Skoči na vsebino

Vtisi dnevnih voženj 2008


Sanda7

Priporočene objave

V torek in sredo, ko je bilo še vreme s kolegom do Zadra, tam prespala, pa nazaj. :naughty:

Z eno besedo noro, Jadranka je zakon! :worship:

Nikjer nobenga, glih prav toplo...

Še slikci...

post-3621-1224358201_thumb.jpg

post-3621-1224358236_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil tato
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V torek in sredo, ko je bilo še vreme s kolegom do Zadra, tam prespala, pa nazaj. :naughty:

Z eno besedo noro, Jadranka je zakon! :worship:

Nikjer nobenga, glih prav toplo...

Še slikci...

Sem vam fovš. Jest sem šol danes samo sončni zahod pogledat na Slovensko obalo v Sestjan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V torek in sredo, ko je bilo še vreme s kolegom do Zadra, tam prespala, pa nazaj. :naughty:

Z eno besedo noro, Jadranka je zakon! :worship:

Nikjer nobenga, glih prav toplo...

Danes isto furo, brez nočenja ... :naughty:

690 km, na svoj način sigurno najlepših v tem letu, med vsemi ostalimi ... :worship:

Dvid roke v pozdrav zelo redkim nasproti vozečim motoristom in njihov odziv, oživlja občutke izpred več kot 25 let ...

post-12027-1224362563_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrhnika-Ljubljana-Kočevje-Delnice-Crikvenica-Senj-Starigrad Paklenica-Gračac-Plitvička jezera-Karlovac-Zagreb-Ptuj-Slovenska Bistrica-Ptuj-Slovenska Bistrica-Celje-Ljubljana-Vrhnika

840km

Na momente rahlo mrzlo, ampak je bilo vredno. Sploh pa :worship: družba. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes otvoril letošnjo sezono :whistle:

Sicer kratka in enostavna razdalja Ljubljana- Trbovlje, ampak je le imela svoj čar, ko sem se po enem letu pizdarij končno lahko usedel na motor in peljal :naughty: Ko prispem na izbrano destinacijo (k babici na futr) in prestavljam motor po klancih, mi pade na pamet da bi ga pa mogoče vžgal, toda glej ga hudiča, zadeva je mrtva (nobenega znaka življenja spljoh). Ga sparkiram in se grem basat s hrano, pridem nazaj čez pol ure in glej motorčič meni nič tebi nič mirno vžge in lahko se odpeljem domov. Aja, pa smernik je odpovedal poslušnost na pol poti do doma.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se odločil pogledati Roglo danes... super vreme, mogoče malo mrzlo na vrhu, edino yamaha se je nekaj zmrdovala nad nadmorsko višino s občasnim pokašljevanjem :D Če odštejem to, je bilo super preživeto popoldne :)

PS: pozdrav fantoma iz Dobrne na FZ6-tkah, lepo je bilo malo poklepetati ob pijači :)

post-7348-1224433946_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trebnje - NM - Kostanjevica - Krsko - Bostanj - pa domu na toplo.. Sreceval velik motoristov :worship: , in nbene krizne situacije..Lpo je blo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem pa bruhnu do Karlobaga.Pot je vodila čez Reko.Nekaj podobnega pa tudi nazaj.V dobrih 7 urah sem naklepav 490 km. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

nisem imel časa sproti pisat, evo kaj je dogajalo ta vikend: včeraj me je SN :004 snela s ketne in sva sama z Lubico švignila na kepco sladoleda na morčka; je blo zlomegafinofajn, ampak mraz pa ko pes, saj je na Krasu pihala burja, tako da je bilo res luštno le na pravi strani Črnega kala :rolleyes: evo nekaj slikc s poti

post-163-1224449909_thumb.jpg post-163-1224449924_thumb.jpg

jesenske barve

post-163-1224449755_thumb.jpg post-163-1224449773_thumb.jpg

stolp za skoke v vodo pri mostu v Mostu na Soči; igranje z odsevi :)

danes pa sem kljub sončku pri borih 8 stopinjah ob 11 uri osedlal Lubico in švignil na Dolenjsko do SN :004 ; najprej na nedeljsko kosilo (Mega družinska nedeljska dvodelna pizza - Domača in Vegetariana :) z moštom, ki je že naredil prvi korak proti vinu, za piko na F pa še kostanjeva bajadera :worship: ) pol sva pa hitr osedlala še GigSrčka, in šla na izlet po Dolenjski - v prejšnji državi bi temu rekli Spoznavamo svet in domovino :) NM - Metlika - Črnomelj - Kočevje - Dvor - Trebnje - domov; tudi ni blo glih toplo, večinoma razsute ceste, zlasti od Črnomlja proti Kočevju (razen enega krasnega odseka s skoraj novim asfaltom, mmmm), in seveda Kočevje - Dvor, ponekod tudi precej peska, zato pazite... srečala pa veliko več motoristov kot včeraj, zgleda v teh hladnih časih Dolenjci bolj zagreto motorirajo kot Primorci (hmmm, a je vzrok morda cviček?? :unsure: )

skratka prav imeniten, a dokaj hladen vikend; zgleda se res bliža konec sezone - saj ne da se ne bi dalo več pelat, le gume niso držale več tako kot sva si želela, tko da... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V torek in sredo, ko je bilo še vreme s kolegom do Zadra, tam prespala, pa nazaj. :naughty:

Z eno besedo noro, Jadranka je zakon! :worship:

Nikjer nobenga, glih prav toplo...

Zivijo,

sem slišal da sta se ga prou fletno napila :evilgrin: , pa bo Zadru babe lovila :krneki: . Sam da sta živa domov pršla :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa ena turisticna do morja in nazaj, nobenega vetra, malo vlažna cesta na odsekih, veliko sotrpinov na cesti,ogromno mušic al so se pa sam name lepile?,proti morju od Postonje do Črnega Kala sta za menoj prijetno kruzala ena bela africa twin ter siva multistrada, sta od tu :worship: ? In pa bil danes letos prvic ustavljen od plavih, pred Rižano mi dva avtomobilista mahata na veliko za policaje (pred tem pa par motoristov lepo po fransocko mimo),v Rižani iz gostilne zavije za menoj starejši možakar in mu s stop lučjo žmigam naj upočasni, vendar naju je policaj že izmeril.Sam sem bil po pogovoru z policajem v mejah normale, zato jo je pa mozakar slabše odnesel, kasneje sem sam odpeljal, vendar upam, da ti je spregledal tvojih 75km\h,upam da tudi frulica ni nič pokazala. Za nazaj proti domu ogromno motoristov mahalo za plave na vrhu Črnega Kala zato smo tudi tu pasali vredu, na Ridah srečal ninjariderja in tonto-ja, nadaljeval proti Cerknici in Pred Uncem na ravnini kjer se zavije na avtocesto naletel na prometno nesrečo, ob strani lažal motorist\ka, videl sem samo ogromno zijal :BUA: in pa reševalce kako so oživljali ponesrečenca\ko, ob strani videl razbit sivo črni SS motor, upam da so ponesrečenca\ko uspeli rešiti in da bo use uredu z njim\njo.

---------------

uživaških 240 kilometrov :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns pa padla lepa furca :OK:

Postojna-ajdovščina-gorica-tolmin-kobarid-bovec-kobarid-

tolmin-most na soči-bača-petrovo brdo-bohinjsko sedlo-triglavski narodni park-

bled-kranj-škofja loka-ljubljana-vrhnika-Kačje ride-postojna :yes:

Koliko km,nimam pojma O:-)

Važn,da je blo zakon B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trebnje - Mokronog - (vlazna cesta :headbang: ) Sevnica - Rimske toplice - Hrastnik (mrzl ko pes) - Litija - Radohova vas (peska na kile :headbang: ) - Trebnje... Hm, za silo je blo...140km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

tudi midva s SN :004 bolj za silo danes, saj po službi ni ostalo več veliko sončka, da o toploti sploh ne govorim... sva se nekaj trudila tam okoli Stare pošte, pa SNjine :004 (izrabljene) gume niso (z)držale tempa ki sva ga želela, tko da sva šla potem še do rid (kjer ni bilo nikogar), potem pa domov

vseskup komaj peščica kmjev, pa celo pot previdno skozi ovinke - ampak feeling med vožnjo je pa še vedno carski :) upam da bo za vikend še lepo in toplo vreme :OK:

aja, policaji so sedeli v avtu na parkirišču sredi vrhniškega klanca, zna bit da so tudi kaj merili skozi okno, ampak jih je naša :004 še pravi čas zavohala, hvala :worship:

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trebnje - Ivancna gorica - Vrhnika (AC) - Logatec - Rakek - Cerknica - Sodrazica - Ribnica - Kocevje - Trebnje... Super uzivancija, v nekaterih krajih bil prvic, na Kocevki pa :kva2: ...gume drzijo k svina... Prijetnih, zlo prijetnih 210 km...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrhnika-Ljubljana-Kočevje-Delnice-Crikvenica-Novi Vinodolski-Senj-Karlobag-Starigrad Paklenica-Obrovac-Knin-Drvar(BIH)-Bosanski Petrovac-Bihač-Velika Kladuša-Karlovac-Delnice-Kočevje-Ljubljana-Vrhnika

900km

Zgodnji štart v skoraj desetih stopinjah ob 5.00. Ob približno 6.30 sem bil že na meji, kjer so me po pogovoru in obljubiti sem moral, da grem tudi za nazaj čez Delnice, Hrvatje :worship: spustili čez mejo (ne bi me smeli, ker še nisem dopolnil 18 let). Nekje pri Crikvenici se je končno začel delati dan in pred menoj je bilo kar nekaj kilometrov lepe (vsaj mislil sem tako) Jadranke. Tokrat temu ni bilo tako- burja je na nekaterih odsekih pošteno nabijala. Bolj kot sem se približeval Kninu, bolj je slabela. Na Hrvaško-Bosanski meji, so se na bosanski strani prav hudo čudili mojemu MZ-ju (takoj sem moral malo gas naviti, da so slišali štimco :whistle: ). Pot po Bosanski strani je minila v znamenju MOČNE megle (približno 70km pred Bihačem se je začelo). Tako močna je bila, da je z nje pršilo, kot da bi malo močneje deževalo. Take megle tudi na Ljubljanskem barju še nisem videl. V Bihaču sem se ustavil še na pravih čevapih :whistle: (čevapi v lepinji s kajmakom + jabolčni sok = 5EUR- meni se ne zdi tako zelo poceni) pri Mlinu. No, primrznil sem domov po 12 urah vožnje. Lepo je bilo.

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrhnika-Ljubljana-Kočevje-Delnice-Crikvenica-Novi Vinodolski-Senj-Karlobag-Starigrad Paklenica-Obrovac-Knin-Drvar(BIH)-Bosanski Petrovac-Bihač-Velika Kladuša-Karlovac-Delnice-Kočevje-Ljubljana-Vrhnika

900km

Zgodnji štart v skoraj desetih stopinjah ob 5.00. Ob približno 6.30 sem bil že na meji, kjer so me po pogovoru in obljubiti sem moral, da grem tudi za nazaj čez Delnice, Hrvatje :worship: spustili čez mejo (ne bi me smeli, ker še nisem dopolnil 18 let). Nekje pri Crikvenici se je končno začel delati dan in pred menoj je bilo kar nekaj kilometrov lepe (vsaj mislil sem tako) Jadranke. Tokrat temu ni bilo tako- burja je na nekaterih odsekih pošteno nabijala. Bolj kot sem se približeval Kninu, bolj je slabela. Na Hrvaško-Bosanski meji, so se na bosanski strani prav hudo čudili mojemu MZ-ju (takoj sem moral malo gas naviti, da so slišali štimco :whistle: ). Pot po Bosanski strani je minila v znamenju MOČNE megle (približno 70km pred Bihačem se je začelo). Tako močna je bila, da je z nje pršilo, kot da bi malo močneje deževalo. Take megle tudi na Ljubljanskem barju še nisem videl. V Bihaču sem se ustavil še na pravih čevapih :whistle: (čevapi v lepinji s kajmakom + jabolčni sok = 5EUR- meni se ne zdi tako zelo poceni) pri Mlinu. No, primrznil sem domov po 12 urah vožnje. Lepo je bilo.

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

zelo sem se veselil tegale vikenda, ker je bilo napovedano lepo vreme; na žalost na Vrhniki ne samo zjutraj, tudi še opoldne ni nič kazalo na to, nobenega sončka, le nizki, temni oblaki :( ampak sreča da imamo računalnike, Net, satelitske slike padavin in oblačnosti!! ko sem bil že kar malo jezen na naše vremenarje, sem pokukal še na satelitsko sliko oblačnosti in videl, da se oblaki končajo za pikico zahodno od Idrije :OK: v hipu sem bil oblečen in z Lubico sva sama (naša :004 je danes čuvala otročke na tekmi) pri 11 Celzijih še zadnjikrat odpeketala proti morčku - seveda po znani bližnjici skozi Idrijo, MnaS, NG in Kras :)

cestarji so kljub pozni jeseni še vedno ful aktivni, do MnaS je kar precej gradbišč na cesti, tri celo tako velika da jih čuvajo semaforji, zato bodite previdni!! do MnaS je bila cesta skoraj čisto prazna, srečal le enega samega samcatega motoljupca, najbrž zato, ker se je sonček rumeno zasvetil šele v občini Tolmin (sej sem mislil da se je že malo prej, pa je bila samo rumena lučka rezerve :rolleyes: ) na cesti ob Soči ogromno motoristov, kar naprej sem pozdravljal; resda je bil krasen sonček, a tudi burja je z vsakim kilometrom proti Krasu postajala močnejša in hladnejša :( ne samo da je odpihnila praktično vso toploto, na bolj odprtih delih ceste naju je zazibala vprav imenitno oponašala gibanja kače - še dobro da ni bilo nobenega policaja, ker če bi naju videl bi zihr dobila frulico; IMHO bi bil sveto prepričan da je pokvarjena, ko ne bi nič pokazala!

gume so se kar dobro držale asfalta, zagotovo tudi zato, ker jih nisem priganjal vse do prave strani Črnega kala (tam pa itak vedno držijo do kolena); na spustu me je nekaj prijaznih motoljupcev besno opozarjalo na plave može v modrem, zato sem se v malo naselje za Rižano (Cepci, Čepci, ali nekaj takega) pripeljal zelo previdno in s tem jako razočaral kar tri policaje, pripravljene na skok z loparjem pred Lubico... pa so ostali z dolgimi nosovi - hvala, prijatelji!!

pot domov je bila veliko krajša in ... tudi veliko bolj mrzla... po Črnem kalu gor je bilo še megauživaško, na vrhu pa je začel skozi luknjice mojega dirkalnega M-Techa pritekati - tako kot nad Alpe - hladen zrak... enako v Oxtarja... in potem je šlo samo še na slabše: na izhodih iz ovinkov se je zadnja guma vedno večkrat zavrtela v prazno, prednja guma je postajala vedno bolj medla (evo, danes bi lahko dal v Chicken mode, pa se nisem spomnil, pismo!!), mene pa je vedno bolj zeblo... od Postojne naprej že tako močno, da se nisem uspel več sproti tresti, prsti so se začeli spreminjati v zmrznjene svaljke, pa komaj pol šestih je bilo... ride so bile seveda prazne, zgleda ste se že vsi greli doma, al ja :naughty:

in ker sva se z Lubico krasno ujela, je bil danes summa summarum vseeno prav finofajn dan: na poti dol finofajn luštno, na poti domov finofajn mrzlo :) z Lubico sva naredila nekaj čez 300 kmjčkov - kar seveda sploh ni vredno omembe, zlasti če pogledam malo višje post Carja Igorrja (stari, moj :worship: ) je bla pa večina megafinofajn, pogrešal sem le mojo lučko :wub: :004

pa še nekaj slikc

post-163-1224964228_thumb.jpg post-163-1224964285_thumb.jpg

post-163-1224964835_thumb.jpg post-163-1224964687_thumb.jpg

post-163-1224964720_thumb.jpg post-163-1224964920_thumb.jpg

post-163-1224964953_thumb.jpg post-163-1224964975_thumb.jpg

post-163-1224965010_thumb.jpg post-163-1224965050_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa sem nazaj z uživaške relaksacijske furce...

Vrhnika-Logatec-Postojna-Koper-Buje-Motovun-Buzet-Sočerga-Postojna-Logatec-Vrhnika

270km

Okoli 11.00 prileti ataIBA :worship: z Dakarčkom na Vrhniko in skupaj odrineva nekam proti morju. No na koncu sva nekaj kilometrov po večinoma sončni Istri naredila in zaključila spet nazaj čez Črni Kal, Postojno in Vrhniko. ataIBA pa trenutno še zmrzuje na poti do Slovenske Bistrice.

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes iz Ljubljane do morja pa nazaj. Nekaj čez 250km. Je pa že precej mraz, ko gre sonce zadaj. Sem moral vsake toliko cajta ustavit pa malo roke pogret ob mašini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!