Skoči na vsebino

Nov zakon;z novim letom;mlad voznik;do 1400cc;


KLR 600

Priporočene objave

mocno upam da res ne bojo kaj takiga naredli....ker ze mam avto,izpit za samostojno voznjo pa bo komaj marca...tak da bom pol mogo avto prodat pa mitraljez nabavt da postrelim une bedake ki bojo to naredli :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mocno upam da res ne bojo kaj takiga naredli....ker ze mam avto,izpit za samostojno voznjo pa bo komaj marca...tak da bom pol mogo avto prodat pa mitraljez nabavt da postrelim une bedake ki bojo to naredli :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Ti si naš hihi :worship: Ravno prej k sm tule en post pisal sm se na tebe spomnu pa tvojo Alfo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si naš hihi :worship: Ravno prej k sm tule en post pisal sm se na tebe spomnu pa tvojo Alfo :whistle:

pa ves da zarad njih ne bom menjaval avta za neka jajca od 1400cc...za te kubike si rasji zzr-ja kupim,se bom vsaj spodobno vozo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ves da zarad njih ne bom menjaval avta za neka jajca od 1400cc...za te kubike si rasji zzr-ja kupim,se bom vsaj spodobno vozo....

Pozimi tud?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je sila gre ane? No da nehamo nabijat.. je že kdo kaj prebral tistega o spremembah in je dejansko kaj resnice na tem? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozimi tud?

z mopedi sem se tud pozimi vozo :D....

Če je sila gre ane? No da nehamo nabijat.. je že kdo kaj prebral tistega o spremembah in je dejansko kaj resnice na tem? :hmm:

jaz nisem nikak mogo odpret da bi lahko kaj konkretniga prebral

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nas bo mel pomoje velik ta problem če bi slučajno res ta zakon uvedl :headbang: tko da če bo, se lohk zberemo in gremo s skupnimi močmi te kurce postrelit k so se to spomnl :naughty: ne bom šov zdj sam zato svoj avto kupvt če ga lohk od fotra vozm :headbang:

Popravljeno . Popravil _OrAzEm_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Adobe Readerja nucaš če nimaš naložen?

mam....

Sej nas bo mel pomoje velik ta problem če bi slučajno res ta zakon uvedl :headbang: tko da če bo, se lohk zberemo in gremo s skupnimi močmi te kurce postrelit k so se to spomnl :naughty: ne bom šov zdj sam zato svoj avto kupvt če ga lohk od fotra vozm :headbang:

no ja...jaz pa ze mam svoj avto,tak da je se tolko hujs :angry: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je zelo žal, ampak večje in močnejše vozilo samo zaradi tega, ker je večje (in močnejše) ne nudi večje varnosti.

Nudi pa večjo hitrost, pospeške in (lažen) občutek varnosti...

Iz izkušenj. Sem se peljal z Yugecom, stoenko ali sličnimi majhnimi vozili in vedno so mi v škarje leteli "turki" z večjimi avtomobili. Sem si kupil starega Mercedesa dizla in mi več noben ni jemal prednosti. Tudi to je varnost.

Mi je pred avto Marcedesa v Srbiji priletel z dvorišča ogromen pes, ki sem ga povozil in sem lahko peljal dalje, ker je ruker prevzel odbijač. Je varnost?

Pri zletu s ceste je kolega v velikim avtom odrezal telegrafštango..... itd...masa dela svoje!!!

Dolge proge, če jih voziš, so zakon za velik avto, saj voziš 100 km pri 2000 obratih. To je v osnovi. Drugače pa je "sto ljudi sto čudi". In nekaterim ni za v roke dat tudi bicikla. Razmišljat je treba situaciji primerno. Če nezrelemu nadutežu s potrebo po samodokazovanju in želji po vzbujanju pozornosti daš v roke bilo kaj, bo vse razjebal. Res je verjetno, da bo z malim avtom naredil manj škode drugim. Ampak zaradi enega vdarit po pički vse, je idiotizem prve vrste. Naj ima začetnik na vozilu snemljivo oznako, da je začetnik v prometu in bo vse bolj umirjeno. In on in drugi vozniki, ki bodo njegovo neizkušenost tolerirali, za divjanje pa višje kazni (ponovno opravljanje dela izpita....npr.).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz izkušenj. Sem se peljal z Yugecom, stoenko ali sličnimi majhnimi vozili in vedno so mi v škarje leteli "turki" z večjimi avtomobili. Sem si kupil starega Mercedesa dizla in mi več noben ni jemal prednosti. Tudi to je varnost.

Mi je pred avto Marcedesa v Srbiji priletel z dvorišča ogromen pes, ki sem ga povozil in sem lahko peljal dalje, ker je ruker prevzel odbijač. Je varnost?

Pri zletu s ceste je kolega v velikim avtom odrezal telegrafštango..... itd...masa dela svoje!!!

Dolge proge, če jih voziš, so zakon za velik avto, saj voziš 100 km pri 2000 obratih. To je v osnovi. Drugače pa je "sto ljudi sto čudi". In nekaterim ni za v roke dat tudi bicikla. Razmišljat je treba situaciji primerno. Če nezrelemu nadutežu s potrebo po samodokazovanju in želji po vzbujanju pozornosti daš v roke bilo kaj, bo vse razjebal. Res je verjetno, da bo z malim avtom naredil manj škode drugim. Ampak zaradi enega vdarit po pički vse, je idiotizem prve vrste. Naj ima začetnik na vozilu snemljivo oznako, da je začetnik v prometu in bo vse bolj umirjeno. In on in drugi vozniki, ki bodo njegovo neizkušenost tolerirali, za divjanje pa višje kazni (ponovno opravljanje dela izpita....npr.).

ata ti si zakon :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ataIBA je car :worship:

Drugače pa... saj ne vem več... a me že namerno silijo da delam prekrške :hmm: Zdaj pa še naj to sprejmejo pa bo res samo še pika na i pa še bojo z avtom prekrški...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ce bojo res kaj takiga uvedli,...nas hocejo vse v psihiatrijo spravit,ker zravn njih se ti lahko se res zmesa....ker to kaj si nasi pametni posl/ranci zmisljujeno vec ni normalno.....najboljs da nam do 30iga leta dajo samo bicikl v roke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je tak.. že sami zdejšnji zakoni/predpisi so tk sestavljeni da te dobesedno silijo da jih kršiš. Upam da ne sprejmejo tega , drgač bo res jeba.. sploh nebom avta kupil, kupim raj eno raketo od motorja, pa 2 leti počakam da nisem več začetnik, pa potem nek normaln avto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ves da zarad njih ne bom menjaval avta za neka jajca od 1400cc...za te kubike si rasji zzr-ja kupim,se bom vsaj spodobno vozo....

haha meni pa več nič nebojo mogli, ko si naslednjo leto kupim 350z :whistle: , vi pa bote mogli se furat z 1400ccm jajci :whistle: :whistle: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha meni pa več nič nebojo mogli, ko si naslednjo leto kupim 350z :whistle: , vi pa bote mogli se furat z 1400ccm jajci :whistle: :whistle: :D

mah, če se zj ne se tut pol ne bom :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ce bojo res kaj takiga uvedli,...nas hocejo vse v psihiatrijo spravit,ker zravn njih se ti lahko se res zmesa....ker to kaj si nasi pametni posl/ranci zmisljujeno vec ni normalno.....najboljs da nam do 30iga leta dajo samo bicikl v roke

Ne izmišljujejo si to le naši.

V Italiji ta zakon že velja!

Sigurno pa če bi že bila ta omejitev nebi bilo samo do 1400cc ampak tudi KW(kot v Italiji),tako da lahko o raznih turbotih in temu podobnim samo sanjate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah dobr, nej stopi v veljavo.. bomo pač meli izpite 2 leti za okras in še naprej vozili motorje :) Pa tak lepo sem že mel izbranega Audija A4 1.8T, ampak kot kaže nebo nič.. bo pa Ninja 6-ka al pa Z750 :) :whistle:

No anywayz, je že kdo prebral tisto in je dejansko kaj resnice na tem ali so samo govorice?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne izmišljujejo si to le naši.

V Italiji ta zakon že velja!

Sigurno pa če bi že bila ta omejitev nebi bilo samo do 1400cc ampak tudi KW(kot v Italiji),tako da lahko o raznih turbotih in temu podobnim samo sanjate.

nasi pa morjo za vsakem k... ponavlat...sej ne znajo nic drugiga,ce ze hocejo ponavlat bi lahko za americani,kjer lahko z 16imi leti vozis avto,pa bi takrat bla omejitev 1400cc pa recimo max 70kW al pa manj,pa pol z 18imi vec....ne pa to ka bi se naj zdaj pripravlalo....jaz tud ce pride ta zakon v veljavo,se bom z zdajsnim avtom vozo....

Mah dobr, nej stopi v veljavo.. bomo pač meli izpite 2 leti za okras in še naprej vozili motorje :) Pa tak lepo sem že mel izbranega Audija A4 1.8T, ampak kot kaže nebo nič.. bo pa Ninja 6-ka al pa Z750 :) :whistle:

No anywayz, je že kdo prebral tisto in je dejansko kaj resnice na tem ali so samo govorice?

jaz takrat nisem uspel pridit do opisa,...tak da ce ves kak pridit do direktniga linka bom prebral...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uradni-list.si , dz-rs.si, zakonodaja.gov.si, js nism nič podobnega našel o omejitvi kubikov.

sej hvalabogu da ne :D...ce pa ze to uvedejo pa lahko 2009 brez problema :P :D...takrat se jaz vec ne bom sekiral :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!