Skoči na vsebino

Depresija


metuljcica46

Priporočene objave

do jutri zjutraj bom depresiven, da pozabim kok sem za zavarovanje dal :closedeyes: ... po malci bom že boljše volje :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že en tedn sm tok depresivna, d mi prov za vse dol visi :closedeyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že en tedn sm tok depresivna, d mi prov za vse dol visi :closedeyes: .

*BOSANSKA LJUBAVNA POEZIJA***

*

*

* Vjetar duva,**

Šlljive otpadaju,

trule šljive muve spopadaju.

**Krmci jedu da ne propadaju,**

tvoje mi se oči dopadaju.

Tvoje oči ko farovi fiče,

Ti si moje omiljeno biče.

**Sunce je raspizdilo svoje zrake,**

vrapci se deru ko konji,

mene piči depresija,

u duši mi opsesija,

jebo mater ako Te ne volim*

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Že en tedn sm tok depresivna, d mi prov za vse dol visi :closedeyes: .

Hm,poskusi z wonder brajem...

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem da nebi spet tarnal. Nimam prav nobene sreče več v življenju. Za zxr-ja sem letos zapravil že 2000eur samo za popravila. Zx-6r me je koštal 2500eur samo zaradi padca. Za aprilio sem v dveh letih zapravil 3000 eur samo za servise, dele, barvanje plastik itd itd...Avtomobile sem imel že 3 in vsi so me stali toliko da bi že bmw-ja imel in lahko rečem samo da preveč. S puncami nimam sreče, vsaka enkrat ugotovi da me ne mara ko ih jebe. V službi sem se že v vsaki skregal in šel stran ali so me pa oni poslali. Na faxu nimam itak kej za delat, ker mi izpiti ne grejo, na vaje ne morem takrat ko je treba, tako da se bo študij še kar nekam zavlekel. Večkrat sem že razmišljal da bi vse skupaj pustil. Ko gre za sam denar pa je situacija tako katastrofalna, da me je sram govorit. Dobro da obstajajo krediti na banki in dobro da imam enega prijatelja ki me ma kolkr tolko rad, da mi je zmeraj pripravljen posoditi. Zdej sem si že dvakrat sposodil denar od njega in enkrat od dedka, vse to večje vsote. Še najbolj sem od vsega jezen na kupce, katerim kaj ponujam. S prodajo motorjev nikoli nisem imel sreče, ker so si kupci izmišljali in smo se večkrat tudi skregali. Akrapovič krivin ne morem prodat že od septembra 2007, ker vsak obljubi in potem ne kupi. So pa kot nove in so racing line. Navsezadnje nimam sreče niti z religijo ker mi doma pravijo da se mi vse te pizdarije dogajajo samo zato ker ne molim :doze: Ko da bo pol denar kar z neba padal. Ko sem delal samomor sem dobro vedel kaj delam, mislil sem kupiti že tudi orožje od ciganov da bi vse skupaj končal- sem se že dogovarjal. Ko da še ni dost mi pa doma ne pustijo avta prodat, kjer bi bil pol vsaj 1500eur v plusu sam so tok zabiti da ne razumejo nič. Še to manjka da mi starši umrejo, pol bi sicer lahko avto prodal sam bi verjetno hmal še sebe ustrelil tko da brezveze.

Dej nej se javi kaka punca ki razume te probleme, ima denar in išče resno zvezo s čist vredu človekom...ne bo nama žal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem da nebi spet tarnal. Nimam prav nobene sreče več v življenju. Za zxr-ja sem letos zapravil že 2000eur samo za popravila. Zx-6r me je koštal 2500eur samo zaradi padca. Za aprilio sem v dveh letih zapravil 3000 eur samo za servise, dele, barvanje plastik itd itd...Avtomobile sem imel že 3 in vsi so me stali toliko da bi že bmw-ja imel in lahko rečem samo da preveč. S puncami nimam sreče, vsaka enkrat ugotovi da me ne mara ko ih jebe. V službi sem se že v vsaki skregal in šel stran ali so me pa oni poslali. Na faxu nimam itak kej za delat, ker mi izpiti ne grejo, na vaje ne morem takrat ko je treba, tako da se bo študij še kar nekam zavlekel. Večkrat sem že razmišljal da bi vse skupaj pustil. Ko gre za sam denar pa je situacija tako katastrofalna, da me je sram govorit. Dobro da obstajajo krediti na banki in dobro da imam enega prijatelja ki me ma kolkr tolko rad, da mi je zmeraj pripravljen posoditi. Zdej sem si že dvakrat sposodil denar od njega in enkrat od dedka, vse to večje vsote. Še najbolj sem od vsega jezen na kupce, katerim kaj ponujam. S prodajo motorjev nikoli nisem imel sreče, ker so si kupci izmišljali in smo se večkrat tudi skregali. Akrapovič krivin ne morem prodat že od septembra 2007, ker vsak obljubi in potem ne kupi. So pa kot nove in so racing line. Navsezadnje nimam sreče niti z religijo ker mi doma pravijo da se mi vse te pizdarije dogajajo samo zato ker ne molim :doze: Ko da bo pol denar kar z neba padal. Ko sem delal samomor sem dobro vedel kaj delam, mislil sem kupiti že tudi orožje od ciganov da bi vse skupaj končal- sem se že dogovarjal. Ko da še ni dost mi pa doma ne pustijo avta prodat, kjer bi bil pol vsaj 1500eur v plusu sam so tok zabiti da ne razumejo nič. Še to manjka da mi starši umrejo, pol bi sicer lahko avto prodal sam bi verjetno hmal še sebe ustrelil tko da brezveze.

Dej nej se javi kaka punca ki razume te probleme, ima denar in išče resno zvezo s čist vredu človekom...ne bo nama žal

He he, starina, ti's legenda. :D

To niti ni biti toliko v depri, smola je pa, smola smolnata smrekasta... Ah, bo že. Še hujši problemi obstajajo, samo jih še ne poznaš. Vse ob svojem času. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem da nebi spet tarnal. Nimam prav nobene sreče več v življenju. Za zxr-ja sem letos zapravil že 2000eur samo za popravila. Zx-6r me je koštal 2500eur samo zaradi padca. Za aprilio sem v dveh letih zapravil 3000 eur samo za servise, dele, barvanje plastik itd itd...Avtomobile sem imel že 3 in vsi so me stali toliko da bi že bmw-ja imel in lahko rečem samo da preveč. S puncami nimam sreče, vsaka enkrat ugotovi da me ne mara ko ih jebe. V službi sem se že v vsaki skregal in šel stran ali so me pa oni poslali. Na faxu nimam itak kej za delat, ker mi izpiti ne grejo, na vaje ne morem takrat ko je treba, tako da se bo študij še kar nekam zavlekel. Večkrat sem že razmišljal da bi vse skupaj pustil. Ko gre za sam denar pa je situacija tako katastrofalna, da me je sram govorit. Dobro da obstajajo krediti na banki in dobro da imam enega prijatelja ki me ma kolkr tolko rad, da mi je zmeraj pripravljen posoditi. Zdej sem si že dvakrat sposodil denar od njega in enkrat od dedka, vse to večje vsote. Še najbolj sem od vsega jezen na kupce, katerim kaj ponujam. S prodajo motorjev nikoli nisem imel sreče, ker so si kupci izmišljali in smo se večkrat tudi skregali. Akrapovič krivin ne morem prodat že od septembra 2007, ker vsak obljubi in potem ne kupi. So pa kot nove in so racing line. Navsezadnje nimam sreče niti z religijo ker mi doma pravijo da se mi vse te pizdarije dogajajo samo zato ker ne molim :doze: Ko da bo pol denar kar z neba padal. Ko sem delal samomor sem dobro vedel kaj delam, mislil sem kupiti že tudi orožje od ciganov da bi vse skupaj končal- sem se že dogovarjal. Ko da še ni dost mi pa doma ne pustijo avta prodat, kjer bi bil pol vsaj 1500eur v plusu sam so tok zabiti da ne razumejo nič. Še to manjka da mi starši umrejo, pol bi sicer lahko avto prodal sam bi verjetno hmal še sebe ustrelil tko da brezveze.

Dej nej se javi kaka punca ki razume te probleme, ima denar in išče resno zvezo s čist vredu človekom...ne bo nama žal

ojej, pa kaj ti se zajebavaš al kaj ...samomor si delal zato, ker imaš stroške z motorji in ker pač ne znaš malo bolje si vsega skup preračunat pa pač pol dobiš zmeraj znova po pi***...bi se že lahko neke naučil iz svojih napak...no kakorkoli, mislim da potrebuješ strokovno pomoč, ker ljudje imajo dosti bolj resne težave kot je tvoja zapufanost in nespretnost z babami pa še ne razmišljajo zarad tega o samomoru...jaz bi ti priporočal predn greš psihiatru al kupiš kako šverc komerc ponaredek beretto, ki ti bo še na koncu zaštekala ko si boš htel možgane odstrelit, pogledaš dokumentarec The Secret in malo začneš razmišljati pozitivno in ne vse tako črno, ker če je to vse od problemov ki te pestijo, to kar si pač naštel, potem nehaj jokcat kot kaka mevža in se zgovarjat na neko depresijo pa še nevemkake bolezni, ter se spravi k sebi in si uredi življenje, nikoli ni prepozno....ko boš naprimer (bognedaj) zgubil v kaki nesreči svojo celotno družino ali ljudi ki so ti res pri srcu, šele potem lahko jamraš in se smiliš samemu sebi, ker le takrat boš res bogi in ti bo težko v življenju....do takrat pa nemaš šta da plakaš, poprimi za delo, organiziraj si svoj delovni dan, povrni pufe, in ko ti bo na koncu uspelo, bo tud kaka bejba raje pristopla k kakemu nasmejanemu in simpatičnemu dečku, kot pa kakšnemu zamorjencu ki se smili sam sebi!!!!...samozavest dečko, in zaupanje vase in svoje sposobnosti, pa je uspeh tukaj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DejaVu ne bom kometiral tvojega pisanja ampak ti svetujem nekaj...

poglej si film the secret, jaz verjamm v to in zanekrat se mi zadeva lepo vrača.

Z motorji ni težav, avtomobili tudi dobim kadar ga rabim, z denarjem tudi ni krize, kot tudi v šoli nakoncu vse zvozim, da ne govorim da sm zadnjih par dni zacopan v deklino in ne morem misliti na nič drugega, in tudi se mi zdi da ne bo nobenih ovir (trenutno slabo ker se šola končuje ampak pomagat si žal ne morem čeprav se trudim - no ja ljubezen je pa vseeno lepa).

Lepo te prosim nehaj takih kozlarij pisat, ker se smiliš že sam sebi preveč, in vedno slabše bo tudi zate...

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojej, pa kaj ti se zajebavaš al kaj ...samomor si delal zato, ker imaš stroške z motorji in ker pač ne znaš malo bolje si vsega skup preračunat pa pač pol dobiš zmeraj znova po pi***...bi se že lahko neke naučil iz svojih napak...no kakorkoli, mislim da potrebuješ strokovno pomoč, ker ljudje imajo dosti bolj resne težave kot je tvoja zapufanost in nespretnost z babami pa še ne razmišljajo zarad tega o samomoru...jaz bi ti priporočal predn greš psihiatru al kupiš kako šverc komerc ponaredek beretto, ki ti bo še na koncu zaštekala ko si boš htel možgane odstrelit, pogledaš dokumentarec The Secret in malo začneš razmišljati pozitivno in ne vse tako črno, ker če je to vse od problemov ki te pestijo, to kar si pač naštel, potem nehaj jokcat kot kaka mevža in se zgovarjat na neko depresijo pa še nevemkake bolezni, ter se spravi k sebi in si uredi življenje, nikoli ni prepozno....ko boš naprimer (bognedaj) zgubil v kaki nesreči svojo celotno družino ali ljudi ki so ti res pri srcu, šele potem lahko jamraš in se smiliš samemu sebi, ker le takrat boš res bogi in ti bo težko v življenju....do takrat pa nemaš šta da plakaš, poprimi za delo, organiziraj si svoj delovni dan, povrni pufe, in ko ti bo na koncu uspelo, bo tud kaka bejba raje pristopla k kakemu nasmejanemu in simpatičnemu dečku, kot pa kakšnemu zamorjencu ki se smili sam sebi!!!!...samozavest dečko, in zaupanje vase in svoje sposobnosti, pa je uspeh tukaj :OK:

omg :D

zdele sm šele vidu da sva istih misli.

DejaVu priporočam, res meni se zdi da deluje :yea1: IT WILL CHANGE YOUR LIFE...

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še nekaj... resnično bo tvoje življenje spremenila neka deklina katera te bo imela rada in katero boš imel ti rajši kot vse drugo na svetu ( tudi rajš kot motor .) )

je pa res treba dobit tapravo... kar se pa strinjam da ni enostavno, vendar veliko je na človekovi samozavesti... punca pa tudi sama ne bo prišla oz. moraš imet res srečo. Povabi katero dobro prijateljico na pijačo, se boš takoj počutil bolje :) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še nekaj... resnično bo tvoje življenje spremenila neka deklina katera te bo imela rada in katero boš imel ti rajši kot vse drugo na svetu ( tudi rajš kot motor .) )

je pa res treba dobit tapravo... kar se pa strinjam da ni enostavno, vendar veliko je na človekovi samozavesti... punca pa tudi sama ne bo prišla oz. moraš imet res srečo. Povabi katero dobro prijateljico na pijačo, se boš takoj počutil bolje :) ;)

đeri sam glej da ne boš grčar ratu ker pol te bomo pa res tepl :P

drgač pa dejavu ne smil se sam seb...reč tistemu kolegu ki ti posoja denar da ti podari 100 zaušnic da se malo strezneš. teli tvoji problemi sploh niso problemi..pač je malo smole..tud h men ne hodjo dekline same..pač jst njih lovim...to je pač naša dolžnost moških :P denar se pa ponavad tako dobi da se gre delat...

glede motorja..kot vidš sm jst brez..ker sem v mitota vložil ravno toliko kot ti v aprilio...in kaj sem se naučil??raje prišparam in sem brez..kot da skoz po mal vlagam v jamo brez dna in sm nakonc še zmer brez vsega...mal pršparaš pa kupš neki bolšga..kot pa da skoz neki vlagaš...prodaj toto staro jajco pa bo

sej boš zmogu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

đeri sam glej da ne boš grčar ratu ker pol te bomo pa res tepl :P

drgač pa dejavu ne smil se sam seb...reč tistemu kolegu ki ti posoja denar da ti podari 100 zaušnic da se malo strezneš. teli tvoji problemi sploh niso problemi..pač je malo smole..tud h men ne hodjo dekline same..pač jst njih lovim...to je pač naša dolžnost moških :P denar se pa ponavad tako dobi da se gre delat...

glede motorja..kot vidš sm jst brez..ker sem v mitota vložil ravno toliko kot ti v aprilio...in kaj sem se naučil??raje prišparam in sem brez..kot da skoz po mal vlagam v jamo brez dna in sm nakonc še zmer brez vsega...mal pršparaš pa kupš neki bolšga..kot pa da skoz neki vlagaš...prodaj toto staro jajco pa bo

sej boš zmogu :whistle:

to pa res ja, kdo bo pol moji ninji družbo delal čez besnico, če njene srebrne sestre nebo zraun hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa res ja, kdo bo pol moji ninji družbo delal čez besnico, če njene srebrne sestre nebo zraun hehe :D

črni z750

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa mislm da nebi smel noben iskat punce al pa tipa po denarju...

lp

točno tako

če se imata rada, se imata rada

pa če sta miljonarja, ali pa taka ki nimata za v lokal it in gresta rajši se sprehajat... zna biti 5x lepše :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst recimo sem multimilijonar(v evrih seveda) in se delam da nimam nč motorja pa avta..pač hočm ulovit eno k me bo sprejela glede na tako finančno stanje ki ga kažem...

pol k bom pa vidu da bo resno jo bom pa v garažo pelu

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem da nebi spet tarnal. Nimam prav nobene sreče več v življenju. Za zxr-ja sem letos zapravil že 2000eur samo za popravila. Zx-6r me je koštal 2500eur samo zaradi padca. Za aprilio sem v dveh letih zapravil 3000 eur samo za servise, dele, barvanje plastik itd itd...Avtomobile sem imel že 3 in vsi so me stali toliko da bi že bmw-ja imel in lahko rečem samo da preveč. S puncami nimam sreče, vsaka enkrat ugotovi da me ne mara ko ih jebe. V službi sem se že v vsaki skregal in šel stran ali so me pa oni poslali. Na faxu nimam itak kej za delat, ker mi izpiti ne grejo, na vaje ne morem takrat ko je treba, tako da se bo študij še kar nekam zavlekel. Večkrat sem že razmišljal da bi vse skupaj pustil. Ko gre za sam denar pa je situacija tako katastrofalna, da me je sram govorit. Dobro da obstajajo krediti na banki in dobro da imam enega prijatelja ki me ma kolkr tolko rad, da mi je zmeraj pripravljen posoditi. Zdej sem si že dvakrat sposodil denar od njega in enkrat od dedka, vse to večje vsote. Še najbolj sem od vsega jezen na kupce, katerim kaj ponujam. S prodajo motorjev nikoli nisem imel sreče, ker so si kupci izmišljali in smo se večkrat tudi skregali. Akrapovič krivin ne morem prodat že od septembra 2007, ker vsak obljubi in potem ne kupi. So pa kot nove in so racing line. Navsezadnje nimam sreče niti z religijo ker mi doma pravijo da se mi vse te pizdarije dogajajo samo zato ker ne molim :doze: Ko da bo pol denar kar z neba padal. Ko sem delal samomor sem dobro vedel kaj delam, mislil sem kupiti že tudi orožje od ciganov da bi vse skupaj končal- sem se že dogovarjal. Ko da še ni dost mi pa doma ne pustijo avta prodat, kjer bi bil pol vsaj 1500eur v plusu sam so tok zabiti da ne razumejo nič. Še to manjka da mi starši umrejo, pol bi sicer lahko avto prodal sam bi verjetno hmal še sebe ustrelil tko da brezveze.

Dej nej se javi kaka punca ki razume te probleme, ima denar in išče resno zvezo s čist vredu človekom...ne bo nama žal

Ja baba ti bo rešila probleme to bo to, glede na to kake "male" stvari te tako zamorijo je bolš da je nimaš, da dobiš eno zajebano, boš skočil z nebotičnika, prej se še strihnina nažrl in se med padom še ustrelil v glavo.

Drugač pa se pa mal organiziraj pa v red sprav, ne jokat za faks če se ti ne da učit..... če se ful učiš in še zmer ne nardiš se uči še več.... če seveda misliš da ga rabiš.

Glede motorja pa sposojanja keša..... če si se zafukal si se... pa če nimaš keša ne kupuj as simple as that, ne pa da rineš globje v dolgove..... tut brez motorja obstaja življenje. Glede na to kolkrat si se že zajebal, se sprašujem če opici v glavi baterij zmanjkuje?

Drugač pa ne jamrej tolko en folk ma resne probleme, ti pa jokaš zarad bedarij, ki so posledica tvoje nepremišljenosti.

Pa ne bodi tak attention whore s temi samomori, sej vidiš da se to ne prodaja več, rajš se vzem v roke pa začni reševati probleme ki te morijo, po zraku samo prdec pride nč druzga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ DejaVu

Če se ti zdi, da imaš resne težave z depresijo raje poglej sem: Društvo DAM

Ali pa uporabi možnost klica: Klic v duševni stiski

Lahko pa se obrneš tudi na osebnega zdravnika.

Tukaj od raznih ekonomistov, srednješolcev in ostalih profilov ne boš dobil nikakršnega pametnega nasveta. Razen sjengovega, da morebitna punca ne bo rešila čisto ničesar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valda da bo punca vse rešila! kaj pa vidva vesta :P

On bo začel pozitivno razmišljat, ker bo zaljubljen in posledično se bodo tut druge stvari uredile. Čeprav pufe dvomim da mu bo kera plačevala :P

Za klic v duševni stiski, morš pa počakat do večera? Haha, kaj vse se lahko do takrat že zgodi :D

Popravljeno . Popravil lejcek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On bo začel pozitivno razmišljat, ker bo zaljubljen in posledično se bodo tut druge stvari uredile...

in potem pride dan, ko ima eden vsega dovolj, drug pa, še kar "u pizdo materno" zaljubljen, niti ne. Eden gre na luštno, drug pa pod vlak...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut to je opcija, ce si pesimist ja :D

In jaz, vsem poznan kot večni pesimist, se grem raje preventivno pod vlak fuknit. Ve mogoče kateri, kdaj pelje mimo Pragerskega pendolino, ker pod vsakega pa res ne grem? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!