Skoči na vsebino

Nov zakon;z novim letom;mlad voznik;do 1400cc;


KLR 600

Priporočene objave

Jao, pač si kupiš turbo 1.4 in gre ko smrt. Primer: Petka turbo, Uno turbo, ki ga dobiš za 1000€, Punto turbo in podobne male truge, za tiste pr dnarju pa kak Golf 1.4 TSI al FSi karkoli že so... P

Konji ti nič ne pomenjo če nimaš kg podanih. Zatorej naj omejijo kot pr motorjih KW/kg, ne pa 1400ccm. Daš u smart od Buse mašino pa maš mini raketo :D

točno tako... veliko bolje si eno makino uzet... kakega enoprostorca, audija bmw ja... z 150 kojni pa 2.0 motorji

še zmerej so velikooooo bolj varni od kakih petk pa unotov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz izkušenj. Sem se peljal z Yugecom, stoenko ali sličnimi majhnimi vozili in vedno so mi v škarje leteli "turki" z večjimi avtomobili. Sem si kupil starega Mercedesa dizla in mi več noben ni jemal prednosti. Tudi to je varnost.

Mi je pred avto Marcedesa v Srbiji priletel z dvorišča ogromen pes, ki sem ga povozil in sem lahko peljal dalje, ker je ruker prevzel odbijač. Je varnost?

Pri zletu s ceste je kolega v velikim avtom odrezal telegrafštango..... itd...masa dela svoje!!!

Dolge proge, če jih voziš, so zakon za velik avto, saj voziš 100 km pri 2000 obratih. To je v osnovi. Drugače pa je "sto ljudi sto čudi". In nekaterim ni za v roke dat tudi bicikla. Razmišljat je treba situaciji primerno. Če nezrelemu nadutežu s potrebo po samodokazovanju in želji po vzbujanju pozornosti daš v roke bilo kaj, bo vse razjebal. Res je verjetno, da bo z malim avtom naredil manj škode drugim. Ampak zaradi enega vdarit po pički vse, je idiotizem prve vrste. Naj ima začetnik na vozilu snemljivo oznako, da je začetnik v prometu in bo vse bolj umirjeno. In on in drugi vozniki, ki bodo njegovo neizkušenost tolerirali, za divjanje pa višje kazni (ponovno opravljanje dela izpita....npr.).

:worship: :worship: :worship: o tem govorim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa pravim psihoteste za vse kategorije, saj ne more vsak norc voziti po cesti.

pa bo stvar rešena. pa tak zakon sprejeti, kjer mora zdravnik obvestiti pristojne, če pacientu predpiše zdravila, katera vplivajo na sposobnost upravljanja vozil in od tistega trenutka naprej ti vozniška ne velja toliko časa dokler ne končaš zdravljenja. vi še veste ne koliko takih zadetkov se vozi po cesti.

in nenazadnje red narediti v policijskih vrstah. da se bodo zakoni tudi resnično izvajali potem bo šele učinek.

in kar je pa najbolj pomembno ceste poštimat, kar pa gradi na novo pa naj naredijo kvalitetno.

no mal sem pametovala :whistle:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tako... veliko bolje si eno makino uzet... kakega enoprostorca, audija bmw ja... z 150 kojni pa 2.0 motorji

še zmerej so velikooooo bolj varni od kakih petk pa unotov :)

A se kdo vpraša kakšni so obratovalni stroški takšnih strojčkov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če človek prebere vse skupaj, kar je napisanega ima ataIBA svoj prav za svoj primer, v točno takih okoliščinah kot jih je ustvaril.

Na drugo stran ima tudi Danci popolnoma prav, kar se tiče tehnologije, varnosti itn. In dejstvo je, da te še tako dober avto ne more obvarovat od tebe samega. Manj kot se znaš obvladati in več konjev kot imaš, večja je verjetnost, da boš nekje presegel zmožnost vozila, da zadrži željeno smer ali lastno sposobnost obvladovanja istega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noben zakon ne bo spremenil tega,da skoraj vsi ko dobijo izpit pa take al drugacne avte,mislijo da so zgrabli bika za jajca pa da jim noben nic ne more....dok se to ne bo spremenilo,se tud red na cestah ne bo, z nobenim zakonom/prepovedjo/omejitvijo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa pravim psihoteste za vse kategorije, saj ne more vsak norc voziti po cesti.

pa bo stvar rešena. pa tak zakon sprejeti, kjer mora zdravnik obvestiti pristojne, če pacientu predpiše zdravila, katera vplivajo na sposobnost upravljanja vozil in od tistega trenutka naprej ti vozniška ne velja toliko časa dokler ne končaš zdravljenja. vi še veste ne koliko takih zadetkov se vozi po cesti.

in nenazadnje red narediti v policijskih vrstah. da se bodo zakoni tudi resnično izvajali potem bo šele učinek.

in kar je pa najbolj pomembno ceste poštimat, kar pa gradi na novo pa naj naredijo kvalitetno.

no mal sem pametovala :whistle:

dr.looney :alien1:

psihoteste haha, večje bedarije še pa nisem slišal....in kak bojo oni vedli da je en naprimer divjak na cesti, tam bo pa čist drugače govoril...wtf, jaz lahko milijonkrat obljubim in se delam pridnega tam na tistem testu, pol pa v resnici delam drugače...takih psihotestov pa še zaenkrat ni, da bi oni res celega preskenirali in ugotovili v resnici kakšen si, oz. da bi ti brali misli....dost bolje bi blo razne teste sposobnosti in bi odstranli iz ceste razne krule, ki ne znajo niti parkirat kaj šele da bi odreagirale pravočasno v kočljivih situacijah, ter starejšim nad 70 let, pa bi blo dost manj nesreč...

in ja, spet mi je danes nekdo vzel prednost, da bi skoraj počlo...in ne ga srat kdo je bil za volanom...kdo drug kot konfuzna mlada krula :headbang:

zanimivo da mam vedno neprijetne situacije s takimi ki sicer vozijo po omejitvah in vse, samo kaj ko majo sposobnostne omejitve, taki pač niso za volan pa pika.

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In s kakim testom si ti ugotovil, kdo je omejeno sposoben?

to pač naj avtošole delajo, predn dajo komu izpit, ker se točno vidi kdo je je sposobn za volan it in kdo ne...jaz pa to ugotavljam vsakodnevno, ko vidim te krule, ko skoraj doktorirajo predn postavijo avto na parkplac, da se ne menimo kaj šele na cesti delajo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

psihoteste haha, večje bedarije še pa nisem slišal....in kak bojo oni vedli da je en naprimer divjak na cesti, tam bo pa čist drugače govoril...wtf, jaz lahko milijonkrat obljubim in se delam pridnega tam na tistem testu, pol pa v resnici delam drugače...takih psihotestov pa še zaenkrat ni, da bi oni res celega preskenirali in ugotovili v resnici kakšen si, oz. da bi ti brali misli....dost bolje bi blo razne teste sposobnosti in bi odstranli iz ceste razne krule, ki ne znajo niti parkirat kaj šele da bi odreagirale pravočasno v kočljivih situacijah, ter starejšim nad 70 let, pa bi blo dost manj nesreč...

nimaš pojma, kaj je to psihotest. ne delajo jih v avtošoli ampak je treba za to stopiti do strokovnjaka.

jest bi pa iz cesta odstranila vse prepotentneže, ki mislijo da so šumiji, pa loebi pa nevem kaj še.

vsak se zna hitro peljat na gas tiščati pa res ni problem. problem nastane ko se avto začne obnašati malo drugače kot so predvidevali, kaj pa potem...bum tresk in tragedija je tu pa je lahko še nevem kako varen in velik avto.

pri hitrostih nad 100km/h ... si pašteta v vsakem avtomobilu, ki trešči v oviro.

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo. Jaz tudi vsak dan vidim psihote na cesti. Le kako so ti izmuznili skozi sito avtošol? :hmm:

jaz nevem kaj so za tebe psihoti, če nekdo bolj dinamično vozi če ni zato psiho, verjetno pa tudi če malo prek omejitev pelje je verjetno manj nevaren v prometu kot osebki ki sn jih zgoraj omenjal...

nimaš pojma, kaj je to psihotest. ne delajo jih v avtošoli ampak je treba za to stopiti do strokovnjaka.

jest bi pa iz cesta odstranila vse prepotentneže, ki mislijo da so šumiji, pa loebi pa nevem kaj še.

vsak se zna hitro peljat na gas tiščati pa res ni problem. problem nastane ko se avto začne obnašati malo drugače kot so predvidevali, kaj pa potem...bum tresk in tragedija je tu pa je lahko še nevem kako varen in velik avto.

pri hitrostih nad 100km/h ... si pašteta v vsakem avtomobilu, ki trešči v oviro.

dr.looney :alien1:

to ni res, pelji se ti 100 kmh na uro naprimer po mestu, kjer je polno križišč, avtomobilov, pešcev, in ne poči v nobenega...to morš bit že kar majstor :worship: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri izpitih za motor so meje. Saj se pritožujejo, samo očitno tam deluje. To bi brez problema moralo delovati tudi za B kategorijo. Dokler nimaš izkušenj, ne rabi imeti tvoj avto 150km.

Da bi bila sama omejitev na kubike, je malo neumno. Sam sem imel vmes tudi Ibizo 1.9 SDI. Konjev nič, tako da ni bilo nobenih pospeškov. Pila je pa tudi bolj malo, vožnja z njo je bila pa užitek. Je le nadomestila R 5 :)

@ataIBA

dobra vzgoja pomaga. Me pa zanima, koliko očetov ima dandanes čas oz. koliko jih čuti tako odgovornost, da bi bili pripravljeni vcepiti frišnemu vozniku spoštovanje do ceste. Verjamem da obstajajo/te taki, samo je ta številka na žalost zelo mala.

Potem pa imaš starše, ki komaj čakajo, da mulc naredi izpit in da ga nimajo več na puklu, ker je skoz rabil prevoz.

Imej zaradi mene Audi S8 ali pa R Clio. Z obema boš lahko naredil tedensko x km in z obema boš vsakič prišel na cilj, če boš vozil po pameti.

Razbiješ se lahko tako z unotom kot tudi s kakom mercedezem. S tem da raje vidim, da se zaradi vročekrvnosti in dokazovanja pred drugimi zabije tamali z unotom, da ne nasrkajo še nedolžni.

Ne rečem. Dejstvo je, da je lažje voziti okoli z avtom, ki ima 100+ konjev. Lažje prehitiš nedeljskega voznika ali pa kak tovornjak. Samo se prehitro izrabijo konji za pumpanje ega.

Pristrižt peruti mladim in pijanim voznikom, pa bo cesta bolj varna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morem rečt, da še mi v življenju ni vzel prednosti, ko sem bil na motorju, kakšen pubec v hitrem avtu pa če si z njim pumpa ego ali pa ne. Ženske, nedeljski vozniki in ljudje v starih letih pa mi to delajo dnevno.

Res pa je, da pri divjanju mladih s hitrimi avtomobili pride do drugih nesreč naprimer pri prehitevanju, neobvladovanju vozila itd ampak še vedno me bolj jezi to jemanje prednosti. Če bo pa po moji strani ceste, bognedaj, vame priletel nasproti kakšen prehiter avtomobilist ali pa sekal ovinek in priletel direkt v mene pa bom najbrž spremenil mnenje. Če bom še lahko.

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem bral vsega, bom pa podal svoje mnenje!

V zadnjih dneh pred novim letom so se poslovili mislim da trije mladoletniki od 19 - 22 let! Če kdo misli, da bi bili živi, ker bi morali vozit avte do 1400 ccm je prostaško rečeno idiot! Sam sem imel astro 1,4, ki je imela 82KM in je šla po števcu 190! Za ubit več , kot dovolj!

Iz moje mladosti - ko sem bil v zgodnjih 20 (tako, kot zgoraj omenjeni) sem peljal v Ribče v disko (Yugo 45)! V Ihanu sem po ravnini prehitel eno Diano, ki je drgnila 40 po cesti in mi metala blato na šipo! Seveda sem šel prehitevat in takrat se je zgodilo....... po prehitevanju je bil pred mano levi ovinek, avto pa je vleklo samo naravnost. Vse, kar sem uspel narediti je bilo, da sem poravnal krmilo in panično zaviral. Potem smo leteli s ceste. Na moji desni je bil vogal silosa, na moji levi stara jablana. Med njima je bilo caa 3 metre. A glej šli smo vmes. Imel (i) smo srečo. Če bi šel v vogal silosa - pogreb, isto bi bilo z jablano! Vrjetno, da bi ob drugačnem razpletu gnil v zemlji že 20 let. Mogoče bi s sabo odpeljal še kakega sopotnika....imel sem SREČO!

BIL SEM NEIZKUŠEN (100% trezen) - na grobu ta opomba ne pomeni nič!

Vozniki začetniki imaj premalo izkušenj in tu ne pomaga skoraj noben ukrep. Običajno pa je tu še faktor mladosti, ko se mudi, ko se je potrebno dokazovati prijateljem, itd. Vse to pa vodi v razne črne kronike in statistike.....

Če se povrnem, k temi - TAK UKREP BO IZZVENEL V PRAZNO!!!!!

PA PO PAMETI NA CESTI S 4MI ALI 2MI KOLESI!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa pravim psihoteste za vse kategorije, saj ne more vsak norc voziti po cesti.

pa bo stvar rešena. pa tak zakon sprejeti, kjer mora zdravnik obvestiti pristojne, če pacientu predpiše zdravila, katera vplivajo na sposobnost upravljanja vozil in od tistega trenutka naprej ti vozniška ne velja toliko časa dokler ne končaš zdravljenja. vi še veste ne koliko takih zadetkov se vozi po cesti.

in nenazadnje red narediti v policijskih vrstah. da se bodo zakoni tudi resnično izvajali potem bo šele učinek.

in kar je pa najbolj pomembno ceste poštimat, kar pa gradi na novo pa naj naredijo kvalitetno.

no mal sem pametovala :whistle:

dr.looney :alien1:

Taka "pametovanja" so hvale vredna :worship: :worship: :worship: . Taka razmišljanja vodijo v preprečitev nesreč in povečanje varnosti!! Ne samo da se pod to podpišem, ampak ena runda :beer2: (najmanj) pade, ko pridema vkup :yea2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pač naj avtošole delajo, predn dajo komu izpit, ker se točno vidi kdo je je sposobn za volan it in kdo ne...jaz pa to ugotavljam vsakodnevno, ko vidim te krule, ko skoraj doktorirajo predn postavijo avto na parkplac, da se ne menimo kaj šele na cesti delajo....

... edina in res edina prednost teh "krul" je v tem, da vse delajo počasi in lahko odreagiraš in situacijo rešiš. Hudo pa je, če taka "krula" hoče pokazati kolegicam ali kolegom svoje "vrhunsko znanje" in gre vse v tri p... materne.

Pred leti sem peljal po stari cesti Celje - Ljubljana. Pred mano avtobus, za mano "krula" z Renault 5, CE registracije. Jaz s starim Mercedesom 220 D. Ko me je prvič začela prehitevati v škarje, sem preprečil čelno trčenje tako, da sem zavil pred njo. Če nebi, bi jo vzporedno z mano snel s ceste nasproti vozeč tovornjak. Spregledala je šleperja :headbang: !!!! Res je, da je zaradi avtobusa pred mano bila cesta nepregledna, ampak to ni izgovor!! Kmalu me je drugič začela prehitevati na enak način - v škarje. Čelno trčenje sem rešil tako, da sem bremzal na polno in zategnil skrajno desno na bankino, da je lahko potegnila pred mene. Malo je falilo, da nisem odletel s ceste. Ko sem "kruli" potrobil, mi je namesto HVALA pokazala srednji prstek. Kmalu zatem gre prehitevat avtobus. Ko sem videl, da leti spet v škarje, sem se obesil na troblo, tako opozoril šoferja avtobusa, da je polno bremzal in zategnil na bankino. Tudi to ne bi bilo dovolj, če ne bi nasproti vozeče vozilo tudi zategnilo na bankino in "kruli" dalo plac. Imel sem srečo, da sem za avtobusom tudi jaz polno bremzal, ker je nasproti vozeč avto z bankine odletel direktno pred mene. Milimetri so preprečili čelno trčenje. "Krula" je odpeljala naprej, jaz sem prehitel avtobus, peljal za njo, iz avta poklical po tlf policijo, ki je krulo čez nekaj km ustavila. Z njo je bil verjetno sodelavec, ki je bil v ksiht zelen. In "krula" je tolmačila policajem, da sem jaz prizadet, ker me je prehitela....Končalo se je pri sodniku za prekrške. Dobila je polno porcijo, saj policajem ni bilo težko dobiti šoferja avtobusa, ki je povedal še huje. Imel je poln avtobus ljudi in letel po bankini.

No, tako "krulo" bi z veseljem dal na analizo značaja. In če rečem "krula", je to zanjo najnežnejši izraz...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam naj mi to fuknejo, pošicam vse :headbang: Banda :doze: Do 1400cc še pravega avta ni madona, idiotsko. Kje si pa slišu to?

ej jest mam 1.0 :) pa gre 180 :) kwa a ni to prav avto :)

se pa strinjam...jest bi vam zacetnkom dau 1000ccm avto....pa do 21. leta mas da furas to...

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko ima 1000 kubikov, 2500 kubikov, ali pa ta malega Daihatsuja; če v glavi ni poštimano... Tako da ta zakon ne bo ne vem kaj spremenil.

Potem pa vidiš smrklovje, komaj naredil izpit, avto od fotra, muzika na full, telofon na ušetu, vozi pa kot da je sam na cesti... Pa saj ima vendar izpit že cel mesec, je ja izkušen šofer... Bi bilo res treba pomisliti malo na te teste pri psihologo, preden dajo vozniško v roke. Pa na vsakih, recimo pet let, obnovitveni tečaj predpisov.

Sem imel predvčerajšnjim en tak primer mladega voznika. Peljem iz Velenja, pred mano mulo v BMW, spredaj en počasen avto. Vozim nekaj časa zadaj, ko pa nekako ni zbral poguma za prehitevat, ga pač prehitim, malo za tem pa še sprednjega. Mu je menda bilo pod čast, da ga nekdo prehiti (zraven je vendar imel fračo), prehiti počasnega in mene. Je še kar pritiskal na plin na ravnini, pred vsakim ovinkom pa na bremzo... Sem si mislil, pač ne pozna ceste. Se mu približam, da bi ga prehitel,...- napaka! Kot bi biku pokazal rdečo cunjo... Tip je počil po gasu, da je konec ravnine skoraj s ceste letel v ovinku. Sem potem vozil 100 metrov za njim, pa je bil potolažen, njegov ego.

Se bo že naučil, da zadnji pogon ni za divjat pozimi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sem bral napisano in lahko povzamem vse v en sinopsis. Verjamem, da se zdi tistim, ki izpita še nimajo, takšno omejevanje bedasto, mi, ki ga že nekaj let imamo pa vemo, da ni tako zelo bedasto. Če samo malo prevrtim film nazaj in se spomnim, da sem s 115KM Mondeotom pri 18-ih podiral zvočne zidove, in da ogromno razmaličene pločevine na slikah nosi znak nemških pretižnežev (BMW mostly), lahko rečem, da morebitni zakon ni brezvezen. Res je, da nekateri stiskajo vedno do daske, ne glede na število ihahajev, ampak bistveno manjšo željo imaš po testiranju moči svojega jeklenega konjička, če ima 60KM ali pa 120KM. Vsaj pri meni je bilo tako. To, da recimo Punto 1.2 ni avto, da se sploh ne da voziti z njim in udobno peljati, lahko res trdi samo nekdo, ki vozniškega izpita še nima ali pa je razvajena rit. Sploh glede na cestne omejitve avto ponuja popolnoma dovolj in tudi prehitevanje ni nevarno. Problem nastopi, če se peljejo 4 + pritljaga, ampak hej, ko imaš ljudi okoli sebe, pa premori še toliko odgovornosti, da jih varno spraviš od točke A do točke B. Takšne situacije so načeloma tako ali tako redke in se večinoma voziš sam ali s sopotnikom, za kar pa tudi kavni mlinček zadostuje. Itak samo 2 leti.

Kakorkoli, poligon varne vožnje bi moral biti vključen v opravljanje vozniškega izpita. Raje 100€ zraven zdaj, ko pa 4000€ kasneje, ko bo avto razbit (duševnih travm zaradi povzročitve kakšne nesreče s smrtnim izzidom raje ne bom omenjal).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sem bral napisano in lahko povzamem vse v en sinopsis. Verjamem, da se zdi tistim, ki izpita še nimajo, takšno omejevanje bedasto, mi, ki ga že nekaj let imamo pa vemo, da ni tako zelo bedasto. Če samo malo prevrtim film nazaj in se spomnim, da sem s 115KM Mondeotom pri 18-ih podiral zvočne zidove, in da ogromno razmaličene pločevine na slikah nosi znak nemških pretižnežev (BMW mostly), lahko rečem, da morebitni zakon ni brezvezen. Res je, da nekateri stiskajo vedno do daske, ne glede na število ihahajev, ampak bistveno manjšo željo imaš po testiranju moči svojega jeklenega konjička, če ima 60KM ali pa 120KM. Vsaj pri meni je bilo tako. To, da recimo Punto 1.2 ni avto, da se sploh ne da voziti z njim in udobno peljati, lahko res trdi samo nekdo, ki vozniškega izpita še nima ali pa je razvajena rit. Sploh glede na cestne omejitve avto ponuja popolnoma dovolj in tudi prehitevanje ni nevarno. Problem nastopi, če se peljejo 4 + pritljaga, ampak hej, ko imaš ljudi okoli sebe, pa premori še toliko odgovornosti, da jih varno spraviš od točke A do točke B. Takšne situacije so načeloma tako ali tako redke in se večinoma voziš sam ali s sopotnikom, za kar pa tudi kavni mlinček zadostuje. Itak samo 2 leti.

Kakorkoli, poligon varne vožnje bi moral biti vključen v opravljanje vozniškega izpita. Raje 100€ zraven zdaj, ko pa 4000€ kasneje, ko bo avto razbit (duševnih travm zaradi povzročitve kakšne nesreče s smrtnim izzidom raje ne bom omenjal).

meni se tudi zdi bedasto, pa mam že izpit za avto skor leto pa pol :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejko, jaz imam izpit 24 let. Pa se mi ta omejitev ne zdi bedasta. V teh skoraj četrt stoletja za volanom, sem videl veliko ''izkušenih'' v jarku...

In veš kaj me totalno razpizdi? S truckom lepo pelješ po pasu za počasna vozila, po odstavnem pasu ti pa mulo 200/uro švigne mimo... Kje ima pamet? Se sploh zaveda posledic, če bi jaz krenil desno? K sreči imamo poklicno deformacijo, da podzavestno gledamo v ogledala. Malo razmisli. Niso vsi mladi vozniki enaki,- nekateri se pa najdejo v tem postu. In zaradi takšnih top guyev so take omejitve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejko, jaz imam izpit 24 let. Pa se mi ta omejitev ne zdi bedasta. V teh skoraj četrt stoletja za volanom, sem videl veliko ''izkušenih'' v jarku...

In veš kaj me totalno razpizdi? S truckom lepo pelješ po pasu za počasna vozila, po odstavnem pasu ti pa mulo 200/uro švigne mimo... Kje ima pamet? Se sploh zaveda posledic, če bi jaz krenil desno? K sreči imamo poklicno deformacijo, da podzavestno gledamo v ogledala. Malo razmisli. Niso vsi mladi vozniki enaki,- nekateri se pa najdejo v tem postu. In zaradi takšnih top guyev so take omejitve.

Kako si pa pri njegovih 200/uro in svojih 80/uro ti ugotovil, da je bil 'mulo'?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo se vseeno ne bo noben zakon pripomogel k nespameti enih(mladih al pa starih)....tega ne more noben spremenit(razn vsak pri sebi(sam))

...kolko je pa tudi starejsih "izkusenih" ko ne poznajo/upostevajo pravila in omejitve?pa kdo si lahko zmisli da ljudje pri 80ih ko vlka vecina ze slabo slisi/vidi ima slabe reflekse sedi za volanom?(ne recem da so vsi "nesposobni" pri teh letih,....jih je pa vecina)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!