Skoči na vsebino

Vtisi dnevnih voženj 2008


Sanda7

Priporočene objave

Braaaaaaaavo!!! Zdej se bomo pa že loh na cesti srečal, ne samo na Šobcu :P No, pa po pameti :whistle:

Hvala, hvala ;) ja res je ja... zej se me pa merki na cest :P hehe... ja bom po pamet pa po cest O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po službi:

Vrhnika(zjutraj)-Ljubljana-Vrhnika-Logatec-Postojna-Divača-Štanjel-Nova Gorica-Most na Soči-Idrija-Logatec-Vrhnika

260km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okroglih in lepih 400km, predvsem sem obdelal Primorsko od Kopra pa do Trente. Na poti nič posebnega, v spominu mi bo ostaloo edino to, da so me ustavili policaji. Ko mi je policist rekel 3 kazenske točke in 250€ sem skor dol padel. Pole sem mu pokimal in priznal, da je šlo prehitro. Sem že klel pri sebi, da esm delal pol mesca v prazno, ko je rekel, da bova to spregledala in naj drugič počasneje vozim v naselju, predvsem zaradi sebe in ne njih. Zdaj pa res nimam več izgovorov, da si naum šel kupit končno ene poštene hlače za motor :closedeyes: . Na žalost pa opažam, da folk sploh ne blenda, danes so ble 3 patrulje, niti eden mi ni požmigal, spet drugič mi je pa en kamionist skor iz kabine padu, tako močno mi je mahal, naj zmanjšam hitrost :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štart ob 15.30 po službi:

Vrhnika(zjutraj)-Ljubljana-Litija-Trbovlje-Zidani Most-Mokronog-Novo Mesto-Mirna peč-Trebnje-Ivančna Gorica-Žužemberk-Dvor-Kočevje-Sodražica-Cerknica-Logatec-Vrhnika

Prišel točno ob 20:00.

300km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

včeraj zjutraj na morčka, danes zvečer nazaj... u bistvu sploh ne bi bilo vredno posebne omembe, če ne bi bila cesta morda ne glih čudežno, zato pa definitivno nepričakovano skoraj čisto prazna :eek: prvi zamašek šele na gradbišču v KP... tudi vreme se je kljub slabši napovedi odlično držalo, tako da je za nama z Lubico zares čudovitih 234 kmjčkov :worship: edina zares slaba stran je bla moja nepazljivost na sončku (kljub SNjinim :winkiss: opozorilom) sem svojo grundfarbo prebarval v izjemno avtentično indijansko rdečo - muka je bla že zlest v usnje, noge so me tako pekle v škornjih da sem jih doma komaj spravil dol... še dobro da med vožnjo nisem nič čutil - ni blo časa razmišljat o tem... in da gremo jutri zjutraj v Brno :OK:

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj Prevalje -Dravograd Golica, Radlje -Dravograd in nazaj na Prevalje.

Danes Prevalje -Železna kaplja -Pavličevo sedlo- Logarska dolina in nazaj še na Jezersko -Železna kaplja -Prevalje.

Kilometrov ni bilo ne vem kako veliko, užitkov pa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprobal na sveže odprto avtocesto Lendava-Murska Sobota. Relacija je precej kratka, zato sem malo podaljšal vse skup:

MS->Kuzma->Jennersdorf->Heiligenkreuz->Körmend->Lenti->Letenye->Hodošan->Mursko Središče->Lendava

4 države, lepo zapakirane v 250km :OK:

(ja, poleg meje sem doma :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale zadnja vožnja je bla pa tok utrudljiva, d sm mogla nardit pardnevno pavzo vmes in jo dons dokončat :whistle: . V torek zvečer najprej MP - Medvode, k je moj GigSrček hotu met nove copatke, pol pa direkt gume ulaufat do Strunjana :naughty: . Vtis....tud z novimi gumami je težko lepo peljat ovinke, če maš na hrbtu tovor v obliki ruzaka, ki poka po šivih :slap: (še dobr d je večji del prtljage že šou na morje pred mano :rolleyes: ). Pr Hruševju ujela enga na rdeči CBR 600 RR, k se me je zgleda ful ustrašu :evilgrin: , k je začel bežat na žive in mrtve :unsure: .GigSrček je dva dni dopustoval pod drevesom (drug dan ga je pršla maltretirat ličinka :evilgrin: ), jz pa mal nižje v vodi :yea1: :kva2: :010 (lastnik ličinke :evilgrin: se je prvi dan še nek trudu čofotat za mano, tadrug dan je pa kr obležal na obali :evilgrin: ). Glede na slabo vikend napoved je blo treba dons zbežat domov, do Postojne uspešno, tm se je pa prvič uscal, na pumpi nas je kr neki taboril (prepoznala samo slavnega Mausa B) , upam, d niste bli preveč mokri k ste letel direkt v dež :rolleyes: ). Pogled v nebo in odločitev za sicer osovraženo ac do Ljubljane....do Loma me je še enkrat opral :angry: ....potem pa čudovito suha cesta do Barja kjer se je spet ulil, mi je blo že itak vseen (bedno vreme letos :headbang: )pa če začnejo gnile žabe padat tko d sm se do Ivančne kr pelala, pol pa spet sonček do doma. Vse skup 412 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj malo po koroški,pa čez Golico in nazaj,potem pa preko Črne in Slemena v Zavodnje,Letuš in domov.Lepi ovinki,v Črni pa sejem,ljudi se je trlo,tako sem se skoraj skuril na soncu,preden sem se prebil čez.V Žalcu pa že prva plohica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrhnika-Logatec-Planina-Logatec-Vrhnika-Ljubljana-Litija-Trbovlje-Zidani Most-Krško-Brežice-Vinji Vrh-Cerklje ob Krki-Novo Mesto-Ljubljana-Vrhnika

Nekje 300-400km, ne vem točno.

Hvala vsem udeleženim (že veste kateri ste), za prijetno družbo in veliko mero potrpežljivosti, ker ste s sabo imeli enga tapočasnega. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tridnevni vikend paket se je uspešno zaključil. Vseboval pa je (navedena so le mesta ustavljanja zaradi buljenja, sladoledanja, pitja, hranjenja, fotkanja, kofetkanja, kopanja, martinčkanja, ipd.):

Petek 15.08.: Ljubljana(štart od doma)-Novo mesto-Metlika(tankanje)-Karlovac-Bihać-Bosenski Petrovac-Ključ(tankanje)-Jajce-Bugojno-Jablanica-Mostar(tankanje)-Čapljina(sladko :zzz: ).

Sobota 16.08.: Čapljina-Metković-Herceg Novi(tankanje)-Kotor-Budva-Lovčen-Kotor-Dubrovnik-Neum(tankanje)-Opuzen(še slajše :zzz: ).

Nedelja 17.08.: Opuzen-Šibenik(tankanje)-N.P.Paklenica-Tribanj-Crikvenica-Ljubljana(spet doma :yawn: ).

Prejahano: suhih in vročih 1.820 km; prekrižarjene 4 države (in med njimi nešteto mejnih prehodov :angry: ); uporabljene 3 valute (eur, kuna, bos. marka) ampak euro deluje povsod.

Videno kar lepo število naših jezdecev (motosvetovcev?), največ seveda v Cro, precej tudi v BiH, celo v ČG (sami si pišejo na reg. tablice MNE :? ) več kot je prstov na eni roki.

Kakšni so pa vtisi? Kdaj drugič, res se mi sedaj ne da :yawn: -_- .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po prespani nedelji (Škorpijoni) je bilo treba it na furo. Muta, Dravograd, Wolfsberg, razmišljam Weinebene ali Packsattel. Odločim se za slednjega, v Koflachu za Judenburg. Pavza na Gaberlhaus - imajo dober štrudl. Spusta je bilo prehitro konec, iz ceste 77 na 78 za Obdach, Wolfsberg, Lavamund, Muta. Prijetnih 240 km sproščene vožnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj smo se peljali malo do severnih seosedov...sežana - postojna - ljubljana - ljublej - ferlach...nevem kje smo se vozili...pavličevo sedlo (nam je blo tko fajn, da smo se 2x peljali gor) - jezersko - kranj - ljubljana - postojna - sežana..se okrepčal in odpeljal naprej do savudrije....danes pa prišel domov...če se prav spomnim se je števec ustavil pri 570km....največ užitka je bilo seveda po avstriji :OK:

Popravljeno . Popravil Ttko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

proklet kreten na relaciji Vinska gora - Velenje, js se pelem v hrib proti Velenju, idiot iz druge smeri v črnem bmw pa začne prehitevat, js sm se komi odmaknu na bankino pr hitrosti okoli 80km/h un pa po mojem pasu mimo ko je prehitevu celo kolono avtomobilov :headbang: šlo je za milimetre, kak me taki kreteni razfukajo naslednič se obrnem pa ga probam dobit da mu mal poravnam pleh na avtu :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz in moja boljša polovica pa danes Ribnica - Kočevje - Dvor - Žužemberk - izvir Krke - Stična - Trebnje - Novo Mesto - Otočec - Kostanjevica na Krki - Pleterje - Novo Mesto - Dvor - Kočevje in domov v Ribnico. Vmes naju je skoraj sklestil kreten, ki je glavno cesto uporabljal za obračanje Sharana..jasno, da je prišel iz stranske.....no comment....

Če odštejem še čebelo, ki me je usekala v vrat, je bilo to lepih 240 km.

Oči na peclje, toplo priporočam.!

Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj: Lj-Logatec-Medvedje brdo, zaprta cesta, ribanje makedama, posledično odstranjevanje kamenčkov s šraufencigerjem iz vsake špranje na motorju - Idrija, Logatec-Horjul-Lj. Okrog 150km.

Danes: Lj- Ivančna gorica - za nosom po dolenjski. Cilj naj bi bil nekako Kostanjevica na Krki, pa sem bil povsod okrog samo tam ne. Se je pa nabralo nekaj čez 200km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ene 2 dni nazaj Ljubljana - Bohinj - Ljubljana...u izi turca

Sam kašna je pa čelada :eek: ...k da bi naredu 2000 km brez da bi jo kj spucu :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrhnika-Ljubljana-Turjak-Velike Lašče-Mala Slevica-Nova Vas-Cerknica-Planina-Postojna-Ajdovščina-Col-Črni Vrh--Logatec-Planina-Logatec-Vrhnika

cca. 200km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skupaj z ženko in njeno zlato transalpko Ajdovščina-Godovič-Govejk-Žiri-Poljane-Javorje- Stari vrh-Železniki (čez Jelovico do Krope zaprta cesta)Škofja Loka-Kranj-Golnik-Tržič-Hudo ( smo nabavli jagode v šnopci) in nazaj. cca 370 km samih ovinkov, da se ti skegla v riti! Sem probal nove gume Michelin Aneka. Nej slabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ene 2 dni nazaj Ljubljana - Bohinj - Ljubljana...u izi turca

Sam kašna je pa čelada :eek: ...k da bi naredu 2000 km brez da bi jo kj spucu :wacko:

Škoda k jes nism slikou učeri moje čelade. Relacija Naklo-Rateče in nazaj...k sm šu domou, sm zadne par kilometrov mogu vozt z odprto šipo, k nism popolnoma nč vidu, sam ustaup pa opucat se mi jo pa ni dal :P

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en lep krog; P.- Celje - Slo. Bistrica - Ptuj - Ormož - Ljutomer - Morav. Toplice - Murska Sobota - Gornja Radgona - Maribor - Dravograd - Slovenj Gradec - Velenje - P. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!