Skoči na vsebino

Depresija


metuljcica46

Priporočene objave

@ DejaVu

Moj odgovor na tvoje probleme je:

Vsedi se za mizo in na en list napiši, za kaj vse porabljaš denar( s tem mislim vse tut če so to čiki al pa revija). Potem pa napiši, za kaj vse moraš dajati denar( da odplačaš dolg,) se pravi prioritete in se probaj teh tudi držati. Na drugi list, pa napiši kaj vse imaš in resnično ne rabiš(npr. dva motorja,). Tisto kar ne rabiš, se potrudi in probaj prodat, da splavaš na zeleno.

Želim ti, da ti uspe premagat težave .)

Kar se pa punc tiče, je pa reesko lepo napisu :)

Popravljeno . Popravil Tony
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ DejaVu

Moj odgovor na tvoje probleme je:

Vsedi se za mizo in na en list napiši, za kaj vse porabljaš denar( s tem mislim vse tut če so to čiki al pa revija). Potem pa napiši, za kaj vse moraš dajati denar( da odplačaš dolg,) se pravi prioritete in se probaj teh tudi držati. Na drugi list, pa napiši kaj vse imaš in resnično ne rabiš(npr. dva motorja,). Tisto kar ne rabiš, se potrudi in probaj prodat, da splavaš na zeleno.

Želim ti, da ti uspe premagat težave .)

Kar se pa punc tiče, je pa reesko lepo napisu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje že če samo nasledn motor Hondo kupiš, boš rešen težav z motorjem... :whistle: zgleda ti zelenci niso usojeni :rolleyes:

zarad punc se ne sekirat, boš že dobu eno...sej jih ni tolk mal če okol pogledaš ;) če boš meu srečo te bo imela resnično rada, če bo pa še "premoženje" imela (takšno ali drugaćno) pol pa sploh super :D

desc ne ga srat, pa ne se tok sekirat :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem da nebi spet tarnal. Nimam prav nobene sreče več v življenju. Za zxr-ja sem letos zapravil že 2000eur samo za popravila. Zx-6r me je koštal 2500eur samo zaradi padca. Za aprilio sem v dveh letih zapravil 3000 eur samo za servise, dele, barvanje plastik itd itd...Avtomobile sem imel že 3 in vsi so me stali toliko da bi že bmw-ja imel in lahko rečem samo da preveč. S puncami nimam sreče, vsaka enkrat ugotovi da me ne mara ko ih jebe. V službi sem se že v vsaki skregal in šel stran ali so me pa oni poslali. Na faxu nimam itak kej za delat, ker mi izpiti ne grejo, na vaje ne morem takrat ko je treba, tako da se bo študij še kar nekam zavlekel. Večkrat sem že razmišljal da bi vse skupaj pustil. Ko gre za sam denar pa je situacija tako katastrofalna, da me je sram govorit. Dobro da obstajajo krediti na banki in dobro da imam enega prijatelja ki me ma kolkr tolko rad, da mi je zmeraj pripravljen posoditi. Zdej sem si že dvakrat sposodil denar od njega in enkrat od dedka, vse to večje vsote. Še najbolj sem od vsega jezen na kupce, katerim kaj ponujam. S prodajo motorjev nikoli nisem imel sreče, ker so si kupci izmišljali in smo se večkrat tudi skregali. Akrapovič krivin ne morem prodat že od septembra 2007, ker vsak obljubi in potem ne kupi. So pa kot nove in so racing line. Navsezadnje nimam sreče niti z religijo ker mi doma pravijo da se mi vse te pizdarije dogajajo samo zato ker ne molim :doze: Ko da bo pol denar kar z neba padal. Ko sem delal samomor sem dobro vedel kaj delam, mislil sem kupiti že tudi orožje od ciganov da bi vse skupaj končal- sem se že dogovarjal. Ko da še ni dost mi pa doma ne pustijo avta prodat, kjer bi bil pol vsaj 1500eur v plusu sam so tok zabiti da ne razumejo nič. Še to manjka da mi starši umrejo, pol bi sicer lahko avto prodal sam bi verjetno hmal še sebe ustrelil tko da brezveze.

Dej nej se javi kaka punca ki razume te probleme, ima denar in išče resno zvezo s čist vredu človekom...ne bo nama žal

veš koliko ljudi ima hujše težave pa ne mislijo na samomor. saj vem, da je težko ko pride v življenju tako, da se te drži smola. vendar zaradi tega ne obupat. najprej poskrbi zase, da se boš dobro počutil v svoji koži. svoje mišljenje boš moral korenito spremeniti, tukaj ti pomaga samo strokovnjak , psihiater ali pa psihoterapevt. po mojem mnenju bi ti lahko pomagala kognitivno vedenjska terapija.

vse ostale stvari pridejo potem na vrsto. saj veš kako pravijo če hočeš spremeniti svet moraš začeti pri sebi.

razmisli malo o tem. življenje je preveč dragoceno.

http://www.nebojse.si/forum/index.php na tem forumu boš našel veliko uporabnih nasvetov

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Če je človek pripravljen storiti samomor zaradi stroškov z motorji, potem pa mu mogoče res več ni pomoči. Pod vlak pa "pljack"... Ker razmišljanje je res na psu, kaj bi se sploh trudil...

Itak pa se je najlažje smiliti samemu sebi in nič storiti, da bi se stvari obrnile na bolje.

Po mojem pa najbolj manjka disciplina in odločenost v glavi. Saj bi predlagal kakšno tujsko legijo ampak kaj ko ne verjamem da je toliko fizično sposoben, še manj pa psihično sposoben (čustveno labilen, krhek pussy od znotraj).

Ne morem verjeti, res...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je človek pripravljen storiti samomor zaradi stroškov z motorji, potem pa mu mogoče res več ni pomoči. Pod vlak pa "pljack"... Ker razmišljanje je res na psu, kaj bi se sploh trudil...

Itak pa se je najlažje smiliti samemu sebi in nič storiti, da bi se stvari obrnile na bolje.

Po mojem pa najbolj manjka disciplina in odločenost v glavi. Saj bi predlagal kakšno tujsko legijo ampak kaj ko ne verjamem da je toliko fizično sposoben, še manj pa psihično sposoben (čustveno labilen, krhek pussy od znotraj).

Ne morem verjeti, res...

moje mnenje pa je, da je čist v redu fant, le da mal provocira in se verjetn prav zabava ob branju komentarjev. .)

saj drugač bi bil tale forum prav dolgočasn, če ne bi bilo mal žgečkljivih komentarjev. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje mnenje pa je, da je čist v redu fant, le da mal provocira in se verjetn prav zabava ob branju komentarjev. .)

saj drugač bi bil tale forum prav dolgočasn, če ne bi bilo mal žgečkljivih komentarjev. :whistle:

podpis :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje mnenje pa je, da je čist v redu fant, le da mal provocira in se verjetn prav zabava ob branju komentarjev. .)

saj drugač bi bil tale forum prav dolgočasn, če ne bi bilo mal žgečkljivih komentarjev. :whistle:

Mene bolj skrbi, da poba še celo sam sebi verjame. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bolj skrbi, da poba še celo sam sebi verjame. :hmm:

iz igre se ga res lahko nehote in počasi polasti depresija :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz igre se ga res lahko nehote in počasi polasti depresija :hmm:

če z nožem režeš, še ni rečen da se boš porezal. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če z nožem režeš, še ni rečen da se boš porezal. :)

kdor se igra z ognjem se pa opeče mar ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdor se igra z ognjem se pa opeče mar ne?

ni nujno, tud z ognjem se je treba znat igrat. :)

mar ni kres neki čudovitega? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni nujno, tud z ognjem se je treba znat igrat. :)

mar ni kres neki čudovitega? :whistle:

Že iskrica zaneti požar. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: :cry: :cry:

Pejt za 15 minut na onkologijo, se lepo nekam vsedi in malo razmisli o svojih "problemih" .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne privoščim nikomur tega, ampak kar se mi dogaja je v bistvu hujše kot depresija- je utopija. Kolikor so me zadnje 3 mesece zjebali nekateri ljudje ni možno opisati. Najprej mehanik, pol trgovina, sodelavci v službi, punce. Samo človeško zlo. Sem krščanski človek ampak najraje bi vse pobil brez zadržkov. +moj kolega ki ve da nimam denarja in me gre nategnit za zavarovanje da plačujem vsak mesec. Zadnji čas sem spoznal veliko prijateljev a sem ugotovil da se za večino obrazov skriva zlo, pokvarjenost, zaprtost za življenje in hinavščina. Zato ne maram nikogar več, še najmanj pa staršev s katerimi smo si čedalje bolj narazen. Zdaj mi bodo še vzeli avto tako da niti delat ne bom mogel it, za motor pa sem itak izgubil vse upanje in se verjetno ne bom več vozil, prodal pa ga tudi ne bom ker je vreden veliko več kot mi kdo lahko da. Za ljubezen mi je postalo vseeno, čedalje bolj se oža krog ljudi ki jim zaupam in kmalu bom ostal sam zase. Bolje to kot pa kup hinavščine in laži. Samo zaradi tega mesečni odhodki v aprilu- 1500eur...Vsi me vidite kot nekega komedijanta ampak če bi kdo od vas preživel vse kar sem jaz bi že zdavnaj naredil samomor, ker človek začuti kdaj je čas za konec, razlika je samo v tem da imamo nekateri ta čut bolj izostren. Jaz sem se totalo vrgel v heavy stil življenja saj sem začel veliko piti, tudi še kaj drugega zraven vse to samo zato ker nisem mogel več brez motorja.

Tudi prodajalec mašine me je ogoljufal in se lepo hvalil da ima 20.000 km- z obupno satanskimi besedami, pa ima gotovo 60.000 če ne več... Skratka nekaj motoristov ki jih poznam je v redu, za ostale mi je pa vseeno če živijo- nočem jim nič slabega ampak s takim življenjem so lahko samo sami sebi v največjo sramoto, če omenim samo velike količine pijače in motor. Ne bom delal samomora ampak bom našel rešitve, ne vem sicer še kakšne ampak...Nočem nobenih nasvetov, lahko pa mi kdo pošlje pm. Vem da ni prav da tu to pišem samo hočem da ljudje to slišijo, kot opozorilo da motorizem in podoben način življenja ni samo užitek in sreča ampak lahko postane tudi nočna mora. Besede Grobnik npr. v življenju sploh nočem več slišati ker me takoj asociira na človeka, ki me je totalno psihično sesul s svojim zavlačevanjem, goljufanjem in prilizovanjem. Tudi nikoli ne bom šel gor. Če bom dirkal bom po cestah in to brez milosti ker mi življenje itak samo po sebi ne pomeni nič več razen kup problemov in skrbi. Nobenemu ne bom hotel nič hudega saj vozim po svojem pasu razen mogoče avtomobilom ki bojo gledali v auspuh. Pri policiji nisem imel še nobene kazni zdej pa itaq ne bom ustavu, pijan itak ne vozim, čez naselje 50 ne več, izven naselja pa zame pravil ni- naj si jih postavi kdor hoče. Pa saj večina sportakov vozi brezglavo, nekaj tudi pijanih. Zdej pa ne morem več pisat ker mi je že od vsega slabo..Čista resnica je d morem vsako jutro bruhat ker mi je res že totalno slabo zaradi psihe, ne morem jest, spat, nič...tud delat ne saj me začne obupno glava bolet. No če se me hoče kdo znebit me lahko rade volje odstrani, tudi s foruma saj sem tudi tukaj že napisal vse kar je možno bolj v pizdi kot pa sem pa skoraj ni možno. OK, lepo se mejte, po pameti, brez alkohola, za hitrost pa itaq sami odgovarjate..CAO :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!