Skoči na vsebino

Vtisi dnevnih voženj 2008


Sanda7

Priporočene objave

Prevozu en lep konec "jodlarije" v prijetni družbi, Pipsa in Sonje.

Lavamund, Wolsberg, v Twimbergu za Pack, cesta čez Packsattel je bila super. V Koflachu za Judenburg po cesti 77, postanek v Gaberlhaus na štrudlu. Sledil je lep spust; kot prej vspon, smer Wolfsbergu, Pliberg in Prevalje,tukaj smo šli na katro, če se prav spomnim, se je pasalo posladkad. Sončnih, toplih 280 km, kamerada še 100 zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ob 9ih iz Celja po megli proti Postojni in nato proti sončni in topli Reki. Potem pa po skoraj prazni jadranki naprej proti Pelješcu. V Karlobagu izmenjal par besed ob kavici (še enkrat hvala za veliki makijato).

Ob 18ih v restavraciji Mala Neretva kavica in nato naprej do Prapratna pri Stonu.

post-7865-1223835046_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob dvanajstih štartal iz Maribora, vozil skoz do Postojne. Tam sem šel v minutko na pico, nato pa nazaj. Ustavil sem se še na slavnih Kačjih ridah, malo pogledal kako kaj vozijo tam po ovinkih, poklepetal na hitro, nato pa nazaj proti Mariboru. Vozil sem skoraj izključno po regionalkah, edino od Blagovice pa do Brezovice sem šel po avtocesti. Plavkotov ni bilo veliko, zato pa toliko več motoristov. K sreči sem kar dobro zadel količino oblačil, saj me ni niti zeblo niti mi ni bilo vroče. Skratka srečnih skoraj 400 kilometrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grosuplje, štart ob 9.30, zoprna megla do Vrhnike (škoda k na vizirju ni brisalca), nato pa super špura proti morju, na žalost Planina zaprta, postanek na Črnem kalu za kofi. Po zbranih predlogih kam naprej, smo se odločili za pot proti Puli, vendar smo jo na koncu užgali čez Poreč do Rovinja. Nazaj pa čez Učko, mimo Grobnika, Delnice, Ribnica, kjer je bila še zadnja drink pavza pa gas čez Dobrepolje v Grosuplje. Super, cca. 500 pa še mal. Policaji samo v Rižani. Motoristov pa okoli Reke ko listja, normalno happening. Nič ne bi imel proti še za kakšen tak dan letos. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob enajstih sem se oblekel, motor porinil iz garaže, akumulatorja je bilo le še za kh-kh, potem sem dve grenki siknil skozi zobe in zverino zbasal nazaj. :cry:

Skupaj 10 METROV!!! Luštna furca - NE! Grrrrr! :angry:

rrrr

p.s.: Novi akumulator je zalit in se že fila, tako da bo jutri - rrrrrrrrr :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heeeeeej :angry: , za 30 eurov pa jz ne pojem sploh :nono: ...

jasno da ne, saj poješ manj kot tist tanajboljtamičken ptiček kadar sploh ni lačen!! oba bi mela fajn kosilce Pr Guštu za 30 €... ma sej bo vseeno, nč bat :004

Zdle pa prot Grobniku, sm jz ne bom vozila taprva :grrr , k dons bo kočevka po notranjih info mal precej na modro vlekla :whistle:

pa sem te vseeno shecal da si taprva vlekla špuro v cel sneg, tko da je bla furca preko NM, Dvora, Kočevja in Delnic do Big Gja pod tvojim športnomodrim vodstvom prav hudo zabavna... kar se je izkazalo za zelo fajn, saj je bila tam dol neka srednja žalost... plave barve pa kljub obljubam nisva vidla nikjer (zdej pa ne vem al je to dobr al je slabo :hmm: )

na Big Gju je zgleda nekaj superdupermegahudopomembnega dogajalo, saj so že pri zagrebškem ovinku pobirali vstopnino (25 živali) kar pomeni da če nisi plačal si sicer lahko spremljal dogajanje na pisti, nisi pa mogel nič zapraviti v restavraciji :rolleyes: no midva sva se vstopnini hvaležno odrekla, ko sva na pisti videla nekaj podobnega nedeljskim izletnikom... po občutku jih ni bilo prav veliko ki so vozili pod 1:60 (nekaj izjem je bilo veselje pogledat!) morda bi vozili hitreje, če bi množica gledalcev na zastonjski strani ovinka plačala vstopnino :hmm: ali pa sva morda naletela na tako skupino

po dobre pol ure sva se odpravila proti domu skozi Reko in Postojno... kar veliko prometa, se vidi da se je bližal konec lepega vikenda... prišla v MP glih ko se je tema spustila do nižin - u bistvu mi ni bilo treba pospremiti naše :004 do doma, ker je že tolk velika da zna sama prit, a po sladki malici pred startom sem videl da je ostal še precej velik kos neznosno dobre rolade, ki se ji pač nisem mogel upreti :blush: in baje se ji sploh ne reče rolada ampak polžja hišica (ker je sadna rolada, polnjena s SNjino :004 jabolčno marmelado, parkirana sredi čokoladnega biskvita... )

skratka zares lep dan, še lepših kot včeraj... ne samo zato ker sva imela skoraj prazno cesto do dol in sva res lahko uživala, tudi ker nisva - tako kot včeraj - naletela na radarsko mino... no, vsaj upam da nisva :unsure:

aja, srečala jato domorodskih znancev z Marofa - najprej jih sploh nisem spoznal, ker so vsi (razen enega) na sveže prešaltali na Suzukije :naughty:

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj: Maribor-Dravograd-Ferlach-Hermagor-Plöckenpass-Tolmezzo-Trbiž-Kranjska gora-Tržič-Jezersko-Dravograd-Maribor. Krasnih jesenskih 600 km.

Štart ob 10:00 od doma. Avstrijska Koroška je bila dopoldne še ponekod zavita v neprijetno meglo. Ker je odločitev o smeri ture padla zadnji trenutek, ni bilo časa za preverjanje detajlov. Osnovni načrt je bila pot čez Nassfeld, ki pa se je končala pri spodni postaji kabinske žičnice: cesta čez prelaz je zaprta (mislim, da na italjanski strani). Zato mi ni preostalo drugega, kot da pot podaljšam in Karnijske gore prečkam na Plöckenpassu. Zaradi tega nenačrtovanga podaljšanja so odpadli Sella Nevea, Predil in Vršič. Doma ob 19:00.

V glavnem krasen dan za motoriranje :worship: , prve temperature in dokaj prazne ceste, motoristov pa je bilo ogromno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

danes po službi je v krasnem, toplem sončku naša :004 uletela do mene, a sva uspela pribremzat le do Postojne, potem se je bilo treba obrnit nazaj, da bi bla SN :004 doma pred temo (in, še pomembneje, pred božansko jezo gospe mati) pa nama ni čist ratalo - pred Minutko sva zagledala (znan) črn kombi s pripetima dvema (znanima) motorčkoma, pa sva šla pozdravit... in je bla tema spet hitrejša :whistle: vseskupaj kmjčkov ni bilo glih veliko, so bili pa fajn, hehe... še eno lepo jesensko popoldne :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ob 9ih iz Celja po megli proti Postojni in nato proti sončni in topli Reki. Potem pa po skoraj prazni jadranki naprej proti Pelješcu. V Karlobagu izmenjal par besed ob kavici (še enkrat hvala za veliki makijato).

Ob 18ih v restavraciji Mala Neretva kavica in nato naprej do Prapratna pri Stonu.

Tukaj je super odojčina :blush: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

še en utrinek iz včerajšnje furce

post-163-1223928433_thumb.jpg

kratek oddih pred zadnjim koščkom poti domov... :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj čudovito lep izlet v Logarsko dolino. Srečala nekaj motoristov. Je pa jesen že pokazala svoj obraz (hladno). Cesta na koncu mokra, je niti sonček čez dan ni posušil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trebnje - Zuzemberk (kmal bi ruknu zarad peska na cesti) - Dvor - Kocevje - Dvor - NM - Trebnje.. Gume slabo drzijo, obcutek nikakrsen in zgleda, d bo za letos konc... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot vsak popoldan malo do Črnega Kala pa Kozina-Divača-Senožeče-Sežana-Divača-Črni Kal-Kubed-Koper pa domov vreme super, ceste super, edino cel animal planet po čeladi in motorčku..... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez Trojane do bele Ljubljane, pri Portalu odžejala povodnega moža in nahranila Alenčico, potem je posijala bleda luna in sva pohitela domov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez Trojane do bele Ljubljane, pri Portalu odžejala povodnega moža in nahranila Alenčico, potem je posijala bleda luna in sva pohitela domov...

Mi grmo pa zdej gledat luno in preganjat divje prasce po gozdu! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez Trojane do bele Ljubljane, pri Portalu odžejala povodnega moža in nahranila Alenčico, potem je posijala bleda luna in sva pohitela domov...

A smo se srecal pod Trojanami?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učeraj rakek-senožeče-lipica-sežana-ng-ajdovščina-col -hotedršica-ride-postojna-rakek-postojna-orehek-rakek zakon 235km

danes rakek-žiri-škofja.loka-kranj-ljubljana-rakek-ride-orehek postojna-rakek čudovit dan vidla en kup znanih obrazov juhuuuu 215km ma bi se še furala najmn še do morja in nazaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljana, Kamnik, Vransko, Prebold, Marija reka, Trbovlje, Zagorje, Litija, Ljubljana. Še vedno povsod suh asfalt in dober oprijem. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

ko sem danes, ups včeraj, uletel iz službe me je SN :004 že čakala, zato sem se samo hitro oblekel, osedlal Lubico in že sva planila... proti morčku seveda (to je vedno tko kadar naša :004 izbira kam greva :rolleyes: ) uspelo nama je priti skoraj do Senožeč, preden sva se morala obrnit proti domu, da mati ne bodo spet jezni kot v ponedeljek :whistle: tokrat bi bila zagotovo bolj točna, a sva v Postojni na črpalki naletela na vabilo za čaj v prav imenitni družbi (hvala, hvala), tko da se je odhod domov čisto nepričakovano spet zavlekel

vseskup nič posebnega kmjčkov, a so bili čisto vsi do zadnjega zaradi izjemno lepega, toplega vremena (22 stopinj ob 15 uri!) skrajno imenitni, tudi gume so še kar fajn držale asfalt (da sploh ne omenjam kako veselje je bilo gledat mojo lučko :004 pred mano :wub: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po celem tednu suše sem danes spet naredil en krog in sicer še v družbi dveh prijateljev. MB, Celje, Velenje, Vitanje, Sl. Bistrica, MB. Nabral dobrih 150 kilometrov. Bilo je precej hladno, ampak sem bil kr fajn oblečen. Gume se pa kr niso in niso ogrele na kaj več kot "mlačne do tople". Zato je bila tudi hitrost temu primerna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!