Skoči na vsebino

Depresija


metuljcica46

Priporočene objave

Res je tako...vzrok pa je neravnovesje kemijskih snovi v možganih, ki se ga lahko popravi z zdravili :whistle:

Heroin......vzpostavi naravno ravnovesje!!!!!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lunca.....pa sej veš, da jaz tega ne rabim........rešujem z Laškim pivom :evilgrin: :winkiss:

....se ti pozna....ker take klamfaš.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti ga prinesem.......violent072.gif

da ne boš takih klobasal violent056.gif

dr.looney :alien1:

eh....pusti ga....saj ni vredno.... eni bodo itak celo življenje ostali zaplankani....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....se ti pozna....ker take klamfaš.... :grim

Da draga.........imaš prav........

Bit danes depresiven......je itaQ KULLLLL

Od kje vem.......ma sej gledam tut jaz Mtv.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh....pusti ga....saj ni vredno.... eni bodo itak celo življenje ostali zaplankani....

Žal nimam ograje okol hišice........vsaj iz plank ne............ :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da draga.........imaš prav........

Bit danes depresiven......je itaQ KULLLLL

Od kje vem.......ma sej gledam tut jaz Mtv.........

Jah sej...še eden tistih, kt ne znajo druzga kot TV odpret, pa bult..... No ja....sej vsakemu svoje veselje....Enim očitno paše, da jim mediji pucajo možgane, kolkr jh že nimajo sprane........ Zdej mi je šele jasno....To razloži cel tvoj odnos.....in izjave.....

Jo, oprosti..... bi mogla prej sumt, da imam s takim opravka.... Držim pesti zate, da boš hmal bolš....

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm.. ja to je full dobr komad od Nietov :whistle:

depresija, depresija v očeh :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lunca.....pa sej veš, da jaz tega ne rabim........rešujem z Laškim pivom :evilgrin: :winkiss:

sej se mi je zdel........sick023.gif :evilgrin: :winkiss:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja.....itaQ.......sej veš.....starci pridemo domou......požremo kosilo.......6xrignemo.....3xprdnemo......se zvalimo na kauč.......in buljimo TV do poznih nočnih ur.....ko se začne......."odrasli" program........ga s težavo nažlajfamo........gremo spat cca 3 ure za svojo partnerko........zjutraj pa jo še 2x okol kepe, k nas ni počakala, razširila noge......itd.....sej se še spomneš, kaj sem s tem mislu??????

Definitivno......jaz sem popolni prasec.....Z VELIKIMI ČRKAMI :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej se mi je zdel........sick023.gif :evilgrin: :winkiss:

dr.looney :alien1:

Jebi ga.....tut mene stisne pr srcu........k Laškega zmanka

:winkiss:

Še posebej, zato, ker TV gledaš, ane.... :naughty: :naughty: :naughty: :lol1: :lol1: :lol1:

Nop......"maće"........bloki majo ponavad okol.....sam asfalt :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebi ga.....tut mene stisne pr srcu........k Laškega zmanka

:winkiss:

Nop......"maće"........bloki majo ponavad okol.....sam asfalt :cry:

Sožalje....Pr ns je gozd, pa travca okol hiše :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se iz ljudi, ki so depresivni ne bi norčeval.

Osebno si cer nikoli nisem bil depresiven, a po ločitvi sem nekaj časa bil kar precej na tleh.

Na srečo sem takšen, da utehe ne iščem v alkotu, pa ponavadi se samemu sebi ne smilim, tako, da to stanje ni dolgo trajalo.

A niso vsi te sreče.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alkohol je sicer kar dobro ''instant'' zdravilo. Jest ko sem pil nisem mel nobenih problemov. Mislim da pa je pravo zdravilo ljubezen :inlove: jaz jo zaenkrat še iščem...

Evo še ena

Popravljeno . Popravil DejaVu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alkohol je sicer kar dobro ''instant'' zdravilo. Jest ko sem pil nisem mel nobenih problemov. Mislim da pa je pravo zdravilo ljubezen :inlove: jaz jo zaenkrat še iščem...

Evo še ena

jaooo, to pa je zdaj za zjokat :cry: :lol1: , no sej čeprav pomislim maš kar prav...sreča da jaz imam svojo v garaži in delujočo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sreča da jaz imam svojo v garaži in delujočo :D

Na to se ne zanašaj preveč. Ninje ljubijo obcestne ograje, ne sexa :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo zate in srčno upam, da te te slabe stvari enkrat ne dohitijo. ker za spopad z depresijo ni dovolj samo dobra volja, ampak je treba veliko več truda in energije vložiti v ozdravitev.

kdor tega ni doživel si težko predstavlja kakšno trpljenje preživlja človek z depresijo.

pa en lep dan še naprej B)

dr.looney :alien1:

kakšna dobra volja....kričanje je edino kar pomaga...najprej se zderem na vse...poj na list napišem opravičilo, ker sem bila nesramna in rišem svoje smešne karikature...si skuham čaj in grem vn laufat...ha še depresija me ne more ulovit (se me boji, ker sem preglasna in prehitra) :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

PS: lih danes sem mela prav tako seanso :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšna dobra volja....kričanje je edino kar pomaga...najprej se zderem na vse...poj na list napišem opravičilo, ker sem bila nesramna in rišem svoje smešne karikature...si skuham čaj in grem vn laufat...ha še depresija me ne more ulovit (se me boji, ker sem preglasna in prehitra) :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

PS: lih danes sem mela prav tako seanso :kva2: :kva2: :kva2:

no zdej grem pa še na tequila pary da se dokončno pomirim :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

+Edini recept za rešitev iz depresije.........

ŠTRIK!!!!!

boš tako svetoval tudi svojemu sinu, če slučajno zboli? :hmm: (pa močno upam, da nikoli)

ej klimbra, klimbra :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hua, koliko dohtarjev na kupu.......še malo, pa bom še jaz ratal depresiven......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:winkiss:

Nop......"maće"........bloki majo ponavad okol.....sam asfalt :cry:

klimbrić.....na besedo "maće" imam urejene avtorske pravice...... .)

pa pusti že enkrat mladenke pri miru......edina depresija,ki je tebi znana je ko zmanjka laškega.....kar je pa seveda takoj ozdravljivo z novo dozo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšna dobra volja....kričanje je edino kar pomaga...najprej se zderem na vse...poj na list napišem opravičilo, ker sem bila nesramna in rišem svoje smešne karikature...si skuham čaj in grem vn laufat...ha še depresija me ne more ulovit (se me boji, ker sem preglasna in prehitra) :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

PS: lih danes sem mela prav tako seanso :kva2: :kva2: :kva2:

kolk maš cajt na kupera?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odličen :winkiss:

ja no, šole vem da majo za odlično oceno bolj take kriterije ne...številke me zanimajo hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no, šole vem da majo za odlično oceno bolj take kriterije ne...številke me zanimajo hehe

ha to se boš mogel pa osebno prepričat :P

na kakšnem girotu :devil:

Če boš lahko sledil (mal te morm hecat)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!