Skoči na vsebino

Vtisi dnevnih voženj 2008


Sanda7

Priporočene objave

uuu zdej se pa zjasnite kako je blo:)

Jaz imam tudi eno taksno:

Vceraj z grobnika proti delnicam skupina ene 6 coperistov...70-90 kmh, prehitevali kot da so z avtom. Bli vsi hrvati samo en iz murske sobote, zadnji, z balanco visje kot je imel glavo. Stil voznje je imel taksen, ki ga nikoooli nisem videl, niti mi ni na pamet padel...po sredinski crti v polovico ovinkov, nikoli pa bolj desno kot sredina vozisca...Prehiteti se ni dal...svasta...

Zmajeval z glavo, gledal v spegu..ma pejt nekam, ce se noces locit od svoje kompanije se ne vozi po javni cesti. Bli ste ovira!!!

In kaj je narobe ce sm te hotel prehitet (in vse ostale pa nisem imel prilike)???Aha, legalno cez crtkano crto, da se ve...

Uglavnom zamerli ste se mi, zasedli ste celo cesto in bli siroki ko kombi...

Bil sm z avtom, in zelo prijazen ko si mi preprecil prehitevanje. Drugic ti posljem srce v hlace...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj:

Velenje - Golica2x, potem pa čez logarsko - pavličevo sedlo - do jezerskega in nazaj v velenje.

it was great :kva2:

videna na golici ... prav dobro zgledata ko se tak oba nagibata oba v ovinkih :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po prvem dnevu šole sem usekal...

Vrhnika(zjutraj)-Ljubljana-Vrhnika-Logatec-Idrija-Most na Soči-Tolmin-Bovec-Cave di Predil-Sella Nevea-Chiusaforte-Tarvisio-Kranjska Gora-Kranj-Škofja Loka-Žiri-Logatec-Planina-Logatec-Vrhnika

cca. 450km

Na koncu fure pa še zanimiv pogovor s suzukijem. Hvala ti za koristne nasvete. :worship:

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni se mi zdelo vredno odgovora pa naj bo-iz drugega zornega kota -odgovor suzukiju!

Bil sem v jati,ki si jo čakal na MnaS,prvi v jati ti je vrgel kost,po kateri si hlastnil,in se ti na srečo ni zataknila.Zahvali se avtomobilistima,ki sta se umaknila skrajno desno,da si zvozil desni ovinek,super nagnjen ,vsa čast,ampak čez polno črto(to smo videli BMW nepremičnine).Malo te je spajtlalo,levi ovinek si pa zvozil kot polž ,komaj,časa ni bilo za pogled v vzvratno ogledalo,sicer bi videl ,da so nepremičnine že za tabo.Piši o poteh,druge pa pusti na miru.Sobota je bila črna,naj se ne ponovi!

L.p.Andi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

pa sem doma po še eni lepi furci :) danes je mela SN :winkiss: frej, ker je morala peljat GigSrčka na servis, pa sva potem šla še mal naokoli... na morčka, itak :rolleyes: seveda spet po bližnjici, tokrat varianta E standardne vikend fure (SVF): iz Sore v Škofjo Loko, pa naprej do Gorenje vasi, Cerkno, MnaS, Nova Gorica, čez Kras do Sežane, Divača, Kozina, Črni kal in končno Koper, kjer sva šla najprej na pijačo in čvek z Neno, potem pa še na kosilo na odlično pizzo v Štorijo (ne vem če sem prav napisal) spet kar nekaj avtov na najinem pasu anmesto na svojem, ampak zgleda je to že de facto standard... meni je bila tale varianta kar kul, naša :winkiss: se je pa spet zmrdovala nad ovinkci okoli Cerknega :rolleyes:

po kosilu je blo treba it domov, kar direkt čez Črni kal, Kozino, Senožeče, Postojno, da bo SN :winkiss: doma še pred temo (da mati ne bodo hudi) in se nama je kar mudilo, zato sva na ridah samo prijazno pomahala zbrani množici (ja Igorr, sem te vidu!!) in gasa naprej proti Dolenjski... na Vrhniki sem našo :winkiss: poslal na AC, jst pa nazaj na ride, kjer mi je prej mahal Igorr... čvekala sva debelo uro (upam da bo tudi kaj koristi od tega :P ), potem pa - že po trdi temi - domov... vsega skupaj se je nabralo 387 kmjčkov, naša :winkiss: pa še ene 100 več (hvalabogu, da ne bo spet najedala :rolleyes: ) zdele pa hitro spat, jutri je na sporedu (službeno) jadranje :unsure: in se je treba že navsezgodaj privlečt do Pule...

pa še dve slikci, start s sveže poservisiranim GigSrčkom, in še nekaj, kar se ne vidi glih vsak dan :whistle:

post-163-1220301077_thumb.jpg

post-163-1220301107_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni se mi zdelo vredno odgovora pa naj bo-iz drugega zornega kota -odgovor suzukiju!

Bil sem v jati,ki si jo čakal na MnaS,prvi v jati ti je vrgel kost,po kateri si hlastnil,in se ti na srečo ni zataknila.Zahvali se avtomobilistima,ki sta se umaknila skrajno desno,da si zvozil desni ovinek,super nagnjen ,vsa čast,ampak čez polno črto(to smo videli BMW nepremičnine).Malo te je spajtlalo,levi ovinek si pa zvozil kot polž ,komaj,časa ni bilo za pogled v vzvratno ogledalo,sicer bi videl ,da so nepremičnine že za tabo.Piši o poteh,druge pa pusti na miru.Sobota je bila črna,naj se ne ponovi!

L.p.Andi

Hola mojster,

seveda ni vredno, pa vseeno - ko boste naslednjič (očitno namenoma) provocirali drugega motorista se prepričajte da ima dobre reflekse in zavore, sicer se bo prvemu pri takem absolutno nepotrebnem divjem zaviranju zaletel v rit - ga pa lahko pohvalim, res me je spravil v (opisane) težave, saj sem pričakoval da se bo tako hitro kot do ovinka odpeljal tudi skozi ovinek... tko da če res želite da se črna sobota ne ponovi, bo prvi korak k temu zagotovo prenehanje vašega provociranja z metanjem kosti, IMHO...

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

seveda ni vredno, pa vseeno - ko boste naslednjič (očitno namenoma) provocirali drugega motorista se prepričajte da ima dobre reflekse in zavore, sicer se bo prvemu pri takem absolutno nepotrebnem divjem zaviranju zaletel v rit - ga pa lahko pohvalim, res me je spravil v (opisane) težave, saj sem pričakoval da se bo tako hitro kot do ovinka odpeljal tudi skozi ovinek... tko da če res želite da se črna sobota ne ponovi, bo prvi korak k temu zagotovo prenehanje vašega provociranja z metanjem kosti, IMHO...

Nismo provocirali,malo res nabili gas,sam pa veš,da tudi z GS-om ne gre tako hitro v ovinek kot z SS mašino.Si pa pretiraval,to priznaj!Položil si ga pa super,ostalo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni se mi zdelo vredno odgovora pa naj bo-iz drugega zornega kota -odgovor suzukiju!

Bil sem v jati,ki si jo čakal na MnaS,prvi v jati ti je vrgel kost,po kateri si hlastnil,in se ti na srečo ni zataknila.Zahvali se avtomobilistima,ki sta se umaknila skrajno desno,da si zvozil desni ovinek,super nagnjen ,vsa čast,ampak čez polno črto(to smo videli BMW nepremičnine).Malo te je spajtlalo,levi ovinek si pa zvozil kot polž ,komaj,časa ni bilo za pogled v vzvratno ogledalo,sicer bi videl ,da so nepremičnine že za tabo.Piši o poteh,druge pa pusti na miru.Sobota je bila črna,naj se ne ponovi!

L.p.Andi

Končn je en lepo povedu, d se to enostavno ne dela, če maš kolčkj v tistem piskru pod čelado :worship: . K Suzuki prznej, d si včer mene skor tkole sklestu z motorja :nono: ....v ovinku pred Logatcem, sori če se zapodiš za mano pa mislš, d bom šla prehitevat traktor, če gre kombi nasprot :slap: ....ker se kao da....ne hvala. Pomemben del vožnje je tud, da predvidevaš, kaj bo nekdo pred tabo naredu in mu ne tiščiš v zadnjio gumo, pol pa kvačkaš po nasprotnem pasu, d gremo 4je vštric. In tud če kdo provocira, zakaj bi blo pa pod mus it za njim....aja, sm d mu pokažeš kdo ma dalšga sj res. :whistle:

Popravljeno . Popravil SharpNinja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Logatec, Ljubljana, Litija, Trbovlje, Marija Reka, Prebold, Trojanski krof, Ljubljana, Logatec :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans lepo turco nardil.

najprej z gebretm furca v bohn pa na drinko,poj pa k nm na vas na še eno drinko v čakanju kamikaze a.k.a rocco-ta ,se počas odpravla čez koren proti faaker seeju,en krog okol jezera k nisva mela nker za parkirt,poj je že kami prletu mav pofirbcal motorje,štante pa bejbe seveda :naughty: :whistle: k je bla ura cajt pa lepo proti domu spet na koren ,pršli smo pred kratkm in blo je noro.jutr pa še ena furca mal dl :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes turca Velenje-Dravograd-Lavamünd-Golica-MP Radelje (do krožnega križišča)-Golica-Lavamünd-Pliberk-Holmec-Črna-Sleme-Velenje.

Prijetnih 200 km v lepem sončnem vremenu, motoristov pa tudi precej glede na sredino tedna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bila je lepa avgustovska noč

jst se furam dam

pol pa je bil kr na enkrat avto pred mano

in mi je pokvaru cele počitnce

ena noga zlomljena druga zvita :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po šoli, malo za sprostitev:

Vrhnika (zjutraj)-Ljubljana-Vrhnika-Logatec-Postojna-Divača-Sežana-Štanjel-Ajdovščina-Col-Godovič-Logatec-Vrhnika

170km

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep dan je bil in izkoristil sem ga 100%... Včeraj me je rumenicestak zrajcal z Avstrijo, pa sem moral it mal pogledat. :)

Vrhnika-Ljubljana-Kranj-Jezersko-Eisenkappel-Sittersdorf-Bleiburg-Lavamund-...Route 69...-Radlje ob Dravi-Dravograd-Črna na Koroškem (festival praženega krompirja :whistle:)-Šoštanj-Mozirje-Vransko-Trojane-Ljubljana-Vrhnika-Planina-Logatec-Vrhnika

420km

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj čez Ljubelj na Faaker See,malo pogladat Harleyaše.Potem pa čez Korensko sedlo,malo na Bled,Bohinj,pa iz Bistrice proti Sorici in v Škofjo Loko.18 km makadama,tako da grem zdajle prat motor.Nabralo pa se je 380 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep dan je bil in izkoristil sem ga 100%... Včeraj me je rumenicestak zrajcal z Avstrijo, pa sem moral it mal pogledat. :)

Vrhnika-Ljubljana-Kranj-Jezersko-Eisenkappel-Sittersdorf-Bleiburg-Lavamund-...Route 69...-Radlje ob Dravi-Dravograd-Črna na Koroškem (festival praženega krompirja :whistle: )-Šoštanj-Mozirje-Vransko-Trojane-Ljubljana-Vrhnika-Planina-Logatec-Vrhnika

420km

Dobro si to izpeljal.

Sicer pa, a si probal Škotskega ali pa Angleškega tudi? Imeli naj bi ga skupno 1500kg pa ga je hitro zmanjkalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro si to izpeljal.

Sicer pa, a si probal Škotskega ali pa Angleškega tudi? Imeli naj bi ga skupno 1500kg pa ga je hitro zmanjkalo.

hehe... Ne, angleškega je ravno zmanjkalo, ko sem ga hotel. Škotske "stojnice" pa nisem videl. :) So bili pa ostali dobri. Tisti, zraven angleškega (malo bolj pikanten), je bil dober.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vikend tura: Trebnje - Pag - Split - Mostar - Sarajevo - Slavonski Brod - Zagreb - Trebnje

Vročih 1250 km (Slavonski Brod 34,6 stopinj C), čevapi na Baščaršiji odlični.

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes malo potepanja po Avstriji: Maribor-Dravograd-Celovec-Nockalm (preko in nazaj)-Turacher Höhe-Flattnitz-Klipitztörl-Weinebene-Jurij-Maribor. Okroglih 500 km.

V dolinah prijetno toplo, na vrhovih pa kar hladno. Na Nockalmu je malo pred mojim prihodom malo deževalo, cesta ponekod le vlažna in brez vpliva na vožnjo :worship: .

Na Turacher Höhe pa je padlo par kapelj, a ni bilo dovolj za oblačit dežni kombinezon. Povsod drugod pa vreme oblačno z nekaj sonca.

Motoristov ogromno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, fura po marofu gor in dol:D Prešvical, kot konj. Menda sem zgubil kake 3kg v tekčini :lol:

Danes z Laro ena kratka furca Brežice-Kočevje-Brežice. V Straži sem klel kot velik, ker so zaradi neke vašle veselice zaprli celo cesto in sva se morala v polni bojni opremi saunat, dokler gospodje niso odprli ceste. Mislim halooooo. Sej, če jo ne zaprejo gradbinci, jo pa vaški veljaki :krneki: .

Pot do Kočevja je potekala z vmesnimi postanki in nasveti kam usmerit pogled:whistle:

Nazaj iz Kočevja je zgleda Lara bila nekaj jezna name (po difoltu) :evilgrin: in sem jo komaj dohajal. Skratka fura do doma je bila zelo dinamična :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

po včerajšnjem celodnevnem drajsanju skoz v istem krogu :naughty: sva si s SN :winkiss: danes zaželela malce spremebe okolja, pa sva jo ubrala... na morčka, seveda :naughty: ponovila ponedeljkovo SVF varianta D, za spremembo pa je poskrbel najboljši sosed s svojo boljšo polovico, ki sta se nama pridružila na izletku in spoznala krasne nove cestice, mimo Stare pošte do Cola in Ajdovščine, za Vipavo pa desno preko Krasa, skozi Dutovlje in Tomaj do KP... vreme je bilo krasno, kraške cestice dokaj prazne, res smo lahko uživali kljub temu da so na nekaj mestih bogato posute s črnimi kačami :rolleyes:

v KP smo se ustavili na kao krasnem sladoledu v Kroštoli (ali nekaj takega), ampak mene ni presunil, morda ker je bil precej stopljen :blink: spet malo poklepetali z Neno, škornji so mi bili žal preveliki, rokavice pa premajhne :(

pot domov je skoraj do zadnjega kmjčka zgledala čist normalno, le zadnji km ali dva se je ulilo kot iz škafa, zato sem SN :winkiss: le predal v skrbne mamine roke (ki so jo že čakale), midva z Lubico pa sva jo v ne preveč rahlem drncu ubrala nazaj skozi dež - k sreči le kakih 5, 6 kmjev, potem sva ga prehitela :naughty: bežanje se je tokrat splačalo, domov sva prišla pod pokrovom čisttemnočrnih oblakov, ob spremljavi grmenja in v divjem siju bliskov in strel - a suha :)

na začetku lepo sproščenih, na koncu pa kar malo divjih 380 kmjčkov :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 dni:

Krško-Zidani Most-Ljubljana-Krajska Gora-Korensko sedlo-Faaker See-MillStatt See-Maltatal-Malta (prespali)

Malta-Turacher Höhe-Volkermarkt-Pavličevo sedlo-Mozirje-Celje-Podčetrtek-Podsreda-Krško

Razen par kapljic na visokih turah, vreme odlično.

Prevoženih dobrih 800km.

post-1285-1220818001_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!