Skoči na vsebino

Nov zakon;z novim letom;mlad voznik;do 1400cc;


KLR 600

Priporočene objave

Kako si pa pri njegovih 200/uro in svojih 80/uro ti ugotovil, da je bil 'mulo'?

D.

Kako sem ugotovil? Nisem ga videl, ampak kdo od zrelih voznikov bi pa to naredil? To je obnašanje idiota. Kretena in imbecila. Sem bil dovolj jasen? Pa pri tem ni važna starost v letih. Ti povem, če bi ga takrat dobil, tako bi mu navil ušesa...

Pa poglej drugače,- jaz bi zavil desno, oni pa od zadaj na polno pod keson. Bi mu šla glava (višina dna prikolice)... Saj smo že videli take slike na netu. Pred leti moder Ford Probe zakantan od zadaj v tovornjak. Vsi potniki v Fordu so bili na mestu mrtvi. Zato to pišem, ker me je kar srh spreletel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo se vseeno ne bo noben zakon pripomogel k nespameti enih(mladih al pa starih)....tega ne more noben spremenit(razn vsak pri sebi(sam))

...kolko je pa tudi starejsih "izkusenih" ko ne poznajo/upostevajo pravila in omejitve?pa kdo si lahko zmisli da ljudje pri 80ih ko vlka vecina ze slabo slisi/vidi ima slabe reflekse sedi za volanom?(ne recem da so vsi "nesposobni" pri teh letih,....jih je pa vecina)

Problem je samo, da nekatere sreča pamet šele na oni strani sveta... ali ko spravi nekoga tja. Jaz mislim, da bi nujno morali v avtošole uvesti psihološke teste in šolo varne vožnje. Vsak pač ni sposoben voziti avtomobila, tako kot vsakdo ni sposoben igrati harmonike. S tem, da ko nekomu, ki je v 5-to naredil izpit zgolj po sreči, daš avtomobil v roke, ga vbistvu opremiš z orožjem. No, nekateri ga naredijo tudi v prvo pa se potem razmažejo na sosedovem plotu. Vse to kaže na to, da je nekaj narobe s preverjanjem znanja, preden te spustijo iz vajeti. Mislim, da bi morali zadevo prenoviti.

Uvesti bi bilo potrebno tudi preverjanje znanja na vsakih 5 let recimo, penzekom po 65-em letu, bi ga pa na vsako leto. Ljudje ne gledajo v vzratna ogledala, NE DAJEJO SMERNIKOV itd. Ves ta demokratični sistem je preveč razpuščen. Vsakomur pa tudi ne moreš dati vsega v roke. Zato pa je toliko nesreč, ker ni nobene selekcije že v samem začetku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako sem ugotovil? Nisem ga videl, ampak kdo od zrelih voznikov bi pa to naredil? To je obnašanje idiota. Kretena in imbecila. Sem bil dovolj jasen? Pa pri tem ni važna starost v letih. Ti povem, če bi ga takrat dobil, tako bi mu navil ušesa...

Hja, zreli idioti, kreteni in imbecili pač niso 'mulo'-ti... :whistle:

Pa poglej drugače,- jaz bi zavil desno, oni pa od zadaj na polno pod keson. Bi mu šla glava (višina dna prikolice)... Saj smo že videli take slike na netu. Pred leti moder Ford Probe zakantan od zadaj v tovornjak. Vsi potniki v Fordu so bili na mestu mrtvi. Zato to pišem, ker me je kar srh spreletel...

Zakaj pa bi ti zavil desno na odstavni pas? Ravno tako nimaš tam kaj iskat kot 'mulo'... :rolleyes:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa bi tudi malo poostrili izpravnost vozil na cesti

ja seveda, in potem so bodo naši možje v modrem obesili na športne filtre, nehomologirane alu felge, izpuhe, plave žarnice v parkirnih lučeh ter razne športne stopalke.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa bi ti zavil desno na odstavni pas? Ravno tako nimaš tam kaj iskat kot 'mulo'... :rolleyes:

D.

Meni se je enkrat na motorju in enkrat v avtu zgodilo, da me je po desni na pasu za izvoz z avtoceste prehitel mulo v kanti. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja seveda, in potem so bodo naši možje v modrem obesili na športne filtre, nehomologirane alu felge, izpuhe, plave žarnice v parkirnih lučeh ter razne športne stopalke.......

Vbistvu so se že....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In tako mladiči na cesti postajajo možje!

Hamdala agar!!!

Če preživijo!!! :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danci1973, ne vem, a se delaš norca, ali kaj...?

Nagradno vprašanje samo zate: Čemu je namenjen odstavni pas?

1.- za prehitevanje

2.- za vozila, ki se zaradi okvare ustavijo

3.- ne vem

Pa še eno: Po kateri strani se prehiteva?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakon je bedn. Kdo ga bo upošteval? Js sigurno ne (če se sprejme). SPloh z takim pogojem kot je bil omenjen, 1400cc, ko bi vsaj omejili kw/kg. Idioti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danci1973, ne vem, a se delaš norca, ali kaj...?

Nagradno vprašanje samo zate: Čemu je namenjen odstavni pas?

1.- za prehitevanje

2.- za vozila, ki se zaradi okvare ustavijo

3.- ne vem

Pa še eno: Po kateri strani se prehiteva?

:slap: Jasno, da se delam norca. Jaz itak vedno vozim po omejitvah, prehitevam pa sploh ne - me je strah, lahko kak tovornjak malo pred mene zapelje. :rolleyes:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakon je bedn. Kdo ga bo upošteval? Js sigurno ne (če se sprejme). SPloh z takim pogojem kot je bil omenjen, 1400cc, ko bi vsaj omejili kw/kg. Idioti.

Sej lih v tem je fora. Si kupiš R5 ali Uno TURBO, ki gre ko smrad in si car :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če preživijo!!! :unsure:

Naravna selekcija :evilgrin:

Zakon je bedn. Kdo ga bo upošteval? Js sigurno ne (če se sprejme). SPloh z takim pogojem kot je bil omenjen, 1400cc, ko bi vsaj omejili kw/kg. Idioti.

Ne, ti si nad zakonom in biti nad zakonom je popolnoma lahko. Le državi vsake toliko plačaš dodatek na izvenzakonskost. Če te dobijo, seveda.Lahko jim tudi uideš, se kam zabiješ in potem bomo spet naveliko razglabljali o tem, kako policija mori (nadzakonske) otroke :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: Jasno, da se delam norca. Jaz itak vedno vozim po omejitvah, prehitevam pa sploh ne - me je strah, lahko kak tovornjak malo pred mene zapelje. :rolleyes:

D.

Malo zajebancije pač. Upam, da se mi ne bo kašen nabil v prikolico. Avto bi še čutil, bajka pa verjetno ne.

In zaradi par % prepotentnih mulotov, boste vsi mladi vozniki vozili omejene avte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, mi pametujemo, v parlamentu bodo pa naredili, kot bo njim pasalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi dal samo do 1000 cm do 30 leta izpit.narsker bi preživel k jih ni več

Jaz ga nekaterim sploh ne bi dal :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakon je bedn. Kdo ga bo upošteval? Js sigurno ne (če se sprejme). SPloh z takim pogojem kot je bil omenjen, 1400cc, ko bi vsaj omejili kw/kg. Idioti.

Pa kaj si ti tle neki frajer, ko boš imel enkrat izpit verjemi da boš upošteval zakon ne pa tvegal da ti ga vzamejo(katerega so ti plačali verjetno tvoji starši).

Če pa si že taki frajer da se boš vozil tako da kršiš zakon boš pa enkrat ali pa dvakrat plačal pa se boš vozil tako kot se normalni.Zato ker kazni zaenkrat še neboš plačal ti ampak tvoji tastari in ti bodo pol oni težili.Pa ne mi govort da boš sam plačal kazen ker si sam še neslužiš kruha tko da....in tudi na banki ga nimaš nevem kaj kot ostali tvojih let

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj si ti tle neki frajer, ko boš imel enkrat izpit verjemi da boš upošteval zakon ne pa tvegal da ti ga vzamejo(katerega so ti plačali verjetno tvoji starši).

Če pa si že taki frajer da se boš vozil tako da kršiš zakon boš pa enkrat ali pa dvakrat plačal pa se boš vozil tako kot se normalni.Zato ker kazni zaenkrat še neboš plačal ti ampak tvoji tastari in ti bodo pol oni težili.Pa ne mi govort da boš sam plačal kazen ker si sam še neslužiš kruha tko da....in tudi na banki ga nimaš nevem kaj kot ostali tvojih let

Mogoče so pa starši na takem položaju, da ne bo rabil plačevat kazni in skrbet za odvzem vozniškega dovoljenja?

Po mojem so,ker fant,ki še ne polnoleten reče,da so avti pod 1.4 litra prostornine kante in jajce,mora met zelo močno podporo al pa bit hudičevo samozavesten!!!!

No,to je moje mnenje!

BTW. Vozim kanto z 1200ccm. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr, mogoče mal pretiravam , nbevem če bi mel jajca kr tako kršit zakon in tvegat tako visokih kazni ki bi jih še plačal težko. Ampak sem pa že peljal tolko avtov da lahka na podlagi mojih ugotovideh rečem da kar je po 1,4 ni za peljat. :whistle: Sploh pa ne iščem nevem kako močne zadeve, tisto kar js hočem nima niti 0,01 lpnja na kilogram, ker nameravam avto met za vozit, ne za drkat sm pa tja. Moralizirajte kolko hočte, js stojim za tem da je zakon (tak kot je opisan na prvi strani) glup, brezvezen, debilen, sem pa za dodatne tečaje vožnje (če le nebo zo drastično podražalo zadeve) in pa za tisto omejitev glede moči/teže. Pustmo času čas, pa bomo vidli kako bodo naši vrli poslanci odločl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti nejc misliš sam tankat avto ki ga boš kupil, ne glede na ccm-je :hmm:

sam vozim citroen saxo-ja, mašina 1.1 (60KM), pa ti povem, men je to tok hud avto da ga ne zamenjam

ogromno ljudi katere sem kam peljal me je že vprašalo če je to 1.4 mašina, jaz pa se samo nasmejem, ker res za to kubikažo zelo dobro potegne, pije pa okol 5,5L

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr, mogoče mal pretiravam , nbevem če bi mel jajca kr tako kršit zakon in tvegat tako visokih kazni ki bi jih še plačal težko. Ampak sem pa že peljal tolko avtov da lahka na podlagi mojih ugotovideh rečem da kar je po 1,4 ni za peljat. :whistle: Sploh pa ne iščem nevem kako močne zadeve, tisto kar js hočem nima niti 0,01 lpnja na kilogram, ker nameravam avto met za vozit, ne za drkat sm pa tja. Moralizirajte kolko hočte, js stojim za tem da je zakon (tak kot je opisan na prvi strani) glup, brezvezen, debilen, sem pa za dodatne tečaje vožnje (če le nebo zo drastično podražalo zadeve) in pa za tisto omejitev glede moči/teže. Pustmo času čas, pa bomo vidli kako bodo naši vrli poslanci odločl.

tako je, in ne samo ta zakon, ki itak še ni sprejet in verjetno niti ne bo...90% cpp zakonov je takšnih kot si opisal, in ljudje ki jih upoštevajo, so tudi vse to od zgoraj naštetega :yes: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!