Skoči na vsebino

Vtisi dnevnih voženj 2008


Sanda7

Priporočene objave

Neverjetno lepo vreme za 2. november, prvič ob tem času v svoji dolgoletni karieri motorista kar pomnim,

naredili furico danes Žk, Il presidente, mali od presidenteja, Ižanc in moja malenkost;

start v Podpeči ob 13:00 - Ig - Kurešček - Ribnica - Kočevje - Dvor - Žužemberk - Straža - Novo mesto - Družinska vas - vukojebina ob Šmarjeških toplicah - Mokronog - Sevnica - Radeče - ob desni strani do Hrastnika - pred Litijo pijačka v Lipa baru - Lj - Podpeč

jebemtiš je bilo fino, zares škoda, da te ni bilo poleg Igorr, veš da me je manj zeblo kot letos, ko smo bili na velikem Kleku :blink: !

kot ponavadi nimam pojma koliko km smo naredili, je bilo preveč lušno, da bi se še s tem ukvarjal !

:yea1:

Popravljeno . Popravil Dadi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neverjetno lepo vreme za 2. november, prvič ob tem času v svoji dolgoletni karieri motorista kar pomnim,

naredili furico danes Žk, Il presidente, mali od presidenteja, Ižanc in moja malenkost;

start v Podpeči ob 13:00 - Ig - Kurešček - Ribnica - Kočevje - Dvor - Žužemberk - Straža - Novo mesto - Družinska vas - vukojebina ob Šmarjeških toplicah - Mokronog - Sevnica - Radeče - ob desni strani do Hrastnika - pred Litijo pijačka v Lipa baru - Lj - Podpeč

jebemtiš je bilo fino, zares škoda, da te ni bilo poleg Igorr, veš da me je manj zeblo kot letos, ko smo bili na velikem Kleku :blink: !

kot ponavadi nimam pojma koliko km smo naredili, je bilo preveč lušno, da bi se še s tem ukvarjal !

:yea1:

Dadi, me veseli, da ste se super imeli. Jaz pa optimistično gledam za naslednji vikend. Balkan mi diši. Zelo diši. Pa tebi? :whistle:

Verjamem ja, pa sej vas tud opral ni tak leden dež, kot je nas tam zgoraj, porkaduš. :evilgrin:

Pa pozdravi kej Žk-a, ko ga boš imel priliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smrtni greh za tiste, ki niste izkoristili današnji super dan. Mi zjutraj štaratali z Grosuplja proti štajerski, pavza v Slovenski Bistrici za kofi na soncu, ki je bil nesramno vroč za ta cajt, nato do Ptuja, kjer se je glih dvigala megla, naprej proti Novemu Marofu, kjer smo naredil postanek za ogled dirkačev, velikih in malih, nato pa čez Kumrovec, Bizeljsko (se voha, da se bliža Martinovo), Brežice, Krško v Raceland na kofe, tam veliki dirkači na majhnih motorjih ha,ha, sorry meni je hecno videt, ko so ko žabe na motorjih s svojimi na ven štrlečimi kraki, potem pa klasika Šentjernej, Novo mesto, Dvor, Ivančna gotrica in Grosuplje. Fura za ta čas več kot :OK:

Popravljeno . Popravil MARE 65
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smrtni greh za tiste, ki niste izkoristili današnji super dan.

Word :grim

Tut mi smo užgal eno "standardno" turco prot morju. KR - Lucija - KR, vmes pa mal na Ride pogledat stare borce :D Fajn je blo, hvala Rocco-tu in Tony-ju.

Aja, pa Spicy in AiroH za polovičko :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blazno lep dan za vožnjo. Sem odpovedal kosilo in jo odkuril na furo: Lj- Brezovica- Podpeč- Ig- Kurešček- Rašca- Videm- Žvirče- Žužemberk- NM- Kostanjevica- Brežice (prižgat svečko nesojenemu svaku - ugasnil z motorjem) , nato Krško, Brestanica, Podsreda, Šentjur, CE in nazaj v LJ. Tam nekje blizu 350 km in to lepih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,včeraj je bilo res super,le dan je prekratek.Žalec-Logarska-Gornji Grad-Črnivec-Kamnik-Vaški boysi-Žalec.Oprijem na ovinkih čez Črnivec še vedno zelo dober.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons je blo pa lustn....Sicer kratko ampak tolk bl sladko....

Kocevje - Dvor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u pr men pa dost podobn, z dodatkom še 1 fočk več na ridah... pa mal zakurjenih gum :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

včeraj samo 123 kmjčkov, pa še ti so bli nekam čudni - eni in isti ovinki so se stalno ponavljali, in to 73x zaporedoma :blink: pa nobenga ni blo nasproti, sem lahko celo širino uporabljal :? matr je blo fajn :naughty:

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

včeraj samo 123 kmjčkov, pa še ti so bli nekam čudni - eni in isti ovinki so se stalno ponavljali, in to 73x zaporedoma :blink: pa nobenga ni blo nasproti, sem lahko celo širino uporabljal :? matr je blo fajn :naughty:

A si Valencijo treniral na svojem PC-jčku :evilgrin: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijetna lagana sportska furca je bla včeraj!

Vrhnika-Logatec-Col-Vipava-Postojna-Planina-Cerknica-Lož-Ribnica-...pa mal čez Suho krajino in Dolenjsko,...pa čez Žužemberk-Grosuplje-Ljubljano domov. Približno 260 km, srečal en kup poznanih, da smo se morali štirikrat ustaviti na kavi!

Asfalt je zadovoljivo držal, le od Logatca naprej je pihalo pa še cesta je bila mokra!

A bomo imeli letos še en tako lepo sončen vikend? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uceri 180 litja_marija reka_ celje_zidan most_trebnje

danes pa ene 120 kratek skokec v domzale pa domov. :whistle:

dost lepo za te "zimske dni" tolk da sm motor mal sprobal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si Valencijo treniral na svojem PC-jčku :evilgrin: .

Hola mojster,

hehe, a si ti mičkenmalsvetlozeleno fouš :evilgrin: drugič pojdi rajši z nami, veš kolk je blo luštno... mislim, ker maš glih še ene gume :whistle:

je pa res da tole zabavanje ne bo škodilo Valenciji - če mi bo šlo tudi tam tkole bom kr :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

hehe, a si ti mičkenmalsvetlozeleno fouš :evilgrin: drugič pojdi rajši z nami, veš kolk je blo luštno... mislim, ker maš glih še ene gume :whistle:

je pa res da tole zabavanje ne bo škodilo Valenciji - če mi bo šlo tudi tam tkole bom kr :OK:

Ja vežde, jaz nisem nobenem fouš, kdo lahk ta lahk, eni trenutno ne smemo :grrr . Mal moraš merkat. Baje, da tam včasih, komu nmčken spodrsne. Sam opozarjam, da počas .) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vežde, jaz nisem nobenem fouš, kdo lahk ta lahk, eni trenutno ne smemo :grrr . Mal moraš merkat. Baje, da tam včasih, komu nmčken spodrsne. Sam opozarjam, da počas .) .

Hola mojster,

ne smeš :? maš motor, maš gume, samo še čas, pa gremo :naughty: ti sporočim!

ja, to je pa res, pazit je treba, v nedeljo je trem mičkenmal spodrsnilo... k sreči ni blo nikomur nč hudga :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

ne smeš :? maš motor, maš gume, samo še čas, pa gremo :naughty: ti sporočim!

ja, to je pa res, pazit je treba, v nedeljo je trem mičkenmal spodrsnilo... k sreči ni blo nikomur nč hudga :OK:

Eh kje, ni dinar, nismo vsi taki privatniki, ko jim € kr iz žepov padajo :grrr .

Mislu sem Valencijo, ker tam baje kater dobr useka po tleh :whistle: .

Bi pa blo glih fino k sem na antibiotikih. To bi blo šele adrenalina, na konc pa če bi bla sreča še olupljen Yaomahc :BUA: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namesto nedeljskega kosila raje na motor:

Maribor-Šentjur-Podsreda-Senovo-Krško-Brežice-Podčetrtek-Maribor.

V sončnem vremenu naredil uživaških 230 km. Ceste dokaj prazne, motoristov pa kar nekaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes malo asfalta,malo makadama.Žalec-Trojane-Čemšeniška planina -Vrhe-Podmeja -Trbovlje-Čebine-Sv.planina-Vrhe-Podmeja(Jager)-Marija reka-Žalec.Asfalt suh,makadam malo razmočen,sonček,nasploh super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!