Skoči na vsebino

Vtisi dnevnih voženj 2008


Sanda7

Priporočene objave

Hola!

no tudi danes se je naredil kar lep dan za furco, čeprav je - zlasti na Dolenjskem koncu - zjutraj bolj slabo kazalo... naša :winkiss: je vseeno uletela do mene točno opoldne, za nagrado pa sem jo peljal seveda na sladoled - a tokrat v Mignon v Portorož, ne v Izolo... a preden sva zavila na cesto ki pelje proti morčku, sva naredila še en lep in zabaven krogec: v Kalcah sva namesto za Postojno zavila proti Stari pošti in podaljšala do Cola, potem pa čez Črni vrh do Godoviča in spet nazaj do Kalc, tam pa potem proti morčku... matr je blo luštno :naughty:

najprej je hotelo bit nekaj hladno, na postanku za pogret na črpalki v Postojni je mela naša :winkiss: spet bledozelene prste :hmm: bo treba nabavit gretje ročk, že vidim, nič drugega ne bo pomagalo... ko pa sva prišla na pravo stran Črnega kala pa se je neverjetno prijetno otoplilo :OK: špica je blo ko sva leno srkala toploto in lizala sladoled na topli, sončni terasi Mignona... tam imajo še vedno poletje: kratke majčke, kratka krilca, zagorela koža... sladoled je pa itak špica, pa tudi čokoladna rolada ni slaba :naughty:

srečala ogromno motoristov in precej manj policajev kot včeraj, parkirišče na ridah je bilo skoraj prazno... ko sva tankala v Logatcu, sva srečala Rumenega cestaka, ki se je glih vrnil s furce po Avstriji - in ker ne njemu ne meni še ni bilo zadosti, sva se zmenila da ko oddam našo :winkiss: na AC za domov, uletim nazaj v Logatec in skočiva še do Stare pošte pred temo, nakar nama je njegova skuhala še krasen čaj... ko sem doma pogledal na števec sem videl da se je nabralo lepih in uživaških 330 kmjčkov, naša :winkiss: pa jih je seveda naštepala še malo več :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... a preden sva zavila na cesto ki pelje proti morčku, sva naredila še en lep in zabaven krogec: v Kalcah sva namesto za Postojno zavila proti Stari pošti in podaljšala do Cola, potem pa čez Črni vrh do Godoviča in spet nazaj do Kalc, tam pa potem proti morčku... matr je blo luštno :naughty:

U, super "bob steza"! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

no tudi danes se je naredil kar lep dan za furco, čeprav je - zlasti na Dolenjskem koncu - zjutraj bolj slabo kazalo... naša :winkiss: je vseeno uletela do mene točno opoldne, za nagrado pa sem jo peljal seveda na sladoled - a tokrat v Mignon v Portorož, ne v Izolo... a preden sva zavila na cesto ki pelje proti morčku, sva naredila še en lep in zabaven krogec: v Kalcah sva namesto za Postojno zavila proti Stari pošti in podaljšala do Cola, potem pa čez Črni vrh do Godoviča in spet nazaj do Kalc, tam pa potem proti morčku... matr je blo luštno :naughty:

najprej je hotelo bit nekaj hladno, na postanku za pogret na črpalki v Postojni je mela naša :winkiss: spet bledozelene prste :hmm: bo treba nabavit gretje ročk, že vidim, nič drugega ne bo pomagalo... ko pa sva prišla na pravo stran Črnega kala pa se je neverjetno prijetno otoplilo :OK: špica je blo ko sva leno srkala toploto in lizala sladoled na topli, sončni terasi Mignona... tam imajo še vedno poletje: kratke majčke, kratka krilca, zagorela koža... sladoled je pa itak špica, pa tudi čokoladna rolada ni slaba :naughty:

srečala ogromno motoristov in precej manj policajev kot včeraj, parkirišče na ridah je bilo skoraj prazno... ko sva tankala v Logatcu, sva srečala Rumenega cestaka, ki se je glih vrnil s furce po Avstriji - in ker ne njemu ne meni še ni bilo zadosti, sva se zmenila da ko oddam našo :winkiss: na AC za domov, uletim nazaj v Logatec in skočiva še do Stare pošte pred temo, nakar nama je njegova skuhala še krasen čaj... ko sem doma pogledal na števec sem videl da se je nabralo lepih in uživaških 330 kmjčkov, naša :winkiss: pa jih je seveda naštepala še malo več :)

Tista kozja steza tm po unih rovtah je čist gnila, tko d nit pod razno ni blo luštn :slap: . Drugač znam pa jz prit domov tud če me nben ne sprem do ac, tok pa še najdem, čeprav mam orientacijo bl k ne sfaleno :angry: . Mraz je bil pa za znort, zgleda bo res treba zaparkirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po za danes opravljeni učenjaški dolžnosti, seveda takoj na moped:

Vrhnika(zjutraj ob 6.30 brrrr)-Ljubljana-Vrhnika-Logatec-Žiri-Idrija-Godovič-Črni Vrh-Col-Ajdovščina-Dornberk-Štanjel-Sežana-Divača-Senožeče-Postojna-Logatec-Vrhnika

Na Krasu je prav divje toplo. Čim sem prišel pa malo ven iz Divače, je pa začelo zebst kot pri norcih.

240km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes zadi na goldi uživaška turca rakek-izola-rakek

je moj reku nism vedu da je na morju tko toplo to morm pa vsem povedat kok je fajn :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, včeraj enodnevna Ljubljana-Beograd-Ljubljana :naughty: . Zjutraj od Zagreba do Slavonskega broda tisti tečen mrzel droben dež, do Beograda sem se osušil :whistle: . Nazaj pa zabava - Verigo mj je metalo dol kot za stavo... :headbang:

Nekaj odletelo, gus na mašini (tisti del ki pokriva verigo in prednji zobnik) sedaj nekaj drgne. Bo treba končat sezono in motor do mehanika. :alien1:

lp

bv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okej, priznam; danes sem se peljal samo na relaciji CE-LJ-CE. :whistle: Ampak v svojo podporo, sem se peljal enkrat preko Tuhinja, drugic pa preko Gornjega grada. A mi oprostite? :whistle: Smrc...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrhnika (zjutraj)-Ljubljana-Vrhnika-Ljubljana-Litija-Trbovlje-Zidani Most-Sevnica-Krško-Brežice-Cerklje ob Krki-Novo Mesto-Žužemberk-Ivančna Gorica(AC)-Grosuplje-Ljubljana-Vrhnika

320km

Motoristov bore malo- na prste ene roke jih lahko preštejem. Očitno je sezona za večino že končana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....

Motoristov bore malo- na prste ene roke jih lahko preštejem. Očitno je sezona za večino že končana.

Nea seri...... smo se zadnič menili kdaj se sezona konča oz. začne .)

(šalt hebl si že porihtal? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nea seri...... smo se zadnič menili kdaj se sezona konča oz. začne .)

(šalt hebl si že porihtal? :)

hehe... Za večino. Zame je še dolgo ne bo konec. :P:)

Sem ga kolegu s Honde NSR 125 začasno zaplenil. :P

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

danes sva s SN :004 v lepem sončnem vremenu odpeketala najprej v Šenčur pri Kranju in si ogledala nekaj nastopov na Odprtem mednarodnem karate turnirju (nisem zihr da sem si prav zapomnil naziv :blush: ), potem pa sva se v hladnem in oblačnem popoldnevu usmerila proti morčku (z ovinkom do Stare pošte), kjer sva pričakovala spet malo več toplote in sončka - a zaman, blo je mraz ko pes, tko da sva v Postojni šla na toplo na kosilo in potem kar lepo nazaj proti domu... ko sem dal našo :004 na AC proti domu me je vseeno malo zvilo, saj se res nisva veliko vozila, pa sem še enkrat skočil do Stare pošte in nazaj... ma sej je blo fajn, ampak mrazzzzz za znoret - pa našo :004 je še dež ujel preden je prišla domov :friend1: klinc pa taka država kjer je že septembra najbolj bedno oktobrsko vreme (zihr je kriv JJ :P )

srečala sva veliko motoristov, zgleda se nas veliko boji da so to zadnji dnevi te sezone in jih hočemo izkoristit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ti povedu, da bi mogu pridet k meni "prešat" vinčeka al pa na 2 deci. Te garantirano ne bi zeblo :evilgrin: .

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

danes sva s SN :004 v lepem sončnem vremenu odpeketala najprej v Šenčur pri Kranju in si ogledala nekaj nastopov na Odprtem mednarodnem karate turnirju (nisem zihr da sem si prav zapomnil naziv :blush: ), potem pa sva se v hladnem in oblačnem popoldnevu usmerila proti morčku (z ovinkom do Stare pošte), kjer sva pričakovala spet malo več toplote in sončka - a zaman, blo je mraz ko pes, tko da sva v Postojni šla na toplo na kosilo in potem kar lepo nazaj proti domu... ko sem dal našo :004 na AC proti domu me je vseeno malo zvilo, saj se res nisva veliko vozila, pa sem še enkrat skočil do Stare pošte in nazaj... ma sej je blo fajn, ampak mrazzzzz za znoret - pa našo :004 je še dež ujel preden je prišla domov :friend1: klinc pa taka država kjer je že septembra najbolj bedno oktobrsko vreme (zihr je kriv JJ :P )

srečala sva veliko motoristov, zgleda se nas veliko boji da so to zadnji dnevi te sezone in jih hočemo izkoristit

A b ti rd d ti jetra spulm a, a,a :evilgrin: ......me vsaj v roke nau zebl :evilgrin: ......se znam jz prov dobr postavt, sploh na ac, k je tko fajn ravna :whistle: .

Drgač pa gor na Gorenjskem je blo pa mraz za znort, pa dol prot Postojni tud, pa prot domu provzaprov tud :eek: ....en sam velk mrazzzzzz, pa tko mal km :slap: ......topla garaža čaka zgleda :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A b ti rd d ti jetra spulm a, a,a :evilgrin: ......me vsaj v roke nau zebl :evilgrin: ......se znam jz prov dobr postavt, sploh na ac, k je tko fajn ravna :whistle: .

Drgač pa gor na Gorenjskem je blo pa mraz za znort, pa dol prot Postojni tud, pa prot domu provzaprov tud :eek: ....en sam velk mrazzzzzz, pa tko mal km :slap: ......topla garaža čaka zgleda :rolleyes: .

Kaj pa ce bi si ti kaksne podrokavice omislila?

Danes malo manj, je bilo pa zato bolj pestro:

Vrhnika-Logatec-Postojna-Ajdovscina-Col-Godovič-Hotedrščica :whistle: -Logatec-Vrhnika

cca. 100km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ce bi si ti kaksne podrokavice omislila?

Danes malo manj, je bilo pa zato bolj pestro:

Vrhnika-Logatec-Postojna-Ajdovscina-Col-Godovič-Hotedrščica :whistle: -Logatec-Vrhnika

cca. 100km

Sm jih lani mela, pa sm jih zgubila nek, ampk itak ni nč kj pomagal :grrr , k men prsti dobesedno odmrejo, ni važn kwa mam na tacah (tud pr smučanju pa mam ne vem kokrat podložene rokavice).

Aja dons blo mal čz 300km (avtoceste :whistle: ), kr neki....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A b ti rd d ti jetra spulm a, a,a :evilgrin: ......me vsaj v roke nau zebl :evilgrin: ......se znam jz prov dobr postavt, sploh na ac, k je tko fajn ravna :whistle: .

Drgač pa gor na Gorenjskem je blo pa mraz za znort, pa dol prot Postojni tud, pa prot domu provzaprov tud :eek: ....en sam velk mrazzzzzz, pa tko mal km :slap: ......topla garaža čaka zgleda :rolleyes: .

Daj ne jamraj tolk revca. Podi k lojzu in izberi eno od teh reči pa bo mir

post-5391-1222543235_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj ne jamraj tolk revca. Podi k lojzu in izberi eno od teh reči pa bo mir

post-5391-1222543235_thumb.png

Kok sm boga, a ne :whistle: ....grozn....tale ideja se je že neki omenjala ja, pa je mal zamrla....k uživam, če trpim zarad ozeblin :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni važn kolk maš gor, je pa važn kaj maš gor, pa ne sme bit tesno vse skupaj. Jaz mam ene rokavice termolite, ki jih mam tudi za na kolo in tek pri nekaj okoli 0 stopinj pa me ne zebe, tako da ti priporočam take rokavice. Rokavice so mehke in spoh ne veš, da jih imaš gor. Če se pa mislite vozit večino zime potem pa ročke kupt. Sicer je pa res, da ste ženske bolj mrzlokrvne. Vedno ponoč v nas te mrzle noge rinete :rolleyes: , rezen polet je bolj mir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej.

Danes je padla lusna furca:

Celje - Terme Olimia - Bizeljsko - Kozje - Celje

Ma je pasalo ko budali samar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skupaj z mojimi Bojlerji in Matjažem prevozil tole ; Bober - Podpeč - Borovnica - Vrhnika - Logatec - Kalce - Stara pošta - Ajdovščina - Nova Gorica - Štanjel - Senožeče - Postojna - ride - Kalce - Logatec - Borovnica - Podpeč , bilo je fino in ob 19:00 že zeblo v prste !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!