Massa ne zaslužita naslova prvaka F1.

Po mojem nekoliko konzervativnem mnenju si najbolj zasluži naslov tisti, ki ima na koncu sezone največ točk......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem nekoliko konzervativnem mnenju si najbolj zasluži naslov tisti, ki ima na koncu sezone največ točk......

Pač nujno zlo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To! mislem :headbang: Francija nima denarja za dirko :eek: Bernie ne popusti, in pravi da dirke v Mgny coursu nebo več, ampak ZAHTEVA dirko v bližini Pariza. zraven eurodisneya da mu je všeč. . . strgalo se mu je. Arabski in azijski denar mu je dal krila, Vseeno me čudi da lahko tako mirno obrne hrbet takim lokacijam kot je Imola, grozil je Angliji, in sedaj skenslal Francijo. vpliv enega možaka napram državi z LeMansom, Renaultom Citroenom in Peugeotom, Alainom Prostom in še kom. . .je očitno res velik velik. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alonso pa Hamiltona ne more in ne more videt....:) No bomo vidli če bo Lojzek sposoben odpeljat trezno dirko (upam da ne bo :evilgrin: ) Na treningih je že najhitrejši

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alonso pa Hamiltona ne more in ne more videt....:)

Jasno da ga ne more. Mu je lani pokazal, koliko je vreden. Pa resnica boli!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

strup je v majhnih stekleničkah :P

ravno tako kot drek za analizo :P :lol1: :kva1:

to je vse res, ampak strup je za slabe stvari delat. zdi se mi, de se Mr. Bernie obnaša kot kak ruski multimiljonar, brez kančka kulture in spoštovanja do tradicije. Zdi se mi da je tako obnašanje nekaj novega (zadnja 3 leta)

Cajt je že, da se stari miljarder stegne in vajeti prevzame nekdo, ki bo malo manj pohlepen.

sliši se uredu, in rad bi videl Dennisa na tem položaju. Denis je športnik, podobno kot Williams. zdi se mi, da bi lahko taka avtoriteta ki ima spoštovanje vseh v paddocku F1 vrnil med športne dogodke. lahko da se motim.

ampak TOLE je pa preveč. morda se bliža konec F1 kot jo poznamo, in bo sam še peskovnik za bogatune brez načel. Ruse in Arabce.

Zgleda de bom prešaltal na na Amerca's Cup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi imeli vsi motorje enega proizvajalca bi bila največja napaka F1 v zgodovini. Ker se veliki proizvajalci s tem ne strinjajo, brez njih pa F1 v takem okviru kot jo poznamo danes ne more obstajat, do sprejema take neumnosti ne bo prišlo. V nasprotnem primeru pa pbstaja možnost, da proizvajalci ustanovijo svojo dirkalno serijo, s čimer so pred časom že grozili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes mu res nihče ni mogel blizu. Kolikor je bil hitrejši na kvalifikacijah, toliko hitrejši je bil tudi danes na dirki.

Če bo na zadnji dirki boljši od šestega mesta, bo prvak, ne glede na katerem mestu bo Massa. Je pa imel lani Kimi pred štartom zadnje dirke enak zaostanek 7 točk, kot letos Massa. Še vedno je vse mogoče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!