Skoči na vsebino

Depresija


metuljcica46

Priporočene objave

Ne privoščim nikomur tega, ampak kar se mi dogaja je v bistvu hujše kot depresija- je utopija. Kolikor so me zadnje 3 mesece zjebali nekateri ljudje ni možno opisati. Najprej mehanik, pol trgovina, sodelavci v službi, punce. Samo človeško zlo. Sem krščanski človek ampak najraje bi vse pobil brez zadržkov. +moj kolega ki ve da nimam denarja in me gre nategnit za zavarovanje da plačujem vsak mesec. Zadnji čas sem spoznal veliko prijateljev a sem ugotovil da se za večino obrazov skriva zlo, pokvarjenost, zaprtost za življenje in hinavščina. Zato ne maram nikogar več, še najmanj pa staršev s katerimi smo si čedalje bolj narazen. Zdaj mi bodo še vzeli avto tako da niti delat ne bom mogel it, za motor pa sem itak izgubil vse upanje in se verjetno ne bom več vozil, prodal pa ga tudi ne bom ker je vreden veliko več kot mi kdo lahko da. Za ljubezen mi je postalo vseeno, čedalje bolj se oža krog ljudi ki jim zaupam in kmalu bom ostal sam zase. Bolje to kot pa kup hinavščine in laži. Samo zaradi tega mesečni odhodki v aprilu- 1500eur...Vsi me vidite kot nekega komedijanta ampak če bi kdo od vas preživel vse kar sem jaz bi že zdavnaj naredil samomor, ker človek začuti kdaj je čas za konec, razlika je samo v tem da imamo nekateri ta čut bolj izostren. Jaz sem se totalo vrgel v heavy stil življenja saj sem začel veliko piti, tudi še kaj drugega zraven vse to samo zato ker nisem mogel več brez motorja.

Tudi prodajalec mašine me je ogoljufal in se lepo hvalil da ima 20.000 km- z obupno satanskimi besedami, pa ima gotovo 60.000 če ne več... Skratka nekaj motoristov ki jih poznam je v redu, za ostale mi je pa vseeno če živijo- nočem jim nič slabega ampak s takim življenjem so lahko samo sami sebi v največjo sramoto, če omenim samo velike količine pijače in motor. Ne bom delal samomora ampak bom našel rešitve, ne vem sicer še kakšne ampak...Nočem nobenih nasvetov, lahko pa mi kdo pošlje pm. Vem da ni prav da tu to pišem samo hočem da ljudje to slišijo, kot opozorilo da motorizem in podoben način življenja ni samo užitek in sreča ampak lahko postane tudi nočna mora. Besede Grobnik npr. v življenju sploh nočem več slišati ker me takoj asociira na človeka, ki me je totalno psihično sesul s svojim zavlačevanjem, goljufanjem in prilizovanjem. Tudi nikoli ne bom šel gor. Če bom dirkal bom po cestah in to brez milosti ker mi življenje itak samo po sebi ne pomeni nič več razen kup problemov in skrbi. Nobenemu ne bom hotel nič hudega saj vozim po svojem pasu razen mogoče avtomobilom ki bojo gledali v auspuh. Pri policiji nisem imel še nobene kazni zdej pa itaq ne bom ustavu, pijan itak ne vozim, čez naselje 50 ne več, izven naselja pa zame pravil ni- naj si jih postavi kdor hoče. Pa saj večina sportakov vozi brezglavo, nekaj tudi pijanih. Zdej pa ne morem več pisat ker mi je že od vsega slabo..Čista resnica je d morem vsako jutro bruhat ker mi je res že totalno slabo zaradi psihe, ne morem jest, spat, nič...tud delat ne saj me začne obupno glava bolet. No če se me hoče kdo znebit me lahko rade volje odstrani, tudi s foruma saj sem tudi tukaj že napisal vse kar je možno bolj v pizdi kot pa sem pa skoraj ni možno. OK, lepo se mejte, po pameti, brez alkohola, za hitrost pa itaq sami odgovarjate..CAO :winkiss:

Dej.....plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz........al se že enkrat fenti......al pa nehi s temi nebulozami obremenjevat vsepovsod, kjer spustiš svoje bolane misli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klimbra, mi te mamo radi...

Kdo mi?! Jaz ga nimam rad, ker me noče ne na pir, ne na kremšnito povabit. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem zadnje čase spet ful depresivn. Vse po vrsti mi gre narobe, da to ni za povedat. :(

Mi lahko katera prosim pomaga... :blush:

Pusti priročne tolažbe, pridi jutri na en orng čvek v Kiblo.

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne verjamem..ziher lažeš.

Kako lahko to rečeš???!!! Prisežem na grobu svojega, tragično preminulega morskega prašička, da ne lažem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo mi?! Jaz ga nimam rad, ker me noče ne na pir, ne na kremšnito povabit. :(

Zaaanimiiiivooooo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako lahko to rečeš???!!! Prisežem na grobu svojega, tragično preminulega morskega prašička, da ne lažem!

In kdo te je počastil s pivom, ko so vsi zganjali.........zgledne voznike :whistle: :whistle: :whistle:

BTW.....kremšnite dvigujejo cukr......povečanje le tega.....pa pelje v travme tipa DejaVue!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdo te je počastil s pivom, ko so vsi zganjali.....

Aja, pa res!!! Pizda sem moral bit pijan, da sem lahko to pozabil! :slap:

Te naslednjič počastim z dvema piroma in se ti obenem globoko opravičujem. :D

Halo, halo................tako globoko pa spet ne!!!! :P

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem tut čist depresiven :P

zapit in objokan v kotu sedim,

sam z mislimi, sam sred l'di.

zapit in objokan v kotu sedim,

sam z mislimi, sam sred l'di.

depresija, depresija v očeh,

depresija me spremlja.

depresija, depresija v očeh

depresija na obrazu.

zapit in objokan v kotu sedim,

sam z mislimi, sam sred l'di.

zapit in objokan v kotu sedim,

sam z mislimi, sam sred l'di.

depresija, depresija v očeh,

depresija me spremlja.

depresija, depresija v očeh

depresija na obrazu.

:D

Sem že bolše :D :D

Lp Burnout

Popravljeno . Popravil Burnout
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem zadnje čase spet ful depresivn. Vse po vrsti mi gre narobe, da to ni za povedat. :(

Mi lahko katera prosim pomaga... :blush:

Ja...Desanka Rukić :rolleyes:

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja...Desanka Rukić :rolleyes:

:winkiss:

Sicer mi je njena kolegica Ljevanka Šakić bolj pri srcu, ampak saj veš kako pravijo............v sili še hudič muhe žre. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pusti priročne tolažbe, pridi jutri na en orng čvek v Kiblo.

:rolleyes:

Jutri me ni. Antidepresivna terapija. Grobnik. B)

Lahko pa v petek, bom v mestu. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri me ni. Antidepresivna terapija. Grobnik. B)

Lahko pa v petek, bom v mestu. ;)

Lahko, mirno. Samo, mene ne bo. V mestu, namreč.

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj so me obtožili zapadanja v depresivnost. :trance_33_sleep:

Slab občutek. Ne vem kaj naj naredim. Je alkohol rešitev? Pa vse zaradi Kawasakijev! DejaVU je imel prav..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!